__MAIN_TEXT__

Page 1

ILUSAT ISU! KODU- JA TOIDUMAAILMAS 06.-15. MAI

LÕIKA VÄLJA OMA SOODUSKUPONGID! Isuäratavad uudised, tooteesitlused ja palju ahvatlevaid pakkumisi! Vaata kampaaniapakkumisi ka Kaubamaja e-poest! kaubamaja.ee


ILUSAT ISU! Kampaania Ilusat Isu! Kaubamaja Kodu- ja Toidumaailmas toob kümne päeva jooksul ehk 6.–15. mail Sinuni värsked kodutrendid ja uued maitsed. Iga päev ootavad Sind mõlemas maailmas suurepärased pakkumised ning kõigile pakkumistele lisandub ka Sinu Partnerkaardi soodustus! Vaata kindlasti ka Kaubamaja e-poodi kaubamaja.ee, sest Ilusat Isu! kampaaniapakkumised leiad ka e-poest. RESTORAN „TIGU“ TALLINNA KAUBAMAJA KODUMAAILMAS Tallinna Kaubamaja Kodumaailma köögis esitlevad isuäratavaid maitseid tuntud kokad. Laupäeval, 14. mail kell 13–15 on köögis kohal lausa restoran Tigu. Tallinnas 2006. aastal väikese vinoteegina alustanud Tigust on tänaseks saanud üks Eesti tuntumaid mereannirestorane. Tigu teeb kõiki sõbraks Vahemere kalade valmistamise ja söömisega ning tutvustab ka selle suve vaieldamatut hittrooga – peruupärast ceviche’t.

ESITLUSED REEDE, 6.05 15–18 Nutella šokolaadikreem, Tallinna Toidumaailmas 15–18 Momami šokolaadid, Tallinna Toidumaailmas 16–18 Amatlleri šokolaadid, Tallinna ja Tartu Toidumaailmas 16–20 Gancia Asti vahuvein, Tallinna Toidumaailmas 17–20 Fazeri šokolaadid, Tallinna Toidumaailmas 17–20 Nobenapsu maitsestatud maheviin, Tartu Toidumaailmas LAUPÄEV, 7.05 11–14 Nutella šokolaadikreem, Tartu Toidumaailmas 12–15 Fazeri šokolaadid, Tallinna Toidumaailmas 15–18 Kristallkümmeli köömnemaitseline piiritusjook, Tallinna Toidumaailmas 16–20 Gancia Asti vahuvein, Tartu Toidumaailmas

2

ESMASPÄEV, 9.05 16–18 Mulaté šokolaadid, Tartu Toidumaailmas TEISIPÄEV, 10.05 16–18 Lõuna Pagarite küpsetised, Tallinna Toidumaailmas 16–18 Itaalia vahuvein Perlage Canah, Tallinna Toidumaailmas 16–19 Verduijn’si küpsised, Tallinna ja Tartu Toidumaailmas KOLMAPÄEV, 11.05 16–18 Lõuna Pagarite küpsetised, Tallinna Toidumaailmas 16–18 Marineeritud šampinjonid ja värske soolakurk, Tallinna ja Tartu Toidumaailmas NELJAPÄEV, 12.05 16–18 La Donatella koogid, Tallinna Toidumaailmas 16–18 Braastad VS ja VSOP konjakid, Tallinna Toidumaailmas

16–19 Mulaté šokolaadid, Tallinna Toidumaailmas REEDE, 13.05 15–18 Nutella šokolaadikreem, Tallinna ja Tartu Toidumaailmas 16–18 Frescobaldi Remole veinid, Tartu Toidumaailmas 18–21 Nobenapsu maitsestatud maheviin, Tallinna Toidumaailmas LAUPÄEV, 14.05 14–18 Veinid Simonsig Chenin Blanc ja Cabernet Sauvignon / Shiraz, Tallinna Toidumaailmas 17–20 Nobenapsu maitsestatud maheviin, Tallinna Toidumaailmas 14–18 Gancia Asti vahuvein, Tartu Toidumaailmas

Tutvu kõigi esitluste ajakavaga kaubamaja.ee.


PAKKUMISED

EMADE PIDUPÄEV! Rõõmusta oma ema toreda kingitusega Kodumaailmast!

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik PAI tooted

–20%

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik pleedid ja voodikatted

–20%

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik kannmikserid ja mahlapressid

–10%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus. Pakkumised kehtivad 6.–15.05.2016 tavahinnaga toodetele ning neid ei saa kasutada koos teiste sooduspakkumistega.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik silikoontooted

–20%

3


PAKKUMISED

KODU SÄRAMA!

Käes on aeg kodu suveks valmis seada. Abivahendid ja värsked ideed selleks leiad Kodumaailmast.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik kodulõhnad

–15%

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik tolmuimejad, aurukeskused ja triikrauad

–20%

Tallinna Kaubamajas

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik valgustid ja tarvikud

–15%

Tallinna Kaubamajas ja e-poes

4

–15%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus. Pakkumised kehtivad 6.–15.05.2016 tavahinnaga toodetele ning neid ei saa kasutada koos teiste sooduspakkumistega.

–10%

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik kangad ning õmblusteenus

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik koristus- ja majapidamistarbed


FISKARS

IONAALSED FISKARSI FUNKTS

KÖÖGITARVIKUD

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Fiskars on ülemaailmne juhtiv kaubamärgiga kodu-, aia- ja vabaajatööriistade tarnija. Fiskarsi tooted on tuntud oma funktsionaalsuse ja tipptasemel disaini poolest ning neid on lihtne kasutada, puhastada ja hoida. Sarja Functional Form noad ja muud köögitarbed on suurepärase ergonoomilise disainiga. Fiskarsi tarvikutega on toiduainete tükeldamine, viilutamine ja lõikamine niisama nauditav nagu toidu söömine ise.

