Page 1

2013 M. PAVASARIS IR VASARA

Nauji mados pasaulio vardai

Ką išsirinkti šį sezoną?

Pataria lietuvių dizaineriai

originalių pavasario ir vasaros idėjų

POKYČIAI PRASIDEDA ČIA!


Vilnius | „Panorama“, Saltoniškių g. 9, +370 5 219 56 69


Įkvepia

okyčiai – tai atsinaujinimas ir gyvybė. Tai tobulėjimas ir atradimo džiaugsmas. Esu įsitikinusi, kad visi jie – tik į naudą, nes priverčia mus kitomis akimis pažvelgti į save ir aplinkinį pasaulį. Šiuo prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ žurnalu to ir siekiame – įkvėpti savo pirkėjus pokyčiams. Jie gali būti nedideli – vienas kitas stilingas aksesuaras, naujas aromatas ar netikėtai atrastas spalvų derinys. Gali būti ir kardinalūs – iš esmės kitas stilius ar gyvenimo būdas. Keistis niekada ne vėlu. Augantys vaikai keičiasi savaime. Nė apsižiūrėti nespėjame, kaip ir vėl tenka atnaujinti jų drabužinę. Jauni žmonės privalo keistis, kad spėtų koja kojon su gyvenimu, o brandesni – kad pasijustų atjaunėję. Miesto centre įsikūrusiame skoningame, jaukiame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ kiekvienas ras tai, ko nori. Ir nesvarbu – kokio jis amžiaus, profesijos ar kokios jo pajamos. Jei nežinote, nuo ko pradėti, pagelbės šis žurnalas. Jame – ne tik naujausios pavasario ir vasaros mados tendencijos, bet ir „Mados infekcijos“ dizainerių patarimai, kaip susikurti savitą stilių, kokių klaidų nedaryti ir be ko niekaip neapsieisite. Jei nemėgstate ilgai klaidžioti po parduotuves ir pirkti spontaniškai, patyrusių stilistų sukurti madingi deriniai padės jums lengviau pasirinkti. O labiausiai, manau, pasiseks tiems laimingiesiems, kurie laimės „Panoramos“ 500 litų dovanų čekius ir dviejų valandų stilisto konsultaciją. Kviesdama savo pirkėjus keistis, keičiasi ir pati „Panorama“. Čia jau balandžio mėnesį duris atvers pirmosios Lietuvoje ispanų mados parduotuvės: elegancijos gerbėjams skirtos „Cortefiel“ ir „Pedro del Hierro“, laisvalaikiui ir jaunimui – „Springfield“, apatinių drabužių galėsite įsigyti prekių ženklo „women’secret“ parduotuvėje. Beje, tobulinti galima ne tik išvaizdą ar aprangos stilių – viena kita įspūdinga detalė padės atnaujinti ir namus. O gal norite keisti gyvenimo būdą? Savo išvaizda ir mityba besirūpinančius sveiko maisto mėgėjus kviečiame užsukti į naują restoraną „TakeWay“, o aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjus – neaplenkti atnaujintos sporto reikmenų parduotuvės „Sportland“. Juk visi dideli atradimai prasideda nuo mažų smulkmenų. Keiskimės kartu!

Nuotrauka – Jelenos Kurbatovos

pokyčiams

Nuoširdžiai jūsų Amelija Rudenko-Navickienė, prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ l. e. p. generalinė direktorė
Naujienos Ispaniška sala Pagaliau Lietuvoje ilgai eskaluota naujiena virsta realybe. Ispanų kompanija „Grupo Cortefiel“ – viena didžiausių Europoje tekstilės gaminių grupių – pasirinko prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Čia netrukus duris atvers visų keturių kompanijos prekių ženklų – „Cortefiel“, „Pedro del Hierro“, „Springfield“ ir „women’secret“ – parduotuvės. Asortimentas – tai ir urbanistinio stiliaus funkcionalūs, ir klasikiniai, ir laisvalaikio drabužiai, ir moteriškas apatinis trikotažas, naktiniai marškiniai, pižamos, maudymosi kostiumėliai. Kviečiame atrasti naują stilių!

„Visada mėgau stebėti vaizdingas, daržovėmis nukrautas lentynas“, – sako anglų kosmetikos kompanijos „Lush“ generalinis direktorius M. Constantine’as. Tai paskatino jį sukurti įmonę, kuri gamintų rankų darbo kosmetiką iš natūralių komponentų. Kaugėmis sukrautų daržovių vaizdas inspiravo įrengti parduotuves taip, kad jos panėšėtų į sūrių krautuvėles, Pietų Prancūzijos žuvų turgus ar Vokietijos vegetariškus restoranus. Tokia yra ir esanti „Panoramoje“ (I aukšte).

Ryšio zona Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ moderniausiame mažajame salone (I aukšte) galima patiems išbandyti išmaniuosius telefonus, čia suteikiamos visos „Tele2“ siūlomos mobiliojo ryšio ir interneto paslaugos. Salono konsultantai pristato visas operatoriaus vykdomas akcijas ir naujoves, pataria, kokį mokėjimo planą pasirinkti. Šiuo metu siūloma išbandyti naujus prekių ženklų LG, „Samsung“ telefonų modelius.

Cortefiel

Rankų darbo kosmetika

Bėk kitaip! Sporto prekių ženk­lo „adidas“ atstovai šiltuoju sezonu akcentuoja išskirtinę naujieną – sportinę avalynę iš medžiagos, sukurtos naudojant revoliucingą technologiją BOOST™. Ši užtikrina iki šiol neregėtą sportinių batelių amortizaciją. Bėgti avint jais nepaprastai patogu! Išbandykite naujas technologijas prekių ženklo „adidas“ parduotuvėje (I aukšte).

Naujos parduotuvių vietos VERUS, odinės galanterijos ir avalynės parduotuvė, yra antrame aukšte – greta „Reserved“. A&G, avalynės parduotuvė, yra pirmame aukšte – prie „Persicco“.
„TakeWay“ „Food is Power“ – „Maistas yra jėga“ Šia fraze savo požiūrį į maistą skleidžiantis restoranas laukia visų, kurie nori maitintis sveikai ir kokybiškai. Klientų pasitikėjimą jau spėjusio pelnyti sveiko maisto restoranų tinklo „TakeWay“ patiekalai ir profesionalų sukurti originalūs receptai – šios vietos vizitinė kortelė. Vilniuje, prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ antrame aukšte, atidarytas naujas restoranas tikisi pritraukti dar daugiau žmonių, besirūpinančių savo mityba ir norinčių tiksliai žinoti, ką valgo (nuo sudėties iki kaloringumo). Vienas pagrindinių šio restorano išskirtinumų – šalia patiekalų pateikiama išsami jų maistinė vertė. Tai leidžia klientui iš daugybės valgių išsirinkti tinkamiausią. O tiems, kurie ypač puoselėja grožį ir sveikatą, – mažiau riebalų turintys linijos „FatStop“ patiekalai.

Bandom, ragaujam, džiaugiamės! Laukiam!
Naujienos Avalynė kiekviena proga Jau daugiau nei 11 metų sėkmingai gyvuojančio prekių ženklo „Viva batai“ salonuose prekiaujama patogia, stilinga ir kokybiška Europos gamintojų „Sevillana“, „Pero“, „Bel-Bel“, „Cerutti“, „Blink“, „Girza“, „Carmens“, „Cafeina“ avalyne. Naujos kolekcijos užsakomos tik išanalizavus aktualiausias mados tendencijas, batų kokybei keliami itin aukšti reikalavimai, jų atvežama nedaug – taip pirkėjams garantuojamas tikras, o ne tariamas išskirtinumas. Stovėdamas erdvioje, šviesioje, daugiausia veidrodžiais dekoruotoje parduotuvėje „Viva batai“ (II aukšte) taip ir regi save besidauginantį įvairiais įvaizdžiais, kurių vienas pagrindinių elementų – savita avalynė.

Madinga linija Užsukę į „Mobili linija“ saloną (I aukšte), nenusivilsite! Čia rasite įvairių išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių bei jiems skirtų priedų, aksesuarų geriausiomis kainomis. „Mobili linija“ yra išskirtinė Suomijos kompanijos „Golla“ atstovė Lietuvoje. Nauja šio prekių ženklo pavasario ir vasaros aksesuarų kolekcija jau laukia jūsų! Būkite sti­lingi, ryškūs ir matomi! „Mobili linija“ – geriausias jūsų pasirinkimas.

