Page 1


2.


3.

SPIS TREŚCI 04. SZAFA.PL 06.

INFOGRAFIKA Czym jest grupa Szafa.pl? Wprowadzenie do folderu.

Charakterystyka głównego serwisu grupy - platforma społecznościowo handlowa Szafa.pl

08.

GRUPA SZAFA.PL

10.

STYLISTKI.PL

12.

ZSZYWKA.PL

Charakterystyka serwisów wchodzących w skład platformy Szafa.pl Pasaż Szafa.pl Blogi Szafa.pl Szafiarenka.pl Szafka.pl

Charakterystyka serwisu społecznościowego poświęconego tematyce stylizacji.

Charakterystyka serwisu społecznościowego poświęconego tematyce szeroko pojętego lifestylu.

14. FACEBOOK 16. CEKIN.PL

Charakterystyka serwisu informacyjno - lifestylowego dla kobiet

Charakterystyka grupy Szafa.pl w odniesieniu do portalu społecznościowego facebook.com


SZAFA.PL To jedna z największych w Polsce grup, serwisów poświęconych tematyce mody i lifestylu!

2 500 000

Dwa i pół miliona unikalnych użytkowników aktywnie koszystających ze wszystkich narzędzi udostępnianych przez grupę szafa.pl

6 500 000

Średnio sześć i pół miliona unikalnych użytkowników miesięcznie.

84 000 000

Średnio osiemdziesiąt cztery miliony odsłon miesięcznie generowanych przez użytkowników

16-35 82%

16-35 NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW TO KOBIETY

83 17

NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW TO MĘŻCZYŹNI

82%

35+

35+

12%

12%


szafa

PASAŻ

blogi

35 000 transakcji miesięcznie oraz 310 000 nowych przedmiotów

1 000 produktów miesięcznie sprzedaje się przez sekcję handel na portalu szafa.pl

już 1 500 aktywnych blogów prowadzonych codziennie na szafa.pl

prawie 50 000 aktywnych Mam!

CEKIN

STYLISTKI

zszywka szafiarenka już 950 000 zdjęć na serwisie i 2 000 nowych każdego dnia

4 500 nowych postów dziennie, a w miesiącu 6 000 nowych wątków

codzienie świeża dawka nowości, trendów i inspiracji

SZAFKA

1 000 stylistek koszysta z serwisu stylistki.pl


6.

KIM JESTEŚMY? Serwis Szafa.pl to ogromna platforma handlowa, która po czterech latach działalności zdobyła zaufanie prawie miliona aktywnych użytkowników, którzy każdego dnia czynnie korzystają ze wszystkich narzędzi oferowanych przez serwis Szafa.pl w tym:

Każdego dnia serwis generuje prawie 2 mln odsłon, a użytkownicy generują średnio półtora tysiąca transakcji dotyczących kupna-sprzedaży. Szafa.pl to jeden z największych w Polsce serwisów handlowych poświęconych modzie! Poprzez serwis Szafa.pl docierasz codziennie do setek tysięcy użytkowników z całej Polski, którzy poszukują tutaj modowych trendów i atrakcyjnych ofert kupna.

+ SZAFA.pl Podstawową i kluczową funkcją serwisu Szafa.pl jest giełda branżowa umożliwiająca użytkownikom wymianę i sprzedaż asortymentu modowego. Szafa.pl to pionier pośród tego typu serwisów w sieci.


7.

