Page 1

Kamiles’ Pochylaites P    O    R    T    F    O    L    I   O


Content Sketches Sma l l a r chi tectur e deta i l s

Pr ojects

D i pl oma wor k


Sketches Decorative shrubs painted with graphite pencil.

.


Sketches

Sodybos želdinimo projekto eskizai piešti akvarele.


Small architecture details

Small architecture elements from my projects.

.


Small architecture details


Small architecture details

.


Projects Projektas atliktas antraisiais studijų metais. Projekto akcentu tapo gyvenamojoje zonoje suprojektuotas spalvingas daugiamečų i gėlių gėlynas.

Gėlyno detalė

Sodybos sklypo projektas

Daugiamečų i gėlių gęlynas


Projects

Laitymo sistemų projektas Dekoratyvinis baseinėlis

Sodybos projektas

Projektas atliktas antraisiais studijų metais. Sklypas suskirstytas į į kelias zonas. Pietvakarinėje pusėje suprojektuotas dekoratyvinis vandens telkinys su pavėsine ir pakrančų i augalais aplink jį.

.


Projects

Miesto tipo sodybos projektas

Dekoratyvinis baseinト様is

Antraisiais studij ナウ metais buvo suprojektuotas mieste esantis sklypas. Jo akcentu tapo poilsio zonoje suprojektuotas iナ。skirtinio dizaino dekoratyvinis baseinト様is.


Projects

Sodybos projektas

Dekoratyvinis baseinėlis

Trečiaisiais studij ų metais atliktame sodybos projekte sklypas suskirstytas į kelias zonas. Ypatingas dėmesys skirtas poilsio zonai, kurioje suprojektuotas dekoratyvinis baseinėlis, pavėsinėbei miksborderis iš dekoratyvini ų augalų.

Sodybos laistymo sistemos projektas

.


Projects Sodybos projektas atliktas pabaigus studijas. Sklypo akcentu tapo gyvenamojoje zonoje suprojektuotas dekoratyvinis baseinėlis su stogine šalia jo. Takų pririšimo projektas

Sodybos projektas Dekoratyvinis baseinėlis su stogine


Projects

Esamos situacijos sklypo projektas Trečiaisiais studijų metais atliktas pamiškėje esančios sodybos projektas. Joje suprojektuota kelių ir aikšteli ų sistema bei poilsio zona su dekoratyviniais augalais.

Sodybos projektas

.


Diploma work Vaikų darželio "Rokutis" želdyno rekonstrukcijos projektas atliktas 2010 metais. Darželio teritorija yra 15188 m², įsikūr ęs pietinėje Kauno miesto dalyje. Surinkus duomenis apie esamą padėį t, nustatyta, kad kelių grindinys yra senas, duobėtas, vaikų žaidimųįrenginiai seni ir nefunkcionalūs, apsauginė- sanitarinėzona išret ėjusi, trūksta aiškaus teritorinio zonavimo.

Esamos situacijos projektas


Diploma work Projekte darželio teritorija suskirstyta į aktyvaus, pasyvaus poilsio ir ūkinęzonas, kurios skirsis savo funkcijomis, apželdinimu ir įrenginiais. Suprojektuoti nauji žaidimų elementai, taškymosi baseinėlis, menų terapijos kampelis, saulės laikrodis, daržovi ų ir vaistažoli ų daržai, vaismedži ų sodas, žalioji lauko klasėsu amfiteatru.

Galutinis projektas Želdiniai atskirs visas šias zonas vieną nuo kitos ir tuo pačiu apjungs viskąį bendrą kompoziciją. Darželio želdynas įrengtas edukologiniu aspektu, padės vaikui nuo mažens pažinti grožį, mokytis suprasti ir kurti j į, pamėgti augalus, pratins vertinti gamt ąbei santykį su jį supančia aplinka.

.


Diploma work

Vienas iš 2009 metų lopšelio - darželio veiklos programos tikslų - pagerinti vaikų saviraiškos ir kūrybiškumo įgūdžius, taikant Reggio Emilia metodo elementus. Atsižvelgiant į tai, pietinėje sklypo dalyje suprojektuotas menų terapijos kampelis, kur į sudaro muzikos bei dailės zonos.

Dėžėdaržovėms Pavėsinėsu augančiais vaistiniais augalais

Labirintas

Supynė“Džiunglių tiltas”

Dėžės daržovėms

aaaa  

aaaa bbbb ccccc

aaaa  

aaaa bbbb ccccc

Advertisement