Gėrimų atradimai Kodėl prekių ženklo MV gėrimų parduotuvės užkabina jau pirmą kartą apsilankius? Ogi todėl, kad jos orientuotos į smalsius, išskirtinio skonio trokštančius klientus. Todėl, kad jose prekiaujama tiek prabangių prekių ženklų, tiek puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčiais gaminiais. MV gėrimų parduotuvės garsėja ir savo personalu: specialiai mokomi, degustacijose nuolat dalyvaujantys konsultantai ne tik parinks jums gėrimų, bet ir patars, prie kokio maisto derinti, pasiūlys įsigyti dovanų kuponų, kurių vertė – 50 Lt, 100 Lt, 200 Lt.

Naujos paslaugos Siūlome pakeisti įpročius ir rakto į pramogų pasaulį ieškoti būtent prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Jeigu trokštate apsilankyti išskirtiniame šou, alternatyviame renginyje, nepamirštamame koncerte ir t. t., Jūsų laukia trys bilietų pardavimo operatoriai: „Tiketa“, „Bilietų pasaulis“ („Panoramos“ informacijos centre) ir „Ticketpro“ („Rimi“ informacijos centre).SCIENTIFIC JOURNALIST, AUTHOR OF THE BOOK QUANTIC LOVE**

* 2013-ųjų pavasaris ir vasara ** Sonia Fernández-Vidal. Talentingi žmonės. Mokslo žurnalistė, knygos „Kvantinė meilė“ („Quantic Love“) autorė

SPRING - SUMMER 2013

*


naujienos

Parduotuvė atidaroma balandį!

Stiliaus pojūtis

Stiliaus, elegancijos pojūtis – tikras talentas, tik juo apdovanoti ne visi. Laimei, mados pasaulyje yra prekių ženklų, kurie padeda atrodyti nepriekaištingai ir savitai. Vienas tokių – dar 1946 m. Ispanijoje įkurtas „Cortefiel“. Jo pirmoji Lietuvoje firminė parduotuvė duris atvers prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Šiuo prekių ženklu pažymėti kokybiški, elegantiški ir stilingi drabužiai skirti jaunatviškiems, smalsiems žmonėms. Per daugiau nei penkiasdešimt metų ši kompanija įgijo daugybę ištikimų klientų visame pasaulyje. Šiuolaikiškumą, madą ir naują požiūrį į įvaizdį vertinantiems žmonėms „Cortefiel“ – tikras sezono atradimas.naujienos

Parduotuvė atidaroma balandį!

Elegancijos kodas Kokybė, laikui nepavaldi elegancija – šiuolaikiniam miestiečiui itin svarbios vertybės. Jas aktualu akcentuoti ir savo įvaizdžiu. Kiekvieną sezoną dizaineriai bent keletą tendencijų skiria klasikiniam, aukštos klasės stiliui. 1992 metais įkurtas ispanų prekių ženk­las „Pedro del Hierro“ taip pat eina šia linkme. Savo kolekcijas sparčiai garsėjanti kompanija skiria madą vertinantiems miestiečiams, savimi pasitikintiems vyrams ir moterims. „Pedro del Hierro“ modeliai išsiskiria gatavų drabužių, aukštosios mados ir kasdienės elegancijos elementų derme. Kompanijos dizaineriai puikiai jaučia mados pulsą, tad jų kolekcijos patenkins net įnoringiausių klientų skonį.
10


naujienos

Parduotuvė atidaroma balandį!

Nauja banga

Jaunimas – aistringiausi mados naujienų medžiotojai. Jie mėgsta keistis, eksperimentuoti su įvaizdžiu, siekia originaliai save išreikšti. „Springfield Man & Woman“ savo dėmesį skiria kaip tik jiems. Laisvas požiūris į gyvenimą ir madą – šios ispanų kompanijos kūrybinis credo. Jos dizaineriai nuolat stebi, lygina ir kuria atsižvelgdami į naujausias mados tendencijas. Originalūs spalvų deriniai, raštai, neblunkantys ir nesusitraukiantys audiniai, neįpareigojantis laisvalaikio stilius – charakteringi „Springfield“ modelių bruožai. Balandžio mėnesį „Panoramoje“ atidaroma pirmoji Lietuvoje šio prekių ženklo parduotuvė.

11


12


naujienos

Parduotuvė atidaroma balandį!

Moterų paslaptys

Moterys geriausiai žino, ko joms reikia, kaip panaudoti savo žavesį ir ištobulinti gundymo meną. Tad nenuostabu, kad būtent jos ir sukūrė išskirtinį moteriško apatinio trikotažo, naktinių baltinių, maudymosi kostiumėlių bei aksesuarų prekių ženklą „women’secret“. Šiuolaikinėms dailiosios lyties atstovėms skirti modeliai pasižymi aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Ambicinga „women’secret“ komanda pasiryžusi užkariauti apatinio trikotažo rinką ir tapti šios srities lydere. Ir Lietuvos moterys galės įvertinti stilingus, gundančius ir vilkėti itin malonius šio prekių ženklo modelius. Pirmoji Lietuvoje firminė „women’secret“ parduotuvė duris atvers „Panoramoje“.

13


Nuotrauka – iš „Mados infekcijos“ archyvo (autorius – Tomas Adomavičius)

Dizaineriai rekomenduoja

Jaunoji dizainerė kuria šiuolaikiškiems, mados tendencijų paisantiems žmonėms. Kaip talentinga kūrėja ji sužibo 2010-aisiais pristačiusi kolekciją jaunųjų dizainerių konkurse „Injekcija“, o po metų tapo šio nugalėtoja. Yra kūrusi drabužius trumpametražiam filmui, porą metų dirbo dizainerio Juozo Statkevičiaus asistente, dabar kuria žurnalų fotosesijų stilių. Šiemet jau trečią kartą dalyvauja festivalyje „Mados infekcija“.

1

Ieva Daugirdaitė

Kas Jums atrodo svarbiausia norint susikurti savitą stilių? Žinoti, kokį stilių nori kurti, ir suprasti, kas tau tinka. Ką siūlytumėte rinktis šį sezoną? Vilkitės lino ir medvilnės drabužius. Spintoje turėtų atsirasti pastelinių atspalvių apdarų – tokie tinka kiekvienam, yra madingi ir lengvai derinami. Įsispirkite į patogius ir gražius žemakulnius batus. Reikės išskirtinių aksesuarų. Kvepalai – taip pat labai svarbus akcentas, nes itin daug pasako apie asmenybę. Aromatą rinkitės kruopščiai, negailėkite pinigų. Į ką patartumėte atkreipti dėmesį dideliame prekybos ir laisvalaikio centre apsipirkti norintiems žmonėms? Svarbiausia – žiūrėti į tai kaip į pramogą. Vis dėlto ne pro šalį prieš vykstant į prekybos centrą susidaryti nusipirkti norimų daiktų sąrašą – tada paieškos bus lengvesnės. Ką pati paprastai perkate ar veikiate dideliame prekybos ir laisvalaikio centre? Kadangi esu stilistė, į prekybos centrus dažniausiai vykstu darbo reikalais – ieškau drabužių ir aksesuarų fotosesijoms. Kurios žinomos asmenybės stilius Jums patinka? Stilingų asmenybių yra be galo daug, tačiau kaip vienas ryškesnių išskirčiau japoniškojo „Vogue“ kūrybos direktorę Anną Dello Russo ir mados konsultantę Miroslavą Dumą.

14

5 8


Dizaineriai rekomenduoja

2 3

4

Sezono pirkiniai pagal Ievą Daugirdaitę

6 7 9 10

1. Megztinis, „Taifun“, 329,99 Lt, GERRY WEBER 2. Laikrodis, „Rodania“, 2499 Lt, LAIKRODŽIŲ CENTRAS 3. Sijonas, „Tommy Hilfiger“, 449 Lt, TOMMY HILFIGER 4. Parfumuotas vanduo, „Rituals...“, 50 ml – 149,90 Lt, RITUALS 5. Akiniai, „Ray-Ban“, 662 Lt, VISION EXPRESS 6. Rankinė, „La Conte Paris“, 199, 99 Lt, STEP TOP 7. Maudymosi liemenėlė, „Etam“, 109,99 Lt; maudymosi kelnaitės, „Etam“, 75,99 Lt, ETAM 8. Liemenė, „Tom Tailor“, 249 Lt, TOM TAILOR 9. Suknelė, „Guess by Marciano“, 756 Lt, guess 10. Batai, „Massimo Dutti“, 475 Lt, MASSIMO DUTTI 11. Palaidinė, „Massimo Dutti“, 89,50 Lt, MASSIMO DUTTI

patar ima s

11

Spintoje turėtų atsirasti pastelinių atspalvių apdarų – tokie tinka kiekvienam, yra madingi ir lengvai derinami.