6

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Fiskars Functional Formi noad ja All Steeli potid-pannid

–20%


Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

IITTALA

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Iittala sisustustooted*

–20%

LOODUD KESTM

A

IITTALA on ajatu Skandinaavia disainiga rikkaliku materjalide ja vormivalikuga köögi-, laua-, tarbe- ja dekoratiivnõude, sisustuselementide ja köögiaksessuaaride tootja Soomest. Kaubamärgi tugevuseks on ajatud ja kaunid vormid, erakordne kvaliteet ja funktsionaalsus. *Aalto, Ruutu vaasid; Birds by Toikka linnud; Vitriini säilituskarbid, alused; Kivi, Kastehelmi, Festivo, Kaasa, Nappula küünlajalad; Latern, Kuukuna, Leimu valgustid; Meno kotid, Vakka säilituskastid, Plektra tool, Aarre seinanagid, Aitio riiulid; Kerros laud, Iittala kodutekstiil, Issey Miyake (Tallinna Kaubamajas ja e-poes)

7


SCANPAN NIS

TOODETUD TAA

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Taani kvaliteetmärgil on nägus skandinaavialik disain ning kvaliteet tugineb patenteeritud alumiiniumi- ja titaanisulamile, mis on väga vastupidav, välistab toidu nakkumise ning on ülimalt kriimustuskindel.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Scanpani tooted

–20%

8


TOGNANA Absoluta uuenduslikud köögitarvikud, mis muudavad toiduvalmistamist. Innovaatiline Floatechi sisepind jätab praadimise ajal õhumolekulid toidu alla, mis vähendab toidu kokkupuudet pannipinnaga, seetõttu jääb toit mahlasemaks, väheneb toidu kaalukadu ning risk toitu ära kõrvetada. Tänu eemaldatavale käepidemele on panni kompaktne hoiustada. Kampaania Ilusat Isu! päevadel Tognana Absoluta pannid

–20%

JOSEPH&JOSEPH Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Joseph&Joseph on rahvusvaheliselt tunnustatud, stiilne ja tehniliselt uuenduslik köögitarvikute tootja. Briti kaubamärgil on unikaalne oskus siduda toodetes vormi ja funktsionaalsust, mis on neile toonud külluslikult palju disainiauhindu ja toodetele tänulikke kasutajaid.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Joseph&Josephi tooted

–20%

9


Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

PEUGEOT

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Peugeot’ soola- ja pipraveskid

-20%

EL TE AVASTUSRETK

AITSE UNIKAALSETE M ÜLLATA ENNAST

Uus maailmamaitsete kontseptsioon Zanzibar, millest leiad erinevad põnevad piprad laiast maailmast Madagaskarist Kambodžani. Peugeot’ pipraveskit saad kasutada erinevate piparde purustamiseks. Ka täitekomplektid leiad Kaubamaja Kodumaailmast.

10


Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

DENBY

Uus nõudesari Natural Canvas – vorm ilma formaalsuseta! Nõudesari Natural Canvas on disainitud sobima tänapäeva elustiili ja söömisharjumustega. Lihtsad jooned, neutraalne toon, peen muster ja unikaalne glasuur annab igale nõule ilu, mis sulandub pingutuseta igasse kodusse. See on kollektsioon, mis loodud nautimiseks – nii eriline, kui nõuab olukord, samas nii vastupidav igapäevaseks kasutamiseks.

Kampaania Ilusat isu! päevadel Denby köögi- ja küpsetusnõud ning malmtooted

–20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

MONSOON Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Monsooni nõudesarjad

–20%

Suurbritannia tuntuim keraamiliste lauanõude märk Monsoon kuulub mitmesajandilise ajaloo ja kujunemislooga firma Denby koosseisu. Nõudesari Monsoon Kyoto on inspireeritud idamaisest lilledisainist. Värvikirevad õiemustrid ning eksootilised linnud muudavad sarja tõeliselt pilkupüüdvaks.

11


PINTINOX

Uus söögiriistade kollektsioon America hõlmab tugeva konstruktsiooniga paksemast materjalist kvaliteetseid söögiriistu, mis tekitavad käes hoides toekama tunde.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Pintinoxi 24osaline söögiriistade komplekt America

34.99 € tavahind 59,99 €

1929 IRIISTAD AASTAST

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

TERASEST SÖÖG ROOSTEVABAST

12

Vitesse kiirkeedupotiga valmistad toitu kiirelt ja tervislikult, sest kuumutamine jätab alles toidus sisalduvad vitamiinid.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Pintinoxi kiirkeedupott Vitesse

-20%


Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

SELTMANN WEIDEN

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Seltmanni nõudesari Desiree SELTMANN WEIDEN on 105-aastase kogemusega portselani tootev perefirma Saksamaalt. Kõik nõud valmivad eranditult Saksamaal. Seltmann sobib inimesele, kes oskab hinnata teemantlihvitud põhjaga, viiekihilise glasuuriga, 1450 ˚C juures põletatud nõude suurt vastupidavust nii kriimustustele kui ka nõudepesumasinale.

-20%

PORTSELAN MIN

EVIKU JA TULEV

IKUGA

13


Tognana on üks Itaalia suurimatest portselannõude tootjatest. Tognana nõud sisaldavad lugematul arvul detaile, mis muudavad need eriliseks, olgu see unikaalse kujuga kohvitass või peenekoeline alustaldrik. Vali erinev kuju või vorm ja muuda lihtne hommikusöök või kiire eine tõeliseks sündmuseks!

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Tognana nõudesari Butterfly

-20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

LEONARDO

14

LEONARDO on hinnatud ja populaarne klaasnõude kaubamärk Saksamaalt. Tooted on põneva disainiga, innovaatilised, funktsionaalsed ning intrigeerivate detailidega. Leonardo sobib inimesele, kes soovib oma koju ajatut Itaalia disaini.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Leonardo klaasisarja Volterra klaasid

3.60 € tavahind 4.50 €

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

TOGNANA PORCELLANE


ROY KIRKHAM

-20%

UUS NÕUDESARI

PALACE GARDEN

Inspireeritud edukast Redoute Rose’i kollektsioonist, annab nõudesari Palace Garden ikoonilisele disainile kerge ja värske tänapäevase puudutuse. Modernse tunnetusega säilitab disain siiski Redoute Rose’i kollektsioonile omase traditsioonilise Inglise stiili ning kvaliteet ja detailid peegeldavad täiuslikult Roy Kirkhami kaubamärki. Kõik Roy Kirkhami nõud valmistatakse Inglismaal.

