Page 1

Váš sprievodca viano nými nákupmi

56

jedine ných viano ných dar ekov

Neviete, čo kúpiť svojim najbližším na Vianoce? Inšpirujte sa :)

www.katarinazacharova.com/sk/


Dar ek pre každého z vás Zistite, akú osobnú vibráciu bude mať váš rok 2013 a aké výzvy a príležitosti vám prinesie Vyzdvihnite si dar ek kliknutím na banner

Osobná charakteristika vášho roku 2013


Dar eky pre dรกmy


Vianočný darček pre každého

Magický kryštál - Láska 1

cena:

10.90 €

Vianočné darčekové súpravy pre všetkých,

ktorí veria na malé zázraky. Vo vnútri každej škatuľky nájdete všetko, čo potrebujete na výrobu kryštálu. Môžete si vybrať z 8 rôznych farieb a vlastností, ktoré sa s nimi tradične spájajú. Každý kryštál e jedinečný! Vďaka LED nasvieteniu sa bude skvele vynímať ako dekoračný predmet. Už za 24 hodín začne Váš kryštál rásť. O 2-3 týždne uvidíte, že zázraky sa dejú! 

Zistite viac o darčeku >>

Bezdrôtová myš s dizajnom cena:

16.30 €

Praktický vianočný darček vytvorený špeciálne pre dámy. Bezdrôtová Logitech Wireless Mouse M325 optická myš je vynikajúcim vkusným príslušenstvom každého dámskeho laptopu. Dosah má až 10 metrov.

Zistite viac o darčeku >>

2


Parfém Chanel Coco Mademoiselle cena:

64.19€

Parfém pre mladú, sofistikovanú, sexy ženu. Svieže, orientálne zloženie je výtvorom Jacquese Polge. COCO Mademoiselle evokuje uvoľnený sexy ženský šarm, ktorý hodí viac na denné nosenie a skrývajúci v sebe náznaky mužskosti. Doručenie do 48 hodín.

Zistite viac o darčeku >>

3

Parfém Romance od Ralph Laurena cena:

56.39€

Parfém je darček, ktorý ženu vždy poteší. Vyberte správne. Drevité tóny. Ralph Lauren Romance je vôňa nežných momentov a jednoduchých radostí zo života, ktorá zdôrazní ženinu zmyselnosť. Doručenie do 48 hodín.

Zistite viac o darčeku >>

4


Vianočný darček pre každého Talianska kožená kabelka cena:

5

74.10€

Krásna elegantná kožená kabelka. Treba niečo viac dodať? Dámy budú rozumieť. Stredná veľkosť kabelky, ktorú môže dáma nosiť v ruke alebo na ramene. Výber kabeliek je veľký, toto je iba ukážka ako „ochutnávka“.

Zistite viac o darčeku >>

Organizér do dámskej kabelky cena:

19.90€

Šikovný a veľmi praktický darček pre každú dámu, ktorá vo svojej kabelke nevie nájsť veci. Rýchlo a jednoducho oddelí váš mobil, kľúče, peňaženku, okuliare, kozmetiku, vreckovky, perá... Všetko, čo práve potrebujete, budete mať ihneď po ruke!

Zistite viac o darčeku >>

6


Plyšová deka na zimné ve ery cena:

7

26.90 €

Luxusná plyšová deka Power Sensation vás prekvapí neuveriteľnou jemnosťou, hrejivosťou a príjemným pocitom na dotyk. Je pohodlná, teplá a iba pre vás doručená v elegantnom darčekovom prevedení so saténovou mašľou. Deka double Power Sensation je určená pre dvoch s rozmermi 150x200 cm. Skvelý darček na chladné zimné večery. Cena zahŕňa poštovné.

Zistite viac o darčeku >>

Poukážka na kozmetické ošetrenie Hydrafacial 8

cena:

59.90 €

HydraFacial MD je očetrenie pleti s exkluzívnym prístrojom pre pleťovú kozmetiku. HydraFacial MD je multifunkčný prístroj, ktorý umožňuje exfoliáciu, hydropeel, hlboké čistenie, hydratáciu, lymfodrenáž, intenzívne červené svetlo na podporu tvorby kolagénu a elastínu a modré svetlo na podporu liečby akné. V Just Perfect salóne v Bratislave.

