Page 1

10.-19.05.2013

Isu채ratavad uudised Toidumaailmast Ahvatlevad pakkumised Kodumaailmast L천ika v채lja oma sooduskupongid!


esitlused

ilusat isu!

Ilusat Isu Kaubamaja Toidu- ja Kodumaailmas toob kümne päeva jooksul Sinuni värsked kodutrendid ning uued maitsed. Iga päev ootavad Sind Kodu- ja Toidumaailmas sooduspakkumised, põnevad esitlused ja uudistoodete degusteerimised. Kõigile kampaania Ilusat Isu pakkumistele lisandub Sinu Partnerkaardi soodustus! Vaata esitluste täpsemat ajakava www.kaubamaja.ee.

Reede

10. mai

TALLINN

KODUMAAILM 14-19 Fiskarsi ja Iittala toodete esitlus 17-20 Aquaphori filterkannu esitlus TOIDUMAAILM 16-18 Maasikate degusteerimine 16-18 Xante likööri tutvustus

TARTU

KODUMAAILM 17-20 Aquaphori filterkannu esitlus TOIDUMAAILM 16-19 Kristjan Peäske veiniriiuli veinide tutvustus

Laupäev

11. mai

TALLINN

KODUMAAILM 11-14 Aquaphori filterkannu esitlus 11-16.30 Santa Maria maitseainete koolitus ja degusteerimine 17-19 Paulig Cupsolo kapselkohvimasina esitlus TOIDUMAAILM 12-14 Laima sufleekommide degusteerimine 14-16 Xante likööri tutvustus

TARTU

KODUMAAILM 11-14 Aquaphori filterkannu esitlus TOIDUMAAILM 12-14 Laima sufleekommide degusteerimine

2

Pühapäev

12. mai

TALLINN

KODUMAAILM 11-13 Aquaphori filterkannu esitlus 12-14 Paulig Cupsolo kapselkohvimasina esitlus

TARTU

KODUMAAILM 11-13 Aquaphori filterkannu esitlus

Kolmapäev 15. mai

TALLINN

TOIDUMAAILM 16-18 Rakvere uudistoodete degusteerimine

TARTU

TOIDUMAAILM 17-19 Türgi jogurtite degusteerimine 17-19 Angry Birdsi limonaadide degusteerimine

Neljapäev

16. mai

TALLINN

TOIDUMAAILM 16-18 Talleggi uudistoodete degusteerimine. 16-18 Maasikate degusteerimine

Reede

TALLINN

17. mai

KODUMAAILM 17-19 Jura kohvimasina esitlus

17-19 DēLonghi kohvimasina esitlus 17-20 Aquaphori filterkannu esitlus TOIDUMAAILM 16-18 Xante likööri tutvustus 16-19 Kristjan Peäske veiniriiuli veinide tutvustus

TARTU

KODUMAAILM 17-20 Aquaphori filterkannu esitlus

Laupäev

18. mai

TALLINN

KODUMAAILM 11-14 Aquaphori filterkannu esitlus 11-14 DēLonghi kohvimasina esitlus 12-14 Paulig Cupsolo kapselkohvimasina esitlus 14-19 Fiskarsi ja Iittala toodete esitlus TOIDUMAAILM 16-18 Xante likööri tutvustus 12-14 Laima sufleekommide degusteerimine

TARTU

KODUMAAILM 11-14 Aquaphori filterkannu esitlus

Pühapäev 19. mai KODUMAAILM 11-13 Aquaphori filterkannu esitlus 12-14 Paulig Cupsolo kapselkohvimasina esitlus

TARTU

KODUMAAILM 11-13 Aquaphori filterkannu esitlus


pakkumised

Emade pidupäev

Emadepäeva aitavad sel korral eriliseks muuta Kodumaailma pakkumised, mille hulgast on lihtne leida kingitus emale või uus nõudekomplekt, millega pidupäeval perele laud katta.

Kampaania Ilusat Isu päevadel PAI

3=4

SOODUSTUSED EI LAIENE HOOAJA PAKKUMISTELE

Ostes viis sama toodet, saad kuuenda tasuta.

Ostes kolm PAI kaubamärgi vannitoa, magamistoa või köögitekstiili kategooria toodet, saad neljanda sama kategooria toote tasuta. Pakkumine kehtib kõikidele PAI toodetele. Valitud toodetest kõige soodsam on tasuta.

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik kunstlilled, salvrätid ja vaasid

–15%

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik nõud, söögiriistad ja joogiklaasid

5=6

3


pakkumised

Terviseks!

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik salativurrid

Sinu suurepärase tervise tagab tasakaalustatud toit ja rahulik uni. Kaubamaja Kodumaailm aitab Sul oma tervise eest hoolt kanda nii söögivalmistamise Kampaania juures kui ka Ilusat Isu päevadel hädavajalikku kõik padjad ja tekid iluund tehes.

–20%

–15%

Disain ja innovatsioon

Juba ammu ei ole disain ja innovatsioon enam inseneride pärusmaa. Kodumaailmast leiad palju põnevat, millega tuua moodne disain ja toodete uudsed kasutusvõimalused igapäevaellu oma kodus.