15


Nuotrauka – iš „Mados infekcijos“ archyvo (autorius – Ignas Jurkynas)

Dizaineriai rekomenduoja

Drabužių dizaineris ir kostiumų dailininkas. Dažnas festivalio „Mados infekcija“ dalyvis: keturis kartus jis pristatė kolekcijas kartu su dizainere Kristina Kruopienyte, o šiųmečiame pamatysite jau trečią, sukurtą kartu su mados namais „Cantas“. Kūrėjas dalyvauja įvairiuose meno projektuose, mados renginiuose ir konkursuose Lietuvoje bei užsienyje.

1

Egidijus Sidaras

Kas Jums atrodo svarbiausia norint susikurti savitą stilių? Pirmiausia reikia įvertinti savo finansines galimybes ir padėtį visuomenėje. Jei sukiesi verslo pasaulyje, tikrai negali rengtis sportiškai. Ir atvirkščiai. Vis dėlto galiu patikinti, kad įmanoma susikurti įdomų, savitą stilių ir neskiriant tam daug pinigų. Ką siūlote rinktis šį sezoną? Labai tiks gaivių spalvų drabužiai. Atrinkau tokius apdarus ir aksesuarus, kurie padės sukurti elegantišką laisvalaikio įvaizdį. Džiugina, kad ir vyrams siūloma įdomesnių daiktų. Jų ras tiek konservatyvesni, tiek modernesni „Panoramos“ klientai. Į ką patartumėte atkreipti dėmesį dideliame prekybos ir laisvalaikio centre apsipirkti norintiems žmonėms? Aš pats niekada neperku spontaniškai. Tą patį rekomenduoju visiems. Labai svarbu galvoti apie jau turimų daiktų visumą – kad nenusipirktumėte tokio, kurio neturėsite prie ko derinti. Jei bent kiek abejojate, geriau pasivaikščiokite, aplankykite kelias parduotuves, palyginkite. Dar geriau tą dieną apskritai nieko nepirkti, pagyventi su patikusio drabužio, batų ar aksesuaro idėja dieną dvi ir tik tada priimti sprendimą. Ką pats paprastai perkate ar veikiate dideliame prekybos ir laisvalaikio centre? „Panoramoje“ yra kelios mano mėgstamos parduotuvės, tad visada jose apsilankau. Be to, šiame prekybos ir laisvalaikio centre įsigyju reikiamos kosmetikos, parfumerijos, kūno priežiūros priemonių. Ir dar čia plaunu savo automobilį. Jus įkvepianti stilinga asmenybė? Tai aktorė Tilda Swinton. Man patinka jos būdas, asmenybė, kuriami vaidmenys, stilius. Manau, su ja būtų įdomu bendrauti. Mėgstu stebėti, ką ji daro, kaip atrodo.

16

5 8


Dizaineriai rekomenduoja

2 3

4

Sezono pirkiniai pagal Egidijų Sidarą

6 7 9 10

1. Švarkas, „Monton“, 349 Lt, MONTON 2. Peteliškė, „Celio“, 49,99 Lt, CELIO 3. Batai, „Tommy Hilfiger“, 249,99 Lt, ESTE 4. Šalikas, „Jack and Jones“, 39 Lt, APRANGOS GALERIJA 5. Marškinėliai, „Marc O‘Polo“, 179 Lt, MARC O‘POLO 6. Petnešos, 39,99 Lt, CELIO 7. Marškiniai, „Tommy Hilfiger“, 349 Lt, Tommy Hilfiger 8. Džinsai, „Diesel“, 799 Lt, APRANGOS GALERIJA 9. Švarkas, „Baltman“, 699 Lt, BALTMAN 10. Diržas, „Massimo Dutti“, 129 Lt, MASSIMO DUTTI 11. Liemenė, „Claudio Campione“, 579 Lt, CITY MEN & WOMEN

patar ima s

11

Aš pats niekada neperku spontaniškai. Tą patį rekomenduoju visiems.

17


Nuotrauka – iš „Mados infekcijos“ archyvo (autorius – Ignas Jurkynas)

Dizaineriai rekomenduoja

Vieni dievina jos kūrybą, kiti aršiai kritikuoja griežtą būdą ir universalaus dydžio drabužių koncepciją, bet faktas, kad ši dizainerė – viena ryškiausių ir ideologiškai stipriausių Lietuvoje. Nepataikaujanti nei žiūrovams, nei klientams. Tarp pastarųjų yra nemažai jos bičiulių: muzikantų, režisierių, menininkų, aktorių, architektų – laisvų pasaulio piliečių, kurie vertina madą kaip meną, tik amžinai neturi pinigų.

1

Sandra Straukaitė

Kas Jums atrodo svarbiausia norint susikurti savitą stilių? Svarbiausia, kad susikurtas stilius būtų artimas tau pačiam. Todėl ir parduotuvėse nereikia pulti prie pirmo pasitaikiusio daikto. Juos renkantis, svarbu galvoti apie jau turimų drabužių ir aksesuarų visumą. Ką siūlytumėte rinktis šį sezoną? Aš atkreipiau dėmesį į oranžinę spalvą, kitiems gal į akį kris kita. Visas jūsų įvaizdis gali būti ramus ir nuoseklus, bet šį sezoną būtina papildyti jį viena ryškia spalvos detale. Stengiausi atrinkti tokius daiktus, be kurių šį pavasarį ir vasarą tiesiog neįmanoma išgyventi, kuriuos privalu turėti. Į ką patartumėte atkreipti dėmesį dideliame prekybos ir laisvalaikio centre apsipirkti norintiems žmonėms? Į ženklu „Mados infekcija“ rekomenduoja“ pažymėtus daiktus (šypsosi). O jei rimtai, pirmiausia patarčiau užsukti į jums jau žinomas parduotuves. Tikrai nereikia eiti į visas – susisuks galva. Be to, jei norite įsigyti naujus batus, tai ir dairykitės jų; jei – kelnes, tai kelnių ir ieškokit. Toks koncentravimasis padeda išlaikyti dėmesį ir nusipirkti būtent tą daiktą, kurio tikrai reikia. Labai naudinga turėti reikiamų daiktų sąrašą. Ką pati paprastai perkate ar veikiate dideliame prekybos ir laisvalaikio centre? „Panoramoje“ visada užsuku į parduotuvę „Crème de la Crème“ ir išbandau visus naujus aromatus – tai pakelia nuotaiką. Jus įkvepianti stilinga asmenybė? Tai mados dizaineris Yohji Yamamoto ir Vokietijos choreografė Pina Bausch.

18

5 8


Dizaineriai rekomenduoja

2 3

4

Sezono pirkiniai pagal Sandrą Straukaitę 1. Lietpaltis, „Ivo Nikkolo“, 799 Lt, IVO NIKKOLO 2. Švarkas, „Esprit“, 449,99 Lt, ESPRIT 3. Tualetinis vanduo, „Play Black“ („Comme des Garçons“), 100 ml – 265 Lt, CRÈME DE LA CRÈME 4. Rankinė, „Esprit“, 319,99 Lt, ESPRIT 5. Ausinės, „Retro-Face“, 340 Lt, iDEAL 6. Batai, „Lorenzo“, 249,99 Lt, DANIJA 7. Sijonas, „Pull & Bear“, 89,90 Lt, PULL & BEAR 8. Palaidinė, „Mexx“, 249 Lt, MEXX 9. Kelnės, „Betty Barclay“, 339 Lt, CITY MEN & WOMEN 10. Basutės, „Lacoste“, 149,99 Lt, ESTE 11. Džemperis, „adidas“, 249 Lt, ADIDAS

6 7 9 10

11

patar ima s Svarbiausia, kad susikurtas stilius būtų artimas tau pačiam.

19


Dien tvarkė Kiekviena savaitės diena diktuoja savo ritmą, scenarijų ir nuotaiką.

20

Rytas 7.00. Stiklinė šviežiai spaustų sulčių, dienos naujienos, kasdieniai grožio ritualai, ir tu jau pasiruošusi turiningai praleisti dieną. Šilkinis chalatas, „Silktime“, 679 Lt; naktiniai marškiniai, „Silktime“, 259 Lt, SILKTIME Fotografuota interjero salone C&D Style


tendencijos

3 2 1

4

5

6

7

1. Apatinukas, „Lindex“, 65 Lt, LINDEX 2. Liemenėlė, „Calvin Klein“, 149,98 Lt; kelnaitės, „Calvin Klein“, 89,98 Lt, MIGLĖ 3. Sportinis džemperis, „Audimas“, 179,99 Lt, Audimas; marškinėliai, „Nike“, 99 Lt, SPORTLAND; sportiniai bridžiai, „adidas“, 169 Lt, SPORTLAND 4. Šilkiniai naktiniai ir chalatas, „Silktime“, 749 Lt, SILKTIME 5. Kosmetinė, „Mango Touch“, 49,90 Lt, MANGO TOUCH 6. Chalatas, „Etam“, 139,99 Lt; pižaminė palaidinė, „Etam“, 69,99 Lt; pižaminės kelnės, „Etam“, 99,99 Lt, ETAM 7. Šlepetės, 69,99 Lt, ETAM 8. Figūrą dailinantys apatiniai, „Control Body“, 96 Lt, KOKOJINĖS

8

21


diena 12.00. Virtinė susitikimų, neatidėliotinų reikalų ir rūpesčių verčia pasitempti ir atrodyti žaviai, elegantiškai, neprilygstamai...