Specjalne konta użytkowników umożliwiają wystawianie bez opłat aukcji dotyczących wymiany lub sprzedaży, prezentowanie swojej szafy, prowadzenie bloga czy działanie w ramach forum szafiarenka. Wszystkie elementy serwisu są ze sobą zintegrowane co umożliwia wygodne korzystanie z narzędzi oferowanych przez Szafa.pl Obecnie na serwisie odnotowujemy 850 tys zarejestrowanych i aktywnych kont użytkowników, prowadzących sprzedaż i wymianę poprzez Szafa.pl

KIM SĄ UŻYTKOWNICY? To prawie milion kobiet, które każdego dnia korzystają z narzędzi i ofert znajdujących się na portalu Szafa.pl. To pasjonatki mody, kobiety zainteresowane współczesnymi trendami, które za pomocą serwisu Szafa.pl dzielą się swoimi inspiracjami, wymieniają się ciuchami i informacjami na temat modowych nowinek oraz poszukują atrakcyjnych ofert kupna.

szafa.pl

STATYSTYKI

Odsłony: 59 000 000 Unikalni użytkownicy: 1 100 000 % nowych użytkowników: 22%

Przedstawione liczby dotyczą średnich statystyk każdego miesiąca


8.

Część handlowa dla firm i projektantów

Gromadzi rzeszę sklepów i marek oferujących asortyment modowy taki jak odzież, obuwie, biżuteria i dodatki. Znane marki, a także początkujący projektanci, handmade oraz odzież z sieciówek. Prowadzenie własnego sklepu za pomocą serwisu szafa.pl możliwe jest po odpowiedniej weryfikacji, która zakończona pomyślnie umożliwia założenie konta sklepowego rozbudowanego o dodatkowe funkcjonalności niedostępne w kontach zwykłych użytkowników. Narzędzia przygotowane do zarządzania profilem zaprojektowane są tak, aby umożliwić użytkownikom profesjonalne prowadzenie butiku oraz zarządzanie stroną marketingową sklepu. Obecnie zrzeszamy 600 aktywnych profili sklepowych, generujących spory ruch na pasażu - szafa.pl

Blogi na portalu szafa.pl

Stanowią duży dział umożliwiający użytkowniczkom serwisu prowadzenie autorskiego bloga obracającego się wokół tematów mody, urody, stylu życia czy kuchni. Funkcjonalności dostępne w tym dziale pozwalają na tworzenie wpisów bogatych w zdjęcia i opisy, a także generują komentarze i aktywność czytelników wokół poszczególnych profili. Mechanizm prowadzenia bloga jest zintegrowany z kontem użytkownika na portalu Szafa.pl, a zarządzanie całością jest zaprojektowane w wygodny sposób. Za pomocą blogosfery prowadzimy wiele kampanii reklamowych, a także akcji konkursowych, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

blogi.szafa.pl Odsłony: 320 000 Unikalni użytkownicy: 47 000 % nowych użytkowników: 34% *każdego miesiąca

W obecnej chwili w ramach serwisu prowadzonych jest 2000 aktywnych blogów!

FORUM DYSKUSYJNE

To potężny dział występujący jako część serwisu Szafa.pl, ale także stanowiący oddzielną powierzchnię dostępną dla użytkowników nie posiadających konta w ramach serwisu Szafa.pl. Szafiarenka to bardzo popularne miejsce w sieci, zrzeszające ponad 100 tys użytkowników każdego miesiąca. Tematyka forum dotyczy wielu zagadnień w tym mody, urody, zdrowia i stylu życia. Za pomocą forum promujemy najciekawsze eventy w Polsce, akcje i konkursy. Prowadzimy także kampanie reklamowe oraz wspomagamy kampanie prowadzane za pomocą pozostałych serwisów z grupy Szafa.pl.

szafiarenka.pl Odsłony: 6 200 000 Unikalni użytkownicy: 890 000 % nowych użytkowników: 47% *każdego miesiąca


9.

jako mniejsza wersja portalu szafa.pl

Szafka.pl to mniejsza wersja portalu Szafa.pl, oferująca podobne funkcjonalności, dotyczące sprzedaży i wymiany asortymentu przeznaczonego dla dzieci i rodziców. Za pomocą prywatnego profilu można wymieniać się z innymi użytkownikami, dokonywać sprzedaży lub zakupu, oraz stworzyć album ze zdjęciami dziecka. To także sklep z nowymi produktami oferowanymi przez producentów, przeznaczonymi dla rodziców i dzieci. Odbiorcy szafki to przede wszystkim kobiety - Matki - które korzystają z portalu w celu zbycia lub nabycia odzieży dziecięcej, obuwia, zabawek, asortymentu pomocnego przy pielęgnacji dzieci, podręczników i asortymentu szkolnego, a także wyposażenia pokoiku dziecięcego.

