Page 1

Pavel Caha/ Sezona 2010

PAVEL CAHA SEZONA 2010


Pavel Caha/ Sezona 2010

ZÁVODY/AKCE

- T-MOBILE local support (Mainz, D) - TÝDENNÍ TRÉNINK HALLE 5 (Emmering, D) - MEATFLY INDUSTRY JAM 2010 (Zlín) - BIKE HALL CONTEST (Trutnov) - MEATFLY FunBox series (Ml. boleslav, Olomouc, Ostrava, - PROJEKT BYSTR DIRT PARK - AUSTRIAN KING OF DIRT 2010 (LINZ, AT) - BENSINK SPEED AND STYLE (Bensink, Nl) - BMX MASTERS 2010 (Cologne, D) - Roztocký pohár 2010 (Roztoky) - VANS KILL THE LINE (Peynier, F) - BASTR BASTARDS 2010 (Brno) - SPORT LIFE BVV 2010 (Brno) - HUSTOPEČE FMX JAM EXHIBICE

VIDEOS

MEDIA COVERAGE NADPIS

- DIRTBIKER MAGAZIN TEXT - BIKER MAGAZIN - NOVA SPORT TV - WWW.DOLEKOP.COM - WWW.TBB-BIKE.CZ - WWW.MASTERSOFDIRT.CZ - WWW.FREERIDE.CZ

- meatfly industry jam 2010 ( http://vimeo.com/11983736 ) - 1. teaser Bastr Bastards ( http://vimeo.com/14539938 ) - MF camp zlín video ( http://vimeo.com/8334501 ) - Pavel Caha last sunny days Bastr ( http://vimeo.com/17559000 ) - Vans kill the line video ( http://vimeo.com/19762620 ) - BASTR BASTARDS MĆR DIRT ( http://vimeo.com/17437037 ) - T-MOBILE LOCAL SUPPORT ( http://vimeo.com/17789634 ) - ROZTOCKY POHÁR: ( http://www.dolekop.com/clanek/2067-megavideo-a-report-roztockypohar-2010 ) - Bikehall contest ( http://www.dolekop.com/clanek/1969-video-bike-hall-contest-2010 ) - Austrian king of dirt 2010 ( http://vimeo.com/12230623 )

NADPIS TEXT


Pavel Caha/ Sezona 2010 Náhodné foto TEXT

QS snow jam afterparty

MF industry jam speakr akce MF team building D.M.

NADPIS

Vans kill the line Francie Bystrc projekt přestavba dirt park

Jídlo je základ


Pavel Caha/ Sezona 2010 T-MOBILE LOCAL SUPPORT MAINZ(GERMANY)

Německé město Mainz, pravidelně otvírá sezonu tímto kvalifikačním závodem na T-mobile Xtreme Playgrounds Duisburg. Jede se zajimavý formát závodu dvojic. Já společně s Petrem Kaplanem skončil těsně před deseti postupujícíma. Tento printscreen je z oficiálního videa které mělo celkem 5 tisíc zhlédnutí!

Plakát akce Local Support


Pavel Caha/ Sezona 2010 TÝDENNÍ TRÉNINK TRATLAGER HALLE (Emmering, D) Tratlager halle v Německém městečku Emmering, poblíž Mnichova je bohužel minulostí. Monstrozní projekt dřevěného krytého parku ve velké , který byl vybudován roku 2004 byl z finančních důvodu zavřen. Měl jsem tu možnost navštívit tohle místo jako jeden z posledních vůbec. Záběry pořízené během tohoto tripu ještě čekají na uveřejnění.


Pavel Caha/ Sezona 2010 MEATFLY INDUSTRY JAM 2010 (Zlín)

Překážky těsně po dokončení

Park ve výstavbě Meatfly industry jam organizuji už sedmým rokem a vždy je to jedna z prvních českých indoor-parkových, BMX a MTB akcí. Návštěvnost závodu bývá okolo 500 lidí a 100 jezdců. Zlínská hala je v provozu celý rok, ale nejvíc je využívána v zímních měsících. Závod je vždy prezentován ve všech dostupných médiích a oficiálním videem, které zaznamenalo 3000 zhlédnutí. Závod jsem mimo organizace i komentoval a nakonec se i projel ve finálových jízdách.