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik juuksehooldustehnika tooted

SOODUSTUSED EI LAIENE HOOAJA PAKKUMISTELE

–15%

4

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik kodulõhnad

–15%

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik silikoontooted

–20%


Iittala Säravad värvid

Iittala nõudes

!

Kastehelmi kausid Oiva Toikka 1964 Soomekeelne nimetus „kastepiisk” viitab ringis piiskadele pressitud klaasis. Inspireerituna Soome loodusest, helgivad kastepiisad rohus hommikuses päikeses nagu pärlikee.

Origo Celadon roheline Alfredo Häberli 1999 Triibud pakuvad värvikat aktsenti mis tahes lauakattele. Määratletud struktuuri ja rütmiga pilkupüüdev muster lööb särama igas olukorras. Laia värvispektriga Origo on kergesti ühildatav teiste Iittala nõudega. See lihtne vorm on kestva disaini suurepärane näide.

Kartio metsaroheline Kaj Franck 1958 Ühes oma puhtamas teostuses, Kartio klaasis, saavutab Franck materjali ja geomeetrilise vormi täiusliku tasakaalu. Lihtsa, kuid igapäevaseks kasutamiseks piisavalt vastupidava joogiklaasi legendaarne disain on trendidest üle. Lai ja mitmekülgne Kartio värvivalik esindab Iittala teadmisi värvilisest klaasist. Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Kartio, Kastenhelmi, Vitriini ja Teema nõud ning Fiskarsi ja Hackmani tooted

Teema Celadon roheline Kaj Franck 1952 Väga mitmekülgne ja lõputute kombinatsioonidega Teema rahuldab kõik muutuvate söögikordade vajadused. Teema nõudes võite valmistada toitu ja kasutada neid ahjus. Teema sobib serveerimiseks, säilitamiseks ja isegi külmutamiseks. Talletanud disaini põhiolemuse, on iga ese tuletatud kolmest peamisest vormist: ringist, ruudust ja ristkülikust. Nagu Kaj Franck on öelnud: „Värv on ainus dekoratsioon, mida vaja.”

–15%

5


Villeroy & Boch õilistab Nõud, mida aeg Villeroy&Bochi lauanõud on olnud juba üle kahe- ja poolesaja aasta portselannõude kuldse varamu lahutamatu osa. Villeroy&Bochi ajatult kaunite serviiside, graatsilise lauakristalli ning söögiriistade ja köögitarvikute valmistamise taga seisab pidev kaasaskäimine tehnoloogia arengutega ning arvestamine keskkonnaga.

Kampaania Ilusat Isu päevadel sari Anmut My Colour

–15%

6


Le Creuset Nõud, mis ühen

davad algupära se

tänapäevaseg a

Söögi- ja joogikogemused on Le Creuset’ südameasjaks. Malmist haudevormid kannavad jätkuvalt originaaldisaini, mida on eelistanud ja armastanud palju põlvkondi. Tootevalik aga laieneb pidevalt, et järgida praeguseid värvi- ja disainitrende. Malmtoodete kõrval on valikus kõrgekvaliteedilised keraamilised, terasest, alumiiniumist, tekstiilist ja silikoonist kööginõud ning veekeetjad ja veinitarvikud.

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Le Creuset’ tooted

–20%

7


Denby

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Denby tooted

–20%

Nõud, millega

Tippkokkade lemmikuna on malm üks mitmekülgsemaid ja praktilisemaid materjale ka kodukokkade jaoks. Unikaalse kujuga nõud on eriliselt kerged ja ergonoomiliste käepidemetega. Potid on ideaalsed aeglaseks küpsetamiseks, mis jätab liha õrnaks ja mahlaseks. Keskkonnasõbralik disain õhukeste viiekihiliste seintega võimaldab toitu kuumutada kiirelt ning malm tagab kuuma säilimise pikemaks ajaks. Denby pottide ja pannide puhul on malmile antud eriline Denby „nägu” ja tehtud selle traditsioonilise materjali kasutamine tänapäevases köögis tõeliselt mitmekülgseks. Denby malmnõudel on eluaegne garantii.

8

s kätes

oled kindlate


Joseph&Joseph Põnevad uuendused sinu köögis! Briti kaksikvennad Richard ja Antony Joseph ühendasid 2003. aastal oma kogemused ning asutasid ühisettevõtte. Antony on õppinud tootedisaini Central St Martinsi ülikoolis ja Richard ärijuhtimist Cambridge’i ülikoolis. Nad on spetsialiseerunud moodsate köögitarvikute loomisele. Joseph&Joseph on tänaseks rahvusvaheliselt tunnustatud kui üks kõige stiilsemaid ja tehniliselt innovaatilisemaid tootjaid. Nende unikaalne oskus siduda toodetes vormi ja funktsionaalsust on neile toonud külluslikult palju disainiauhindu ja toodetele tänulikke kasutajaid.