22

Švarkas, „Promod“, 149,90 Lt, PROMOD Suknelė, „Monton“, 179 Lt, MONTON Apyrankės, „Reserved“, 29,99 Lt, RESERVED Akiniai, „Sisley“, 426 Lt, VISION EXPRESS Bateliai, „Bili Bi“, 469,99 Lt, ALIKANTE Rankinė, „Mexx“, 219 Lt, MEXX Nešiojamasis, kompiuteris, „MacBook Pro Retina“, nuo 5299 Lt, iDEAL Fotografuota kavinėje Šviežia kava


tendencijos

2 3

1

5 4

6

7 1. Marškiniai, „Gant“, 315 Lt; megztinis, „Gant“, 393 Lt; švarkas, „Gant“, 1259 Lt, GANT 2. Akiniai, „Mango Touch“, 89,90 Lt, MANGO TOUCH 3. Megztiniai, „Mosaic“, 119 Lt ir 139 Lt, MOSAIC 4. Paltas, „Edward Art“, 1590 Lt, EDWARD ART 5. Kelnės, „Bliss“, 179 Lt, BLISS 6. Laikrodis, „Thomas Sabo“, 1577 Lt, GLAMOUR JEWELLERY 7. Rankinė, „Tosca Blu“, 959,99 Lt, HEROS 8. Bateliai, „Unisa“, 439,99 Lt, ELEGANT LINE

8

23


popietė 17.00. Nurimus darbų sūkuriui taip gera skirti akimirką sau: išgerti puodelį aromatingos kavos, pasinerti į mėgstamų kvepalų dulksną, pasklaidyti vaizduotę žadinančios knygos puslapius. Atokvėpio metas toks malonus ir vertingas.

24

Švarkas, „Reserved“, 139 Lt, RESERVED Palaidinė, „Lindex“, 89 Lt, LINDEX Kelnės, „Motivi“, 194,90 MOTIVI Apyrankės, „Reserved“, 24,99 Lt ir 29,99 Lt, RESERVED Rankinė, „Motivi“, 169,90 Lt, MOTIVI Karoliai, „Motivi“, 59,90 Lt, MOTIVI Šalikas, „Mexx“, 129 Lt, MEXX Diržas, „Mexx“, 89 Lt, MEXX Fotografuota knygyne Pegasas


tendencijos

2 1

3

4

5

8 7 6

1. Suknelė, „Lindex“, 149 Lt, LINDEX 2. Apyrankė, „Pandora“, 8193 Lt, PANDORA 3. Lietpaltis, „s. Oliver“, 359 Lt, s. OLIVER 4. Suknelė, „Mosaic“, 249 Lt, MOSAIC 5. Švarkelis, „Promod“, 249,90 Lt, PROMOD 6. Bateliai, „Scaliai“, 429,99 Lt, ALIKANTE 7. Rankinė, „David Jones“, 139,99 Lt, VERUS 8. Džinsai, „Mohito Denim“, 159,99 Lt, RESERVED

25


vakaras 20.00. Žvakių šviesa apgaubia aplinką gundančiu paslapties šydu ir kuria ypatingą nuotaiką. Gurmaniška vakarienė, šokti kviečianti melodija, subtilus gėlių aromatas ir tobula elegancija – finalinis šventinio vakaro akordas. Suknelė, „Marella“, 679 Lt, CITY MEN & WOMEN Bateliai, „Carnaby“, 399 Lt, TJ COLLECTION Perlų vėrinys, „Tibro“, 450 Lt, TIBRO Auskarai, „Tibro“, 33 Lt, TIBRO Fotografuota interjero salone Almi Decor

26


tendencijos

2 3

1

6

5

4

7

1. Bateliai, „Solo Femme“, 279 Lt, ELEGANT LINE 2. Apyrankė, „Pandora“, 3021 Lt, PANDORA 3. Suknelė, „Monton“, 249 Lt, MONTON 4. Kojinės, „Veneziana“, 25 Lt, IEVA PĖDKELNĖS 5. Suknelė, „Ivo Nikkolo“, 549 Lt, IVO NIKKOLO 6. Rankinė, „Ivo Nikkolo“, 449 Lt, IVO NIKKOLO 7. Naktiniai marškiniai, „Triumph“, 157 Lt; chalatas, „Triumph“, 181 Lt, TRIUMPH 8. Liemenėlė, „Barbara Paris“, 253 Lt; kelnaitės, „Barbara Paris“, 152 Lt, PATI PATI

8

27


Aksesuarai

Šachmatų

Tik juoda ir balta. Visada madingas grafiškas aksesuarų derinys suteiks įvaizdžiui klasikinės elegancijos, rafinuotumo ir originalumo. Legendinė drabužių dizainerė Coco Chanel tam tikrai pritartų.

klubas

2

3 10

8

4 9 1 7

6

5

11

12

1. Rankinė, „Aldo“, 149 Lt, ALDO 2. Delninukė, „Aldo“, 129 Lt, ALDO 3. Laikrodis, „Guess“, 1122 Lt, FASHION TIME 4. Akiniai, „Max Mara“, 642 Lt, VISION EXPRESS 5. Perlų vėrinys, 9500 Lt, FASHION GOLD 6. Piniginė, „Picard“, 299,99 Lt, BAGS & MORE 7. Žiedai, „Sidabrinė Kamėja“: juodas – 384 Lt; baltas – 258 Lt, SIDABRINĖ KAMĖJA 8. Bateliai,„Mango Touch“, 199 Lt, MANGO TOUCH 9. Laikrodis,„Axent“, 319 Lt, MADOS PRIESKONIAI 10. Laikrodis, „Kamelia“, 55 Lt, FASHION ZONE 11. Bateliai, „Hogl“, 399,99 Lt, HOGL 12. Žiedas, „Grenardi“, 9379 Lt, GRENARDI

28


Aksesuarai Ryškios spalvos suteiks energijos, ekstravagancijos, originalaus stiliaus pojūtį. Ryškiaspalviai aksesuarai – žaismės.

Spalvų

akcentai 7

1

6

4

3

8

9 5

2 11

10

12

1. Rankinė, „Persicco“, 169 Lt, PERSICcO 2. Laikrodis, „Kamelia“, 55 Lt, FASHION ZONE 3. Bateliai, „Jenny by Ara“, 239,99 Lt, SALAMANDER 4. Akiniai, „Aldo“, 29 Lt, ALDO 5. Rankinė, „Picard“, 469,99 Lt, BAGS & MORE 6. Laikrodis, „Atim“, 55 Lt, FASHION ZONE 7. Bateliai, „Ecco“, 439,99 Lt, ECCO 8. Bateliai, „Harlem“, 99,99 Lt, VERUS 9. Segė, „Tibro“, 95 Lt, TIBRO 10. Laikrodis, „Stamps“, 86 Lt; dirželis-apyrankė, „Stamps“, 99 Lt, BRANDWATCH 11. Žiedas, „Auksinė dovanėlė“, 4000 Lt, AUKSINĖ DOVANĖLĖ 12. Sąsagos, „Auksinė dovanėlė“, 630 Lt, AUKSINĖ DOVANĖLĖ

29


Aksesuarai

Tobula pora Puikiai derantis batelių ir rankinės duetas griežia pagrindinę partiją pavasario ir vasaros tendencijų orkestre. Ryškios spalvos, išraiškingos formos... Svaiginantys aukštakulniai ir elegantiški vadinamieji laiveliai... Jūsų valia rinktis.

30

Verslo pietūs

Rankinė, „Aldo“, 199 Lt, ALDO Bateliai, „Otre“, 299,99 Lt, DANIJA Batai, „Clarks“, 339,99 Lt, CLARKS

Pirkinių diena

Dalykinė komandiruotė

Rankinė, „Gussaci“, 139,99 Lt, BAGS & MORE Basutės, „TJ Collection“, 469 Lt, TJ COLLECTION Batai, „Vagabond“, 279,99 Lt, DANIJA

Rankinė, „Persicco“, 149 Lt, PERSICCO Bateliai, „Cascade“, 219 Lt, NS KING Batai, „Clan Q“, 309 Lt, NS KING


Pora, kuriai neatsispirsi.