Kvalifikace v plném proudu Plakát závodu


Pavel Caha/ Sezona 2010 NADPIS

Tailwhip na centrálním Funboxu

No foot double seat grab ve finálové jízdě

BIKE HALL CONTEST (Trutnov)

BIKE HALL CONTEST v Českém městě Trutnov je největší Freestyle BMX závod u nás na který se každý rok sjíždí i početná skupina zahraničních jezdců. V roce 2010 se mi tento parkový závod povedl a dostal jsem se do finále mezi 22 nejlepších jezdců a skončil jsem na jedenáctém místě. Úspěch to pro mě byl jelikož parkovému ježdění se něvěnuju na plno narozdíl od dirtu.


Pavel Caha/ Sezona 2010 MEATFLY FUNBOX SERIE 2010 (Ml.Boleslav, Olomouc, Ostrava, Liberec)

MFS Liberec

MFS Ml. Boleslav

NADPIS

MFS Olomouc

MFS Ostrava

Meatfly funbox serie jsou závody určené pro začínající jezdce, kteří mají chuť zazávodit si ve freestyle BMX a MTB se sobě rovnými. Součástí těchto akcí jsou i exhibice profesionálních jezdců. Na akcích se podílím jezdecky v exhibicích a z části i organizačně.


Pavel Caha/ Sezona 2010 Projekt Dirt Park (BRNO- BYSTRC)

Dirt Jump je specifická disciplína, kterou je možné trénovat jen na speciálně postavených skocích/ překážkách. V Brně Bystrci vyrůstá jeden z největších takovýchto sportoviš´t u nás a vzhledem k tomu, že jsem tam v roce 2010 strávil velkou většinu volného času při stavbě překážek musím to do prezentace zakomponovat.


Pavel Caha/ Sezona 2010 ROZTOCKÝ POHÁR 2010 (Roztoky u Prahy)

Tail whip na prvním skoku

Roztocký pohár se mi podařilo podruhé v krátké histroii tohodle závodu vyhrát! Slabá účast jezdců BMX byla vyvážena kvalitou. Nechyběl ale nikdo z Ćeské elity. Ze závodu vzniklo i super zpracované video ve kterém mám svou část.

Superman na prvním skoku


Pavel Caha/ Sezona 2010 Austrian King of dirt 2010 (Linz, At)

AKOD 2010 plakát

AKOD je každým rokem první opravdový dirtový závod! Do Rakouska jezdím už čtvrtým rokem a pokaždé jsem neměl to štěstí, probojovat se do finále. V roce 2010 se mi ale podařilo a skončil jsem na třetím místě celkově v kategorii BMX. Stal se to pro mě zatím nejcenější zahraniční výsledek vzhledem k bsazení závodu.

AKOD 360 na velké lajně

AKOD cancan one hand na velké lajně Česká výprava v Linzy


Pavel Caha/ Sezona 2010 BENSINK SPEED AND STYLE BENELUX TRIP (BENSINK, Nl ) NADPIS Benelux trip byl hodně zajimavý a užili jsme si ho jak se patří! Navštívili jsem Bensink Speed and Style contest, Amsterdam a hlavně Belgii a nejtechničtější skoky v Evropě MX-trails. Z našeho tripu vzniklo video a spousta foto materiálů !

Style contest Bensink

MX-trails, Belgie

MX-trails, Belgie


Pavel Caha/ Sezona 2010 BMX MASTERS 2010 (COLOGNE, D ) Německé město Kolín nad Rýnem, každý rok hostí nejprestyžnější akci FBMX roku, BMX MASTERS. DIrt Jump se zde jede jen v jedné kategoii a to PROFESIONÁLNÍ! Odpovídá tomu i velikost skoků a konkurence nejlepších lidí na světě! V tomto roce jsem se bohužel po pokažené kvalifikaci nedostal do finále! I takje to ale velká zkušenost a na takto velkých skocích se vždy posunují hranice.