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Roy Kirkhami nõudesari Palace Garden

15


TRAMONTINA

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Tramontina Churrasco söögiriistad

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

–20%

16

TÄHISTA SUVE! Brasiilia tuntud kaubamärk Tramontina asutati aastal 1911 ning on tuntud oma barbeque-toodete ja Lõuna-Ameerika lihasöömiskultuuri propageerimise poolest. Nõudesari Churrasco on loodud spetsiaalselt barbeque-armastajatele. Suviseks grillipeoks sobivad puidust peaga kahvlid ja steiginoad tagavad täiusliku grillimiskogemuse pere ja sõpradega.


BODUM Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Bodumi tooted

–20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Bodum oli esimene, kes hakkas klientidele pakkuma erinevaid kohvivalmistamise viise. Esimene oli vaakumkohvikann. Aastal 1970 toodi turule esimesed kohvipresskannud, nn French Coffee Press, ja teepresskannud. Bodumi kannud on ajatud ja igal aastal tuuakse turule uusi mudeleid, mida disainivad Skandinaavia parimad disainerid. 2015. aasta uudis oli modernne vask, millele tuleb täiendust ka sel aastal. Bodumi kohvija teepresskannude märksõnad on lihtsus, elegants, stiil, nauding.

WMF Kampaania Ilusat isu! päevadel kõik WMF-i tooted

–20%

Iga päev kasutavad miljonid inimesed üle maailma WMF-i tooteid toidu valmistamisel ja söömisel. WMF on laia tootevalikuga, pika ajaloo ja traditsioonidega bränd, mis asutatud Saksamaal aastal 1853. WMF-i söögiriistad on tuntud oma elegantse disaini ja vastupidavuse poolest.

Roostevabast terasest tooted on töödeldud WMF-i poolt patenteeritud Cromargan protect®-i pinnatöötlusega, mis muudab need kriimustuskindlaks ja hoiab noad teravad. Poleeritud söögiriistad püsivad säravad ning mattpinnaga tooted säilivad matina ka aastatepikkuse kasutuse järel. Müügil Tallinna Kaubamajas ja e-poes.

17


BUGATTI ITALY USI JAGADES KOGEM

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

Bugatti on rohkem kui 90 aasta vanune Itaalia pereettevõte, mis disainib ja toodab köögitarvikuid ning söögiriistu. Lisaks valmistatakse väiksemaid kodumajapidamises vajaminevaid tarvikuid, mis on kvaliteetsed ja uuenduslikud ning unikaalse disainiga.

18

Kampaania Ilusat isu! päevadel kõik Casa Bugatti tooted

–20%


JURA

ESPRESSOMASIN

IMPRESSA F8 PIA

NO BLACK

Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele on Sinu suur hommikukohv täpselt sama vastupandamatu kui intensiivne espresso, klassikaline café crème või moekas latte macchiato. Kampaania Ilusat Isu! päevadel JURA täisautomaatne espressomasin Impressa F8 Piano Black 949.99 €. Kingituseks piimakülmik Cool Control (0,6 l) ja 2 pakki eksklusiivset JURA kohvi (250 g). Komplekti tavahind 1113.49 €. Lisandub Partnerkaardi soodustus. 19


Pakkumistele Pakkumistele lisandub lisandub Sinu Sinu Partnerkaardi Partnerkaardi soodustus. soodustus.

PHILIPS

20

Philips Avance Collection Micro mahlapress vabastab tänu MicroMasticating tehnoloogiale puuviljadest kuni 90% toiteväärtuslikku mahla. Uus Philips NI TIOMicro OLLEC ANCE Cdisainitud, mahlapress et saada AVspetsiaalselt ILIPS on PH maksimaalselt mahla kõikidest puu- ja köögiviljade S LAPRES kombinatsioonidest, lehtedest ja AHrohelistest ENESTAV Misegi PE seemnetest. Tänu sõelata disainile saab pärast mahla pressimist kõik detailid ühe minutiga puhtaks Philips Avance Collection Micro mahlapress loputada. vabastab tänu MicroMasticating tehnoloogiale puuviljadest kuni 90% toiteväärtuslikku mahla. Uus Philips Micro mahlapress on spetsiaalselt disainitud, et saada maksimaalselt mahla kõikidest puu- ja köögiviljade kombinatsioonidest, isegi rohelistest lehtedest ja seemnetest. Tänu sõelata disainile saab pärast mahla pressimist kõik detailid ühe minutiga puhtaks loputada.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Philipsi aeglane mahlapress HR1896/70

249.99€ tavahind 319.99 €


KITCHENAID UUE PÕLVKONN

A KANNMIKSER M

AGNETIC DRIVE B

LENDER

Kannmikser on toiduvalmistamisel oluline ja populaarne abimees. Kui valmistad püreesuppe, kastmeid, smuutisid ja jääjooke, siis jälgi seadme valikul võimsust, kasutusmugavust ja töökindlust. KitchenAidi uue põlvkonna kannmikser: • Lihtne kasutada: eelseadistatud valmistamisprogrammid ühe nupuvajutusega: jääjoogid, piimakokteilid, püreesupid, mahlajoogid, manuaalne kiiruse reguleerimine. • Võimsus: võimas 2-hobujõuline mootor. Mootor: 2 HP / 1300W / 700-20 000 rpm • Innovaatilisus: mootori ja kannu vaheline magnetülekanne, mis tagab turvalise ja hooldusvaba kasutamise. Uudne „Slide-In Disain“ (külje pealt kinnituv kann 1,75 l) tagab käed vabad kasutamise ka suuremate koguste valmistamisel. • Disain: ajatu disain, mis sobib talumajakööki ja moodsasse linnakorterisse. Valikus 7 värvitooni. • Garantii: tugev metallist korpus tagab stabiilse töökindluse. Lisaks annab KitchenAid kannmikserile kodukasutuses 7-aastase garantii.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel KitchenAid Magnetic Drive Blenderi punane Candy Apple või beež Almond Cream

