Page 1

Uygulama: BIO – Insektal® evlerinizin odalarında, kiler odalarınız gibi mekanlarda rahatça uygulanır. Uygulama ihtiyacınızı böcek yoğunluğuna göre kendiniz ayarlayabilirsiniz. Haşerelerin yoğun oldukları alanlara, Lambalara, çatlaklara, karınca yollarına, çerçevelere, aynı zamanda yiyecek endüstrisinde (mutfaklar, depo odaları, vb) alanlarda rahatça kullanılabilir. Çünkü BIO – Insektal® tamamen zararsızdır.

Her Tür böceğe karşı doğal koruma

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Ürün tamamen nontoksik olmasına rağmen çocuklardan uzak tutunuz. Yutulmaması tavsiye edilir. Bir bakışta ürünün avantajları:

BIO – Insektal ve uygulandığı yüzeylerde film tabakası oluşturması amacıyla püskürtülerek uygulanır.

- tamamen biyolojiktir

Uygulama yapılan yüzeyleri silmeyiniz.

-Propellant içermez

Aktif Çevre Korumaya katkı: Sprey şişesi doldurulabildiği sürece kullanılabilir.

-Çevre dostudur -uzun süreli etki -Yürüyen ve uçan tüm haşerelere karşı etkindir -Bitki özlerinden üretilmiştir. Tamamen organiktir. -Tüm yüzeyler üzerine uygulanabilir. -Suda çözünür. -Kokusuzdur.

Şişe Malzemesi : PE dir. Bu bilgiler size aşağıdaki bağımsız distribütörümüz tarafından ulaştırılmaktadır:


Bio Insektal® hazır formda bir sprey

Yaz Dönemi – Böcek zamanı

solüsyonudur ve tamamen doğada çözünebilir ve geri dönüşebilir bir üründür.

Eminiz aşağıdaki durumları siz de iyi biliyorsunuz: Güneş parlamakta, hava çok keyif verici ve terasta veya balkonda oturup güzel havanın keyfini çıkarmak istiyorsunuz.

Etki Alanları: Bio Insektal® tatarcıklar, güveler, pireler,

keneler tahtakuruları, hamam böcekleri, hayvan bitleri, mantar güveleri, bitler, karıncalar, maytlar, tatarcık sinekleri, gümüşcün böcekleri, örümcekler, yabanarıları, meyve suyu sinekleri, at sinekleri, vb gibi tüm böceklere karşı tam koruma sağlar.

Soğuk içecekler ve güzel bir kitap eşliğinde açık havada oturup taze havanın keyfini yaşamak istiyorsunuz. Ne yazık ki keyif çoğunlukla bizi rahatsız etmeye başlayan sinekler, arılar, diğer böcekler yüzünden kısa sürer. Böcekler her yerdedirler. Tatarcıklar, sivrisinekler, güveler, pireler, böcekler, bitler, karıncalar, maytlar, yaban arıları, meyve suyu sinekleri ve keneler de dahil yiyeceklerimiz dahil herşeye saldırırlar ve hayatımızı zorlaştırır hatta bazen yaşanmayacak hale getirirler.

Ne Yapmalı? Kimyasal balyozlarımızı mı çıkarmalıyız?

Bio Insektal® insanlara ve hayvanlara tamamen zararsızdır (Sıcak kanlılar).

Aynı zamanda atlarda at sinekleri ve keneler için de idealdir. Koku hassasiyeti olan hayvanlar hiçbir rahatsız edici koku algılamazlar.

Bio-Insektal® her tür haşereye karşı doğal koruma Bio-Insektal® kokusuzdur ve DDT, lindan ve benzeri hiçbir hidrokarbon içermez.

DURUN!!

Aktif içeriği Chrysanhemum Cinerarifolium Dalmaçya böcek çiçeğinden alınan böcek kovucu özlerdir.

Bu durumları düzeltecek doğal çözüm elinizde:

Bu ot Adriyatiğin Dalmaçya kıyılarındaki vahşi bölgelerde yetişir.

BIO - Insektal®

Öz üretimi için bitkinin sadece çiçekçikleri kullanılmaktadır.

Bu nedenle Bio Insektal® aynı zamanda kedi ve köpekler gibi tüm evcil hayvanlarınızın pire, bit ve kenelerden korumak için rahatlıkla kullanılır.

Paket ebatları: Sprey: Dolum Şişesi:

500 ml 1000 ml

bioinsectalFlyerTR  

BIO – Insektal ve uygulandığı yüzeylerde film tabakası oluşturması amacıyla püskürtülerek uygulanır. Uygulama yapılan yüzeyleri silmeyiniz....