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Joseph&Josephi köögitarvikud

–15%

ASA Lihtsalt ilus! Aqua Blue kollektsiooni kuuluvad neljas suuruses ja kolmes eri kujus portselanvaasid. Kastevärsket sarja iseloomustavad uued värvid veemaailmast, liustikelt ja taevasinast. Õhukesed seinad ja selged sinakad toonid harmoneeruvad ehedalt Wayo vaasivormi kujuga. Kahe värvi tehnika abil on saavutatud matid pealispinnad ning säravalt läikivad siseküljed.

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik ASA vaasid ja nõud

–15%

9


Swiss Diamond

mist! mist ega leota

Ei mingit küüri

Kasutajasõbralikud, lihtsad puhastada ja ülipika vastupidavusega Swiss Diamondi pannid pakuvad kõrget kvaliteeti, energiasäästlikkust ja mitmekülgseid lahendusi igale kulinaarsele vajadusele. Mittenakkuv pind, mida on tugevdatud tõeliste teemandiosakestega, lubab toitu valmistada õli lisamata ja puhastamiseks piisab vaid soojast veest. Teemandiosakesi kasutatakse pinnakattes kolmel põhjusel: nad on väga tugevad, mis annab pannile vastupidavuse, nad on mittenakkuvad, mis muudab katte lihtsalt puhastatavaks, ning nad juhivad soojust paremini kui ükski teine metall. Kõik see võimaldab pruunistada toitu maitsvalt. Kõiki panne võib kasutada ka ahjus kuni 260-kraadises kuumuses. Kampaania Ilusat Isu päevadel loositakse kõigi Kodumaailma ostjate vahel välja 5 Swiss Diamondi panni!

10


Kitchen Craft

Otstarve, kest vus

ja stiil!

Uudisena on Kaubamaja tootevalikus nüüd saadaval Inglismaa juhtiva köögitarvete tootja Kitchen Crafti ahju- ja koogivormid sarjast Master Class. Master Classi vormid on töökindlad ja vastupidavad tänu seitsmeetapilisele tootmisprotsessile. Elektrolüütiliselt pinnatud ja liivapritsiga töödeldud vormid ei roosteta ja taluvad kõrgeid temperatuure. Kampaania Ilusat Isu päevaKülgevõtmatu kahekordne pinnakate del kõik Master Quantum II on valmistatud silikooni Classi ahju- ja baasil ega sisalda kahjulikke PFOA ja koogivormid PTFE ühendeid. Master Classi vorme võib pesta nõudepesumasinas.

–20%

11


Ballarini

levik

e tu Traditsioonid

Como sarja nõud on kreemjat tooni keraamilise kattega. Keraamiline kate on ideaalne kuldse ja krõbeda praadimistulemuse saavutamiseks. Kuna keraamiline pind on laitmatult sile, muudab see nõude hoolduse väga lihtsaks. Como sarja nõudel on ergonoomilised kuumus- ja libisemiskindlad käepidemed. Pannidel olev thermopoint võimaldab küpsetades energiat säästa. Dolce e Salato vormid on uue kõrge kvaliteediga kolmekordse mittenakkuva Cortan WhiteStone’i kattega. Kate on tugevdatud keraamiliste osakestega. Vormid on seest valge ja väljast tumeda pinnakattega, tänu millele sulanduvad need hästi ka lauanõude seltskonda.

12

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Dolce e Salato tooted

–20%


Zenker

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Zenkeri tooted

–20%

Kevaduudised

Zenkerilt!

Zenker on Saksamaa vanim koogivormide tootja, hõlmates endas rohkem kui 125 aastat traditsioone, kogemusi ja kvaliteeti. Saksamaal valmistatud küpsetussarja Black Metallic iseloomustavad mittenakkuv pind, kuumataluvus kuni 230 ºC ning garantii 5 aastat.

13


Kaiser

Kaiseri kvaliteetkoogivormid sarjast Black Magic! Need koogivormid lihtsalt peavad kodus olema! Lõikekindla koogivormi põhjal võib julgelt noaga lõigata, kartmata, et kriimud maiasmokka reedavad. Vormi põhja ei ole vaja asetada küpsetuspaberit. Emaileeritud lõikekindel põhi tagab väga ühtlase küpsetustulemuse. Vormid on lekkekindlad ning iga küpsetise saab tänu lahtikäivale vormile vaevata kätte. Stiilsel mustal põhjal saab kooki serveerida ka pidulaual. Koogivormide sisesügavus on 6,5 cm, tänu millele sobivad need nii kõrgete kookide küpsetamiseks kui ka populaarsete tarretatud tortide valmistamiseks.

Philips Värske vaheldus igaks päevaks! Philipsi kannmikser segab võrratuid smuutisid, maitsvaid suppe ja tervislikke mahlu. Kannmikseril on 600 W võimsus ning kiiruse valiku lüliti, kaheliitrine purunemiskindel klaaskann, eemaldatav teramehhanism, Kampaania sakilised terad ja Ilusat Isu jää purustamise päevadel Philipsi võimalus. kannmikserid

–20%

14

Kampaania Ilusat Isu päevadel Kaiser Black Magici koogivormid

–20%


philips Maitsvad friika

rtulid ilma õli

ta!

