Page 1

Hradec Králové

jaro/16

Roz h ovo r

Kristina

Zdroj: ateliér fotoprome.cz - osobní archiv K. Kloubkové a archiv TV NOVA

více NA STR.

Kostky, kam se podíváš! Máte stejně jako my rádi LEGO? S touto legendární stavebnicí strávila dětství spousta z nás. Jen u nás budete mít po dobu tří týdnů od 11. března do 3. dubna možnost porovnat um profesionálních stavitelů s  vlastními díly, v rámci probíhajícího LEGO Festivalu v našem centru. Kromě toho, že si prohlédnete úžasné 3D sochy, se kterými se běžně můžete setkat jen LEGOLANDech, se budete moci vyřádit také u kavárny Galery Cafe v 1. patře, kde bude LEGO volně k  dispozici na  hraní. Tato akce rozhodně nadchne všechny "dětské duše" všech věkových kategorií.

Adrenalin na maximum 16. dubna se v našem centru představí partička nejlepších extrémních jezdců na  Freestyle BMX a  Freestyle koloběžkách na  zcela nové mobilní rampě. Drsní hoši, kteří balancují na  hraně, létají vzduchem, neohroženě se střemhlav vrhají k dopadu a k tomu navíc ještě stíhají sypat z  rukávů jeden trik za  druhým. Z  této exhibice vás bude mrazit v zádech, a přesvědčíte se, že koloběžka rozhodně není jen nevinné odrážedlo pro děti. Malí bikeři si tento sport mohou zkusit na  vlastní kůži pod dohledem profesionálů. Chrániče a vybavení je možno si zdarma zapůjčit na místě v půjčovně. Součástí programu je také soutěž o ceny partnerů a autogramiáda jezdců.

více NA STR.

3

11

Sport po celý rok Rádi podporujeme projekty, které mají smysl, a proto jsme se také stali partnerem několika sportovních projektů, které pro vás nejen v našem kraji připravuje organizace SPORTVISIO. Díky tomu vás budeme po celý rok nabádat k pohybu na čerstvém vzduchu a motivovat odměnami v rámci nejrůznějších soutěží. Opřete se s námi do toho a získejte svou vrcholnou formu! V dubnu se můžete zapojit do Křížové desítky, v květnu je naplánován netradiční závod smíšených dvojic Hradecký koloběh. Dobrodruzi se mohou vyřádit v překážkovém závodu Gladiator Race, který bude probíhat v květnu v Milovicích, v červnu v Holicích a v září v Jaroměři. Zdatní sporťáci mohou změřit síly na Hradeckém půlmaratónu či maratonu.


Novinky v centru

1. 2. 3. 4. 5.

6. 7. 8. 9. 10.

nová služba: Dárkové karty

Hledáte dárek a nevíte si rady? Nově můžete využít dárkovou kartu v novém designu a s roční platností v hodnotě 200  Kč, 500  Kč či 1000  Kč. Dárkové karty můžete zakoupit ve směnárně Tourist centrum, v přízemí u hlavního vchodu.

Buďte ve spojení

Vidím to růžově Milé čtenářky, milí čtenáři, s příchodem jara naše centrum zaplavila vlna pozitivní energie, která je cítit na každém kroku.

WIFI můžete využívat jak v nákupní galerii tak i v restauracích a kavárnách v našem centru.

Nejen, že se vše kolem krásně zelená, ale i centrum doslova rozkvétá díky novým jarním kolekcím,

Přebalovací pulty

ve kterých se odráží sluneční paprsky. Takže pokud vám po zimě chybí

ve kterých dominují jemné odstíny pastelových barev, exotické etno-vzory a metalické aplikace,

O své děti se můžete postarat pohodlně, v soukromí na nově zrekonstruovaných toaletách v přízemí i v 1. patře.

energie, rozhodně doporučujeme podstoupit jarní nákupní

Hlídání dětí

a doplňky najdete v tomto magazínu. Výběr je opravdu

terapii. Inspiraci, kde najít nejžhavější trendy kousky

Nakupujte v klidu! Využijte služeb našeho dětského koutku. O vaše ratolesti se s úsměvem postará profesionální personál dětského koutku Myška, vedle Hypermarketu Tesco.

pestrý a vybírat můžete nejen ze svých oblíbených obchodů,

Biketower

parfumerie nabízející široký sortiment dekorativní a pečující

Víte, že do našeho centra můžete pohodlně dojet i na kole? S jeho úschovou si už nemusíte lámat hlavu, kolo pohodlně a bezpečně zaparkujte do nové cyklověže, která se nachází před hlavním vchodem do centra.