Zistite viac o darčeku >>


Vianočný darček pre každého 9 Puzzle z vlastnej fotky cena:

od 19.90 €

Výnimočný a osobný vianočný darček, ktorý si môžete užiť spolu s vašim partnerom alebo deťmi. Vyberte jednu z vaších spoločných krásnych momentiek alebo miest, ktoré ste navštívili a nechajte z nich vyrobiť puzzle. Dokonca aj na škatuli bude vaša fotka.

Zistite viac o darčeku >>

USB k ú v tvare srdca cena:

16.69 €

Krásny a praktický darček, ktorý poteší každú dámu, ktorá má rada užitočné veci v peknom balení, tentokrát v tvare srdca, ktoré je dokonca aj krásnym doplnokom k oblečeniu a má svoj špeciálny význam, keď ho niekomu darujete. USB 2.0 s kapacitou 4 GB.

Zistite viac o darčeku >>

10


Vianočný darček pre každého Originálne ru ne

11

pletené ponožky cena:

od 16.00 €

Ručne pletené ponožky z vysokokvalitnej 80% vlny, ozdobené ručne vyrobenými plstenými bambuľkami zo 100% vlny. Ponožky sa môžu prať v práčke, nestratia tvar ani svoju kvalitu. Pletenina je príjemná na nosenie a "nekúše".

Zistite viac o darčeku >>

Zrkadielko do kabelky cena:

4.00 €

Šikovné zrkadielko do vašej kabelky zdobí originálny obrázok. Reprodukcia v žiarivých farbách je vytlačená na kvalitnom fotopapieri, chránená priesvitnou fóliou. Každé zrkadielko je pekne darčekovo zabalené a pocestuje k vám bezpečne uložené v bublinkovej obálke.

Zistite viac o darčeku >>

12


iPod Touch 4th 8GB biely 13

iPod Nano 8GB ružový 6th gen cena:

od 131.17 €

Šikovný a praktický iPod Nano MP3 prehrávač s multidotykovým displejom je spratný, malý a vhodný aj pri športe, ako beh, jazda alebo tanec. Svoje najobľúbenejšie pesníčky môžete mať so sebou aj 24 hodín non-stop. Funkcia Genius urobí z iPod nano vášho osobného DJa, ktorý zistí vami počúvané sklady, ako sa k sebe hodia a vyberie playlist za vás.

Zistite viac o darčeku >>

cena:

187.45 €

Biely iPod Touch je príťažlivý a vizuálne atraktívny darček pre ženu, ktorá vie oceniť pekný dizajn a ľahké ovládanie tohto MP3 prehrávača s dotykovým 3.5" LCD Retina 960x640px, WiFi 802.11n, Bluetooth 2.1, 2x kamerou. Možnosť zakúpiť na mesačné splátky.

Zistite viac o darčeku >>

14


Paperblanks - Diár 2013 16

15 cena:

18.95 €

PaperBlanks notes linajkový cena:

od 16.08 €

Diár na rok 2013 z kolekcie Paperblanks Flutterbyes vo veľkosti Midi, 130×180 mm.

Paperblanks - Aqua Raindrops Ivory vo veľkosti MIDI 130×180 mm, linajkový.

Zistite viac o darčeku >>

Zistite viac o darčeku >>


Vianočný darček pre každého

17

Stepper inSPORTline Twist cena:

55.00 €

Praktický stepper, na ktorom môžete cvičiť pred televízorom, počas práce z domu alebo pri čítaní. Nový design stepperu je zameraný na vnútornú a vonkajšiu stranu stehien - spevní boky, stehná a brušné svaly.

Zistite viac o darčeku >>

Kniha Najedzte sa do štíhlosti (roz. vydanie) + DVD

18 cena:

DVD Fredy Ayisi: Yoga s prírodou

cena:

od 12.75 €

Ako jednoduchý systém pomáha dosiahnuť silu, zdravie a vitalitu na celý život. Autorkou knihy je Antónia Mačingová.

Zistite viac o darčeku >>

19

9.49 €

Po výnimočnom úspechu DVD „Môj život s yogou“, si známy tanečník, športovec a celoživotný milovník yogy, Fredy Ayisi, opäť splnil jeden zo svojich snov. Pripravil nové DVD joga s prírodou.