Õhugrilli patenditud tehnoloogia Rapid Air võimaldab valmistada imehäid friikartuleid, mis sisaldavad kuni 80% vähem rasva! Nautige maitsvaid, tervislikke ja kiiresti valmivaid friikartuleid ning muid toite ja suupisteid. Praelõhna tekib vähem ja seadet on kerge puhastada, isegi kui kasutate seda iga päev.

Kampaania Ilusat Isu päevadel Philipsi õhkfritteri ostuga kingituseks kaasa lõikelaud. Kampaania Ilusat Isu päevadel Philipsi õhkfritterid

–20%

15


Lavazza Kodusteks kohvi nautimise hetkedeks! Lavazza Qualita Rossa – Araabika ja robusta kohviubade segu. Ubadest tehtav kohv on pehme, meeldiva pähklise aroomiga, täidlane ja kergelt šokolaadise järelmaitsega. Sobib ideaalselt piimakohvide valmistamiseks. Lavazza Caffè Espresso – 100% araabika kohviubade segu. Kohvisegu on tasakaalustatud, mahe ja jõuline ning püsiva järelmaitse ja pähklilise aroomiga. Sobib nii pika kohvi kui ka espresso valmistamiseks. 500-grammine pakend sobib väiksemale kohvitarbijale, säilitades pakendi lõpuni hea kvaliteedi.

Vajuta ja naudi! Selle kompaktse täisautomaatse espressomasinaga saab valmistada vaid nupuvajutusega nii latte macchiato’t, cappuccino’t, espressot, musta kohvi kui ka kuuma vett. Hiljuti välja töötatud kompaktne tõmbesüsteem tagab suurepärase espressokvaliteedi. Masina kasutamine on nii lihtne, et seda saab kirjeldada kahe sõnaga: vajuta ja naudi. Tänu kergesti mõistetavatele sümbolitele ja ergonoomilise paigutusega nuppudele on kõik toimingud kiired ja loogilised. Reguleeritava kõrgusega topelttilal on eraldi kohvi- ja piimasüsteem. Selline lahendus tagab laitmatu puhtuse. 2012. aastal tunnistas Saksamaa tarbijaorganisatsioon Stiftung Warentest JURA ENA Micro 9 parimaks kodukasutuse espressomasinaks.

jura

Kampaania Ilusat Isu päevadel JURA ENA Micro 9 masinad hinnaga 16

829 €

Ostes pruuni JURA ENA Micro 9, saad kingituseks kaasa 0,4-liitrise roostevabast terasest piimatermose, 2 JURA latte klaasi, 2 JURA cappuccino tassi ning 500 grammi Lavazza Qualita Rossa kohviube.


¯ Longhi DE

Lemmikkohv üh

e nupuvajutuse

ga!

DēLonghi on Itaalia pereettevõttena 1902. aastal asutatud tootja, kes on üks suuremaid kohvisõprade lemmikuid maailmas. DēLonghi täisautomaatse kohvimasinaga on tänu nuppudele Automatic cappuccino ja My milk lemmikkohvi valmistada lihtsam kui kunagi varem. Masinal on tasside soojendaja, mugav piimavahustuskann, kroomitud detailid ja eemaldatav veepaak. Korraga saad valmistada kaks tassi kohvi Kampaania ning joogi võid teha nii Ilusat Isu ubadest kui ka jahvatatud päevadel DēLonghi kohvist. kohvimasin ECAM 25.452.S hinnaga

1149.95 € tavahind 1479.95 €

17


Paulig Cupsolo i!

repärast kohv

lmistada suu Lihtsaim viis va Paulig Cupsolo kapselkohvimasin valmistab suurepärast kohvi, espressot, cappuccino’t ja caffè latte’t spetsiaalsetest kapslitest. Õhukindlas kapslis on täpselt õige kogus õige jahvatusastmega kohvi, mis tagab, et kohv on iga kord värske, aromaatne ja maitsev. Lisaks saab Cupsologa teha sama mugavalt ka kakaod ja teed. Cupsolo kapselkohvimasin näeb hea välja, töötab vaikselt ja võtab vähe ruumi. Kohv valmib hetkega ning masinat on hõlbus puhastada.

Kampaania Ilusat Isu päevadel Kodumaailmas Paulig Cupsolo kapselkohvimasin hinnaga 109.95 € ning ostuga kingituseks kaasa kuus pakki erinevaid kapsleid!

18


joop!

Kampaania Ilusat Isu päevadel Joop!'i voodipesu

–15%

us om Anna uus välim Joop! on moodne ja modernne Saksa kaubamärk, mille asutas 1986. aastal Hamburgis disainer Wolfgang Joop. Oma loomingu eristamiseks lisas hr Joop kaubamärgi nime lõppu hüüumärgi. Selge ning konkreetse joonega disainistiil on märgi lisamist igati õigustanud.

le! a magamistoa Nii nagu sinu riided, peegeldab ka kodu stiil sinu isiksust. Joop! toob täiuslikult viimistletud ja eksklusiivsed materjalid sinu magamistuppa. Joop!'i satiinist voodilinad on tehtud 100% parimast, merseriseeritud ja kammitud puuvillast. Valmistatud Saksamaal.