539.99 € (tavahind 719.99 €)

Lisandub Partnerkaardi soodustus. 21


Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

PYREX PYREX-i uus eksklusiivne pannide sari Gusto+. Šokolaaditooni sisekate ja vasetooni väliskate annavad pannidele üllatava ja luksusliku välimuse. Pannid sobivad kõikidele pliiditüüpidele, kaasa arvatud induktsioonpliidile. Siidised Y-kujulised pöidlalohuga bakeliitkäepidemed aitavad tõstmisel panni raskust parimal viisil jaotada. Valualumiiniumist põhi hoiab toitu kauem soojana. DUPONT Select PFOA, plii ja kaadmiumi vaba ning tugevdatud kolmekihiline kate annab pannidele vastupidavuse ja head nakkumatud omadused. Pyrexi uute Gusto+ pannidega võid julgelt võtta ette iga kulinaarse avastusretke.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Pyrex Gusto+ pannid

–20%

KAISER

Suurepärane kingitus kokkajale! Saksa firma Kaiser lõikekindla põhjaga kvaliteetkoogivormid seeriast Black Magic. Lõikekindla koogivormi põhjal võib julgelt noaga lõigata, kartmata, et kriimud reedavad maiasmokka. Vormi põhja ei ole vaja asetada küpsetuspaberit. Emaileeritud lõikekindel põhi tagab ühtlase küpsetustulemuse. Lisaks on vormid lekkekindlad, lahtikäivad ning sisesügavus on erinevatel koogivormidel 6,5 cm. Lase oma fantaasial lennata ja valmista oma unelmate kook!

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Kaiseri sarja Black Magic tooted

–20%

22


STATUS

UUENDUSLIK VA

Uued Sloveenias toodetud ja arendatud kaubamärgi Status tooted nüüd Kodumaailmas. Vaakumsäilitus tagab toidu säilimise oluliselt pikema aja jooksul ning on mugav viis, kuidas kompaktselt ja efektiivselt toitu hoida ja säilitada.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Statuse vaakumsäilituse tooted

–20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

AKUMSÄILITUS

23


Peaaegu 200 aastat on Finlayson toonud pehmust kodudesse, tagades alati parima kvaliteedi tekstiilitoodete kasutajale. Soome tuntud tekstiilitoodete looja värsked ja põhjamaised uued kollektsioonid leiad Kodumaailmast.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel Finlaysoni köögitekstiili tooted

–20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

EMSA

24

Emsa Clip&Close toidukarbid on kvaliteetsed ja 100% lekkekindlad. Unikaalne sisseehitatud tihend tagab toiduainete pikema säilivusaja. Toidukarbid on sertifitseeritud beebitoidu säilitamiseks ega sisalda BPA-d. Karbid sobivad kasutamiseks sügavkülmikus, mikrolaineahjus (kuni +110 °C) ning on pestavad nõudepesumasinas. Tooted on valmistatud Saksamaal.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel kõik Emsa tooted

–20%

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

FINLAYSON


PAI

Kampaania Ilusat Isu! päevadel PAI voodipesu, käterätikud ja köögitekstiil

–20%

PAI

Pai sõbraliku kõlaga kaubamärgi alla on koondatud hoolikalt valitud tooted. Sobimaks hästi Eesti inimesele, on mustrite, disaini ja värvide valikul võetud aluseks just kohalikke, põhjamaiseid maitse-eelistusi. Eri värvidega kombineeritult leiab Pai valikust sobiva komplekti igasse kodusse ka kõige nõudlikuma maitse tarvis. Tootevalikus on köögitekstiilid, voodipesu, rätikud, dekoratiivpadjad ja pleedid.

Pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus.

TEE OMA KODULE

25 25


KAUBAMAJA KÖÖK TTI!

OTSE KÖÖGIST LE

Kaubamärgi Kaubamaja Köök toodete puhul on tegemist eestimaise väiketootmisega. Pea kõik pakutavad tooted valmivad siinsamas Kaubamaja köögis, meie enda väljatöötatud retseptide järgi, meie enda meistrite käe all. Kõik tooted valmivad vaid kõrge kvaliteediga toorainest, ei lisata toote hinda alandavaid täiteained, ei liialdata maitse- ega lisaainetega, ei kasutata säilitusaineid. Nii valmivad köögis naturaalsed, ehedad ja maitsvad soojad valmistoidud (vormiroad, pastatoidud, kastmed, grillitud liha-, kana- ja kalapalad), värsked salatid ja võileivad. Lisaks valmissegatud värsketele salatitele on Tallinna Toidumaailmas soovi korral võimalik erinevatest komponentidest lasta teenindajal kokku segada meelepärane salat.

Kampaania Ilusat Isu! päevadel graavitud mesine lõhefilee

25.90 €/kg

Kampaania Ilusat Isu! päevadel wakame-lõhesalat

10.50

Pakkumistele lisandub sinu Partnerkaardi soodustus.

€/kg

26


KAUBAMAJA KÖÖK

Kampaania Ilusat Isu! päevadel vokiroog pardirinnafileega

8.90 €/kg

T! ILUSAT NAUTIMIS

Kampaania Ilusat Isu! päevadel käsitöö toorvorstid

Kala- ja lihatoodete letis leidub suur valik kodus küpsetamiseks ettevalmistatud pooltooteid: hakkliha, käsitöö toorvorstid, viini šnitsel, naturaalne veisepihv, Kaubamaja šašlõkk, kalameherull ja paljud teised maitsvad tooted. Kalaletist leiad loomulikul ka meie enda soolatud graavilõhe ja siia.

6.50 €/kg

27


LINDT

MMIK!