LLOYD CONCEPT STORE | antrame aukšte www.lloyd.de 31


Aksesuarai

32

Kino seansas

Savaitgalis Paryžiuje

Rankinė, „Lloyd“, 799,99 Lt, LLOYD Basutės, „Lloyd“, 629,99 Lt, LLOYD Bateliai, „Caprice“, 329,99 Lt, A&G

Rankinė, „Aldo“, 199 Lt, ALDO Bateliai, „Cascade“, 159 Lt, NS KING Batai, „Milanda“, 129 Lt, NS KING

Popietė su drauge

Romantiškas pasimatymas

Rankinė, „Ecco“, 869,99 Lt, ECCO Bateliai, „Vagabond“, 199,99 Lt, DANIJA Basutės, „Carnaby“, 299 Lt, TJ COLLECTION

Rankinė, „Tosca Blu“, 459,99 Lt, SALAMANDER Bateliai, „Bebel“, 149,99 Lt, VIVA BATAI Bateliai, „Geox“, 359,99 Lt, GEOX


33


Aksesuarai

1

2

3

Pavasarį pražysta gėlės ir moterys. Jos pasipuošia originaliais juvelyriniais dirbiniais ir akį traukiančiais aksesuarais. Rafinuotas dizainas, žiupsnelis romantikos ir prabangių metalų bei brangakmenių spindesys – 4 jūsų pavasarinio įvaizdžio dalis.

5

6

8

Pavasariniai

žiedai

7

1. Auskarai, „Thomas Sabo“, 658 Lt, GLAMOUR JEWELLERY 2. Žiedai, „APM Monaco“, nuo 470 Lt, FASHION GOLD 3. Kaklo papuošalas, „Pandora“, 438 Lt, PANDORA 4. Apyrankė, „Thomas Sabo“, 796 Lt, GLAMOUR JEWELLERY 5. Apyrankė, „APM Monaco“, 1450 Lt, FASHION GOLD 6. Apyrankė, „Pandora“, 1725 Lt, PANDORA 7. Apyrankė, 1463 Lt; žiedas, 363 Lt; auskarai, 345 Lt, grenardi 8. Žiedai, „Pandora“, 169–449 Lt, PANDORA

34


35


Vyrų klubas 13 1

2

3

12 baltman

11

4

Sėkmės

džentelmenai

10 9

Dalykinis vyro įvaizdis – iškalbinga vizitinė kortelė. Ji padeda lipti karjeros laiptais, siekti profesinės sėkmės, atskleisti tikrąjį džentelmeną.

7

5

8

6 36

1. Sąsagos, „Pierre Cardin“, 95 Lt, PIERRE CARDIN 2. Marškiniai, „Baltman“, 199 Lt, BALTMAN 3. Batai, „Lloyd“, 799,99 Lt, LLOYD 4. Kelnės, „Baltman“, 299 Lt, BALTMAN 5. Švarkas, „Marc O‘Polo“, 999 Lt; marškiniai, „Marc O‘Polo“, 259 Lt; megztinis, „Marc O‘Polo“, 349 Lt, MARC O‘POLO 6. Diržas, „Roy Robson“, 179 Lt, CITY MEN & WOMEN 7. Megztinis, „Celio“, 89,99 Lt, CELIO 8. Batai, „Pierre Cardin“, 419 Lt, PIERRE CARDIN 9. Aksesuarų rinkinys: kaklaraištis, skarelė ir peteliškė, „Celio“, 99,99 Lt, CELIO 10. Marškiniai, „Venti“, 199 Lt; skarelė, „Roy Robson“, 122,50 Lt, CITY MEN & WOMEN 11. Planšetinio kompiuterio dėklas, „Pietro Filipi“, 189 Lt, PIETRO FILIPI 12. Kostiumas, „Strellson“, 1099 Lt, CITY MEN & WOMEN 13. Kaklaraiščiai, „Baltman“, po 49 Lt, BALTMAN


37


Vyrų klubas 12 1

13

11

2

camel active

10

9

Nepriklausomybės

diena

3

Tai laikas, kai nereikia skubėti į dalykinius susitikimus, derinti begalės planų, spręsti darbinių klausimų. Visas laikas skirtas tam, kas teikia malonumą: širdžiai mielam hobiui, iškylai, draugų kompanijai ar popietei su mylimąja... 6

4 5

38

8

7 1. Odinė striukė, „Camel Active“, 1119,95 Lt; marškiniai, „Camel Active“, 174,95 Lt; megztinis, „Camel Active“, 324,95 Lt, CAMEL ACTIVE 2. Kelnės, „Tom Tailor“, 169 Lt, TOM TAILOR 3. Laikrodis, „Festina“, 429 Lt, LAIKRODŽIŲ CENTRAS 4. K. Sabaliauskaitės romanas „Danielius Dalba & kitos istorijos“, 43,79 Lt, PEGASAS 5. Batai, „Rieker“, 259,99 Lt, RIEKER 6. Skrybėlė, „Celio“, 69,99 Lt, CELIO 7. Šalikas, „Celio“, 69,99 Lt, CELIO 8. Apatinių trumpikių rinkinys, „Marc O‘Polo“, 145 Lt, MARC O‘POLO 9. Džinsai, „Levi Strauss“, 309,90 Lt, LEVI’S 10. Megztinis, „Marc O‘Polo“, 349 Lt, MARC O‘POLO 11. Marškinėliai, „Pietro Filipi“, 159 Lt, PIETRO FILIPI 12. Megztinis, „Tommy Hilfiger“, 579 Lt, TOMMY HILFIGER 13. Diržas, „Selected Homme“, 89 Lt, APRANGA


39


STRADIVARIUS

Jaunių lyga 1

2

Jūra iki

kelių

Jaunatviškas maksimalizmas, neįpareigojantys žaidimai ilgiu ir marinistinio stiliaus leitmotyvai suteiks pavasariui nepamirštamų akimirkų.

12

11

6 5 3 10 4

9

7

8

13

1. Auskarai, „Stradivarius“, 19,90 Lt, STRADIVARIUS 2. Lietpaltis, „Stradivarius“, 129 Lt; palaidinė, „Stradivarius“, 49,90 Lt, STRADIVARIUS 3. Marškinėliai su užrašu, „Maikomanija“, 37 Lt, MAIKOMANIJA 4. Maudymosi kostiumėlis, „Censored“: liemenėlė, 44,90 Lt, kelnaitės, 34,90 Lt, NEW YORKER 5. Džinsai, „Desigual“, 259 Lt, DENIM DREAM 6. Palaidinė, „Stradivarius“, 65,90 Lt, STRADIVARIUS 7. Dirželiai, „Tally Weijl“, 29,99 Lt, TALLY WEIJL 8. Basutės, „Pepe Jeans“, 299,99 Lt, KANU 9. Nešiojamojo kompiuterio rankinė, „Bershka“, 49,90 Lt, BERSHKA 10. Šortai, „Tally Weijl“, 99,99 Lt, TALLY WEIJL 11. Apyrankės, „Stradivarius“, 49,90 Lt, STRADIVARIUS 12. Megztinis, „Quiksilver“, 258 Lt, SURFWAX 13. Kelnės, „Stradivarius“, 109 Lt, STRADIVARIUS

40


Jaunių lyga

1 6

3

5 2

4

Kietas

7 8

9

riešutėlis

10

Miesto ritmu pulsuojanti energija, grafičių spalvų akcentai, laisvas kirpimas ir originalios detalės – tobula jaunosios kartos miestiečio amunicija. 12

11

pull & bear

13

1. Marškiniai, „Pull & Bear“, 109 Lt; marškinėliai, „Pull & Bear“, 35,90 Lt, PULL & BEAR 2. Džinsai, „Pepe Jeans“, 342 Lt, DENIM DREAM 3. Batai, „Clarks“, 459,99 Lt, CLARKS 4. Skrybėlė, „Accessories“, 34,90 Lt, NEW YORKER 5. Liemenė, „Bershka“, 159 Lt, BERSHKA 6. Diržas, „Surfwax“, 160 Lt, SURFWAX 7. Kelnės, „Bershka“, 179 Lt, BERSHKA 8. Laikrodis, „Rip Curl“, 655 Lt, SURFWAX 9. Batai, „s. Oliver“, 279,99 Lt, ŽYGIO BATAI 10. Diržas, „Accessories“, 24,90 Lt, NEW YORKER 11. Rankinė, „Calvin Klein Jeans“, 190 Lt, DENIM DREAM 12. Akiniai, „New Yorker“, 29,90 Lt, NEW YORKER 13. Striukė, „Fishbone“, 109 Lt, NEW YORKER