Zistite viac o darčeku >>


Ženy ženám® Online a DVD vzdělávací program pro ženy

20

cena:

cena: 9.90 € 30 inšpirujúcich myšlienok, ako sa oslobodiť od vlastných obmedzení a tvoriť život podľa svojich predstáv. Zmena sa v našom živote udeje dvoma spôsobmi. Prvý je bolestivý. Trpíme a znášame nespokojnosť dovtedy, až kým narazíme na uplné dno. Druhý nebolí, je to naša vedomá voľba zmeny, vyžaduje si však pozrieť sa do zrkadla a byť úprimný. Kniha Ako dostať od života, čo chceme vám ponúkne inšpiráciu, osobný rast a nové perspektívy, ako kvalitnejšie žiť a aký veľký je náš potenciál.

148.40 €

Komplexné vzdelávacie programy znovu objavenej ženskej múdrosti. Od ôsmich expertiek dostanete odpovede na viac ako 100 najčastejších otázok žien, ktoré v televízii neuvidíte a nepočujete a v časopisoch sa nedočítate. Program, ktorý je online aj na DVD, obsahuje hodnotné a unikátne video -vstupy. Garancia vrátenia peňazí. Možnosť platiť na splátky.

Zistite viac o darčeku >>

Vstupenka na RealWoman Fórum 2013 - výnimo ný celodenný event pre ženy, ktoré chcú osobne rás cena:

21

49.00 €

Čo by ste povedali na to, keby sme vám ukázali, ako môžete vedome vytvoriť svoj úspešný a šťastný život? A to tak, že samy sebe venujete jeden výnimočný deň a my vám dodáme inšpiráciu, reálne skúsenosti úspešných žien a predstavíme vám techniky a programy, ktoré vám pomôžu naplno rozvinúť vašu originalitu a potenciál. Hlavnou témou je Skutočný úspech ženy. Dňa 21.3.2013 v DoubleTree by Hilton Hotel v Bratislave. Poukážku vám pošleme poštou.

Zistite viac o darčeku >>


Vianočný darček pre každého

DVD Sex v meste cena:

Kompletná kolekcia všetkých dielov slávneho a ženami obľúbeného seriálu Sex v meste, ktoré sú v anglickom jazyku.

22

Zistite viac o darčeku >>

Kniha Cyklická žena od Mirandy Gray cena:

81.80€

23

12.75€

Prelomová kniha Mirandy Gray v českom jazyku alebo ako využívať svoj lunárny cyklus na dosiahnutie úspechu a naplnenia. Menštruačný cyklus je prítomný vo svete biznisu rovnako dlho, ako sú v ňom prítomné ženy. Teraz nastáva čas vrátiť mu jeho právoplatné miesto a prijať ho ako dokonalý zdroj ženskej výkonnosti, výnimočnosti, efektivity a kreativity.

Zistite viac o darčeku >>


Dar eky pre pรกnov


Parfém Hugo Boss Baldessarini

Parfém Gucci Pour Homme II.

24

cena:

25

32.29€

Muž Hugo Boss Baldessarini je vášnivý, silný, mužný, evokuje túžbu poznania a bližšieho kontaktu. Bohatá vôňa zmyseľných ingrediencií s exotickým spojením srdca a povzbudzujúcou zmesou v závere parfému je tou pravou kombináciou práve pre neho.

Zistite viac o darčeku >>

cena:

52.09€

Parfém pre pravých mužov, cyprušteková drevitá vôňa. Doprajte si kvapku luxusu s Gucci Pour Homme II. Veľmi elegantná a nezameniteľná.

Zistite viac o darčeku >>


DVD séria všetkých Bondoviek 26 cena:

198.50€

Perfektný darček, ktorý poteší každého muža. Kolekcia filmov o neprekonateľnom špiónovi 007 - Jamesovi Bondovi pri príležitosti 50. výročia bondovky.

Zistite viac o darčeku >>

CD Album najlepších Bondových soundtrackov cena:

18.50 €

50 najlepších soundtrackov, ktoré zazneli za 50 rokov v bondovkách. Hity ako GoldenEye od Tiny Turner, Die Another Day od Madonny alebo The World Is Not Enough od Garbage. Vianočný darček, ktorý určite poteší.

