Page 1

NEWSLETTER 1-28 Şubat 2018 / Sayı 90

Prof. Dr. Mustafa Dural’ı Anma Sempozyumu

REZAN HAS MÜZESİ ARKEOLOJİ KOLEKSİYONUNDAN “Toprağın Mirası”

R

ezan Has Müzesi’nin geniş arkeoloji koleksiyonundan bir grup özel seçki, ‘Toprağın Mirası’ sergisi ile tarih ve sanat tutkunları ile buluşuyor. Toprağın sunduğu arkeolojik mirasın gündelik yansımaları ekseninde şekillenen sergi, 31 Ekim 2018 tarihine kadar Rezan Has Müzesi’nde yer alacak. İhtiyaçların, inanç ve bizzat yaşamın kendisinin belirleyip biçimlendirdiği ve geçmiş yaşam algıları ve hayata bakış açılarının ilk elden tanığı arkeolojik mirasın Neolitik Dönemden Selçuklu Dönemine kadar kısa bir öyküsü, Rezan Has Müzesi’nin özel mekânında ziyaretçisini bekliyor.

Ü

niversitemizin kıymetli öğretim üyelerinden merhum Prof. Dr. Mustafa Dural’ı anmak üzere bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Prof. Dr. Mustafa Dural’ı Anma Sempozyumu: Özel Hukukta Güncel Gelişmeler II’ 22 Şubat’ta gerçekleşti.

Anadolu’nun Neolitik Döneminden, yani yaklaşık 9 bin yıl öncesinden başlayarak sırasıyla Kalkolitik, Tunç, Demir, Yunan, Roma, Bizans ve Selçuklu dönemlerine dek uzanan kesintisiz bir kronoloji ile sunulan geçmişin gündelik hayatından bir kesit; mutfak eşyaları, süs eşyaları, dini objeler gibi eserler üzerinden geçmiş hayatlardaki sevinç, telaş, kaygı ve üzüntülerin aslında günümüzden pek de farklı olmadığını anımsatıyor. Bilgi için: http://www.rhm.org.tr

1-28 ŞUBAT 2018

NEWSLETTER KHAS | 1


Haberler // Etkinlikler Haberler Etkinlikler

Haliç Okumaları’na Tuna Kiremitçi Konuk Oldu

Ü

niversitemizin Cibali Kampüsü’nde her ay farklı bir yazarı okuyucuyla buluşturan ve geleneksel hale gelen “Haliç Okumaları”nın dördüncüsü ünlü yazar-müzisyen Tuna Kiremitçi’nin katılımıyla gerçekleşti. Sanat yolculuğunu katılımcılarla paylaşan Tuna Kiremitçi kendisi hakkında merak edilenlere de cevap verdi. Müzik kariyerinde de edebiyatta olduğu gibi başarılı işlere imza atan yazar, “Uçan Halıların Ayrodinamik Sorunları” eserinden bir bölümü katılımcılara okudu ve Kalem Ajans kurucusu Nermin Mollaoğlu ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

[

“Müzik yaparken evimde, yazarken deplasmanda hissediyorum”

[

Kendisini ‘yazmayı seven bir müzisyen’ olarak tanımladığını ifade eden Kiremitçi, “17 yaşından beri müzik yapıyorum, hayatımı buradan kazanıyorum. İyi bir okurum. Okumak ve yazmak benim için çok kıymetli. Edebiyat dünyasındaki yerimi, ne kadar iyi bir yazar olduğumu bilmiyorum. Ancak bir müzisyen olarak edebiyat dünyasında yer almanın bana çok katkısı oldu. Çok değerli insanlarla bu sayede bir araya geldim. Şarkı yazarken, beste yaparken bunun çok faydasını gördüm. Müzik yaparken evimde, yazarken deplasmanda hissediyorum” dedi.

The Brown Bag Series Başladı!