szafka.pl Odsłony: 4 000 000 Unikalni użytkownicy: 64 000 % nowych użytkowników: 24% *każdego miesiąca

FACEBOOK SZAFA.PL Profil Szafa.pl w ramach portalu facebook.com to aktualności dotyczące najnowszych trendów, stylizacje, zdjęcia asortymentu modowego, promocja eventów, promocja najciekawszych ofert, wiele konkursów i co najważniejsze ponad 70 tys aktywnych odbiorców, a każdego dnia i miesiąca coraz więcej. Średni przyrost miesięczny to 4 tys odbiorców.

KAMPANIE REKLAMOWE Udostępniamy w ofercie Szafa.pl wiele atrakcyjnych powierzchni reklamowych, za pomocą których prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. W zależności od zapotrzebowania klienta, dostosowujemy odpowiednie narzędzia do wielkości planowanej akcji. Dzięki zintegrowanym powierzchniom reklamowym, kampania może odbywać się jednocześnie na wielu płaszczyznach występujących wewnątrz serwisu Szafa.pl, ale także z wykorzystaniem całej grupy serwisów, w tym zszywka.pl, cekin.pl, stylistki.pl, i szafka.pl oraz grupy profili społecznościowych prowadzonych na portalu facebook.com. To świetna przestrzeń reklamowa dla producentów odzieży i obuwia, asortymentu modowego, kosmetyków, a także dla organizatorów wydarzeń modowych. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod adresem reklama@firma.szafa.pl

Multifunkcjonalność serwisu, a także ogromna popularność i szeroki odbiór powodują, iż Szafa.pl to jeden z największych w Polsce serwisów internetowych, który codziennie się rozwija i gromadzi coraz więcej odbiorców. Współpraca z zespołem zarządzającym serwisem jest sprawna i skuteczna. Oferujemy kreatywne rozwiązania, planujemy kampanie i oryginalne akcje! Organizujemy atrakcyjne konkursy, patronujemy największym imprezom modowym w Polsce i dbamy o ciekawy odbiór serwisu, a tym samym o dobro naszych partnerów


10.

+ STYLISTKI CZYM SĄ STYLISTKI ? Stylistki.pl to portal poświęcony modzie, umożliwiający samodzielne tworzenie stylizacji oraz kolekcjonowanie ich na osobistym profilu przy pomocy specjalnych narzędzi umożliwiających świetną zabawę modą! Zdjęcia produktów takich jak odzież, obuwie, asortyment modowy można wykorzystywać do tworzenia autorskich kolaży i łączyć w zestawy charakterystyczne dla wybranego stylu lub sezonu. Kontent zamieszczony na portalu to setki zdjęć pogrupowanych w odpowiednie kategorie, a także oznaczonych markami producentów, spośród których swobodnie można wybierać odpowiednie projekty i komponować oryginalne sety! Ponadto bezpośrednio z portalu, można kierować się do sklepów oferujących asortyment zawarty na stronie i wykorzystany do stylizacji, a także poczytać ciekawe artykuły dotyczące zagadnień mody i najnowszych światowych trendów!

KIM SĄ UŻYTKOWNICY? Stylistki.pl to wszystkie dziewczyny zainteresowane modą i stylem, a także chcące podzielić się z innymi swoim pomysłem na oryginalne łączenie najnowszych trendów i dodatków. To także specjalistki, które mogą doradzić i zainspirować użytkowniczki zainteresowane profesjonalną pomocą, a wśród nich blogerki i pasjonatki mody. Portal Stylistki.pl jest dla użytkowników, którzy chcą rozwinąć swoją wyobraźnię i wyrobić swój indywidualny styl, dzięki możliwości tworzenia wirtualnych kolaży, a także dla tych którzy chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami niebanalnego podejścia do mody!


