Page 1

Tervis puhtast loodusest!


Miks Kubija hotell-loodusspaa? Loodusspaad kui ametliku spaa-liiki ei eksisteeri, kuid just meie tahame anda sellele sõnale sisu. Kubija hotell-loodusspaas saab vaikuses puhata, nautida ümbritsevat looduskeskkonda ja pakutavaid spaahoolitsusi ning teenuseid on teenused tugevalt seotud kohaliku pärandi ja loodusega pakutakse kohalikul toorainel põhinevat toiduvalikut eelistatakse spaahoolitsustel looduslikke materjale pakutakse lisaks puhkusele võimalust hoolitseda oma tervise eest kas põhjalikul või veidi kergemal moel Meie juures puhates või tervist kosutades leiad kooskõla looduse ja iseendaga.


Majutus Kubija hotell sobib nii perepuhkusteks kui ka sõpradega vaba aja veetmiseks. Meil on 60 mugavalt sisustatud tuba, mille hulgast leiab igaüks endale sobiva, olgu see siis avar ja luksuslik Presidendisviit, hubane Standardtuba või looduslikest materjalidest siseviimistlusega Savisviit. Kõikides tubades on tualett, pesemisvõimalus, tv, telefon, WiFi ja kaunis vaade männimetsale. Igale külastajale on valmis pandud toasussid ja hommikumantel. Kubijal on võimalik peatuda ka autokaravaniga. Tasuta parklasse mahub kuni 16 karavani ning kõikidele on tagatud elekter, pesemisõimalus ja kanalisatsioon. Piisavalt on ruumi ka reisibussidele.


Hoolitsused, spaa- ja saunakeskus Oma klientide jaoks oleme toonud Lõuna-Eesti looduse õuest tuppa – lisaks klassikalistele wellness-teenustele aitavad Teil kaunina püsida looduslähedased hoolitsused nagu näiteks jalgade massaaž meresoolaga, noorendav jogurti-vaarika kehahoolitsus, hea une massaaž konjaki ja meega ning palju muud sarnast, mida saate nautida vaid Võrus Kubija hotell-loodusspaas. Eesti värskeimas spaa- ja saunakeskuses on viis erinevate omadustega veesilma ning kolm saunatüüpi (leili-, auru- ja aroomisaun). Veekeskusest avaneb vaade kaunile männimetsale ja järvele, lisades veemõnudele visuaalse naudingu.

Meie sõbralikud teenindajad aitavad leida just teile sobivad tooted ja teenused nii, et tunneksite end suurepäraselt ning täiuslikult puhanuna.


Lihtsalt ole. Sule silmad ja hinga sügavalt. Kuula, mis sind ümbritseb... vaikselt voolav vesi, õrn tuul... Taju oma südamelööke. Hetk iseendale.


Toitlustus, restoran 90-kohaline wõro-stiilis à la carte restoran pakub maitseelamusi nii rahvusliku toidu armastajale kui ka traditsiooniliste restoraniroogade eelistajale. Road valmivad kohalikust värskest ja tervislikust LõunaEesti toorainest. Pakume ka grupimenüüd. Soovi korral on võimalik tellida cateringteenust. Kubija hotell-loodusspaa trühvel “Kubija” pälvis magusakonkursil “Kuldne Maius 2009” kommimeistrite parimatest parima šokolaadikommi “parim klassika” tiitli.

Seminarid Hotell-loodusspaa on suurepärane koht seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks. Pakume kahe erineva suurusega (100 ja 20 kohta) valgusküllast, tänapäevase multimeediatehnikaga varustatud konverentsisaali.


Aktiivne puhkus Võru linnast 4 km kaugusel asuva Kubija hotell-loodusspaa ümbruses on suurepärased vaba aja veetmise võimalused. Hotelli lähedal männimetsas looklevad valgustatud jooksu- ja suusarajad. Otse spaa- ja saunakeskuse külje all laiub kaunis Kubija Paisjärv. Laste rõõmuks on lastetuba ja mänguväljak. Suvel ja sügisel leidub ümbruskonna metsades hulgaliselt marju ja seeni. Lähiümbruse veekogudel on head kalastamisvõimalused

Võrumaa Lõuna-Eesti loodus on hämmastavalt mitmekesine ja puutumatu. Maalilised kuppelmaastikud, kaunid järved ja ürgsed põlismetsad muudavad siinsed jalutuskäigud meeldejäävateks. Iga künka harjalt avaneb uus ja kutsuv vaade. Paljud talud Võrumaal pakuvad külalistele võimalust tutvuda taluelu ja agroturismiga. Haanja kõrgustikul asub Baltikumi kõrgeim tipp – Suur Munamägi (318 m) Rõuge Suurjärv on Eesti sügavaim järv (38 m) Võrumaal lookleb Eesti pikimaks jõeks tunnistatud Võhandu jõgi.


Kubija hotellloodusspaa V천rumaal ootab Sind!

Kubija hotell-loodusspaa M채nniku 43a, V천ru 65603, Eesti Tel: +372 786 6000 / +372 504 5745 Faks: +372 786 6001 E-mail: info@kubija.ee Facebook: www.facebook.com/kubijahotell

Kubija  

Kubija hotell-loodusspaa