K

HAS İletişim Fakültesi tarafından haftalık olarak düzenlenen The Brown Bag Series 28 Şubat’ta başladı. Hukuk Fakültesi’nden Mühendislik’e tüm fakültelere ve Doğa Bilimlerinden Beşeri Bilimlere her disiplin ve yaklaşıma açık olan The Brown Bag Series ile KHAS öğretim üyeleri arasında etkileşim, iletişim ve işbirliği imkanlarının ortak zemininin oluşması hedeflenmekte. Serinin ilk konuşmacısı İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’dı. Prof. Kahraman’ın konuşma başlığı ‘Galerilere Osmanlı olduğumu söylemeyin, onlar beni batılı sanıyor’ oldu.

2 | 1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS

“Yazarken kilitlendiğiniz, üretemediğiniz anlar oldu mu, olduysa bunu nasıl aşıyorsunuz, ilham gelmesini bekliyor musunuz?” sorusu üzerine “Hayatımda hiç ilham gelmedi bana. Yazmaya karar verdiğim anda yazmaya başlıyorum. İlk paragraf kötü, ikinci paragraf daha az kötü, üçüncüsü daha da az kötü gelmeye başlıyor. İlham gelmesini beklemek yerine yazmaya başlıyorum. Başa dönüp ilk sayfaları tekrar yazmak mümkün. Yazdıkça, sayfalar arttıkça açılmaya; yazdıklarınızı beğenmeye başlıyorsunuz. Bu beğenme ve hoşlanma duygusu deyim yerindeyse gaza getiriyor sizi. Ben yazmaya başladığımdan beri böyle olduğunu düşünüyorum. İlhamın benim için ifade ettiği şey bu” diye konuştu.


K

adir Has Üniversitesi, lise öğrencilerinin Mesleki Eğilim ve Yönelimlerini belirlemelerine ışık tutmak, kariyerlerinde daha doğru kararlar alarak kendilerine uygun meslekleri seçmelerine yardımcı olmak amacıyla “ücretsiz” fakülte bilgilendirme dersleri düzenliyor. Adayların kendilerine uygun olabilecek meslekleri yakından tanıyıp deneyimleyebilecekleri bir dizi programı içeren “Üniversitede 2 Gün Geçirmek İster Misin” etkinliğinde lise öğrencileri aynı zamanda Üniversite öğrencisi olmayı da deneyimleyecekler. Etkinlik boyunca farklı fakülte hocalarından eğitim alacak öğrenciler, öğrenci kulüpleri ile bir araya gelerek kampüs havasını teneffüs edebilecekler. 10-11 ve 12. sınıf öğrencilerinin katılabileceği etkinlikte öğrencilere katılım belgesi de verilecek. Başvuru için: http://www.khas.edu.tr/ikigun

Program:

31 Mart 2018

09:00-10:00 10:00-10:15 10:15-12:00 12:00-12:40 12:45-14:15 14:15-15:45 16:00-17:30

Kayıt – Kahvaltı Açılış Konuşması Prof. Dr. Nihat Berker (Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - Dekan) Mühendislikte Problem Çözümü: ‘Yere Değersen Yanarsın’ Yrd. Doç. Dr. Selçuk Öğrenci (Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi) Yer: Fener Salonu + C Blok Atölye 1 ‘Bakkaldan Süpermarkete Lojistik: Gelecekte Ne Olacak’ Yrd. Doç. Dr. Ömer Faruk Görçün (Uygulamalı Bilimler Fakültesi) Yer: Fener Salonu Öğle Yemeği Pigastro Üniversite Yemekhanesi Khas Kampüs Turu- Rezan Has Müzesi Gezisi ‘Dersin Adı: Oltaya Gelme’ Öğr. Gör. Işıl Yenidoğan (İşletme Fakültesi) Yer: Fener Salonu ‘Eyvah Lider Oldum: Sosyal Bilimler, Karar Alma ve Stratejik Müzakere’ Doç. Dr. Ahmet Kasım Han (İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi) Arif Serin (Khas Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans- Milli Savunma Üniversitesi İstihbarat Çalışmaları Yüksek Lisans Öğrencisi) Kıvılcım Çetin (Khas Hukuk Fakültesi Mezunu- Avukat) Mert Hiçyorulmaz (Khas Hukuk Fakültesi Mezunu- Avukat) Zeynep Temel (Khas Yeni Medya Bölümü Öğrencisi) Yer: Fener Salonu + C Blok Atölye 1