19


Elegante Elegante on voodilinade tootjana olnud edukas üle 40 aasta. Edukuse on taganud nõudlikkus kõrge kvaliteedi suhtes. Aasta jooksul luuakse kaubamärgi valikusse 50–60 unikaalset kujundust, mis järgivad rahvusvahelisi sisedisainitrende. Paeluvate moeteemadena on Elegante’i voodipesud esile tõstetud kui kõrgetasemelised dekoratsioonid koduses interjööris.

Kampaania Ilusat Isu päevadel Elegante’i voodipesu

–15%

Bolsius Bolsius õhuvärskendaja Bolsiuse õhuvärskendajat on hea kasutada kohtades, kus ei saa küünlaid põletada. Õhuvärskendaja sisaldab aroomiõli ja selle lõhn kestab 4–6 nädalat. Valikus on erinevad lõhnad: jõhvikas, magnoolia, vanill, lavendel ja paljud teised. Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Bolsiuse õhuvärskendajad

–20%

20


Aquaphor water filters Kristallselge

ja maitsev ves

i Aquaphori filt

rite abil

Aquaphori kannufiltrites kasutatakse kolmekümmet patenteeritud leiutist. Nende hulgas on ioonivahetuskiud Aqualen®, mis eemaldab tõhusalt raua- ja raskemetallide ühendeid ning parandab tunduvalt vee kvaliteeti. Aquaphori kannufilter • Puhastab vett tõhusamalt — 100% filtreerimine • Eemaldab kiirelt saasteained • Kestab kuni kaks korda kauem • On odavam teistest müügilolevatest filtritest • Üks Aquaphori filterelement võrdub 60 viieliitrise veepudeliga. • Universaalsed filtrid B100-15 või B100-25 sobivad ka teiste firmade kannudele. Veekannude veefiltrid — toodetud Eestis!

Kampaania Ilusat Isu päevadel kõik Aquaphori tooted

–20%

21


Tallegg

lt!

lmib imelihtsa

liha va Mahlane kana

Talleggi kevadiste tooteuudiste seas on ka minutipihvid. Tegemist on parimast kodumaisest kanast valmistatud fileelõikudega, mille valmistamine on imelihtne. Tooted on saadaval kahes koduses maitsevariandis – maitsestatuna pipraseguga ning küüslaugu ja tšilliga. kuidas valmistada Aseta minutipihvid kuumale grillile või pannile ning küpseta neid kaks minutit kummaltki poolt. Seejärel tõsta pihvid kaussi, kata kauss fooliumiga ning järelküpseta liha niimoodi veel kaks minutit. Nii lihtne see ongi – mahlase kanaliha saladus!

22


Philadelphia Kergelt tšilline juustupirukas Mõnusalt krõbeda põhjaga tšilline juustupirukas, millesse võib tugevama tšillimaitse saamiseks lisada tšillipipart. Retsepti koostas ja küpsetas hobikokk Kristel Vokk. Põhi • 75 g võid • 100 g ricotta kohupiima • 1 muna • 200 g jahu • 1 tl küpsetuspulbrit • 1 tl soola • B/E tl kuivatatud oreganot

Lisa vürtsi tšil

liga!

Täidis • 2 karpi Sweet Chilli toorjuustu • 3 muna • 250 g mozzarella juustu • 200 g riivjuustu

Sega sulatatud või ja ricotta kohupiim, löö sisse muna ning sega ühtlaseks. Lisa sool ja oregano. Sega küpsetuspulber jahuga ning sõtku kõik tainaks kokku. Vooderda 24 või 26 cm pirukavormi põhi ja ääred tainaga ning aseta täidise valmimise ajaks külmkappi tahenema. Mikserda kokku toasoe toorjuust. Lisa ükshaaval munad ning vahusta ühtlaseks. Riivi mozzarella ning sega koos riivjuustuga täidisesse. Kuumuta ahi 200 kraadini ning küpseta pirukat 35 minutit. Lase pirukal enne serveerimist vähemalt 25 minutit jahtuda ning söö koos värske salatiga.

Philadelphia Sweet Chilli on idamaiselt särtsakas kreemjuust pikantsete suppide, kastmete ja pastaroogade maitsestamiseks, isuäratavate dipikastmete segamiseks, kookide ja küpsetiste valmistamiseks ning lihtsalt võileivale määrimiseks.

23


Zeljonaja Marka

äme iseendaks

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

meie jä Aeg möödub…

24

Zeljonaja Marka on kvaliteet, mida inimesed usaldavad. Ei ole ka ime, sest selle joogi lähted ulatuvad möödunud aastasaja esimesse poolde. Zeljonaja Marka on bränd, mis kutsub esile nostalgia nõukoguliku mineviku, möödunud sajandi 60. ja 70. aastate suhtes, kus oli alati kohta inimvaimu suurusel, saavutustel, inimlikul armastusel ja sõprusel. Olles ilmunud kui nende vanade heade aegade nostalgia bränd, kui vesi oli puhtam ja inimesed lahkemad, on Zeljonaja Marka muutunud viinaturu tõeliseks klassikaks, hoides väärtusi ja traditsioone, mis on enamikule lähedased. Zeljonaja Marka valmistatakse eranditult looduslikest koostisosadest. Seda toodetakse stream- tehnoloogia alusel, mis võimaldab protsessi täielikult automatiseerida ning välistada inimese osaluse. Kõrgtehnoloogiline rektifikatsiooniprotsess annab viinale eriti peene maitse.


