Page 1

Wydajesz dużo pieniędzy na karmę i nic z tego nie masz? Twój dostawca zarabia a Ty tylko kupujesz ?

MOŻESZ TO ZMIENIĆ Z REICO VITAL SYSTEME

ZDROWE  KARMY I PASZE DLA ZWIERZAT


Niech Twój pupil dostanie to co najlepsze Jeśli posiadasz psa lub kota oraz dysponujesz podstawową wiedzą na temat odżywiania Twojego zwierzaka lub znasz innych właścicieli zwierząt, to dobry moment, aby z Twojej wiedzy i posiadanych kontaktów zrobić użytek i zamienić je na stałe źródło dochodu. 


Zacznij z nami już teraz Może na początek będzie to tylko darmowa karma dla Twojego zwierzaka, a może biznes o jakim zawsze marzyłeś, który da Ci swobodę finansową i zarazem satysfakcję zawodową.


Zostań naszym partnerem

ZDROWE  KARMY I PASZE DLA ZWIERZAT

REICO VITAL SYSTEME


misja firmy

BUDUJEMY SIEĆ KOMPETENTNYCH DORADCÓW

Każda osoba pragnąca zostać naszym partnerem musi wykazać się zaangażowaniem, musi chcieć poznać nasze produkty oraz wykazać się pasją tworzenia – tacy jesteśmy :) DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU


Ile wart jest rynek ? Sprzedaż karm mokrych oraz suchych dla psów i kotow w Polsce wykazuje stabilną tendencję wzrostową. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to największa i najbardziej prestiżowa kategoria zoologiczna, która odpowiada za przeszło 1/3 wartości całego rynku zoologicznego w Polsce. Ponizej w liczbach przedstawilismy ilosc naszych potencjalnych odbiorcow, na podstawie ktorej mozna wyliczyc, ze wartosc rynku to 1 mld 200 mln pln !!!

7.630.000 zarejestrowanych psów

6.870.000 zarejestrowanych kotów


P R Z Y Ł Ą C Z

S I Ę

zostań naszym partnerem biznesowym i niezależnym przedsiębiorcą bez drogich inwestycji, bez opłacania składek ZUS, bez dodatkowych kosztów.


T O

J E S T

P R O S T E

Pamiętaj, pies i kot musi dostać swoją karmę codziennie. To jedna z nielicznych dziedzin handlu, gdzie niezależnie od pory roku, obroty nigdy nie spadają, bo pies i kot musi dostać swoją karmę codziennie i nie interesuje go, czy jest ciepło lub zimno, czy jesteś chory albo masz 25 rocznicę ślubu. ON MUSI JEŚĆ CODZIENNIE.


Każdy Partner REICO otrzymuje własną stronę internetową oraz sklep z pełnym asortymentem, w którym realizuje zamówienia swoich klientów w następujący sposób: • Zamówienie klienta złożone we własnym sklepie • Klient otrzymuje link do płatności (przedpłata) • Kurier dostarcza towar na adres klienta (6,80 euro do 31 kg) • Partner otrzymuje prowizję do 30% Partnerzy REICO mogą tworzyć własną sieć sprzedawców i tym samym dodatkowo czerpać zyski z obrotu hurtowego, za co otrzymują: • Prowizje do 15%, • Bonusy samochodowe do 1000 euro miesięcznie, • Dla najaktywniejszych Partnerów udziały w obrotach globalnych firmy.


KARIERA

Pamiętaj awans zależy od Ciebie najwazniejsze jest to, ze pracujesz dowolnie !!! Kiedy chcesz i z kim chcesz, w tempie dostosowanym do Ciebie A OD NAS DOSTAJESZ PELNE WSPARCIE DLA SWOJEGO BIZNESU


R E I C O K O R Z Y Ś C I

V I T A L

Z E

W S P Ó Ł P R A C Y

01

KONCEPCJA Plan marketingowy naszej firmy jest taki byś wspinał się po szczeblach kariery, osiągnął jak najwyższe zyski,  i otrzymywał środki pieniężne dające pełną niezależność finansową przy całkowitym wsparciu naszych współpracowników i menagerów


{nawiązanie współpracy} na początek 15% prowizji od obrotów

S T A R T

Twoje wynagrodzenie wzrasta współmiernie do Twoich obrotów i otrzymujesz , aż do 30 % prowizji

S K L E P

jeśli zbudujesz swoją sieć partnerów otrzymasz dodatkowe 9% bonusu generacyjnego

T W O J A S I E C D Y S T R Y B U C J I

T A K B Ę D Ą W Y G L Ą D A Ć T W O J E D O C H O D Y Od nas otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do rozwinięcia współpracy, w której nie potrzebujesz KASY FISKALNEJ. Dlaczego?  Bo TY prowadzisz sklep, ale to MY przejmujemy dostawy i fakturowanie Twoich klientów. Ty otrzymujesz czysty zarobek ze sprzedaży.


Pamietaj to jest Twoje zycie !

SWOBODNIE DYSPONUJ  SWOIM CZASEM Sklep internetowy jaki otrzymasz oraz biznes ktory mozesz promowac online w dowolnym momencie pozwoli Ci byc niezaleznym !!!


W Y B Ó R N A L E Ż Y D O C I E B I E ! J E S L I

M A S Z

J A K I E K O L W I E K

P Y T A N I A

Email: reicovital.aleksandra@gmail.com TEL. +48 602 676 231

N A P I S Z :


Zobacz takze !

GDZIE O NAS PISZA NASZE STRONY BLOGI I INNE KANALY

S O C I A L

M E D I A

www.facebook.pl/reicovitalsysteme strona fundacji www.facebook.pl/mojprzyjacielpies www.reicovital.pl

Prezentacja Reico Vital Systeme  
Prezentacja Reico Vital Systeme  
Advertisement