LEIA OMA UUS LE

Lindti uusim šokolaadikollektsioon Lindt HELLO on lõbus, tänapäevane ja vastupandamatult maitsev! Sari koosneb Eestis neljast šokolaadist, mis pakuvad erilist naudingut piimašokolaadi austajatele. Šokolaade iseloomustab siidine piimašokolaad, mille sees on erinevad täidised.

28

Lindt HELLO piimašokolaad küpsiste- ja kreemitäidisega Lindt HELLO piimašokolaad maasika-toorjuustutäidisega Lindt HELLO piimašokolaad karamelli- ja šokolaadikoogitäidisega Lindt HELLO piimašokolaad krõbeda pähkli täidisega


RENÉE VOLTAIRE Brasiiliast pärit acai-marjade pulber. Marjades on palju rauda, kaaliumi ja kaltsiumi, mis aitavad vähendada väsimust. Lisa jookidele ja smuutidesse! Sega 1–2 tl pulbrit vees, smuutis või mahlas.

Himaalaja mäestikust pärit goji-marjade pulber. Mahe ja toor-goji-pulber sisaldab C-vitamiini, tiamiini, riboflaviini ja rauda. Tõeline supertoit! Lisa smuutidesse, putrudesse, dessertidesse. Ülimaitsev koos šokolaadiga!

UUDIS! Kombucha probiootiline tervisejook. Mahe ja toorkääritatud kuldne teejook, mille aluseks on must tee Superior Golden Yunnan, ning valge teejook, mille aluseks valge tee White Pai Mu Tan.

TOIDU JA TERVIS

E SÄRAV TERVIK

RenéeVoltaire, tuntud rootsi toiduguru, on välja töötanud rohkem kui 160 põnevast ja tervislikust tootest koosneva toitude sarja. Enamik tooteid on mahedad, sobivad taimetoitlastele ja on gluteenivabad. Unikaalsed chia-moosid, mis tehtud kookosesuhkru ja chia-seemnetega. Kaks põnevat maitset: mustikas ja ingver, vaarikas ja goji-marjad. Sobib pannkookide ja juustuga või maitse otse purgist!

Toored tatrakrõmpsud hommikusöögid kakao ja kookosega ning ingveri, õuna ja mooruspuumarjadega. Ülihea gluteenivaba ja toitev hommikusöök! Lisa vaid piim, jogurt või pähklipiim! 29


CHOCOLATE AMATLLER

Chocolate Amatller Barcelonast Hispaania vanim šokolaadivabrik aastast 1797. Amatlleri šokolaadi valiku tähtsamateks faktoriteks on hoolikalt valitud tooraine, innovatsioon ja ettevõtte ajalugu, mis annab meile võimaluse nautida šokolaadi kõigi maitsemeeltega. Ahvatlevates pakendites on kasutusel kunagised reklaamplakatid ja kunstnike motiivid. Valikus suurepärased ja erilised maitsed, lilllekesed ja lehekesed erinevate põnevate täidistega.

VERDUIJN’S

VERDUIJN’S FINE BISCUITS on Hollandi perefirma, kes valmistab traditsioonilisi võiküpsiseid ja vahvleid aastast 1935. Juustuküpsised ja vahvlid on hea vahepala ning suurepärane lisand juustu ja veini kõrvale. Suus sulavad võiküpsised on võrratud tee kõrvale. 30


FAZER NELI UUT MAITSE

T, ET AVASTADA N

ELI SUURT LINNA

31


LÕUNA PAGARID Käsitööna valmistatud pagari- ja kondiitritooted lõuna pagaritelt Krõmpsuv leib kanepiseemnetega - väike rukkileib, mis on valmistatud naturaalse juuretisega, kasutamata nisujahu. Mõnusalt krõmpsuvate kanepiseemnetega rikastatud leib ei jäta ühtegi võileivasõpra külmaks. Tiitli „Eesti parim pagaritoode 2015“ võitja!

Kohupiimataskud – magusa kohupiimaga täidetud suupärased tuuletaskud. Sobiv hõrgutis nii peolauale kui ka igapäevaseks maiustamiseks.

MOMAMI

Tume šokolaad ingveriga

32

Unikaalse kuju, maheda maitse ja ahvatleva glasuuriga šokolaadid Saksa brändilt Momami, loomulikult parimast valitud toorainest. Kakaosisaldus tumedas šokolaadis 56%, piimašokolaadis 34% ja valges šokolaadis 28%.

Tume šokolaad punase veini martsipaniga

Piimašoklaad pralinee ja jõhvikatega

Piimašokolaad röstitud sarapuupähklitega

Valge šokolaad kergelt soolatud mandlite ja vaniljega

Valge šokolaad apelsini, pistaatsiapähklite ja mandlitega


BOVETTI Périgord Kreeka pähklid valges šokolaadis Sarapuupähklid piimašokolaadis Suhkurdatud apelsin tumedas šokolaadis Sauterne veini rosinad tumedas šokolaadis

Prantsuse kaubamärk Bovetti kasutab oma toodetes kakaoube Ecuadorist, Ghanast ja Paapuast. Lisaks kasutatakse puhast kakaovõid, kuid mitte sojaletsitiini. Koostisosad on alati kõrgeima kvaliteediga. Aperitiivšokolaadid on loodud aperitiiviks klaasi veini või šampanja juurde enne sööki. Toiduvalmistamisel kasutada liha või kalaroa juurde vahetult enne serveerimist. Sobivad kasutada salatites, jäätistel või sorbetil magustoiduna.

Aperatiivšokolaadid: Aniisiseemned valges šokolaadis Roseepipar valges šokolaadis Espelette tšilli tumedas šokolaadis

MULATÉ Maitsed, mis jäävad meelde! Kui soovid meeldejäävat šokolaadielamust, siis erilisi maitseid pakuvad sametised Mulaté šokolaadid. Eksootilise koostise ja välimusega ökošokolaadid on valmistatud hoolega valitud toorainest. Šokolaadivalik on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu.