Rakvere lihakombinaat

htad maitsed”

odete sari „Pu uraalne grillto

uus nat

Rakvere on turule toonud uue kontseptsiooni järgi loodud naturaalsete ja puhaste maitsetega marinaadis lihade sarja, millesse kuulub kolm toodet: seavälisfilee lõigud koduaiaürtidega, seakaelakarbonaadist šašlõkk koduaiaürtidega ning seakaelakarbonaadi lõigud puravikega.

Toodete valmistamiseks on hoolega valitud kvaliteetsest eestimaisest sealihast parimad palad ning lisatud on vaid naturaalsed, lihtsad maitseandjad, et esile tuleks liha enda puhas ja selge maitse — ei mingeid säilitusaineid ega muid kunstlikke lisandeid. Just nagu kodus tehtud. Pakendi puhul on samuti lähtutud säästlikkusest ja keskkonnasõbralikkusest: pakendikujundus toetab lihtsuse ja naturaalsuse ideed ning ümbriskartong on trükitud 100% taaskasutatud paberile. Naudi puhtaid maitseid! 25


Nomu maitseained a!

Söö, joo ja el

Nomu on Lõuna-Aafrikast pärit kvaliteetsete vürtsisegude tootemärk kontseptsiooniga „söö, joo ja ela!”. Ülemaailmselt tuntust kogunud sarjast leiab nii Itaalia, Hispaania, Aafrika, Maroko kui ka mereandide ja lamba maitseainesegusid. Valikus on ka kakao, piprad ja soolad. Valik Nomu maitseainesegusid on saadaval Kaubamajas.

26


Saaremaa lihatööstus

aalt!

Bolognese kaste pastaga • 700 g Saarema kodust hakkliha* • 500 g tomatipüreed • 1 sibul • 3 küüslauguküünt • 4 porgandit • 3 tomatit • soola, pipart, oreganot, basiilikut • oliiviõli • 500 g pastat • Parmesani juustu

Riivi porgand, sibul ja küüslauk. Aseta porgand ja sibul eelkuumutatud pannile ning pruunista. Lisa hakitud küüslauk, pipar ja oregano. Prae segus Saaremaa kodust hakkliha ja lisa hakitud tomatid ning vala peale tomatipüree. Sega ning lase segu keema. Lisa eelnevalt keedetud pasta. Serveeri riivitud Parmesani juustuga ja kaunista basiilikulehtedega.

*Saaremaa hakkliha ei sisalda vett

kkliha Saarem

Kvaliteetne ha

27


santa maria

Maitsesta nagu meistrid! Proovi Santa Maria grillimaitseaineid, kastmeid ja grilliõlisid. Õnnestub alati!

spila Spirulina tooted Spilalt! Spila Spirulina vetikatabletid aitavad vähendada liigset kehakaalu, tugevdada immuunsüsteemi, reguleerida ainevahetust, tasakaalustada närvisüsteemi talitlust ja soodustada organismist toksiinide väljutamist. See on mitmekülgne lisand Sinu toidusedelile kogu organismi toetamiseks. Kui oled magusasõber, on Sinu jaoks mee- või šokolaaditooted spirulinaga. • Spila Bee mesi spirulinaga • Spila Pro mesi spirulina ja taruvaiguga • Spirulate 10, Spirulate 16 šokolaad spirulinaga

28


vici

Vormiroog pelmeenidega • mis tahes tüüpi uusi Vi i pelmeene • 3 muna • 3 supilusikatäit majoneesi • kõva juustu (maitse järgi, nt Cheddar või Edam) • 1 porru või sibul • erinevaid maitsetaimi Määri küpsetusvorm võiga ja aseta sinna pelmeenid. Puista üle hakitud porru või sibulaga. Riivi peale juust ja küpseta 180 °C ahjus mitte kauem kui 20 minutit. Head isu!

fantastiliselt

head Vici pelm

eenid!

Uutel Vi i pelmeenidel on eriti õhuke taigen ja vähemalt 60% täidist. Lisaks traditsioonilisele viisile pelmeene keeta, võib neid ka aurutada, pannil praadida, frittida või lihtsalt mikrolaineahjus küpsetada.

29


fazer MEIE RAHVUSKÖÖGI

SÜDA!

Fazeri must leib.