Program:

1 Nisan 2018

09:30-10:00 10:00-11:30 11:30-13:00 13:00-14:00 14:00-14:40 14:50-16:20 16:30-17:00

Kahvaltı ‘Tasarımcı Kimdir? Ne Yapar, Nasıl Tasarlar?’ Prof. Dr. Arzu Erdem (Sanat ve Tasarım Fakültesi- Dekan) Arş.Gör. Gürbey Hız Arş.Gör. Aybike Batuk Yer: Fener Salonu + C Blok Atölye 1 ‘Türk Sinema ve Dizileri Gözüyle Türk Hukuku‘ Yrd. Doç. Dr. Aysun Altunkaş, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Ayar (Hukuk Fakültesi) Yer: Fener Salonu Öğle Yemeği Pigastro Üniversite Yemekhanesi ‘Paranın Tarihi’ Öğr. Gör. Dr. Feridun Yalvaç (Uygulamalı Bilimler Fakültesi) Yer: Fener Salonu ‘Anne Ben Reklamcı Oldum’ Öğr. Gör. Can Yücel Metin (İletişim Fakültesi) Yer: Fener Salonu Sertifika Töreni& Kokteyl Yer: A Blok Hol

Haberler / Etkinlikler

Lise Öğrencilerine Yönelik ‘Üniversite’de İki Gün’ Programı 31 Mart-1 Nisan’da Yapılacak

1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS | 3


Haberler // Etkinlikler Haberler Etkinlikler

Hukuk Fakültesi IV. Kariyer Günleri Yapıldı

B

u yıl IV.’sü düzenlenen KHAS Hukuk Fakültesi Kariyer Günleri’nde; yine saygın hukuk büroları, kurum ve kuruluşları, sendika ve STK’ların yanında avukat, emekli hakim ve savcılar bir araya geldi. Son üç yıldır özellikle 3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen Kariyer Günleri’nde; öğrencilerimiz hem mesleki bilgiler edinmekte, hem de kariyer planı yapma şansını elde etmektedir. Etkinlik; hukuk fakültesi öğrencilerimizin gerek yaz stajı, gerekse yasal staj yapabilecekleri yerleri tanımalarının yanı sıra; “Mezun olunca ne yapacağım?” sorusuna, farklı meslek dallarındaki uygulayıcılardan edinecekleri bilgiler eşliğinde yanıt bulmalarına katkı sağlandı.

Şirin Tekeli Siyaset Okulu Başladı!

K

adın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) ve Kadir Has Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Şirin Tekeli Siyaset Okulu sertifika programı 10 hafta boyunca cumartesi günleri düzenlenecektir. İlk ders 24 Şubat’ta başladı. Programın amacı; karar alma mekanizmalarına katılımda toplumsal cinsiyet eşitliği bakış açısına sahip kadın siyasetçi sayısını arttırmaya katkıda bulunmaktır. Katılımcıların sertifika almaya hak kazanmaları için programa %80 katılım göstermeleri gerekmektedir.

4 | 1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS


Ü

niversitemiz bu yıl lise öğrencilerine yönelik yaz okulu düzenliyor. Mühendislik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Başarı ve Meslek olmak üzere dört ana başlıkta düzenlenecek yaz okuluna kayıt olmak isteyen öğrenciler KHAS web sitesi üzerinden 1 Mayıs 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

LİSE YAZ OKULU Ders Ücreti: Bütün Dönem için 250 TL

Son Başvuru Tarihi: 1 Mayıs 2018 1. Dönem: 2 - 13 Temmuz 2018, 2. Dönem: 16 - 27 Temmuz 2018