Nově otevřeno: Columbia

Od dubna v našem centru můžete najít legendární značku sportovního oblečení COLUMBIA, zaměřující se na outdoorové aktivity. Prodejnu najdete v přízemí.

Nově otevřeno: Buráň Klenoty

ale také z široké nabídky nejnovějších značek, které jsme pro vás v minulém roce otevřeli: Douglas - oblíbená

kosmetiky a obchod Napapijri - severská značka outdoorového oblečení nejen pro cestovatele. Dámy ocení, že v našem centru přibylo nové klenotnictví - Buráň Klenoty. Potěšíme také milovníky dobrého čerstvého pečiva, v únoru jsme otevřeli Hradeckou pekárnu, kterou najdete v přízemí u hlavního vchodu. Po nákupech se můžete posilnit v restauraci Kaskáda či v některém z bister. Vyzkoušejte jarní speciality, jako například jarní salátky v Ugově salaterii, nebo výborné zeleninové polévky v Bageterii Boulevard. A pokud chcete zhřešit, ochutnejte Višňové pokušení v MC Donald´s. Nezapomínáme ani na zábavné doprovodné akce pro rodiny s dětmi a milovníky módy. Těším se na vaši návštěvu a věřím, že si navíc odnesete i dobrou náladu.

Nově otevřené klenotnictví nabízí širokou nabídku hodinek a šperků od světoznámých značek. Prodejnu najdete v přízemí.

Nově otevřeno: Hradecká pekárna

Karolína Pořízková M a r k e t i n g o v á

Nyní si budete moci každý den již od 8 hod. pochutnat na čerstvém pečivu z Hradecké pekárny. Najdete ji v přízemí u hlavního vchodu.

M a n a ž e r k a

c e n t r a

Nově otevřeno: Douglas

Na konci roku jsme otevřeli prodejnu Douglas nabízející širokou škálu kosmetických produktů, dekorativní kosmetiky a parfémů. Prodejnu najdete v přízemí centra.

Nově otevřeno: NAPAPIJRI

V našem centru najdete originální značku s módou pro cestovatele a volný čas Napapijri. Prodejnu najdete v 1. p. centra.

col inz hradec_160x92_osvit.indd 1

FUTURUM

2

H R A D EC K R Á L O V É

01.03.16 10:11


1. dámské krajkové prádlo, Passion - Mini Bustier, ETAM, 1219 Kč 2. revoluční tvářenka Cream Rouge, DOUGLAS, 349 Kč 3. náramek s perlou, SIX, 159 Kč 4. Eau de parfem Escada ESPECIALLY ELIXIR, FAnn parfumerie, 1419 Kč 5. Bioderma Atoderm, BENU lékárna, info o ceně na prodejně

6. náušnice s perlou, SIX, 159 Kč 7. elixír krásy Riche Créme, YVES ROCHER, 890 Kč

8. paletka očních stínů, L’Oréal Paris - Ombrée, DM Drogerie, info o ceně na prodejně 9. lak na nehty, Douglas, 129 Kč 10. prsten s kamenem, TAMARIS, 1299 Kč 11. rtěnka Lipstic Matte, DOUGLAS, 299 Kč 12. náramek s kamenem Skagen, Klenoty Aurum, 2000 Kč 13. Bioderma Atoderm, BENU lékárna,

krém 200 ml, info o ceně na prodejně,

balzám na rty, info o ceně na prodejně

Beauty love 2

14. jemný BB krém s bambuckým máslem, MANUFAKTURA, 249 Kč

Kouřové líčení je opět hitem! Kombinujte jej se světle růžovými či broskvovými stíny a nezapomeňte na řasenku. Pokud se nebojíte experimentů, můžete vyzkoušet žhavý trend v líčení, a to metalické či kouřové líčení v modré škále odstínů, které dodají vašim očím na dramatičnosti.

1

5

4

3

7

8

14

10

9

17

6

13 Redakce neručí za změny v nabídce. Ilustrativní foto.

12

11

FUTURUM

9

H R A D EC K R Á L O V É


Rozhovor s Kristinou KLOUBKOVOU Kristinu Kloubkovou znáte především z televizní obrazovky jako moderátorku televizních zpráv. Málokdo ví, že Kristina je i výborná tanečnice, choreografka, gurmánka a vášnivá kuchařka.