Zistite viac o darčeku >>

27


LCD Monitor Samsung cena:

29

158.30 €

Jeden z naobľúbenejších modelov LCD monitorov T22B300 od Samsung s displejovou obrazovkou veľkosti 21.5", s rozlíšením obrazovky 1920 x 1080, integrovanými reproduktormi - D-Sub (VGA) a vstavaným TV tunerom.

Zistite viac o darčeku >>

28

MP3 prehráva Creative ZEN Style M300 cena:

51.00€

Malý, elegantný a kompaktný MP3 prehrávač za výhodnú cenu, ktorého baterka vydrží až 20 hodín. Displej je 1.45'' TFT (262 tisíc barev), kapacita prehrávača je 8GB s bezdrôtovou bluetooth a FM rádiom s 32 predvoľbami.

Zistite viac o darčeku >>


Bezdrôtová klávesnica Solar cena:

31

42.25 €

Elegantná klávesnica Logitech® Wireless Solar Keyboard K750 je prvá tejto značky napojená pomocou svetla. Klávesnica bude napojená vždy, keď je svetlo - a to aj v miestnosti.

Zistite viac o darčeku >>

Bezdrôtová myš Genius Traveler cena:

30

11.50€

Praktická a štýlová bezdrôtová počítačová myš vhodná k laptopu od Logitech. Má pico receiver uschovaný v tele myšky, voliteľné rozlíšenie 1600/800 dpi a rozmery 76.8 x 48.8.

Zistite viac o darčeku >>


Nintendo Wii 32

cena:

129.99 €

Nintendo Wii je výborná konzola, ktorá vie zabaviť celú rodinu. Ovládanie je takmer totožné so skutočnosťou. Cena je priateľná. Veľkosť je 157mm x 215,4mm x 44m, grafický čip „Hollywood“ od kanadskej spoločnosti ATI a bezdrôtové ovládanie. Súčasťou balíčku je aj hra Wii Sports.

Zistite viac o darčeku >>

Hra Wii Sports Nintendo cena:

19.27€

Tematická pätica športových simulácií (tenis, golf, box, bowling a baseball) ťaží maximum z potenciálu bezdrôtového Wii ovládača vybaveného snímacím pohybovým senzorom. Pripravte sa na bezkonkurenčne hlboký hráčsky zážitok, ktorý je porovnateľný aj so skutočním športovaním.

Zistite viac o darčeku >>

33


Zimný nákr ník cena:

34

19.00€

Háčkovaný mäkkučký nákrčník spletením 3 farieb, sivej, melírovanej sivej a čiernej, aby vám bolo teplúčko. Je uháčkovaný z na dotyk príjemnej a hrejivej priadze (100% akryl, odporúčam prať v rukách). Nosiť sa dá preložený na dva krát, aj ako kapuca cez hlavu a nielen pre pánov :)

Zistite viac o darčeku >>

35

Originálna biela kravata cena:

20.00 €

Originálna pánska biela kravata z umelého saténu, obrázok je špeciálnou technikou zažehlený rovno do textílie. Ukážka na obrázku je v nižšej kvalite, na kravate bude obrázok vytlačený v tej najvyššej :)

Zistite viac o darčeku >>


Holiaci stroj ek Philips 36

cena:

53.76€

Holiaci strojček Phililps PowerTouch PT725/17 dvíha chĺpky a holí ich tesne pri pokožke. Zaručí tak presné a pohodlné holenie. Tento model je ideálny pre všetkých, presne sa prispôsobí kontúram tváre a krku. Je vybavený systémom QuickRinse, tento holiaci strojček PowerTouch PT725 sa dá celý umývať.

Zistite viac o darčeku >>

37

Balenie Wilkinson Xtreme3 cena:

7.78 €

Praktický balíček zahŕňa holiaci strojček Willkinson Xtreme3 Activ (v balení 4 pohotovostné holiace strojčeky) a pena na holenie Wilkinson Protect Sensitive (200ml).

Zistite viac o darčeku >>


38 Vianočný darček pre každého

Film Mé a (Ted) cena:

11.96 €

Autor seriálu Griffinovci, Seth MacFarlane prvýkrát necháva vyniknúť svoj osobitý humor v celovečernom filme. Tedrozpráva príbeh Johna Bennetta (Mark Wahlberg), dospelého muža, ktorý musí žiť po boku plyšového medvedíka, ktorý kvôli jeho bláznivému detskému prianiu ožije a odmieta ho opustiť.