Mühendislik

Fen Bilimleri

Bilgisayar Mühendisliğine Giriş

Arttırılmış Mekanik Yoğun Programlı Ders

Büyük Veri – Akıllı Veri: Siz de Yaratabilirsiniz, Yönetebilirsiniz

Kuantum Mekaniğe Giriş

Endüstri Mühendisliğine Giriş

Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisliğine Giriş

Elektrik-Elektronik Mühendisliğine Giriş

Beyin Bilimi ve Nörobilim: Geleceğin Bilimi Mandelbrot, Feynman, D’Arcy Thompson, Lavoisier: Temel Bilimde İngilizce

Sosyal Bilimler

Başarı ve Meslek

Uluslararası İlişkilerde Güncel Konular ve Türkiye

Meslek Olarak ve Her Ortamda İletişim

Hukuk Eğitimi ve Meslekleri

Üniversiteler ve Meslekler: Bilgilenmek, Seçmek ve Başarmak

Mimarlık ve Tasarım: Etkin Yaşamın, Toplumsal Duyarlılığın ve Estetiğin Buluştuğu Pratikler Dünyada ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler, Yapay Zeka ve Sizin Geleceğiniz

Web Tasarım ve Pazarlama: Şirketinizi Kurun ve Başarın Erken Girişimcilik: Fırsatlar Yaratmak ve Yararlanmak

Meslek Olarak ve Yaşamda Psikoloji

Başarılı öğrencilere üstün başarı sertifikası veya başarı sertifikası verilecektir. Üstün başarılı öğrencilere tavsiye mektubu yazılacaktır. Üstün başarılı öğrencilere araştırma projeleri verilebilir.

Kimler başvurabilir ? Kadir Has Üniversitesi Lise Yaz Okuluna, lise ve üniversite öğrencileri başvurabilir.

Nasıl başvurabilirim ?

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Berker’in öncülüğünde düzenlenen “Lise Yaz Okulu” derslerini başarıyla tamamlayan öğrencilere program sonunda sertifika verilecek. Derste üstün başarı gösteren öğrencilere ise tavsiye mektubu yazılacak, ayrıca üstün başarılı öğrenciler bilgi ve becerilerine uygun projelerde görev alma imkânına sahip olabilecek. 2-13 Temmuz 2018 tarihleri arasında birinci; 16-27 Temmuz 2018 tarihlerinde ise ikinci dönem derslerinin uygulanacağı KHAS Lise Yaz Okulu’na üniversite öğrencileri de katılabilecek.

Haberler / Etkinlikler

KHAS’tan Lise Öğrencilerine Yaz Okulu

4 ana başlıkta toplam 11 dersi kapsayan Lise Yaz Okulu’nun dönemlik ders başı ücreti 250 TL.

Kadir Has Üniversitesi Lise Yaz Okuluna başvurular online olarak web sitesi üzerinden yapılır: liseyazokulu.khas.edu.tr

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi için: liseyazokulu.khas.edu.tr

Başvuru için: http://liseyazokulu.khas.edu.tr

1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS | 5


Haberler // Etkinlikler Haberler Etkinlikler

KHAS YBEM’de ‘Kripto Paralar’ Sertifika Programı Başladı

Y

aşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından 1. Dönemi 24 Şubat - 17 Mart tarihleri arasında yapılan Bitcoin, Blockchain ve Kripto Paralar Sertifika Programı başladı. KHAS Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat, “Bu program kripto para yatırımcılığından ziyade kripto para girişimciliğine ve bu dünyayı anlamak isteyenlere yönelik. Ayrıca, sadece üniversite öğrencisine değil bu konuya ilgi duyan herkese açık. Bunun yanı sıra Kripto Para sektöründe kariyer fırsatı yakalamak isteyenler için anahtar görevi görüyor” dedi. 4 hafta sürecek sertifika programı kapsamında katılımcılar; konunun Türkiye’deki en yetkin uzmanlarından kripto paraların temel kavramları, Blockchain uygulamaları ve ekosistemi ile kripto para piyasalarındaki fırsat ve riskleri öğrenecek. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat, Kripto Para Uzmanı Alp Işık ve yerli Blockchain girişimi Defterhane’nin Kurucusu Cemil Şinasi Türün tarafından verilecek. 7-28 Nisan’da yapılacak 2. Dönem Başvuruları için: http://form.khas.edu.tr/yasam-boyu-egitim