11.

stylistki.pl

STATYSTYKI

Odsłony: 700 000 Unikalni użytkownicy: 83 000 % nowych użytkowników: 63%

Przedstawione liczby dotyczą średnich statystyk każdego miesiąca

FACEBOOK STYLISTKI.PL Profil Stylistki.pl na facebooku prowadzony jest od niedawna, niemniej jednak wspomagany przez całą serię profili należących do grupy Szafa.pl systematycznie zdobywa rzeszę odbiorców. Za pomocą profilu promowane są najlepsze stylizacje użytkowników, artykuły dotyczące mody i najnowszych trendów, najciekawsze eventy modowe, akcje konkursowe, a także profesjonalne porady zawodowych stylistek.

KAMPANIE REKLAMOWE Oferta dotycząca współpracy w ramach portalu Stylistki.pl jest atrakcyjna i zawiera wiele ciekawych możliwości stanowiących o skutecznej promocji. Poza tradycyjnymi kampaniami za pomocą banerów, newslettera i artykułów sponsorowanych, najciekawszą możliwością jest zamieszczanie na portalu asortymentu modowego, który kieruje bezpośrednio do sklepu producenta, a także jest wykorzystywany do stylizacji przez użytkowników. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod adresem współpraca@stylistki.pl


12.

+ ZSZYWKA CZYM JEST ZSZYWKA.PL Zszywka.pl to portal społecznościowy, który po 5-ciu miesiącach działalności zebrał ponad 60 tys aktywnych użytkowników! Jego funkcjonalność obraca się wokół tworzenia własnych profili ze zbiorem atrakcyjnych zdjęć, których liczba na portalu sięga już 750 tys. Nowe i atrakcyjne funkcjonalności, bezpłatny dostęp i prosty interfejs, połączone z komunikacją wizualną, społecznościowym charakterem portalu i pełną personalizacją konta użytkownika powodują ogromne zainteresowanie portalem i pozytywny odbiór w sieci. Tematyka portalu jest bardzo obszerna. Najpopularniejsze kategorie to fotografia, uroda, moda, kuchnia, handmade i wystrój wnętrz. Dodatkowo architektura,design, podróże, ekologia i szeroko pojęty lifestyle to dziedziny, wokół których budują się różnorodne profile

KIM SĄ UŻYTKOWNICY ZSZYWKA.PL Sposób korzystania z portalu Zszywka.pl zależny jest od charakteru prowadzenia profilu! Pośród zwykłych odbiorców przewagę stanowią kobiety. Poszukują one pomysłów i czerpią przyjemność z dzielenia się swoimi inspiracjami, mając możliwość dotarcia do szerokiego grona obserwatorów, tworząc swoje tablice. Zszywka.pl to świetna platforma promocji marek i produktów, oraz unowocześnienia swojego wizerunku. Portal daje szansę zarówno sklepom, jaki i blogerom, na promowanie swoich produktów, używając do tego komunikacji wizualnej. Profile prowadzone w sekcji handlowej wyróżniają się oznaczeniem sugerującym możliwość dotarcia do strony autorskiej, oferującej dany produkt z możliwością zakupu.


13.

zszywka.pl

STATYSTYKI

Odsłony: 18 200 000 Unikalni użytkownicy: 420 000 % nowych użytkowników: 28%

Przedstawione liczby dotyczą średnich statystyk każdego miesiąca

FACEBOOK ZSZYWKA.PL Profil Zszywka.pl prowadzony w ramach facebook.com to codzienna dawka aktualności wyszukanych na portalu. Zdjęcia i inspiracje obracające się wokół tematyki poruszanej na Zszywka.pl, promocja eventów, konkursy i ciekawe akcje promocyjne. Liczba odbiorców rośnie w ogromnym tempie! Każdego miesiąca przybywa ok. 10 tys. nowych odbiorców, których liczba sięga już 65 tys.