Zistite viac o darčeku >>

Kniha Viem, o si myslíš od Thorstena Havenera cena:

5.95€

Číta myšlienky, ale v skutočnosti je to len brilantný pozorovateľ. Má neobyčajný talent, vie čítať v ľuďoch, vie ich ovplyvniť, bez toho, aby si to všimli a ovláda umenie nepozorovateľnej sugescie. Vidí so zavretými očami, počuje nevypovedané a dotkne sa vás bez toho, aby bol vo Vašej blízkosti.

Zistite viac o darčeku >>

39


Vianočný darček pre každého Kávovar Caffitaly cena:

119.00 €

Štýlový kompaktný domáci kávovar určený na prípravu nápojov z kapsúl Caffitaly, plnených kávou značky Ecaffé, Julius Meinl, Chicco D´Oro, Crem Caffé, Cafissimo a ďalších značiek.

41

Zistite viac o darčeku >>

40

Jedine ný zážitok na 24 hodín - preži a vyhni sa zajatiu cena:

250.00€

Pre všetkých priaznivcov dobrodružstva a adrenalínu ponúkame tento skvelý zážitok. Nechajte sa loviť a dokážte, že na to máte a prežijete. Vašou úlohou je prekonať presne vymedzenú vzdialenosť medzi dvoma bodmi. Stopovať a chytať vás bude „polovojenská“ skupina ozbrojená airsoftovými zbraňami.

Zistite viac o darčeku >>


Dar eky pre deti


Vianočný darček pre každého

Bontempi - elektronické klávesy cena:

19.10 €

43

Moderné elektronické klávesy s mikrofónom pre malých hudobníkov. Prehrávajú 8 piesní, 6 rytmov, 8 demopiesní a zvuky zvierat. Je tu aj možnosť vlastného nahratia skladby a spätného prehratia. Deti si ovládajú rýchlosť aj hlasitosť hudby.

Zistite viac o darčeku >>

Lego Games 3841 Minotaurus cena:

42

18.96€

Mocný Minotaurus, mytologická bytosť, stráži tajný chrám ukrytý hlboko vo vnútri labyrintu. Priveď svojich hrdinov do chrámu ako prvý, vyhni sa Minotaurovi a šikovne postav zátarasy tak, aby si svojim protivníkom zablokoval cestu. Jasné a jednoduché pravidlá – skvelá zábava pre celú rodinu.

Zistite viac o darčeku >>


Hojda ka tule s vodotryskom cena:

45

33.98 €

Smoby - hojdačka tuleň s vodotryskom 310159. Hojdačka pre 2 deti, vhodná na doma i do záhrady. Dá sa napojiť na záhradnú hadicu a tuleňovi bude z hlavičky vychádzať vodotrysk. Rozmery sú 112x50x64. Vhodná pre deti od 2 rokov.

Zistite viac o darčeku >>

Trampolína inSPORTline 140 cm cena:

44

47.60€

Najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastné certifikáty podliehajúce najprísnejším svetovým kritériam. Trampolína je vhodná na exteriérové využitie. Super-High kvalita nekorodujúcich galvanizovaných pružín. Trubky Heavy Duty sú taktiež galvanizované, a teda odolné voči korózii.

Zistite viac o darčeku >>


Dar eky pre každého


STYLE KOU ING s Dagmar Gabulovou, prvou certifikovanou kou kou štýlu na Slovensku a v echách cena:

47

398.00€

Style koučing zmení váš život v priebehu 2-dňového individuálneho programu, ktorý vám odhalí, aké farby, oblečenie, účes, make-up a doplnky vám najviac pristanú, vyjadrujú to, kým ste, rozžiaria vás a zvýšia sebavedomie. Objavte svoj jedinečný štýl s Dagmar Gabulovou.

Zistite viac o darčeku >>

Let balónom pre dvoch 46 cena:

645.00€

Let balónom predstavuje ideálny darček, jedinečnú možnosť zabudnúť na každodenné starosti a s hlavou v oblakoch si vychutnať pocit uvoľnenia a slobody.