33


CORNY OON CORNY MÜSLIBAT LA MÕNUS VAHEPA CORNY müslibatoone iseloomustavad kõrge kvaliteediga koostisosad ja nende õige tasakaal. Müslibatoonid sobivad ideaalselt energia taastamiseks sportimisel, on mõnusaks vahepalaks tööl, koolis ja vabal ajal. Nüüd saadaval ka piimakreemitäidisega müslibatoonid!

34


CAFE FLAMENCO KOHV TÄIS KIRG

E, TULD, DRAAM

AT JA ARMASTUST

2015. aastal maitse ja aroomi testi võitja – Cafe Flamenco! Kõrgeima kvaliteediga 100% araabika ubadest valmistatud keskmise röstiga kohv on pehme ja aromaatne ning pisut tugevama maitsega kui klassikaline põhjamaine kohv. Uba sobib ideaalselt kodusesse espressomasinasse. Jahvatatud kohv on võrratu nii filter- kui ka presskannus.

35


ARTISAN HONEY

Artisan Honey toodetes kohtuvad kvaliteetne eestimaine mesi ja kaunis disain. Lisaks üllatab Artisan Honey ka terve hulga põnevate maitsetega – ole mustika- või lagritsasõber, vaimustu piparmündi värskusest, jõhvikate hapukusest, matcha rahustavast toimest või kasekäsna tervislikkusest – Sulle on mõeldud! Proovi ning avasta enda lemmikmesi!

LA DONATELLA La Donatella on Itaalia pagariäri, mis asutati aastal 1946. Pühendumine, oskused ja kvaliteet on teinud neist juhtiva pagariäri Itaalias ning külmutatud toodete eksportija üle maailma. Kõik tooted on naturaalsed ning valmistatud värsketest ja ehtsatest koostisainetest. Ei sisalda säilitus-, värvi- ja lisaaineid ega hüdrogeenitud rasvu. 36

La Morettina šokolaadikook: krõmpsuval põhjal rikkalik kook, mis on pehme ja kreemine. Šokolaadisuflee: maitsev suflee rohkest šokolaadist. Valmistamiseks panna ahju ja tulemuseks jääb pealt krõbe ning seest sulava šokolaadiga kook. Naudi vanillijäätisega.

Profitroolid: kohevad keedutainapallid, täidetud vanillimaitselise Chantilly kreemiga ning kaetud rikkaliku šokolaadiga.


DALLMAYR Dallmayr PRODOMO on erilise ja ainulaadse maitsega kohv. Koostis, mis toob kohvis esile tema iseloomuliku maitse, pärineb Etioopiast, Sidamo ja Harrari viljakatest lõunapoolsetest regioonidest. Dallmayri kõige kuulsam kohvisort sisaldab täiel määral kosutavat kofeiini, olgugi et ube on töödeldud erilisel viisil. Puhastamisel eemaldatakse ubadest eralduvad mitmed ärritavad ja kibedad ained – tõeline elamus kohvinautijatele ja ka neile, kes reageerivad kohvile tundlikult. Spetsiaalne täisaromaatne röstimine toob esile tasakaaluka ning ainulaadse maitse. Garanteeritult 100% araabikaoad.

NUTELLA

Alusta päeva naeratusega!

37


HÄRMAS UUED PITSAD! Kostita end uute isuäratavate Härmase külmutatud pitsadega. Härmase singipitsa Klassikaline pitsa on kaetud mahlase mozzarella ja Gouda juustu, sibula, singi ja ananassitükkidega. Härmase Mexicana pitsa Hõrk kanaliha, pehme mozzarella, mahe Gouda juust ja terav jalapeno pakuvad maitseelamust Mehhiko moodi.

A. VOGEL Ürdisoolade kõrgem klass Herbamare on segu puhtast meresoolast aiavärskete ürtide ja köögiviljadega, mis toodetud kohe pärast rohekraami korjet. Kogu taimne materjal on kasvanud mahepõldudel. Herbamare garanteerib maitsva toidu igale kokale!

38

Herbamare vürtsikas salati- ja dipikaste • 250 g hapukoort • 1 tükeldatud küüslauguküüs • kimp murulauku • 1 tšillipiprakaun • Herbamare Originali vastavalt soovile Sega ained omavahel ja lase hea maitsta!


SANTA MARIA

UUED PÕNEVAD

MAITSED

AMEERIKAST, ET

IOOPIAST,

PERUUST, JAAPA

NIST

Maailma maitsed Santa Maria maailma maitsete sarjaga saad taasluua oma lemmikmaitseelamusi või kogeda midagi täiesti uut. Oleme loonud maailma maitsete sarja, et muuta harilikud maitsed erilisteks. Proovi värskeid, põnevaid ja rikkalikke maitseainesegusid Jaapanist, Etioopiast või hoopis Peruust. Sarjast leiad nii magusaid, hapusid, mõrusid, soolaseid kui ka viiendast maitsest ehk umamist inspireeritud segusid. Umami on kõige vähem tuntud põhimaitse, mida võib tõlkida kui hõrku.

39


PRÉSIDENT Président: kitsepiimajuust – tervislik suutäis mõnusaks naudinguks Lumivalgel, õrna koorese tekstuuriga kitsepiimajuustul on isuäratavalt värske ja kergelt hapukas maitse. Sobib ideaalselt röstsaiale ja salatitesse, täiustab igat pastat, quiche’i ja pirukat. Rikkalik nii kuumades kui ka külmades roogades. Sarjas on maitsestamata, meega ja basiilikuga kitsepiimajuust, mis üheskoos moodustavad harmoonilise koosluse ning on meelepärased ka mitte nii suurele kitsejuustusõbrale.