30


Fazer

Kampaania Ilusat Isu päevadel emadepäeva eripakkumine 10.–12. mail:

Sõbrastritsel ja Sõbrakringel (kohupiimakirsimoositäidise ning šokolaadiglasuuriga)

6.35€/kg

Fazeri kringli

tuba Toidumaa

ilmas

Fazeri tootevalikus on erinevate maitsetega soolaseid (juustu, singi-juustu, hakkliha-brokoli) ja magusaid (kohupiima-kirsi, õuna-kaneeli, virsiku-mooni, kohupiima-maasika, rosina-kaneeli, pirni-jõhvika, kookose-rosina, karamelli-õuna) stritsleid ja kringleid. Kringleid valmistatakse ettetellimisel: Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas Viru väljak 4/6, telefon 5303 9740 Tartu Kaubamaja Toidumaailmas Riia 1, telefon 512 3095

Maikuu eripakkumine: juustustritsel

6.10€/kg

31


Caribba

Caribba rummid on ehtsad Jamaica rummid, mis on kergelt magusa alatooniga. Meeldivalt magus-mõrkja järelmaitse ning kergelt vürtsika ja suitsuse aroomiga.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga, mis võib kahjustada teie tervist.

rumm just nii, Ehtne Jamaica

32

nagu peab!

Caribba Cola • 4 cl Caribba rummi • poole laimi mahl • koolat • jääd Vala koostisosad pikajoogiklaasi jääkuubikutele, sega lusikaga ja kaunista laimisektoriga.


Chef & Sommelier Chef & Sommelier Cabernet’ klaasid Chef & Sommelier on hinnatud kaubamärk, mis kannab endas Prantsuse gastronoomia pärandit ja kogemusi. Cabernet’ sarjas on väga lai valik jalaga klaase, loodud nautimaks veinimaailma mõjukamaid maitseid. Sobiva klaasi leiab sarjast igale maitsele.

Pierre Paillard Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga, mis võib kahjustada teie tervist.

Pierre Paillard Brut Grand Cru Elegants – delikaatsus – meelelisus See elegantne jook tuleb Champagne’i maakonna südamest – Bouzy külast, kus seda valmistab pisike perefirma Pierre Paillard. Bouzy küla on tuntud kui üks parimatest Grand Cru küladest, kes kasvatavad Pinot Noir’i marja. Seetõttu koosnebki käesolev nektar 60% just sellest marjast, millele on lisatud 40% Chardonnayd. Pinot Noir annab joogile ilusa kreemisuse ja marjasuse, lisaks saadab jooki kena siidine hape järelmaitses. Selles kergelt kuldse ja peenelt pisikese mulliga joogis on tunda ka veidi röstisust koos tsitruste ja kollase õunaga. Järelmaitses kestavad mõnus röstisus ja nauditavad võisaia- ja pähklinoodid. Ilus kaaslane nii aperitiiviks kui ka hea paariline toore ja värske kala juurde.

33


Conesco

itsev!

Tervislik ja ma

Conesco toob Kaubamaja Toidumaailma vahendusel Sinuni värsked ja tervislikud marjad otse Hispaania päikeselistelt põldudelt. Isuäratav ja maitsev valik värskeid aiasaadusi kogu perele!

34


Moët&Chandon

Juba ligi kolm sajandit on Moët & Chandon hoidnud enda käes maailma armastatuima šampanja tiitlit. Moët & Chandon on hetkel vaieldamatu šampanjaturu liider – seda nii maailmas kui Eestis. 1743. aastal pani visiooniga mees Claude Moët aluse oma šampanjamajale. 1792. aastal võttis ohjad enda kätte Claude’i pojapoeg Jean-Remy Moët, keda võib lugeda šampanjamaailma kõige tähtsamaks meheks. Just tema tegi šampanjast ülemaailmse luksuse sümboli.

Brut Imperiali rikkalikule ja mahedale maitsele, milles saavad kokku ohtrus ja õrnus, järgneb šampanja imelist tasakaalu paljastav hõrk kargus. Toidusoovitus: Sobib suurepäraselt suši, koorikloomade, segasalatite ja valge kalaga, mida on küpsetatud vaid kergelt, samuti pasta ja röstitud linnulihaga.

sündmuseks!

Rosé Impérialis on kombineeritud maitse intensiivsus ja ümarus – alguses mahlane, seejärel toekas ja lõpuks õrn mündinüanss. Toidusoovitus: Grillitud koorikloomad, rasvane kala, marineeritud punane liha ja linnuliha, mida on küpsetatud vaid kergelt.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga, mis võib kahjustada teie tervist.

maitsele igaks Šampanja igale

35


Peters d

aitse ide võrratud m d a la ko šo et Petersi kvalite

36

Peters Pecare Piimašokolaad 63 g Taevalikult õrn kiusatus, vähemalt 38% kakaosisaldusega piimašokolaad ja rõõsk koor annavad täidluse ja meeldivuse. Krõbe, habemenoana õhuke šokolaadikiht teeb selle kõik täiuslikuks.

Peters Pecare kuld 63 g Kreemjas koostis on valmistatud parimast tumedast šokolaadist, mille kakaosisaldus on vähemalt 64%, rõõsast koorest ja puhtast 24-karaadisest kullast, mis muudab selle šokolaadi tõesti väga eriliseks.

Peters Pecare pähkli 63 g See alkoholivaba šokolaad on täidetud tumeda pähklimassiga, mis on valmistatud värsketest keskmiselt röstitud ja peenestatud pähklitest.

