FOTOKNIHY NA EXCELENTNEJ ÚROVNI | kanovits media

Page 1

www.kanovits.com

Fotoknihy na excelentnej úrovni Jedinečné – ako Vy!


Pre originálnych ľudí

Preformátujte svoje predstavy na skutočnosť! Nástupom digitálnych technológií svitlo aj v oblasti výroby fotoproduktov na nové, krajšie a farebnejšie časy. Tradičné fotoalbumy, vyhotovované z fotografií nalepených na kartónové hárky, boli prakticky úplne vytlačené do úzadia. Ich miesto prevzali fotoknihy, ktoré – ako to naznačuje už aj ich pomenovanie – sa svojou formou zhodujú s klasickými knihami, ponímaním však odzrkadľujú nároky a vkus svojho vlastníka. Výroba fotoknihy sa začína starostlivou grafickou prípravou, fotografie sú následne vytlačené na papiere rôznych farieb, hrúbky a textúry – podľa výberu klienta. Vytvára sa tak priestor na zrealizovanie vskutku jedinečných nápadov; vďaka tejto pridanej hodnoty sa stáva každá jedna fotokniha originálnym dielom. Z tohto vyplýva jej ďalšia cenná výhoda – keďže vo väčšine prípadov je vyhotovená v jedinom exemplári, je exkluzívnym darčekom, ktorý vyjadruje blízky, dôverný vzťah. A spoločné spomienky tak už nikdy nevyblednú… Sobáš, narodeniny, výlet alebo dovolenka, ukončenie školského roka, narodenie dieťaťa, vydarená firemná akcia – záleží len na Vašej predstavivosti, akým obsahom naplníte svoju fotoknihu.


Sme otvorení Vašim nápadom

Kde je nápad, tam je benefit! Kvalifikovaní odborníci našej spoločnosti sú Vám k dispozícii svojimi mnohoročnými skúsenosťami, originálnymi a elegantnými grafickými riešeniami.

Najpopulárnejšie formáty

Naše štúdio je nositeľom medzinárodného certifikátu FOGRA; na požiadanie klienta zabezpečíme správu farieb záberov ako aj iné postupy na zlepšenie kvality fotografií. Zákazníci si môžu vybrať z veľkého množstva vzhľadných šablón, harmonizujúcich s tematikou fotoknihy. Na jednotlivých stránkach môžete popri fotografiách umiestniť aj krátke texty, respektíve citáty.

200 x 200 mm

300 x 300 mm

210 x 297 mm

210 x 148 mm

148 x 105 mm

plochá fotokniha

29,90 €

59,90 €

34,90 €

15,90 €

7,90 €

väzba PUR

25,90 €

55,90 €

13,90 €

8,90 €

-

špirálová väzba

90

17, €

-

19, €

15, €

12,90 €

fotozošit

9,90 €

-

11,90 €

7,90 €

5,90 €

uvedené ceny sa vzťahujú na 12-stranovú publikáciu

90

90


v tej najušľachtilejšej podobe

Papier

Výber papiera je rozhodujúcim momentom pri výrobe fotoknihy. Nosič jednak rozhoduje o farebnej vernosti a saturácii, na druhej strane svedčí aj o nárokoch objednávateľa diela. Digitálnou technológiou sme schopní zabezpečiť tlač na akýkoľvek nosič, bez ohľadu na materiál a jeho povrchovú úpravu, avšak pre dosiahnutie dokonalej kvality pri výrobe fotokníh používame výhradne bezdrevné, obojstranne natierané umelecké, špeciálne papiere spoločnosti Xerox® s tromi vrstvami náteru, a tiež kreatívne papiere s jemným, naturálnym povrchom. Tlač fotokníh realizujeme na papier s lesklým alebo polomatným povrchom, nami využívané technológie umožňujú aj tlač na matný papier.


1000

Xerox® Color špičková kvalita

Rýchlosť, spoľahlivosť, profesionálna kvalita – sú to synonymá pre digitálnu tlačiareň Xerox® Color 1000. Naša reklamná agentúra je od roku 2013 oficiálnym obchodným partnerom spoločnosti Xerox®; ako jediní na Slovensku disponujeme týmto unikátnym zariadením. Digitálna tlačiareň Xerox® Color 1000 pracuje v HD obrazovej kvalite s rozlíšením 2400 x 2400 dpi. To znamená, že na ploche s rozmermi 2,54 x 2,54 cm uloží až 5,76 milióna obrazových bodov. Produkuje mimoriadne ostrú tlač, pričom kvôli dosiahnutiu farebnej vernosti nepretržite kontroluje a kalibruje farby. Číry toner Xerox® fixuje na nosiči 36 laserových lúčov, vďaka čomu tlačiareň vynikajúco zvláda aj tlač na kreatívne a ozdobné textúrované papiere. Špecialitou tlačiarne je parciálne lakovanie, počas ktorého na určité, vopred označené grafické prvky aplikuje bezfarebný lak, alebo ich vytlačí priamo týmto lakom, čím produktu dodá mimoriadny nádych exkluzivity.


