Page 1

TS3 Public Deffender Admin team HEAD SERVER ADMIN [HSA] Wolf [HSA] Kačenka Carlik SERVER ADMIN

[SA] Gothmoqh

SPRÁVCI

[SP] Deppy [SP] Glorie [SP] LuKi [SP] Suran [SP] Iskra [SP] Feliks

[SP] Fox [SP] Kahy [SP] Remi [SP] Tim [SP] Valanay

zk. doba.

[SP] Nemesis [SP] Caprio [SP] Refusion

DEFFENDER 1. Skupina: World of warcraft Feliks, Gothmoqh 2. Skupina: 4Story, BattleField, VIP room Tim, Deppy 3. Skupina: Call of duty, Crossfire, DarkOrbit, League of Legends, Lineage, Minecraft, Runes of Magic, World of Tanks, Ostatní hry Fox, Suran

HQHOST + DEFFENDER 2 4. Skupina: 4Story, BattleField, Aion Valanay, Caprio 5. Skupina: Battlestar galactica, Call of Duty, Combat Arms, Counter Strike, Crossfire, Dark Orbit, Defense of the Ancients, GTA Remi, Nemesis 6. Skupina: Heroes of Newerth, Lineage, Legue of Legends, Metin, Minecraft, Pirate storm, Runes of Magic, Tera, Ultima, World of Tanks Kahy, Glorie 7. Skupina: World of Warcraft, Ostatní hry, VIP room, Pirate Storm LuKi, Refusion

1


ROZPIS SLUŽEB PONDĚLÍ 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Iskra, Nemesis 20:00 --> Kahy, Glorie 22:00 --> LuKi, Remi 23.00 --> Deppy, Valanay

ÚTERÝ 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Glorie, Refusion 20:00 --> Tim, Gothmoqh 22:00 --> LuKi, Remi 23.00 --> Valanay, Caprio

STŘEDA 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Refusion, Nemesis 20:00 --> Suran, Gothmoqh 22:00 --> Fox, Glorie 23.00 --> LuKi, Caprio

ČTVRTEK 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Kahy, Refusion 20:00 --> Tim, Gothmoqh 22:00 --> Remi,Fox 23.00 --> Caprio, Valanay

PÁTEK 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Refusion, Nemesis 20:00 --> Iskra, Suran 22:00 --> Kahy, Tim 23.00 --> Deppy, Caprio

SOBOTA 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Glorie, Iskra 20:00 --> Kahy, Tim 22:00 --> Suran, Fox 23.00 --> Deppy, Valanay

NEDĚLE 16.00 18.00 20.00 22.00

-

-

18:00 --> Iskra, Nemesis 20:00 --> Suran, Gothmoqh 22:00 --> LuKi, Remi 23.00 --> Fox, Deppy

2


TS PRAVIDLA §§§ 1/2 Prosím dodržujte určená pravidla psaná níže. Trestáni za porušení pravidel probíhá následovně: 2x kick a pokud bude problém i po třetí tak BAN! (délka bude záviset na Správci, který BAN udělil) Nenechte si upírat svá práva! Pokud si budete jisti že vám dal Správce neoprávněně kick/ban oznamte to Server Adminovi a předložte důkaz o zneužívání práv Správců.

§ 01.)

Úmyslně shazovat, škodit, spamovat logy, hackovat nebo jiným způsobem napadat servery, projekt a podobně.

§ 02.)

Používat rasistické, vulgární, urážlivé, nesmyslné, nevhodné, jedno-místnéstejně tak podobné nicky hráčů či administrátorů, vkládání do nicků jakékoliv tagy, které nejsou schváleny, reklama v nicku .cz, .eu a podobně, dále tak do detektoru mluvení různé znaky, nick musí obsahovat část slova, které je možné normálně napsat na klávesnici bez funkce kopírovaní.

§ 03.)

U VIP členů si dávat avatary nevhodného obsahu nebo se povyšovat nad ostatními klienty serveru .

§ 04.)

Do ukončovací zprávy dávat nevhodný obsah (platí stejné pravidlo jako je bod č 2. nicky hráčů).

§ 05.)

Vkládat reklamy na cizí servery či projekty bez povolení majitele portálu.

§ 06.)

Je zakázáno kopírovat jakýkoliv

OBSAH TS DEFFENDER .

§ 07.)

Urážet a napadat ostatní klienty nebo administrátory, správce serveru či se vyjadřovat rasisticky a podobně. Taktéž lživé nařknutí a provokace administrátora buďto slovní či písemné bude trestáno banem.

§ 08.)

Mutovat a ignorovat administrátory, správce serveru.

§ 09.)

Hrát si s admin právy (kick atd.) mohou Vám být práva odebrána. Důvod kicku by neměl mít nevhodný obsah. (Stejné pravidlo jako je bod č. 2.)

§ 10.)

Vyrušovat klienty hudbou, nevhodnými poznámkami pokud není určeno jinak či zle nastaveným mikrofonem popřípadě ozvěnou, každý klient je zodpovědný za své nastavení a chování.

