Page 130

EESTI KONKURENTSIVÕIME EDETABEL 2012 Eesti Kaubandus-Tööstuskoda Piret Salmistu • E-post: piret@koda.ee Tel: 604 0060 Eesti Konjunktuuriinstituut Marje Josing • E-post: marje@ki.ee Mati Reiman • E-post: mati@ki.ee Tel: 668 1242 • • • ETTEVÕTLUSE AUHIND 2012 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Margit Shein • E-post: margit.shein@eas.ee Tel: 627 9700 • • • SISU JA PROJEKTIJUHTIMINE Director Meedia Kadri Kaljumets • E-post: kadri.kaljumets@directormeedia.ee Tel: 651 8284 KUJUNDUS Disainikorp Karel Korp • E-post: karel@disainikorp.ee Tel: 661 0355 TRÜKK Kroonpress

Eesti Parimad Ettevõtted 2012  

Eesti Parimad Ettevõtted 2012