Najvhodnejšia „róba“ pre Vašu fotoknihu Pre ženu krásne šaty, pre tlačiarenské produkty špičkový obal! Správnym výberom obalu môžeme výrazne zvýšiť atraktivitu fotoknihy. Naše produkty dodávame v koženej, koženkovej, prípadne Soft Touch väzbe, ktoré už na prvý dotyk vyvolajú príjemný pocit. Nami používané technológie umožňujú aj gravírovanie, pozlacovanie a postriebrovanie písmen, špičkový rezací laser dokáže vyrezať v obale dekoračné otvory rôznych tvarov a rozmerov, zdôrazňujúc tak vnútornú hodnotu diela. Stránky knihy na požiadanie ručne ozdobíme dekoračnými prvkami, fotoknihu vieme dodať v originálnej, na mieru vyhotovenej škatuli. Pravá talianska koža Koženka Matný povrch Lesklý povrch Soft Touch


Dokonalá

väzba

Ovládame viacero spôsobov riešení ako spojiť vytlačené hárky s obalom, aby sme vytvorili doslovne trvalé dielo. Vo finalizačnej fáze výroby fotokníh používame tzv. PUR-technológiu – vytlačené hárky a chrbát knihy spojíme polyuretánovým tmelom, ktorý vytvorí veľmi silný a odolný, ale zároveň elastický povrch. Hárky z takejto knihy nevypadnú ani pri nešetrnom zaobchádzaní, dajú sa otvoriť takmer na plocho. Našou špecialitou je plochá, ručne skladaná fotokniha. Jej obal zalaminujeme lesklou alebo matnou ochrannou vrstvou, na stránky alebo ich vybrané časti nanesieme priehľadný lak. Vďaka modernej plochej fotoknihe budú Vaše zábery reprodukované bez najmenšej straty; väzba umožňuje aj umiestnenie panoramatických záberov alebo fotografií cez dve strany.

plochá fotokniha

lepená väzba PUR

špirálová väzba

fotozošit


Dokonalosť detailov

V oblasti tlače fotografií môžeme považovať FineArt, čiže tlač galerijnej kvality, za absolútnu špičku v dnešnej ponuke najmodernejších technológií. Diela vytlačené na vrcholných pigmentových tlačiarňach na nosiče nemeckej spoločnosti Hahnemühle, založenej v roku 1584 zaručujú mimoriadnu kvalitu, výbornú saturáciu farieb a umeleckú bohatosť detailov. Stránky exkluzívnych FineArt fotokníh ošetríme viacerými vrstvami ochranného laku, čo značne zvyšuje životnosť produktu. Diela sú vyhotovené na tlačiarňach Epson, ktoré používajú až 11 základných farieb – dokážu tak reprodukovať všetky odtiene farieb, vyskytujúcich sa v prírode. Zariadenie dokonale zvláda aj tlač čierno-bielych fotografií alebo matných čiernych plôch.

FineArt


radosť z tvorby! Darujte

Naše produkty a služby sú dostupné aj na darčekové poukážky. Obdarujte svojich blízkych radosťou z tvorby – ak nemáte presnú predstavu o tom, akú finálnu podobu by mala získať Vaša fotokniha, obráťte sa na našich grafikov! Samozrejme, radi poslúžime aj fotografom ak im došli nápady ako vyhovieť svojim zákazníkom pri reprodukcii fotografií, zachycujúcich dôležité okamihy života človeka. Vkusne vyhotovená fotokniha s dlhou životnosťou je azda tým najvhodnejším riešením. Aby sa naše vysoko kvalitné produkty stali dostupným pre čo najširší okruh zákazníkov, privítame aj záujem dílerov či predajcov.


Doma, jednoducho… Od apríla roku 2014 je pre používateľov operačných systémov Windows a Macintosh dostupný na webovej stránke spoločnosti Kanovits Media softvér AlbumMaker. Bol vytvorený z dôvodu, aby aj zákazníci s priemernými počítačovými znalosťami mohli experimentovať so svojimi fotografiami, aby si mohli vytvoriť v pohodlí domova svoju vlastnú fotoknihu. Okrem toho, že umožňuje orezávanie fotozáberov a zmenu ich veľkosti v počítači, ponúka celý rad ďalších aplikácií, vďaka ktorým môžete niekoľkými kliknutiami viditeľne zlepšiť kvalitu Vašich záberov. Vaše nápady – naše riešenia. Vďaka expresnej službe sme schopní dodať Vám hotovú fotoknihu niekoľko dní po prijatí Vašej on-line objednávky. Spomienky do kabelky, do vrecka! Naša agentúra dokáže vyhotoviť i zjednodušenú, zmenšenú podobu Vašej fotoknihy vo forme fotozošita s lepenou, špirálovou alebo šitou väzbou. Naše produkty sú vhodné aj na zvečnenie firemných podujatí alebo na marketingové účely. Fotozošity vieme dodať behom 24 hodín.Presvedčte sa o tom osobne!

kanovits media s.r.o.

Alžbetínske nám. 1, Dunajská Streda tel.: +421-31-591 2626 info@kanovits.com

www.kanovits.com

Reklamná a mediálna agentúra Kanovits Media ponúka svoje širokospektrálne služby, od grafického návrhu cez tlač, komplexné knihárske spracovanie produktov a doručenie hotových výrobkov na území celého Slovenska až po prenájom reklamných plôch rôznych rozmerov. V roku 2013 sa spoločnosť stala oficiálnym obchodným partnerom značky Xerox, v súčasnosti prevádzkuje vo svojom sídle v Dunajskej Strede jediný showroom pre tlačiareň Xerox® Color 1000 na Slovensku. Cieľom našej agentúry je robiť veci lepšie, čo aj vďaka digitálnej tlačiarni Xerox® Color 1000 nadobudlo úplne nové dimenzie.


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.