§ 11.) Obtěžovat administrátory, správce ve věci stát se administrátorem, správcem, pokud budeme někoho hledat, dáme sami vědět. Dále tak obtěžovat administrátory a správce zbytečnostmi.

§ 12.) Je zakázáno nahrávání v hernách a v přítomnosti HSA/SA/SP v místnosti z důvodu jejich soukromí. Výjímkou je nahrávání za účelem získání důkazového materiálu při porušování pravidel TS.

§ 13.)

Hledat díry v pravidlech a poté je obcházet.

3


TS PRAVIDLA §§§ 2/2 § 01.) CA a ZAKLADATEL - Vyhazování z místností muže učinit každý CA bez ohledu na škodu ze strany správců (musí mít důvod pro vyhození).

§ 02.) Místnosti - Stálé místnosti je možné vytvořit na základě splnění podmínek a to přesněji : 1. Nadpis nesmí obsahovat jen symboly 2. Heslo musí být v každé místnosti z důvodu obtěžování cizích uživatelů (pokud si zakladatel nepřeje mít heslo, je mu nutno sdělit, že za vzniklé potíže neručíme). 3. Musí se uvést Nick ZAKLADATELE „který později žádá online správce o práva do místnosti“ 4. Počet lidí a počet sub-kanálů , po ověření se zakládá každý kanál podle počtu lidí tzv.: 1 sub-kanál je 5 lidí (lze dát vyjimku pokud je řádně vysvětlena) .

§ 03.) Bany - Uživatel může požadovat BAN pro určitého uživatele na serveru pro „nepořádek, rozesílání reklamy, nevhodné chování “. - Pro každý BAN musí platit prvky a to „Vždy s důvodem, pokud se jedná o něco závažného je třeba pořídit tzv. „SCREEN“

§ 04.) Uživatel a jeho práva + chování - Uživatel má právo na pomoc bez ohledu na to za kým se vydá nebo jaké má oprávnění na channel nebo obecně celkového zaměření. - Uživatel nesmí zakládat místnosti s vulgárními názvy ani propagace reklamy či nesmí propagovat jakékoliv hnutí, které je stanoveno v zákazu v České Republice „trestní zákon“ neboli Občanský zákon - Pokud je v místnosti “mladší člen” vyjadřujte se vždy s ochotou a bez nadávek .

§ 05.) Správce a jeho práva + chování - Správce nesmí zneužívat svých funkcí ve prospěch „známých, přátel atd.“ - Vždy musí projednat situaci, o které mu napsal uživatel ať už pravou nebo falešnou. - Těžší rozhodnutí nikdy nedělá správce sám a musí se s týmem poradit na celkovém verdiktu pro daného uživatele. - Přidělování pravomocí CA na základě, že uživatel si o ně napíše (Další CA může přidělit pouze se souhlasem zakladatele místnosti). - Správce by měl vyjít vstříc každému kdo si požádá o radu, pomoc. - Správce by se měl chovat ukázněně (jeho vystupování je vizitkou TS)

§ 06.) Postihy za porušování pravidel - Porušování nicků - za symboly a nevhodé znaky je BAN na 1 hodinu - Porušování chodu serveru/channelu, nadávky, obtěžování směrováno k uživateli BAN na 1-5 hodin - Nadávky mířeny ke Správcům, nevhodné chování či urážení BAN 30 dnů (podle závažnosti zvážit udělení PERMA BANU). - Vydávání se za správce ban 30 dní - Propagování nacismu atd. ban 10-20dní (Podle rozsahu porušení pravidel se scanují vaše porty a váš provider, šance na dopadení tedy i přes vaší Proxy je 99%, proto si rozmyslete, co vlastně píšete a čeho se tu dopouštíte.)

4


TS INFORMACE, RADY Pokud máte problém s komunikací / zvukem kontaktujte nás a vyčkejte na příchod Administrátora / Správce. (kontaktujte i chatem) Jak vypnout zvuky oznámení Settings •~> Options •~> Notifications •~> Sound Packs •~> Sounds deactivated Nastavení •~> Volby •~> Upozornění •~> Balík zvuků •~> Zvuky deaktivovány Jak nastavit aktivaci hlasem (‘Voice activation’) Settings •~> Options •~> Capture •~> Voice Activation Detection Nastavení •~> Volby •~> Mikrofon •~> Aktivaci hlasem (po té na stupnici nastavit kolik Vám bude vyhovovat) Jak nastavit aktivaci stiskem klávesy (Push to talk) Settings •~> Options •~> Capture •~> Push to talk Nastavení •~> Volby •~> Mikrofon •~> Aktivace stiskem klávesy •~> -> klikněte na tlačítko vedle “push to talk” vyberte klávesu kterou budete aktivovat mluvení. Uložte (Apply) zavřete okno a zjistěte zda mluvite. Zjistíte to, že kontrolka (dioda, tečka) před vaším nickem se rozsvítí a změní se na jinou barvu. Jak se přihlásit přímo do své místnosti Ctrl+S •~> More •~> Defaul channel (Název místnosti) •~> Channel password Ctrl+S •~> Více voleb •~> Výchozí místnost (Název místnosti) •~> Heslo místnosti Pokud chcete zvolit sub-channel (podmístnost) napíšete níže napsaným příkladem Problém se zvukem u verze 3.0.0 návod pro Windows 7 (podobné pro Windows XP / Vista) Jděte do: Start •~> Ovládací panely •~> Zvuk Pravým tlačítkem myši klikněte na Reproduktory (popřípadě na jiné Výchozí zařízení). Vyberte Konfigurovat reproduktory (konfigurovat zařízení). Konfiguraci musíte nastavit na Stereo, Kvadrofonní nebo Prostorový zvuk. Vyberte si jedno z nich, podle počtu reproduktorů. Vypněte a zapněte TS. Zvuk by měl fungovat bez problémů. Pokud ne, zkontrolujte si v nastavení programu Teamspeak 3 zda máte Zařízení pro přehrávání (Playback Device) nastavené na Default.