CALVO

Calvo uus tootesari „Tuna for sandwich“ aitab Sind maitsva ja tervisliku võileiva valmistamisel. Igas karbis on parimad ja mahlaseimad tuunikalatükid, mis on tükeldatud just võileivale sobiva suurusega tükkideks. Erineva kalorsuse ja maitsetega variandid aitavad teha meelepäraseid võileibu lihtsalt ja vaevata. Lihtne tuunikalamääre • 1 Calvo tuunikalakonserv • 2 keedetud muna • 1 keskmise suurusega sibul • 4–5 sl majoneesi • maitseks soola • purustatud musta pipart Keeda munad, koori ja purusta kahvliga. Nõruta tuunikalakonserv liigsest vedelikust. Puhasta sibul ja haki peeneks. Sega omavahel munad, nõrutatud tuunikala, hakitud sibul ja majonees. Maitsesta soola ja pipraga. Määri leivale või saiale ja maitsev suupiste ongi valmis!

40


AROY-D AROY-D punane riis on koorimata pikateraline jasmiiniriis Taimaalt. Mõnusa pähklise aroomiga punane riis on toitaineja vitamiinirikas ning madala tärklisesisaldusega, sisaldades rohkelt kiudaineid, mis on hea seedimisele. Sobib kõikide roogade kõrvale, eriti hästi salatite valmistamiseks. Taist pärit AROY-D must riis on kleepuv täisterariis, millel on rikkalik maitse. Sisaldab rohkelt tärklist, kiudaineid, valku, rauda ja antioksüdante. Sobib aasiapäraste toitude ning magustoitude valmistamiseks. Musta riisi nimetatakse ka „keelatud riisiks“, sest vanasti võis seda Hiinas süüa vaid valitseja. Valitsejale pidavat see tagama pikaealisuse ja tugeva tervise.

FORTUNA

Carpaccio on populaarne Itaalia köögist pärit eelroog, mis algselt tähendas imeõhukesi veisefileelõike, ent tänapäeval valmistatakse carpaccio’t ka vääriskalafileest ja aedviljadest. FORTUNA sametised carpacciod – Carpaccio Regular hõrgust veiselihast, Vitello Tonnato õrnast vasikaliha rostbiifist ja Salmon Carpaccio parimast Norra lõhest – on valmistatud traditsioonilisel meetodil, sügavkülmutatud ja serveerimiseks kulub vaid sekundeid! Naudi maitsva eelroana, klubivõileiva koostises või lihtsalt suupistena endale meeldivate lisanditega ning buon appetito! 41


BALBIINO

Uued jäätised Balbiinolt! CLASSIC „Vana Tallinn“ kohvi-koorejäätis likööriga on nüüd ka krõbedas vahvlikoonuses! Vahvel on seest kaetud šokolaadiga, tänu millele püsib vahvel mõnusalt krõbe. Oo, milline täiuslik magustoit! Võta aega. Naudi. Unista.

RANCHER’S

42

CLASSIC mango-koorejäätis mango-passionilisandiga tumedas Belgia šokolaadis. Premium-koorejäätisele lisab särtsakust mango-passionimoos. Täiusliku maitsekoosluse vormistab ehe tume Belgia šokolaad.

100% looduslik tervislik suupiste, mis ei jäta käsi kleepuma! Rancher’s on vitamiine ja mineraale täis puhas puuvili, kuhu ei ole lisatud suhkrut. See on säilitanud oma maitse ja toitained nagu värskel puuviljal. Kõik puuviljad on GMO-, värvainete,

magusainete, säilitusainete ning gluteenivabad. Rancher’s sobib täiskasvanutele, lastele, ametnikele, sportlastele, taimetoitlastele, veganitele, superkangelastele – KÕIGILE!


ITALPASTA

TÕELINE ITAALIA

PASTA!

Aastatepikkused kogemused võimaldavad pakkuda kõrge kvaliteediga durum-nisupastat! ITALPASTA FARFALLE PASTASALAT neljale • 350 g Italpasta farfalle lipsukujulist pastat • 250 g kirsstomateid • 40 g kivideta oliive • 200 g tuunikalatükke õlis • 200 g mozzarella juustu • külmpressi oliiviõli (extravirgin) • maitse järgi soola, pipart või tšillipipart Keeda pasta soolaga maitsestatud vees. Tükelda kirsstomatid. Viiluta oliivid ja lõika mozzarella kuubikuteks. Kurna tuunikalaõli eraldi kaussi, lisa õlile tükeldatud kirsstomatid ja hakitud basiilik, sega. Kui pasta on al dente, kurna ja nõruta. Vala pasta kaussi, lisa tuunikalaõliga segatud kirsstomatid ja viilutatud oliivid. Purusta kahvliga tuunikala, lisa salatile. Lisa mozzarellakuubikud, sega korralikult ja lase vähemalt 30 minutit seista. Soovi korral lisa serveerimisel salatile oliiviõli. Head isu! 43


ÖSEL FISH ETÖÖ

ADE NAISTE KÄT

SAAREMAA VIRK

Saaremaal Nasva alevikus tegutsev Ösel Fish OÜ on tootnud kalatooteid juba aastast 1994. Kõik meie kalatooted on tehtud puhtas Saaremaa keskkonnas käsitsi tublide Saare naiste poolt ega sisalda säilitusaineid ning on gluteenivabad! Kasutame võimalikult palju Saaremaa toorainet, mida ostame kohalikelt kaluritelt. Saare Hõbe on mönusalt saaremaine!

44


MAKS&MOORITS

ISE TEHTUD. HÄST

I TEHTUD.

Selle aasta Maks&Mooritsa grillsarja iseloomustavateks märksõnadeks on eestimaine tooraine ning käsitöö. Maks&Mooritsa šašlõkid on kõik lõigatud käsitsi. Iga tükk on käinud läbi meistri käe alt ja seetõttu võib olla kindel selle kvaliteedis. Ekstra suurt tähelepanu tasub suunata Gruusia šašlõkile, mille marinaad on aastaid olnud lihasõprade lemmik. Selle saladus on lihtne – rohkelt sibulat, peoga õigeid ürte ning sool ja pipar. Luksuslikke noote pakub sel hooajal balsamico-šašlõkk. Tammevaatides laagerdunud eriline veiniäädikas muudab liha eriti pehmeks ja laagerdunuks.

