Page 1


V nemocnici strávila napriek svojej sláve niekoľko hodín. Doktori nevedeli prísť na to, čo jej je. Chceli si ju nechať v nemocnici, ale Riley to rázne odmietla. To by sa už mohla s hlavnou rolou v pripravovanom filme rozlúčiť. Napokon doktori zistili príčinu jej nevoľností. ,,Hm, pani Raynoldsová, neviem ako vám to mám povedať“... Riley zamrzol úsmev na tvári. Z doktorkinho výrazu vyčítala, že to bude niečo veľmi zlé. ,,Ste tehotná“

Riley prišla domov ako omámená. Ľahla si na gauč. Rozmýšľala. Čo robiť? Potrat neprichádzal do úvahy, nie je vrahyňa. Čo na to povedia vo filme? Vykopnú ju, to je jasné. Prečo si len nedávali pozor? A kto je vlastne otcom? Rátala, počtovo jej vychádzal jedine Mike Laws. Zaspala...


Podvečer jej zavolal Nico Mayner, hudobník.

,,Ahoj hovorím s Riley?“ ,,Áno, to som ja, ahoj Nico“ ,,Ty máš uložené moje číslo?“ ,,Asi áno, keď som vedela že si to ty“ ,,Hah, vtipná. Môžem sa večer zastaviť? Laila ti posiela nejaké materiály“ ,,Jasné, budem čakať“ Laila je Rileyna dobrá priateľka, aj keď sa už dlho nevideli. Pracuje ako textárka.


Večer prišiel Nico na svojej motorke. Dal jej texty, ktoré poslala Laila. Potom sa začali s Riley zhovárať.. Nico Riley priťahoval, očividne aj ona jeho. Rozhodla sa, že na problémy najlepšie zabudne, ak na to nebude myslieť..


Ráno sa Nico zobudil skôr. Išiel si zaplávať do bazéna- ako inak, bez plaviek.

Keď sa Riley zobudila, uvedomila si, že sa jej citeľne ťažšie chodí. Pozrela sa do zrkadla a takmer odpadla. Brucho mala ako balón! Chcela nachystať raňajky ale pozabudla sa a vafle pripiekla. Napadlo jej, že by si mohla ako kuchárku najať pani Shawnovú, tá vie variť fantasticky. Bola to skôr len taká myšlienka zo srandy, samozrejme, bolo nemysliteľné že by u nej pani Shawnová pracovala.


Nico sa vrátil z bazéna. Keď zbadal Riley široko sa usmial. Pobozkal ju a povedal: ,,Milujem ťa. Chcem byť s tebou. Navždy. Vezmi si ma. Budeme spolu. Každý deň“ Riley sa zhlboka nadýchla: ,,Každý deň, láska“ Potom si ale na niečo spomenula. Je predsa tehotná. Musí mu to povedať.

,,Ale.. musím ti niečo povedať. Ja... som tehotná“ povedala pomaly a čakala na jeho reakciu. No keď videla jeho výraz, začala tušiť že sa mu to nebude páčiť.


,,Čože si?! To nemyslíš vážne! S kým?“ ,,S Mikom. Ale on o dieťa nemá záujem. Môžeme ho vychovávať spolu“ ,,Mike Laws? Takže ty si sa vyspala aj s ním? Vychovávať spolu? Ty krava jedna! Fľandra! Pobehlica! Ako si mi to mohla urobiť?“ ,,Ale Nico. Ja za to nemôžem. Nevedela som že stretnem teba. S Mikom to bolo úplne nezáväzné, zistila som to až keď odišiel“


,,Je mi jedno kedy to bolo! Ako ti len mohlo napadnúť že toho spratka budeme vychovávať spolu?! Prečo si mi to nepovedala skôr?! Mala si mi to povedať hneď! Nepremárnil by som zbytočne jednu noc! S tehotnou šľapkou!“ ,,Vyprosím si aby si ma nazýval šľapkou! Keď sa ti nepáči, prosím. Tam sú dvere“ ukázala Riley na dvere a dúfala, že Nico odíde. ,,Môžem ťa nazývať ako chcem! Môžem ti hovoriť šľapka, pretože si šľapka! Vyspíš sa s každým kto ti príde pod ruku! Aj so záhradným trpaslíkom! Oklamala si ma! Zabijem ťa! Počuješ?! Zabijem ťa!“


Riley nestihla ani zdvihnúť ruky na obranu. Už Nicova ruka pristála na jej tvári. A znova. A znova. Mlátil ju, vkuse, znova a znova až kým nestratila vedomie. ,,Skap“ povedal a odišiel.


Keď sa Riley prebrala, Nico tam už nebol. Bolelo ju celé telo, na tvári malá fialové podliatiny.

Dnes šla spať skoro. Dúfala, že je to len sen. Že sa prebudí a bude po všetkom.


V noci sa opäť zobudila, tento krát však nie na bolesti. Zdalo sa jej, akoby po dome niekto chodil. Vrátil sa Nico aby dokončil čo začal? Premkol ju strach.

Celeb Life- 5. diel  
Celeb Life- 5. diel  

Pre všetky časti navštívte www.katuska273.blog.cz For all of the parts visit www.katuska273.blog.cz