41


MOTHERCARE

Vaikų pasaulis

14

1

2

3

Fėjų pasakos

13

12 Jos trapios, dailios, gyvena nuostabiame rožinių fantazijų pasaulyje... Mažosioms fėjoms reikia mažų, tačiau labai svarbių stebuklų: patogių batelių, gražių drabužėlių ir vaizduotę žadinančių žaislų. 4

11

9

7 5

6

8

10

42

1. Konstruktorius „Snieguolė“, „Lego“, 61,99 Lt, LEGO 2. Maudymosi kostiumėlis, „Lindex“, 45 Lt, LINDEX 3. Batukai, „Bartek“, 159 Lt, MINI FASHION 4. Plaukų aksesuaras, „Lindex“, 19 Lt, LINDEX 5. Striukė, „Lindex“, 99 Lt, LINDEX 6. Žaislinė šildyklė, „Manomano.lt“, 68 Lt, MINI FASHION 7. Suknelė, „Lindex“, 45 Lt, LINDEX 8. Pliušinės trinkelės, „Chicco“, 69 Lt, CHICCO 9. Gertuvė, „Bugzz“, 24,90 Lt, BATUKAS.LT 10. Kelnės, „Mothercare“, 69 Lt, MOTHERCARE 11. Marškinėlių komplektas, „Mothercare“, 52 Lt, MOTHERCARE 12. Medinis vežimėlio barškutis, „Janod“, 89,99 Lt, RUDUDU 13. Lipdukų rinkinys, „Djeco“, 9,99 Lt, RUDUDU 14. Taupyklė su fėjos konstruktoriumi, „Playmobil“, 29 Lt, MINI PASAULIS


43


Vaikų pasaulis RESERVED

13

1

14

12

2 3

11

Tarp mūsų,

mergaičių

4

Jos dalinasi paslaptimis, svajoja, rezga drąsius planus ir puošiasi. Mada, stilius, originalios detalės ir žavūs aksesuarai padeda kurti nuostabų mergaičių pasaulį.

5

10

9

8 7

6

44

1. Lietpaltis, „Reserved“, 119,99 Lt, RESERVED 2. Šalikas, „s. Oliver“, 59 Lt, APRANGA 3. Kelnaičių rinkinys, „Mothercare“, 48 Lt, MOTHERCARE 4. Kaklo papuošalai, „Reserved“, po 10,99 Lt, RESERVED 5. Kombinezonas, „Mothercare“, 69 Lt, MOTHERCARE 6. Kūrybinis mados dizainerės lipdukų rinkinys, „Fashion Angels“, 54,99 Lt, XS ŽAISLAI 7. Švarkelis, „Primigi Chic“, 119 Lt, APRANGA 8. Suknelių komplektas, „Mothercare“, 69 Lt, MOTHERCARE 9. Kelnės, „s. Oliver“, 99 Lt, APRANGA 10. Bateliai, „Bartek“, 199 Lt, MINI FASHION 11. Sijonas, „Lindex“, 59 Lt, LINDEX 12. Švarkelis, „Lindex“, 89 Lt; marškinėliai, „Lindex“, 49 Lt, LINDEX 13. Liemenė, „Mothercare“, 69 Lt, MOTHERCARE 14. Lankelis, „Reserved“, 12,99 Lt, RESERVED


45


16

MOTHERCARE

Vaikų pasaulis 1

3

2

15

4

Nuotykių

14

ieškotojai

5

Vos išmokę ropoti, jie leidžiasi į nesibaigiančią nuotykių medžioklę. Mažieji piratai, atradėjai, naujų teritorijų užkariautojai privalo turėti ir tinkamą amuniciją. 9

10

6

13

7

8

46

11

12

1. Sportiniai bateliai, „Bartek“, 149 Lt, MINI FASHION 2. Spalvoti pieštukai, „Crayola Mini Kids“, 20,49 Lt, XS ŽAISLAI 3. Liemenė, „Mothercare“, 76 Lt, MOTHERCARE 4. Kelnės, „Mothercare“, 62 Lt, MOTHERCARE 5. Sidabrinė dėžutė pirmajam dantukui arba plaukų sruogai laikyti, 62,10 Lt, BATUKAS.LT 6. Marškinėliai, „Lindex“, 49 Lt, LINDEX 7. Kelnės, „Lindex“, 69 Lt, LINDEX 8. Nuotoliniu pulteliu valdoma gelbėtojo mašinėlė, „Chicco“, 84,99 Lt, CHICCO 9. Kelnės, „Mothercare“, 59 Lt, MOTHERCARE 10. Smėlinukas, „Baby by Lindex“, 39 Lt, LINDEX 11. Akiniai nuo saulės, „Chicco“, 59 Lt, CHICCO 12. Botai, „Kidorable“, 86 Lt, BATUKAS.LT 13. Marškinėliai, „Mothercare“, 24 Lt, MOTHERCARE 14. Maudymosi šortai, „Lindex“, 45–49 Lt, LINDEX 15. „Mažojo dailininko knyga“, 18,89 Lt, PEGASAS 16. Šortai, „Mothercare“, 58 Lt, MOTHERCARE


Vaikų pasaulis

1

14

12

11 3

2 13

Neprilygstamieji 5 4

Slaptieji agentai, nepralenkiamieji lenktynininkai, bebaimiai riteriai nuobodžiauti neturi nė akimirkos. Ryškios spalvos, patogūs modeliai, žaismingi aksesuarai suteiks nuotykiams papildomo žavesio. 10

RESERVED

9

8

6

7

1. Megztinis, „Lindex“, 69 Lt, LINDEX 2. Kepurėlė, „Reserved“, 24,99 Lt, RESERVED 3. Popieriniai išlankstomi drakonai, „Djeco“, 19,99 Lt, RUDUDU 4. Striukė, „Lindex“, 99 Lt, LINDEX 5. Kelnės, „Lindex“, 89 Lt, LINDEX 6. Marškinėliai, „Reserved“, 24,99 Lt; marškiniai, „Reserved“, 59,99 Lt, RESERVED 7. Automobilio modelis, „European Collectibles“, 209 Lt, MINI PASAULIS 8. Petnešos,„Mothercare“, 25 Lt, MOTHERCARE 9. Sportiniai bateliai, „Nike“, 199 Lt, 100% SPORTS 10. Laikrodis, „Disney Pixar“, 26,49 Lt, XS ŽAISLAI 11. Kelnės, „Garcia Jeans“, 119 Lt, APRANGA 12. Šlepetės, „Crocs“, 99,99 Lt, CROCS 13. Batai, „Bartek“, 190 Lt, MINI FASHION 14. Marškiniai, „Garcia Jeans“, 119 Lt, APRANGA

47


Grožio naujienos

Džiaugsmo

terapija

Ekologiškos ir natūralios kosmetikos parduotuvėse karaliauja ryškios spalvos ir gaivūs aromatai. Smalsiai tyrinėjant naujas tekstūras ir formas, apima atradimo džiaugsmas. 5

4

7

2 6

9

10 3

1

8

1. Ajurvedinė arbata „Rose Wisdom Soothing Herbal Melange Ginger & Rose“ („Rituals“), 50 pak. – 53,90 Lt, RITUALS 2. Anticeliulitinė želė „SPA Fit Firming & Toning Gel-Cream Massager“ („The Body Shop“), 200 ml – 110 Lt, THE BODY SHOP 3. Rankų darbo masažinė plytelė „Bronza“ („Lush“), 33 Lt, LUSH 4. Anticeliulitinė kompanijos „L’Occitane“ želė su migdolais, 200 ml – 129 Lt, L’OCCITANE 5. Plaukų kondicionierius „Lavander & Avocado Intensive Conditioner“ („John Masters Organics“), 207 ml – 80,50 Lt, BIOTEKA 6. Veido koncentratas „Nutriganics Drops of Youth“ („The Body Shop“), 30 ml – 91,50 Lt, THE BODY SHOP 7. Veido kaukė „Rejuvenating Mask“ („Dr. Hauschka“), 30 g – 118 Lt, BIOTEKA 8. Kompanijos „L’Occitane“ ambros kvapo tualetinis vanduo, 75 ml – 139 Lt, L’OCCITANE 9. Puodelis, 19,90 Lt; padėkliukas, 27,90 Lt, RITUALS 10. Rankų darbo kietasis šampūnas „Naujiena“ („Lush“), 23 Lt, LUSH

48


Grožio naujienos 1

3

2

4

5

Starto

Pavasaris įsibėgėja. Naujausios veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės garantuoja geras starto pozicijas.