“Açıkça Gizli Oyun” Sergisi 14 Mart’ta Galeri KHAS’da Açılıyor

K

adir Has Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Galeri KHAS, küratörlüğünü Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’ın yaptığı, Daron Mouradian’ın ‘Açıkça Gizli Oyun’ isimli sergisine ev sahipliği yapıyor. Sanatçının Türkiye’deki ilk kişisel sergisi olma özelliği taşıyan ‘Açıkça Gizli Oyun’, 14 Mart – 1 Temmuz tarihleri arasında Galeri KHAS’da tüm sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Eserleriyle dünyanın dört bir yanındaki sergilere katılan ve birçok ülkede kişisel sergi açan Daron Mouradian, Türkiye’deki ilk kişisel sergisini Galeri KHAS’da açıyor. Sanatçının çeşitli dönemlerde yaptığı resimleri bir araya getiren ‘Açıkça Gizli Oyun’ sergisi sanatseverlerle buluşuyor. Serginin küratörlüğünü üstlenen Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Daron Mouradian’ın izleyiciye sanatın öteki yüzünü gösterdiğini belirtiyor. Prof. Dr. Kahraman, “Sanatın oyunla, büyüyle, gizemle, eğlenceyle, zevkle ilgili bir yanı olduğunu biliriz ama daima unuturuz. Mouradian bütün bunları bize yeniden anımsatıyor. Bildiğimiz, tanıdığımız, yakınımızda olan, bazen gördüğümüz, dokunduğumuz bütün nesneleri, canlıları başka bir aleme taşıyor.

6 | 1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS

Onları başka bir dünyanın parçası haline getiriyor. Bizi de o dünyaya itiyor. Bu şaşırtıcı, etkileyici, bazen ürpertici, çoğu zaman ürkütücü ama daima bizde bir oyun duygusu uyandıran bu dünya gülmecenin, ince alayın, takılmanın, matrak geçmenin kıyısına götürüyor izleyenleri. Orada onları sürprizler, coşkular, sevinçler bekliyor.” diyor.


C

Chefschool İlkbahar Dönemi Kayıtları Başladı

ESD-Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma Merkezi tarafından 15 Mart’ta 2.si düzenlenecek olan Energy Talks 2 (Enerji Sohbetleri 2)’nin konuğu Doç. Dr. Osman Saim Dinç olacak. Mehmet Batuhan Aklan’ın Moderatör olarak katılacağı etkinlikte CESD Direktörü Prof. Dr. Volkan Ediger ise Açış Konuşması yapacak.

Haberler / Etkinlikler

CESD Enerji Sohbetleri 2: Doç. Dr. Osman Saim Dinç

K

urulduğu günden bu yana 700’ün üzerinde mezun veren, 2015 yılından itibaren KHAS Yaşam Boyu Eğitim Merkezi tarafından yönetilmekte ve eğitimlerini tarihi ve modern dokuları bir arada bulunduran Cibali Kampüsü’nde sürdürmekte olan Chefschool için İlkbahar kayıt dönemi başladı. Chefschool Profesyonel Aşçılık Eğitimi’nin amacı; sektörün zorunlu ihtiyacı olan eğitimli aşçıları yetiştirerek, Türk ve Osmanlı mutfağını geliştirip Dünya mutfaklarıyla harmanlamaktır. Eğitimimiz şef adaylarına profesyonel şefler tarafından uygulamalı olarak verilmektedir. Başvuru için: http://www.chef-school.net

Zonguldak Öğrenci Projesi

K

adir Has Üniversitesi öğrencileri bir takım incelemelerde bulunmak üzere Zonguldak’ı ziyaret etti. Zonguldak’ta mimari çalışmalar yürütmek üzere incelemelerde bulunan öğrenciler Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’le öğlen yemeğinde Belediye yemekhanesinde bir araya geldiler, şehirdeki maden ve yeraltı işletmelerinde incelemelerde bulundular.