5


ŽÁDOST O MÍSTNOST Pokud chcete pernamentni místnost můžete si o ni zažádat na mailu 2teamspeak@gmail.com (pokud v @ nebudou níže uvedené informace nebude se na @ brát zřetel (odpovídat))

MÍSTNOST VÁM BUDE VYTVOŘENA DO 48HOD Podmínky pro Perma Místnost: - Na místnosti musí bývat aktivně minimálně 5 uživatelů - Administrátoři si vyhrazují vám room smazat a to z důvodů nevyužívaní popřípadě při hrubém porušení pravidel. Ve zprávě uveďte tyto informace: 1./ - Pod jakou hru spadáte 2./ - Název hlavní místnosti (channelu) 3./ - Počet místností (channelů) 4./ - Názvy místností (channelů) 5./ - Hesla k místnostem 6./ - Nick “Zakladatele” 7./ - Kolik lidí bude místnost navštěvovat (cca/zhruba) Dodatek : ●●● pokud hrajete WoW ... připište za co hrajete ( ALIANCE / HORDA ) a jaká verze hry (resp. datadisk) ●●● pokud hrajete 4story .. jaký server / za jaký národ hrajete ( LAPIRIS / XHADRA = DERION / VALORIÁN ) ZÁKAZ POUŽITÍ : - Vulgárního názvu - Rasistického názvu

6


POVINNOSTI SPRÁVCE DISPOZICE ajn. místnosti - V případě, že je správce v místnosti

K dispozici, musí sledovat plně

TS. Ať už se jedná o sledování logů, případných problémových klientů nebo sledování místností pro klienty požadující cokoliv od SP/SA (NA VŠECH SERVERECH!).

- Vyvarujte se být v místnosti při hrání nějakých her nebo při práci,

když víte, že setomu nebudete plně věnovat. Od toho tu máme místnosti Herna, Pracovna, Zábava.

- Na každém serveru byste měli být ve stejné místnosti, aby to

nemátlo klienty. Samozřejmně vyjímkou je, když něco řešíte a je to dočasné.

Správce NESMÍ

- Zneužívat svých pravomocí na serveru.

- Užívat správcovskou identitu pro herní účely. Od toho má svoji herní

identitu.

- Bezdůvodně banovat a kickovat klienty ze serveru.

Bany a kicky

- Je nutno vypsat důvod banu (pokud možno, co nejpodrobněji).

- Pokud bude klient požadovat stažení banu od jiného správce, je

nutné domluvit se na unbanu s tím kdo ban udělil.

- Jak již bylo řečeno: 2x KICK = BAN

“Aktivita” - excel

- Aktivita slouží k zapisování aktivity jednotlivých místností.

- Aktivita je vypisována 14 dní v měsíci.

- Každý správce je povinen zapsat novou místnost, kterou založil do

aktivity.

- V případě, že budete v aktivitě cokoliv měnit, aktivitu si stáhněte a po

té smažete ze složky v dané místnosti (TS3 ADMIN - Místnost [SP]). Důvod smazání je prostý. V případě, že by někdo další ve stejnou dobu chtěl něco zapsat do aktivity, mohou se vaše aktivity přepsat a nebude uložen správný dokument.

- Přejmenování aktivity:

Stáhněte soubor (Aktivita - DEFF 1 - Květen - Deppy) -> smažete ze

složky v místnosti -> upravíte aktivitu a uložíte pod svým jménem (Aktivita - DEFF 1 - Květen - Gothmoqh) -> po té nahrajete zpět do složky místnosti

Je povinen

- Sledovat místnosti, které jsou mu přiděleny, viz. 1. strana.

Mezi to patří: Nick zakladatele a CA musí odpovídat descriptionu a dokumentu v aktivitě. Aby jemu přidělené místnosti byly bezproblémové (pokud možno).

Tyto informace POVINNOSTI SPRÁVCE slouží pouze správcům!!! Nikde nezveřejňovat a nerozesílat!!!

7


Informace se mohou průběžně dodávat nebo dokonce mazat!! Nezapomeňte v případě dotazů, můžete se obrátit na jakéhokoliv správce, který je momentálně k dispozici. Nikdo vám za to hlavu neutrhne :-).

Deffender - kompletni prehled  

kompletni prehled pravidel ajn.

Deffender - kompletni prehled  

kompletni prehled pravidel ajn.