pozicija 10

6

7

11 8

9 1. Dviejų mėnesių stipraus odos stangrinimo programa „Super Lifting Program“ („Pico Bio“), 420 Lt, BEŽA Familia 2. Mišrios odos kremas „Moisturising and Mattifying Day Care for Combination Skin with Organic Lavender Essential Oil“ („Durance“) suteikia matinį efektą, saugo nuo aplinkos taršos, 50 ml – 85 Lt, DURANCE 3. Stipraus poveikio apsauginis kūno kremas„Active Sunscreen SPF 50 PA+++ Very Water Resistant“ saugo nuo UVA ir UVB spindulių, 24,90 Lt, EUROKOS 4. Gaivinamasis makiažo valiklis „Cool Cleansing Gel with Organic Lavender Essential Oil“ („Durance“), 250 ml – 55 Lt, DURANCE 5. Grynųjų veikliųjų medžiagų linijos „Pure Actives“ („Collistar“) priemonės – dermatologinės kosmetikos naujovė, 30 ml – 149 Lt, SARMA, DOUGLAS 6. Itin stiprų drėkinamojo kremo „Extreme Moisturizing Cream („AnnaYake“) poveikį garantuoja unikalus komponentas „Tréhalose-S“, 459 Lt, KRISTIANA 7. Ekologiškos aromaterapinės plaukų putos „Sweet Mint Volumizing Mousse“ („ZenzTherapy“), 200 ml – 67 Lt, ALONDŽ 8. Raukšles lyginantis eliksyras „Artemis Re-firm Wrinkle Lift Capsules“ („Artemis“), 60 vnt – 199 Lt, DOUGLAS 9. Depiliacinis vaškas„Pure Essential Oil Wax alla Cannella“ („Idema“) su Ceilono cinamonų eteriniu aliejumi, 27,90 Lt, EUROKOS 10. 100 proc. natūralus maitinamasis šampūnas„Rosa Mosqueta Nourishing Shampoo“ („Aubrey“), 325 ml – 38,02 Lt, SVEIKI PRODUKTAI 11. Plaukų aliejus „Elixir Ultime“ („Kérastase“), 120 Lt, GROŽIO SALELĖ „EXPERT“

49


Grožio naujienos

Atėjo metas Pats laikas žvalgytis naujų aromatų. Charakteringos kvapiosios kompozicijos puikiai papildys naujus aprangos ansamblius.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1. Kvapusis vanduo „Neroli Portofino“ („Tom Ford“), 50 ml – 622 Lt, DOUGLAS 2. Kvapusis vanduo „Jour d’Hermès“ („Hermès“), 30 ml – 209 Lt, KRISTIANA, DOUGLAS 3. Kvapusis vanduo „Quartier Latin Les Echappées“ („Memo“), 75 ml – 460 Lt, CRÈME DE LA CRÈME 4. Kvapusis vanduo „La Dame aux Camélias“ („Jardins D’Ecrivains“), 250 ml – 395 Lt, CRÈME DE LA CRÈME 5. Kvapusis vanduo „Dama Bianca“ („Xerjoff“), 100 ml – 875 Lt, KRISTIANA 6. Kvapusis vanduo „La Petite Robe Noire“ („Guerlain“), 30 ml – 199 Lt, KRISTIANA 7. Tualetinis vanduo „Cherry in the Air“ („Escada“), 30 ml – 145 Lt, KOSMADA 8. Tualetinis vanduo „Sun & Roses“ („Salvador Dali“), 30 ml – 89 Lt, KOSMADA 9. Vyriškas tualetinis vanduo „My Land“ („Trussardi“), 50 ml – 220 Lt, KRISTIANA, SARMA 10. Kvapusis vanduo „Gucci Première“ („Gucci“), 50 ml – 305 Lt, SARMA

50


Paprastumas

Tarp nepasidažiusios moters ir tos, kuri pasirinko vyraujančią naujojo sezono makiažo tendenciją atrodyti lyg nesidažiusiai, – milžiniškas skirtumas. Jums reikės išmokti darbuotis teptukais taip, tarsi lietumėte akvarelę – atspalviai turi būti veik nepastebimi. Valentino

3 2

Makiažo tendencijos

Šį pavasarį ir vasarą labiausiai pravers odos atspalvį idealiai atitinkanti pudra ir mokėjimas tinkamai sudėti akcentus.

1

Derinių meistrė

Nuotraukos – SCANPIX (3)

1

2

2

Odos atspalvį idealiai atitinkanti kreminė pudra prašosi derinama su itin ryškiais lūpų dažais. Žali vokų šešėliai ilgisi sidabro draugijos. Drąsiausiosios gali pamėginti de­ rinti žalius, žydrus ir geltonus.

Tinkami akcentai

Ryškios žalios, mėlynos ar net raudonos strėlytės ant viršuti­ nių vokų bei smaragdo spalvos nagų lakas signalizuoja, kad esate neabejinga karščiausioms makiažo tendencijoms. Jei ne­ rasite tinkamo atspalvio akims skirtos priemonės, nieko tokio – kuo puikiausiai tiks ir lūpų kontūro pieštukas.

Emanuel Ungaro

1

1. Skaistalai „Vintage District Blush“ („Essence“), 12,99 Lt, EUROKOS 2. Atspalvį suteikiantis kremas „Diorskin Nude BB Creme“ („Dior“), 149 Lt. KRISTIANA 3. Ekologiški rožiniai „Essential Care“ lūpų dažai, 55,79 Lt, SVEIKI PRODUKTAI

Donna Karan

Grožio naujienos

3

5 3

1. Vokų šešėliai „Absolute“ („Douglas“), 27,95 Lt, DOUGLAS 2. Lūpų dažai „Volume“ („Pupa“), 49 Lt, KRISTIANA, KOSMADA 3. Vokų šešėliai „Smoky Eyes“ („Bourjois“), 47,95 Lt, SARMA 4. „Luvos“ molio kreminė pudra su abrikosų kauliukų aliejumi. 50 ml – 59,55 Lt, SVEIKI PRODUKTAI 5. Vokų šešėliai „Trio Eye Shadow“ („Gosh“), 35,50 Lt, EUROKOS 6. Lūpų blizgis „Absolute“ („Douglas“), 34,95 Lt, DOUGLAS

4

4

6

1. Akių pieštukas „Mineral Eye Styler 76“ („Artdeco“), 32,50 Lt, SARMA 2. Akių pieštukas „Super Liner Silkissime“ („L‘Oréal Paris“), 37,99 Lt, SARMA 3. Žalias „Anny“ nagų lakas. 36,90 Lt, KRISTIANA, KOSMADA 4. Nagų lakas „Nail Colour3“ („Essence“), 11,05 Lt, EUROKOS

51


Technologijos 2 1

3

4

5

Esamasis

laikas

Tobulėkime technologijų vystymosi greičiu nepamiršdami žmogiško bendravimo.

6

9 7

8

1. Stereofoninės ausinės „Jabra CLIPPER Bluetooth“ muzikos leidžia klausytis ramiai – nebijant praleisti telefono skambučio, 149 Lt, MOBILI LINIJA 2. Mobilusis 4G internetas „Mezon“, nuo 29,99 Lt/ mėn., MEZON 3. Telefonas „Nokia Lumia 820“ su dėklu – išskirtinio dizaino, naujausių technologijų ir šiuolaikinės mados sintezė, 1789 Lt, OMNITEL 4. Naujoviškas rašiklis „5th PARKER INGENUITY Slim Pearl“ – prestižinio dizaino, praktiškas tarsi tušinukas, suteikia rašymo plunksnakočiu malonumą, 690 Lt, „PARKER“ IR „WATERMAN“ SALONAS 5. Stilingas, neįtikėtinai plonas, tylus ir galingas kompiuteris „MD095Z/A iMac 27“ QC i5 2.9GHz/8GB RAM/1TB HDD/GeForce GTX 660M“, 6579 Lt, IDEAL 6. Stalo laikrodis „Luxury“ su termometru ir drėgmės matuokliu, 159,99 Lt, OFFICE 1 7. Planšetinis kompiuteris „Samsung GT-P5110ZWASEB“, 1129,66 Lt, ELEKTROMARKT 8. Telefonas „Samsung Galaxy SIII“, paruoštas naudoti BITĖS išmaniųjų mokykloje. Pradinė įmoka – nuo 1 Lt. Mėnesinė įmoka – 75 Lt (iš viso – 24  mėn.), BITĖ 9. Mobiliojo ryšio išankstinio mokėjimo paslaugų kortelė „Pildyk“, TELE2