Pavel Caha/ Sezona 2010 VANS KILL THE LINE (Peynier, F)

Závody v překrásném prostředí Jiho Francouzského venkova Vans Kill the line! V roce 2010 jsem tento závod spojili s delším pobytem ve Švýcarských Alpách a vysokohorskou cykloturistikou! Deset dní zakončených závod na super skocích a navíc s hvězdnou konkurencí. Finále se bohužel nepovedlo ale vzniklo opět video velká spousta záběrů, která teprve čeká na zpracování.


Pavel Caha/ Sezona 2010 BASTR BASTARDS 2010 (Brno)

Srdcovou záležitostí byl pro mě závod MČR v Brně Bystrci, v parku který jsme usilovně budovali, právě pro tento závod. V poslední chvíli jsme se dostali k cejchu Mistrovství ČR v dirtu BMX. A jelo se v rámci X-cup 2010. Závod, který jsem organizoval, jsem si nenechal ujít ani jako jezdec a dosáhl jsem na druhý místo celkově! Bohatý mediální výstup podpořilo rádio KISS Hády a NOVA SPORT TV pořad Element. Skvělý den jsme zakončili vyhlášením na afterparty v klubu TeePee na Brněnské přehradě.


Pavel Caha/ Sezona 2010 MEATFLY FREESTYLE MEETING 2010 BVV (SPORT LIFE, BRNO)

EXHIBICE FMX JAM HUSTOPEČE Jedna z dalších venkovních akcí v roce 2010 byla exhibice na FMX jamu v Hustopečích u Petra Kuchaře! Nepřříjemé počasí a silný vítr nám trochu pocuchali nervy, ale vše se v dobré obrátilo a naši část dne jsme odjeli baz problémů

Desátý ročník závdů pro BMX a MTB v mobilním parku na Brněnském Výstavišti. I tento rok jsem se zúčastnil jako jezdec a v celkovém pořadí skončil na dvanáctém místě. Parkový závod pro mě byl docela spestřením po končící hlíněný sezoně.


Pavel Caha/ Sezona 2010 NEWS V ČASOPISE DIRTBIKER 64


Pavel Caha/ Sezona 2010 ČLÁNEK O BASTR BASTARDS 2010 V BIKER MAGAZINU (SK)


Pavel Caha/ Sezona 2010 NEWS DIRTBIKER MAGAZIN 62


Pavel Caha/ Sezona 2010 MF INZERCE DIRTBIKER MAGAZIN 61


Pavel Caha/ Sezona 2010 NEWS DIRTBIKER MAGAZIN 63


Výtah z firemního manuálu: Základní logo:

}U—„‹êê‰Œ•ˆ‘B‹’ꐄ‘˜5˜®

Výtah z firemního manuálu: 5Ž„‡‘BꏒŠ’®

Základní logo:

Pantone červená: PA186 Pantone červená: PA186 CMYK červená : 0,100,100,10

Povolené pozadí : černá , bílá

Povolené pozadí : černá , bílá

CMYK červená : 0,100,100,10

w’™’ˆ‘>ꓒ„‡Bê®ê:ˆ•‘5±ê…B5 ˆ•™ˆ‘5ꅄ•™„ê®êw„‘—’‘ˆê¾êwh¡¨¦

êêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêêjt€rêêêê¾êª±¡ªª±¡ªª±¡ª Minimální ochranná zóna loga: ?‘œê™ˆŒŽ’–—Œê’Š„ê“•’™5‡?—ˆê™W‡œê“•’“’•†Œ’‘5‘?ê·· X

Minimální ochranná zóna loga: tŒ‘Œ5‘Bꒆ‹•„‘‘5êI‘„ꏒŠ„®

X

X X

X

X

X

X X

ve zdůvodněných případech lze použít samostatně: X

ve zdůvodněných případech lze použít samostatně:

PAVEL CAHA SEASON 2010  

How sick was my last year? Not to much, but it was fun :-)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you