Page 77

Informator teleadresowy Useful addresses and telephone numbers Rufnummern und Anschriften Wędkarstwo na rzekach Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy / Fishing in rivers – fisheries of PAA (Polish Angling Association) in Bydgoszcz / Flussangeln des Polnischen Anglerverbandes in Bydgoszcz Rzeki nizinne i zbiorniki zaporowe (wody nizinne)

Zwierzynka Od 50 m poniżej wypływu z jeziora Okrągłe do ujścia do jeziora Białego Kamionka Od ujścia dopływu z jeziora Wierzchowo (Mąkowo) do jej ujścia do jeziora Mochel oraz od mostu kolejowego na trasie Sępólno Krajeńskie-Chojnice do Młyna w Karczewie. Wda Od ostatnich zabudowań w miejscowości Stara Rzeka do ujścia do Wisły, w tym zbiorniki zaporowe: Żur, Gródek i Kozłowo. Uwaga : Od ostatnich zabudowań w miejscowości Stara Rzeka w górę rzeki do mostu drogowego w miejscowości Błędno na trasie Łuby-Łoboda woda krainy pstrąga i lipienia. Szumiąca Od młyna Szumiąca do ujścia do Brdy Ryszka Od 50-ciu m. poniżej wypływu z jeziora Suchom (Suchoń) do ujścia do Zalewu Żur.

Brda

Wody Krainy Pstrąga i Lipienia (wody górskie)

Od mostu drogowego w miejscowości Nadolna Karczma na trasie Nadolna KarczmaLutom do mostu drogowego w miejscowości Woziwoda na trasie Tuchola-Czersk. (Metoda muchowa i spinningowa - zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki). Brda Od mostu drogowego w miejscowości Woziwoda do mostu drogowego w miejscowości Piła Młyn na trasie Łyskowo-Wandowo. (Rezerwat Doliny rzeki Brdy. Wędkowanie zgodnie z regulaminem rezerwatu. Metoda muchowa i spinningowa - zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki. Zakaz spinningowania od 01.09.-31.12.) Czerska Struga Na całej długości. (Metoda muchowa i spinningowa – zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki. Zakaz wędkowania od 01.09 do 31.12). Bielska Struga Odcinek o nazwie Zwierzynka od mostu na drodze Krąg-Zwierzyniec do mostu we wsi Rzepiczna (metoda muchowa i spinningowa – zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki. Zakaz wędkowania od 01.09 do 31.12) Od wypływu z jeziora Białe do ujścia do Brdy. (Metoda muchowa i spinningowa – zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki. Zakaz wędkowania od 01.09 do 31.12). Kamionka Od młyna w Karczewie do jej ujścia do Zalewu Koronowskiego. (Metoda muchowa i spinningowa – zakaz zbrojenia wędek w kulę wodną i spławiki. Zakaz wędkowania od 01.09 do 31.12).

77

Bory Tucholskie - Przewodnik Turysty Wedkarza  
Bory Tucholskie - Przewodnik Turysty Wedkarza  

Seria specjalistycznych przewodników po Borach Tucholskich pomaga w wyborze najciekawszych miejsc. Dotychczas ukazaly sie przewodniki dla gr...

Advertisement