1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS | 7


Haberler // Etkinlikler Haberler Etkinlikler

Badminton Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu

İ

ki gün süren KHAS Badminton Turnuvası sona erdi. Erkeklerde Emre Mollahüseyinoğlu birinci, Bartu Aysan ikinci, Kerem Akbulut ise üçüncü oldu. Kadınlarda ise birinci Seda Halaçlı, ikinci Hazal Emsiz ve Andreea Lurascu da üçüncü oldu.

Bizi Sosyal Medyadan da Takip Edin! KHAS etkinlik ve haberlerinden haberdar olmak için bizi Sosyal Medya adreslerinden de takip edebilirsiniz.

8 | 1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS


Kadir Has Üniversitesi 20.yılını kutluyor! Üniversite sadece akademik alanda değil, toplumsal alanda; kültür, sanat ve spor konularında da pek çok önemli projeyi hayata geçirmiştir. Bu kapsamda, 20. kuruluş yılı vesilesiyle, sizlere üniversitenin gelişimi ve faaliyetlerinden kesitler sunan kitaplar ve raporlar hazırlandı.

Değişimin nabzını tutmanın kesin olarak farklı yolları vardır. Bunlardan biri fotoğrafçılıktır. Bir görüntüyü belirli bir anı dondurup, ebedi hale getiren ve bir bakıma tarihe çeviren benzersiz bir yöntemdir. Kadir Has Üniversitesi’nin 20 yıllık varlığındaki değişim ve gelişimi paydaşlarımıza göstermek, kaydetmek ve sunmak için daha güzel ve basit ama kapsamlı bir yöntem olabilir mi?

Öteki İstanbul, Komşuluk Hakkı Projesi kapsamında üniversitenin son 4 yıldır sürdürdüğü “Khas Belgesel Fotoğraf Atölyeleri”nin bir derlemesidir. Atölyeler şehrin sosyo-kültürel mozaiğini temsil eden farklı grupların katılımıyla, sonrasında düzenlenen sergiler ise sanatçı, akademisyen ve yazarların destekleri ile gerçekleşmiştir.

Kadir Has Üniversitesi, 2010’da toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması taahhüdünü de içeren Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne imzalamış ve 2011 yılında toplumsal cinsiyet eşitlik konularındaki sorumluluk alanlarına da dikkat çeken Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu hazırlayan Türkiye’deki ilk üniversite olmuştur.

Kampüste Sanat Projesi, üniversitenin yaratıcı, yenilikçi, özgürlükçü tutumunun bir ürünüdür. Bu proje ile bir yandan, Kadir Has Üniversitesi Sanat Koleksiyonu oluşturulmuş, bir yandan da kampüs genelinde çağdaş sanatın yaşayan en önemli yerli ve yabancı temsilcilerinin nitelikli ve değerli yapıtlarından oluşan bir koleksiyon sergilenmiştir.

Kadir Has Üniversitesi’nin kurucusu Türkiye’nin öncü hayırseverlerinden merhum Kadir Has adına verilen Kadir Has Ödülleri, Türkiye’nin ulusal ve uluslararası düzeyde önemli başarılara imza atmış, toplumun gelişimine katkıda bulunmuş kişi ve kurumlarını tanıtmayı ve ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Haberler / Etkinlikler

Kadir Has Üniversitesi 20.Yıl Yayınları

Adres : Kadir Has Caddesi Cibali Haber : Özge Ercan

34083 İstanbul

Fotoğraf : Ulaş Tosun

Tel

Tasarım : İlkhan Akın

E-mail : newsletter@khas.edu.tr

Yöneten : Birsu Şentürk

Web

: 212 533 65 32 : http://www.khas.edu.tr

1-28 ŞUBAT 2018 NEWSLETTER KHAS | 9

Newsletter KHAS 90  
Newsletter KHAS 90  
Advertisement