KAMPANIE REKLAMOWE Oferta Zszywki.pl to więcej niż powszechnie używane narzędzia promocji i marketingu. Poza popularnymi dashboardami, zdjęciami promowanymi, czy reklamami na sjaderze strony głównej, oferujemy także wpisy na stronach fanowskich w ramach portalu facebook.com, bezpośrednie przekierowania do strony sklepu/bloga po kliknięciu na zdjęcie, czy boksy sponsorowane pojawiające się na tablicy. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod adresem współpraca@zszywka.pl


14.

+ CEKIN CZYM JEST CEKIN.PL Cekin.pl to nowoczesny portal informacyjny poświęcony zagadnieniom mody, urody, designu i lifestylu. Jest jednym z portali należących do grupy serwisów Szafa.pl, która zrzesza ponad milion użytkowników i generuje miliony odsłon każdego dnia. To kopalnia inspiracji dla młodych dziewczyn i aktywnych kobiet, które na co dzień poszukują ciekawych porad, informacji dotyczących najświeższych trendów i zdrowego stylu życia oraz najlepszych okazji i ważnych wydarzeń. Top listy, nowinki ze świata mody i urody, wywiady z wyróżnionymi osobami, praktyczne porady, kuchnia, ekologia, podróże i wiele więcej.

KIM SĄ CZYTELNICY: Cekin.pl gromadzi rzeszę czytelniczek ceniących wartościowe informacje, nowoczesność i dobry design. To kobiety aktywne i świadome swoich upodobań, zainteresowane trendami i stylową formą życia! Portal gromadzi stałych czytelników, którzy codziennie powracają po najnowsze informacje, a także odbiorców trafiających na cekin.pl za pomocą pojedynczych artykułów promowanych w sieci.


15.

cekin.pl

STATYSTYKI

Odsłony: 129 000 Unikalni użytkownicy: 40 000 % nowych użytkowników: 76%

Przedstawione liczby dotyczą średnich statystyk każdego miesiąca

FACEBOOK CEKIN.PL Profil Cekin.pl prowadzony w ramach portalu Facebook.com to codzienna dawka ciekawych artykułów, zestawień i treści przygotowywanych przez redakcję portalu. To także promocja najfajniejszych eventów w Polsce, konkursy i wiele inspiracji. Liczba odbiorców stale rośnie, a portal Cekin.pl rozwijany jest od Października 2012 roku

KAMPANIE REKLAMOWE W ramach portalu Cekin.pl oferujemy wiele atrakcyjnych powierzchni promocyjnych. Chętnie podejmujemy współpracę z markami, które wpisują się w tematykę poruszaną na Cekin.pl. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, oferując kreatywne rozwiązania i prowadzenie kampanii reklamowej. W ofercie wyróżniamy pakiety dotyczące długofalowej współpracy jak i poszczególne powierzchnie przeznaczone do promocji. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji pod adresem info@cekin.pl


16.

Fanpejdże prowadzone w ramach portalu facebook.com, wchodzące w skład grupy Szafa.pl to rozpoznawalne i aktywne profile, które prowadzone są regularnie, w przemyślany sposób! Dbałość o statystyki, zasięg, a także formę prezentowania wszystkich informacji, zapewnia skuteczność przeprowadzanych kampanii reklamowych i umiejętność zainteresowania odbiorców konkretnym wpisem! Regularnie, każdego dnia dołącza do nas coraz więcej odbiorców, powodując iż liczba fanów ciągle rośnie! Za pomocą wszystkich profili prezentujemy naszych kontrahentów, wspomagając w ten sposób współpracę podejmowaną w ramach akcji promocyjnych, eventowych czy konkursowych. W sprawie współpracy dotyczącej grupy fanpejdży, napisz do nas na adres reklama@firma.szafa.pl

szafa  
szafa  

tralala ten characters tralalala

Advertisement