Page 1


Keď odchádzala z divadla bolo už po polnoci. Príšerne ju bolela hlava, preto výnimočne dala prednosť nohám pred limuzínou. Domov to bolo asi dvadsať minút, preto sa rozhodla že sa prejde. Keď bola už takmer v polovici cesty, začula šuchot. Obzrela sa, nikoho nevidela. Vtom zbadala malú veveričku. Vydýchla si, no stále mala zvláštny pocit, akoby ju niekto sledoval. Keď začula ďalší šuchot, bola si tým už istá..

Zrýchlila, chcela sa čo najskôr dostať domov. Zrazu začula kroky. Obzrela sa. Niekto za ňou bežal! Napriek vyčerpávajúcemu dňu pozbierala všetky sily a pustila sa na útek.


Po pár metroch sa však potkla a spadla.

Útočník k nej dobehol. Bol to Nico! Schmatol ju a vtisol jej jazyk do úst. Snažila sa mu uhnúť ale jeho zovretie bolo prisilné.


Chvíľu mala pocit akoby v zovretí povolil, preto sa mu rýchlo vytrhla. Zdrapil ju za rameno a poriadne ju prefackal. Ledva sa udržala na nohách.

Cítila sa ako pred pár týždňami v dome, keď ju napadol. Znova ju mlátil. Na chvíľu sa prerušil a Riley vycítila príležitosť na útek. Zvrtla sa a začala utekať. V ihličkových topánkach sa jej síce nebežalo práve najlepšie, no nenávisť k Nicovi ju hnala preč.


Riley nevedela koľko ju ešte Nico prenasledoval. Keď prišla domov rýchlo zamkla dvere. Pani Shawnová práve čítala knihu a Riley sa snažila tváriť akoby sa nič nestalo. Keď sa ráno zobudila a zbadala svoju dcérku uvedomila si, aké mala šťastie. Nielen teraz, ale už vtedy keď ju Nico prvý krát zbil. Práve vtedy bola totiž vo vysokom štádiu tehotenstva a mohlo sa ľahko stať, že by ublížil aj Michel.

Doobedu sa ozval Theo Smoof, s ktorým sa včera stretla na koncerte. Ich kapela bola jej predskokanom. Dohodli sa, že sa stretnú večer v klube Mlýnek.


Poobede sa ešte vybrala na natáčanie. Tento krát so sebou vzala aj Michel- do filmu potrebovali dieťa.

Potom zavolala pani Shawnovej či by sa jej mohla postarať o Michel. Súhlasila a tak sa Riley mohla vybrať do klubu. Tam ju už čakal Theo Smoof. Dali si drink, tancovali a...


..bozkávali sa. Prišli domov a začali sa milovať.

Riley bolo jedno že sú tri hodiny v noci a Michel ešte nespí. Vlastne bola rada že jej nebude zavadzať v spálni...


Tak to pokračovalo nasledujúce dni, týždne..

Riley ešte pár krát volala Mikovi, chcela vedieť či má záujem o Michel. Vždy ju odbil, povedal že jej bude platiť len nech mu ju už nikdy nepripomína. Thea milovala. Staral sa aj o Michel- ako o vlastnú dcéru. Keď sa raz vrátili z drahej reštaurácie, požiadal ju o ruku.

Riley bola šťastná- prešťastná, ale niečo netušila..

Celeb Life- 8. diel  

Pre všetky časti navštívte www.katuska273.blog.cz For all of the parts visit www.katuska273.blog.cz

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you