Page 1

Katarzyna Siwek PRACOWNIA ARTYSTYCZNA PRACE GRAFICZNE


projekty logo


Projekt logo dla DJ-a, foto © DJ Bieliq


Projekt logo dla Studia Ruchu i Flamenco La Vuelta


Projekt logo dla centrum wyposażenia kuchni i łazienek AMS Team


Projekt logo dla Pomaganie przez ubranie (zbiórka odzieży, współpraca z fundacjami)


Projekt logo dla grupy teatralno-warsztatowej Teatrolle (aktorzy i animatorzy)


Projekt logo dla agencji Bom Dia (podróże, eventy)


Projekt logo dla szkoły językowej (wersja logo Kids)


Lifting logo Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car (niżej wersja po wprowadzonych zmianach)


stała współpraca graficzna


Warsaw Kizomba Festival Pierwsza edycja festiwalu tańca pochodzącego z Angoli odbyła się w 2013 roku. Już wtedy rozpoczęłam stałą współpracę (która trwa do dziś) z twórczynią tego święta, Aleksandrą Leszczewicz. Pierwszy plakat w zestawieniu z kolejnymi pokazuje, jak wiele nauczyłam się przez ten czas. Przy wsparciu, pomysłowości i wyczuciu estetyki Pani Oli, powstały wizytówki, kupony prezentowe, roll upy, mnóstwo ulotek, plakatów oraz nadruków na pamiątki (torby i koszulki oraz smycze i przypinki). W 2018 r. odbędzie się 9. Warsaw Kizomba Festival, a logo festiwalowe, które zaprojektowałam na początku, cały czas sprawdza się w różnych konfiguracjach i na każdym nośniku.


Koszulki: wykorzystałam zdjęcia happymoon.pl


Speed Car Pracę jako grafik dla Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli Pojazdów Speed Car rozpoczęłam w 2014 roku. Dzięki niej nauczyłam się współpracy zespołowej i otwarcia na potrzeby klienta. Realizuję pomysły działu marketingowego, słucham wymagań i uwag partnerów firmy odnośnie wyglądu i działania konkretnej reklamy. Przy tym pracuję opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu. Pilnuję spójności wizerunkowej, posługując się księgą identyfikacji wizualnej firmy. Przygotowuję pliki dla kilku drukarni, również ze stałymi elementami obrandowania dla nowo otwartych stacji. Oprócz tego powstają liczne projekty: wizytówek, ulotek, plakatów, folderów, talonów, reklam prasowych, nadruków na odzież i gadżety, reklamy wielkoformatowej na przeróżnych nośnikach, reklam na pojazdy. To dzięki pracy dla Speed Car miałam okazję projektować grafiki na różne rodzaje folii, tekstyliów, papier gazetowy, billboard oraz podjąć nietypowe wyzwania, jak przygotowanie reklamy na rikszę, czy stoisko firmowe na targach branżowych.


Fot. gĂłra strony: Radek Radwan, koncepcja katalogu poniĹźej: Magdalena Bielska


reklama druk i internet


Druk Projektuję i składam reklamy do druku na małych formatach (wizytówki, karty, talony, bilety, kupony, plakaty, ulotki, katalogi, reklamy prasowe), przez średni format (roll upy, standy, ścianki wystawiennicze), po wielki format (billboardy, banery, tablice). Moje prace sprawdziły się w druku na rozmaitych podłożach, jak folia one way vision, siatka mesh, papier gazetowy, tekstylia, plastik.


Internet Pomogę w przygotowaniu wizerunku Twojej firmy na portalach społecznościowych, przygotowując grafiki na fan page. Wyretuszuję zdjęcia produktowe do sklepu internetowego. Stworzę obrazki do postów reklamowych oraz blogów.


ilustracje


Ilustracje Zilustruję kolorowankę, książeczkę lub grę dla dzieci, narysuję obrazki na potrzeby reklamy Twojej firmy (plakat, bilet, zaproszenie, baner internetowy, blog, koszulki).


Zapraszam do współpracy KATARZYNA SIWEK kasiasiwek@op.pl tel. 500 872 782

Portfolio  
Portfolio  
Advertisement