Kõik Maks&Mooritsa toorvorstid on valmistatud 100% kodumaisest lihast. Tagasi on laste lemmik Jänku Juss, kes kutsub lapsi matkama ja maitsma uusi toorvorstikesi. Unustatud pole ka mehisema maitse austajaid, neile on loodud Maamehe toorvorstikesed, mille maitsesuuna loob maalähedane mädarõigas.

45


Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

NOBENAPS Eesti esimene maitsestatud maheviin. Mahemärgiga tunnustatud maitseviin on valmistatud kodumaisest mahepiiritusest ja Eestimaal kasvatatud mahetoorainest. Puhtus ja tasakaalukus maitsetes ning kauakestev järelmaik on saavutatud vaid toorainetele omaste maitseja lõhnaomadustega ning sobib ideaalselt kasutamiseks nii kokteilide valmistamisel kui ka toiduretseptides. Nobenaps toonikuga • 4 cl Nobenapsu • laim pressitult • täida klaas toonikuga • kaunistuseks 4 lehte värsket münti

Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga.

BILLECART-SALMON

46

Champagne Billecart-Salmon Brut Rosé on romantiline jook, mille valmistamise saladust on antud edasi läbi seitsme põlvkonna. Pinot Noir’i, Chardonnay ja Meunier’ marjadest valmistatakse šampanjat viisil, mis viib tagasi BillecartSalmon’i šampanjamaja juurte juurde. Välimuselt on Brut Rosé kahvatu ja selge roosa, aeglaselt kerkivad mullid moodustavad püsiva vahu. Aroomis on tunda punaste puuviljade ning tsitrusekoorte lõhnabuketti. Maitse on kerge ja värskes järelmaitses on tunda vaarikat. Ideaalne aperitiivina, sobib ka lõhe ning sušiga, samuti magustoitude juurde.


JACOB’S CREEK SHIRAZ

Jacob’s Creek Double Barrel on unikaalne – premium punavein, mis on esmalt küpsenud traditsiooniliselt valmistatud veinivaadis ja seejärel kasutatud viskivaadis. Selline tavapäratu kahe vaadi ehk double-barrel tehnika kasutamine lisab komplekssust, suurepäraselt integreeritud tanniine ja uskumatult

pehme maitse. Jacob’s Creek Double Barrel on täiesti ainulaadne kontseptsioon, mis liigutab piire veinivalmistamise innovatsioonides. Maitse on keskmise täidlusega, kuid eriliselt pehme ja rikkalik ning kauakestev. Tammenüansid on minimaalsed. Serveerida 16–18 0C juures suurest Bordeaux’-tüüpi klaasist.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

DOUBLE BARREL

47


Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

RAVENTÓS I BLANC Raventós i Blanc on tõenäoliselt pikima veinikasvatustraditsiooniga istandus kogu maailmas, mis on kuulunud ühele perekonnale aastast 1497. Siia kuulub 90 hektarit viinamarjaaedu, metsamaa ja järv, mis kokku loovad erakordse pinnase. Vahemere kliima metsade ja järvedega, kohalikud viinamarjad ja inimese poolt vähese sekkumisega pinnas annavad kokku suurepärased tingimused, et valmistada kõrge mineraalsusega ideaalset vahuveini. Loomad, viinapuud, pinnas ja inimesed töötavad kõik koos põllumajanduslikus üksuses, luues elutsüklit. Karmid, hästi määratletud ning lugupidavad viinamarjakasvatuse vormid annavad meie veinidele autentsuse ja stiili.

AURA UUS! Kasemahlaga õunamaitseline Aura Fruit Kui loodus kevadel samm-sammult tärkama hakkab, siis juba enne, kui kask hiirekõrvuski on, jõuab kätte kasemahlaaeg. Uus kevadekuulutajast Aura Fruit sisaldab ehtsat kasemahla ning on värskendavalt õunamaitseline. Kasutatud on puhast Eestimaa vett 410 meetri sügavuselt. Kasemahlaga Aura Fruit on kui kevadeeliksiir!

48


RÖMERQUELLE

NATURAALNE JA 100% PUHAS MIN

ERAALVESI

Römerquelle mineraalvesi tuleb 400 meetri sügavusest kaevust, mis on kuni 7000 aastat vana ning on avastatud roomlaste poolt esimese millenniumi alguses. Kõrge kvaliteediga ning kaltsiumi- ja magneesiumirikas vesi on täiusliku naturaalse maitsega. Sisaldab rikkalikult Ca ja Mg.

49


RYNKEBY

MUUDA OMA PÄEV ILUSAKS! Rynkeby Nr 1 Premium mahlad annavad Sulle energiat kogu päevaks! Mahlad on pressitud käsitsi korjatud puuviljadest 24 tunni jooksul pärast saagikoristust. Need on eheda puuviljamaitsega ning sisaldavad rohkelt organismile vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Lisaks sisaldavad need mõnusat viljaliha ja nende magusus tuleneb üksnes puuviljades endis sisalduvatest looduslikest suhkrutest. Valikus on 100% apelsinimahl ja 100% õunamahl.

50


FINLANDIA

USALDA PÄIKEST MIS EI MAGA Polaarpäeval kasvab oder, mis annab viinale maheduse ja selguse.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

51


Hoiab kartuliviilud krõbed ad

L i h a o n m a h l a s e lt h õ r k

M a it s e d p ü s i v a d tasakaalus

G r i l l i m u g a v a lt fo o l i u m it a

Ve d e l i k n õ r g u b taldriku põhja

Ee m a l d a t a v k ä ep i d e

VILLEROY-BOCH.COM

KAUBAMAJA AS, Gonsiori 2, 10143, Tallinn

Profile for Kaubamaja

Kaubamaja Ilusat Isu! Kevad 2016  

Kaubamaja Kodumaailma ja Toidumaailma kampaania Ilusat Isu! kataloog. Kevad 2016.

Kaubamaja Ilusat Isu! Kevad 2016  

Kaubamaja Kodumaailma ja Toidumaailma kampaania Ilusat Isu! kataloog. Kevad 2016.

Profile for kaubamaja