Peters Pecare prosecco & vaarika 63 g Kreemjas sisu on valmistatud valgest šokolaadist, koorest, Itaalia prosecco’st ja vaarikaliköörist, kaetud imeõhukese piimašokolaadikihiga, mille kakaosisaldus on vähemalt 40%.

Peters Pecare šampanja 63 g Peen sisu koosneb Marc de Champagne’ist, konjakist ja rõõsast koorest, ümbritsetud imeõhukese piimašokolaadist kestaga.

Peters Pecare tšilli-kirsi 63 g Sensatsiooniline sisu on valmistatud rõõsast koorest, kirssidest ja kübekesest tšillist, mis on viidud täiuslikkuseni parima kirsibrändiga.


Hachez Šokolaadi tipp tase! Hachezi kvaliteetšokolaadi kakaomass on valmistatud unikaalse retsepti alusel maailma kvaliteetsematest kakaoubadest. Tumeda šokolaadi tootmisel on vähendatud mõrudust, et saavutada parim maitseelamus ja nauding. Koostises puuduvad lisaained ning kasutatud on ainult kõrgekvaliteedilist puhast looduslikku toorainet. Hachezi valikus on • 88% Premier Cru šokolaad 100 g • 77% D’Arriba põldmuraka-kakaotükkidega šokolaad 100 g • 77% D’Arriba mango-tšillišokolaad 100 g • 77% D’Arriba šokolaadipulk 37 g • 55,5% de Maracaibo šokolaad mandli- ja vaarikatükkidega 100 g • 55,5% de Maracaibo šokolaadipulk 37 g • ingverišokolaad 100 g

37


Emils Gustavs Chocolate

st udi suve värsku eg maha ja na

Võta a

Emils Gustavs Chocolate pakub suurepäraseid, suus sulavaid käsitööšokolaade, mis on valmistatud ainulaadsete retseptide järgi. Erilised, erinevad ja unikaalsed – maasikas, vaarikas, mustikas, granadill, aprikoos, sidrun ja palju teisi maitseid! Kõik šokolaadid on valminud käsitööna Emils Gustavsi šokolaadimajas.

38

ses!

šokolaadi mait


Laima Kevadsuvised le

mmikud maiust ajatele

Laima šokolaadiglasuuris vanilje- ja sidrunimaitselised sufleekompvekid on kerged ja õhulised! Laima šokolaadid on nüüd uues kuues!

Šokolaadijook apelsiniga See tugevalt šokolaadine, värskendava apelsinilisandiga jook asendab hästi kooki, mida pole pakkuda ootamatult külla saabunud sõbrannale. kahele • 80 grammi Laima mõrušokolaadi (70%) • 200 ml piima • näpuotsake soola • näpuotsake suhkrut • 1/4 tl kartulitärklist • pool väiksema apelsini mahlast • kaunistuseks apelsinikoort Kuumuta piim, kuni see tugevalt aurab, lisa peeneks hakitud šokolaad, suhkur, sool ja tärklis. Vispelda jooki väga madalal kuumusel, kuni šokolaad sulab ja jook kergelt pakseneb. Eemalda tulelt. Pigista sisse apelsinimahl ja sega läbi. Serveeri kohe. Kaunistuseks riivi joogile mõned apelsinikooreribad. 39


Lindt

stast 1845

laadi vastu aa

us šoko Kirg ja armast

Lindti šokolaadi teevad eriliseks Šveitsi šokolaadimeistrite poolt läbi aegade välja töötatud ja täiustatud retseptid, mida hoitakse veel tänapäevalgi suures saladuses. Parim tooraine, pikk ja põhjalik töötlemisprotsess ning tumeda šokolaadi vaakumpakendid tagavad toodete tippkvaliteedi ning lõhna- ja maitseomaduste säilimise.

40


Xanté Unikaalne Xan

té liköör

Kõrgekvaliteediline Xanté on tasakaalustatud segu magusatest Belgia pirnidest ja konjakist, mis on pärit spetsiaalselt valitud Prantsuse viinavabrikutest. Xanté on loodud konjakitest, mis on valminud neli aastat parimates Prantsuse Limousine’i tammepuidust tünnides, mis toob alkoholist esile rikkaliku merevaigukarva värvi ning vürtsika vanilli ja pirni lõhna. Xanté ei sisalda tehislikke koostisosi. Alkoholi valmimisprotsess päädib naturaalse magustamisega ning suhkrusisaldus jääb alla 17%.

Signatuurkokteil Lennart • 4 cl Xanté’d • 2 cl värskelt pressitud laimimahla • Sprite’i • jääd

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga, mis võib kahjustada teie tervist.

Nautida jahutatult shot’ina või koostisosana kokteilides.

41


blink kilt!

d Blin P천nevad maitse

See on stiil, see on maitse, see on pidu Sinu taskus! Suhkruvabad pastillid trendikas pakendis.

43


100 aastat Taani disaini.

www.evasolo.com

Ilusat Isu! 2013  

Kaubamaja Toidu- ja Kodumaailma kataloog

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you