Zistite viac o darčeku >>


Kniha Atlas mraků od Davida Mitchella

48 cena:

14.27€

49

Žiadne prudké pohyby od Maxima E. Matkina cena:

9.56€

David Mitchell vo svojom rozsiahlom románe Atlas mrakov zmazáva hranice medzi štýlmi, žánrami i časovými rovinami a pútavým spôsobom sa zamýšľa nad nebezpečenstvom ľudskej túžby po moci aj jej možnými dôsledkami.

Najnovšia kniha Matkina hovorí o hasičoch, lekároch a železničných modelároch. Okrem toho je aj o láske a o túžbe, o nakupovaní bielej techniky, o mačke s podivným osudom, o cestách preč aj návratoch domov a o všetkom, čo ste chceli vedieť o sexe, ale nemal vám to kto povedať.

Zistite viac o darčeku >>

Zistite viac o darčeku >>


Objavte dynamiku vášho bohatstva cena:

50

79.00€

Urobte si profilový test od Rogera Jamesa Hamiltona, ktorý vám dá odpoveď na to, ako tvoríte svoje bohatstvo. Je to jediný osobnostný profil, ktorý vám presne ukáže, ako máte budovať svoje bohatstvo. Ukáže vám vaše slabé, ale predovšetkým vaše silné stránky, na ktoré se treba zamerať, poskytne vám inšpiráciu, ako v podnikaní využívať váš jedinečný talent.

Zistite viac o darčeku >>

51

Kindle íta ka elektronických kníh cena:

158.01 €

Praktická čítačka kníh je pre každého, kto je často na cestách, kto uprednostňuje elektornické skladovanie kníh pred knihami na polici doma. Amazon Kindle Paperwhite WiFi ponúka nádherný ostrý čierno-biely displej s uhlopriečkou 6 ", z ktorého sa číta rovnako pohodlne ako z klasického papiera.

Zistite viac o darčeku >>


Balík 3 v1: Ako dosta od života, o chceme od Kataríny Zacharovej cena:

14.90€

52

Kniha, e-book a Zbierka 10 vzdelávacích videí Ako dostať od života, čo chceme v jednom balíku. Kniha je zbierkou 30 inšpirujúcich myšlienok, ktoré autorke hlboko trnsformovali život a pomohli jej nájsť smerovanie a uskutočniť vytúžené zmeny v živote. Sú to jednoduché pravdy a uvedomenia, ktoré vám dodajú inšpiráciu, pozitívnu zmenu a pomôžu vám objaviť vašu vnútornú silu. Kniha vám poskytne inšpiráciu, povzbudenie, konkrétne cvičenia a pohladí na duši.

Zistite viac o darčeku >>

Kurz anglického jazyka Callanovou metódou cena:

od 69.00 €

Poukážka STARTER 10 hodín v akomkoľvek kurze všeobecnej angličtiny vyučovanej jedinečnou a účinnou Callanovou metódou v ANGLICKEJ ŠKOLE.

Zistite viac o darčeku >>

53


Nový za iatok - Brain Tracy a Renata Kronowetterová MP3 54

Poukážka na životný a partnerský kou ing 55

cena:

9.95€

Zmena môže byť vzrušujúca a zároveň desivá. Je to však kľúč k úspechu, bohatstva a naplneniu v osobnom a pracovnom živote. Tieto 2 hodiny MP3 vás prevedieme krokmi, ako prijímať zmeny do svojho života.

Zistite viac o darčeku >>

cena:

50.00€

100-minútový rozhovor s koučom Janette Šimkovou na tému, pre ktorú hľadáte riešenia a chýbajú vám odpovede.

Zistite viac o darčeku >>

Ro né predplatné magazínu Osobní rozvoj cena:

39.60€

Osobní rozvoj je nový magazín na českom trhu, ktorý je určený aj slovenským čitateľom, ktorí sa zaujímajú o svoj cielený osobný rozvoj individuality. Je to unikátny titul, ktorý ponúka pestrý mix tém, príbehov a inšpirácií pre zlepšenie kvality súkromného aj profesionálneho života.

Zistite viac o darčeku >>

56


akujeme Šťastie nech sa na Teba znesie ako vločky snehu, Nový rok nech Ti prinesie zdravie lásku, šťastie a nehu.

www.katarinazacharova.com/sk/

sprievodca-vianocnymi-nakupmi-56-darcekov  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you