Jaká je Vaše neoblíbenější kuchyně? A co na ní máte nejraději. Musím se přiznat, že miluji českou kuchyni, zejména smetanové omáčky a klasická jídla, jako jsou výpečky se zelím a knedlíkem, svíčková či králík na smetaně, bramborový salát nebo kachna. Je to sice nezdravé, ale pro mě nesmírně chutné. Z těch zdravějších jídel jsem si v poslední době oblíbila sushi a už se těším, až ho budu připravovat sama doma. Ochutnala jste jistě spoustu vynikajících jídel, které bylo pro Vás nejzajímavější? Musím říct, že i u nás je spousta specialit, například v Třeboni mají skvělé rybí hranolky. A nedávno jsem objevila vynikající vietnamskou restauraci. Jejich kuchyně mě naprosto uchvátila. Ráda ochutnávám a zkouším nové věci, ale ne vždy jsem nadšená. Například ústřice mi k srdci opravdu nepřirostly. Zato dobře upravené slávky s chutnou omáčkou, na těch si vždy ráda pochutnám.

Vzhledem k tomu, že jste neustále pod drobnohledem veřejnosti a milujete dobré jídlo, můžete nám prozradit, jak si udržujete štíhlou linii, aniž by jste si odpírala dobroty? Je pravda, že teď jsem se dostala na váhovou hranici, mám 47  kg, to je o deset kg méně, než když jsem tančila. Trošku mě to vyděsilo, ale cítím se fajn. Vždy jsem se udržovala tím, že jsem se nepřejídala a snažím se moc nejíst na noc. Také jsem za svůj život držela nepřeberně diet. Nejlepší ovšem je, když si člověk jídlo nevyčítá, jí co má rád, ale v malých dávkách. Jsem milovník čokolád, dříve jsem snědla třeba i dvě najednou. Teď už si dám jen kousek, ale neodepřu si ji. Společně s Vaší dcerkou Jasmínkou účinkujete v pořadu HRAVĚ ZDRAVĚ s Kristinou, který je plný tvořivých nápadů pro maminky s dětmi. Neuvažujete nad možností vydat vlastní kuchařku s recepty ať už pro gurmány nebo pro děti? Tak to jste mě pobavila. Vlastní kuchařku opravdu nechystám, i když jsem jednou udělala jakési jídlo, které mělo tyrkysovou barvu - maso na kari s rozmixovanou brokolicí a smetanou vytvořilo zajímavou kombinaci. Já jsem spíše milovník kuchařek a ověřených receptů.

Restaurant Sakura‘s

Restaurace Kaskáda

V naší restauraci vám nabízíme speciality japonské a asijské kuchyně, které připravuje tým zkušených asijských kuchařů. Kromě tradičních jídel a pokrmů teplé kuchyně naleznete v  naší nabídce i  sushi a  sashimi. Na  své si přijdou i milovníci masa jako je hovězí, kachna, kuře, ale také vegetariáni.

Restaurace nabízející moderní českou gastronomii. Veškeré pokrmy se zde připravují přímo před hosty. Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení, rychlou a profesionální obsluhu a v patře je vyhrazen prostor pro kuřáky. Hlavními specialitami jsou vepřová líčka, hovězí svíčková a domácí plněné knedlíky.

ˇ VIŠNOVÉ

Buďte fit klidně každý den

POKUŠENÍ

Ilustrační foto

V Tescu najdete široký sortiment racio a bio potravin na každý den!

www.tescorecepty.cz/specialni-vyziva

Pohodlně nakupte i online na www.itesco.cz/potravinyonline

Do vyprodání zásob.

PosterA1_VisneHK2_0116_CZ.indd 1

FUTURUM

11

H R A D EC K R Á L O V É

26.01.16 10:13


CS inz HK 180x80 4ks_Sestava 1 29.02.16 11:45 Stránka 1

MULTIKINO CINESTAR OC FUTURUM HRADEC KRÁLOVÉ www.cinestar.cz

OC Futurum, Brněnská 23a

Premiéra 24. 3.

Dámská jízda 30. 3.

Premiéra 5. 5.

Dětská neděle 8. 5.

Jarní vlasová

regenerace s péčí BC Bonacure

*Zákazník platí dražší produkt.

Akce platí od 1. 3. do 15. 4. 2016 nebo do vyprodání zásob.

SAMSUNG BRAND STORE

Designová řada 2016 KOV A SKLO

8.490Kč

10.990Kč 4,7"

Store Futurum Hradec Králové

5,2"

13+5 MPx

NFC

Nově

www.klenoty-buran.cz

otevřeno!

Bohatý výběr ze světoznámých značek hodinek...

inz pm awapuhi 119x60.indd 1

26.01.16 13:03

Bulletin jaro fhk 2016  

Bulletin jaro fhk 2016

Bulletin jaro fhk 2016  

Bulletin jaro fhk 2016

Advertisement