52


53


ELEKTROMARKT –YLHQDVGLGäLDX VLàLUPRGHUQLDXVLàSUHN\ERVEXLWL QHHOHNWURWHFKQLNDLUNRPSLXWHUL QHÞUDQJDWLQNOà%DOWLMRVŽDO\VH

3.19999

Wi-Fi

3.99999

2.599

Wi-Fi

20,2 MLN.

jungtis

WDŽNàUDLŽND

99

2.299

99 Canon NXSULQÚ

OGICRKMUGNKŇLWVKMNKURWKMKCKVKPMCVKGMPWQVTCWMQOUVKGMd(WNN*&pXCK\FQĊTCwCOU0CWFQLCPV MGKêKCOQMCORQd%NGCT8KGYp.%&++LWVKMNKPĊGMTCPâHQVQITCHWQVKRCRTCUVCMUITGKVCUHQVQITCHCXK OCU+51LCWVTWOCUKwRNGêKCOCUKMKVCwMŇHQMWUCXKOQUKUVGOC&KIKERTQEGUQTKWU

CMOS jutiklis - itin jautrus 1/3,91 tipo „Exmor R™“, 30x (55x pailgintas) optinis ir 350x skaitmeninis didinimas, raiška - Full HD (1920x1080) 50p, vaizdo stabilizavimas, objektyvas G™ serijos, fotografavimo ICNKO[Dô/2q.%&GMTCPCU6QWEJUETGGPXGKFQCRVKMKOQHWPMEKLCUWOCPWUKUCWVQOCVKPKU TGzKOCUK#761

2.15999 SKAITMENINIS FOTOAPARATAS DSC-RX100

ONPVCwMŇTCKwMCQDLGMV[XCUOOLCWVTWOCUCVKVKPMC +51q.%&GMTCPCU VCwM 6(6LWVKMNKU%/15 d(WNN*&pƂNOCXKOCUd9K(KŠpLWPIVKUITGKVCUHQVQITCHCXKOCU KMKMCFTŇRGTUGMWPFöLWPIV[U75$*&/+CVOKPVKGUMQTVGNKŇ VKRCU5&*%5&:%5&

ONPVCwMŇTCKwMCZQRVKPKUFKFKPKOCUzKFKPKQPWQVQNKUOO q.%&GMTCPCU*&ƂNOCXKOCUKwOCPWUKUCWVQOCVKPKUTGzKOCUd5YGGR 2CPQTCOCpHWPMEKLCITGKVCUHQVQITCHCXKOCUKMKMCFTŇRGTUGMWPFö XGKFQCVRCzKPKOCUd%CTN<GKUUŠpQDLGMV[XCU

FULL HD

VAIZDO KAMERA HDR-PJ420VE

2.39999

SKAITMENINIS FOTOAPARATAS NEX-5RK

1920x1080 raiška

2.29999

54

EO#3715.'&GMTCPCU *\ UMKTKCOQLKIGDC(WNN*&ZICTUCU&QND[ 5WTTQWPF Z9 9 LWPIV[U*&/+75$5%#46#84%#8)#.#0UMCKVOGPKPKU KOVWXCU&8$6%5/2')9K(KLWPIVKU75$6KOG5JKHV

2.099

0(*$3,.6(/,ß

2.79999

TELEVIZORIUS LC60LE635E

EO#3715&.'&GMTCPCU *\ UMKTKCOQLKIGDCs(WNN*&Z TCKwMCICTUCU8KTVWCN&QND[5WTTQWPFZ9 9LWPIV[U*&/+#84%#75$ &.0#UMCKVOGPKPKUKOVWXCU&8$6%/2')284HWPMEKLCKPVGTPGVKPôPCTw[MNô

VEIDRODINIS FOTOAPARATAS EOS 650D

jungtis

4.69999

99

TELEVIZORIUS LC46LE730EVNET

cm 2 15 LED

cm 7 11 LED

FULL HD

1920x1080 raiška

3ODWXV(OHNWURPDUNWSUHNLàDVRUWLPHQWDVOHLGäLDNLHNYLHQDP SLUNÜMXLSDO\JLQWLÞYDLULàJDPLQWRMàSURGXNWXVLUSDVLULQNWL MDPODELDXVLDLWLQNDQWÖYDULDQWÖ$SVLODQNÚNOLHQWDLJDOLQH WLNÞVLJ\WLMLHPVUHLNLDPRVEXLWLQÜV,7IRWRYLGHRJURäLR SULHäLâURVLUQDPàDS\YRNRVWHFKQLNRVEHWLUEHWDUSLŽNDL VXVLSDäLQWLVXNLHNYLHQRVSUHNÜVVDY\EÜPLVSDW\VLŽEDQG\WL SURGXNWàIXQNFLMDVLUJDOLP\EHV

1.09999 OBJEKTYVAS SEL-50F18 zKFKPKQPWQVQNKUOOQDLGMV[XQMQPUVTWMEKLCGNGOGPVCK ITWRôUOCzKCWUKCUHQMWUCXKOQCVUVWOCUOƂNVTQFKCOGVTCU OOUXQTKUIFKCHTCIOC(d5VGCF[5JQVpHWPMEKLC

1.19999 OBJEKTYVAS SEL55210.AE zKFKPKQPWQVQNKUOOQD LGMV[XQMQPUVTWMEKLCGNGOGPVŇ ITWRôUOCzKCWUKCUHQMWUCXKOQ CVUVWOCUOUXQTKUI FKCHTCIOC(d5VGCF[5JQVp HWPMEKLC


320 GB

standusis diskas

” ,6 D 15 LE HD

AMD RADEON HD 7310 YDL]GRSORNŽWÜ

1.299

899

99

400 LT

NUOLAIDA

NEŠIOJAMAS KOMPIUTERIS CQ58-325SR

Procesorius - AMD Dual-Core E1-1200 (1.4Ghz), operatyvioji atmintis - 2 GB RAM DDR3, standusis diskas - 320 GB (5400rpm), q*&.'&GMTCPCU Z XCK\FQRNQMwVô#/&4CFGQP*&QRVKPKUĊTGPIKP[U&8& 495/9.#0$NWGVQQVJ 9GDMCOGTC*&/+Z75$&15QRGTCEKPôUKUVGOCUXQTKUMI

8 GB

YLGLQÜDWPLQWLV

349

99

PLANŠETINIS KOMPIUTERIS ZDPMP3570C 8KFKPôCVOKPVKU)$ /$4#/&&4 q6(6NKGVKOWKLCWVTWUGMTCPCU Z 9K(KLWPIVKUCVOKPVKGUMQTVGNôU NK\FCUOKETQ5&OKETQ5*&%UMCKVOGPKPôMCOGTC/2QRGTCEKPôUKUVGOC#PFTQKF ,GNN[$GCP RTQEGUQTKWU #4/%QTVGZ#%27 )*\ )UGPUQTKWU75$LWPIVKU OKETQ CVMWTKCOKXCK\FQHQTOCVCK$/2)+(,2)20)CVMWTKCOK ICTUQHQTOCVCK(.#%9/###%#/41))/29#8/2CVMWTKCOKXKFGQHQTOCVCK/-8(.881$/656265

9.7” RETINA IPS 10

6 GB RAM

OLHWLPXLMDXWUXVHNUDQDV

2.599

2.299

99

NEŠIOJAMAS KOMPIUTERIS NP350V5C-S04EE

” ,6 D 15 LE HD

RSHUDW\YLRMLDWPLQWLV

300 LT

NUOLAIDA

2TQEGUQTKCWUVKRCU+PVGN%QTGK/ )*\ QRGTCV[XKQLKCVOKPVKU)$4#/ &&4 UVCPFzKQLQFKUMQVCNRCs6$

TRO q.'&*&GMTCPCU Z XCK\FQRNQMwVô#/&4CFGQPv*&/9.#09GDMCOGTC$NWGVQQVJ*&/+ Z75$QRGTCEKPôUKUVGOC9KPFQYUUXQTKUMIQRVKPKUĊTGPIKP[Us5WRGT/WNVK&.&8&

INTEL® CORE™ I3 3110M SURFHVRULXV *+]

1.69999

” ,6 D 15 LE HD

1.899

200 LT NUOLAIDA

899

99 NAUJIENA

PLANŠETINIS KOMPIUTERIS 97 TITANIUM HD

)$XKFKPôCVOKPVKUq4GVKPC+25NKGVKOWKLCWVTWUGMTCPCU Z &WCN%QTG#)*\RTQEGUQTKWU)$ 4#/QRGTCV[XKQLKCVOKPVKU#PFTQKF,GNN[$GCPQRGTCEKPôUKUVGOC/2MCOGTCICNGKT/2RTKGM[LG9K(K/KETQ5& MQTVGNôUNK\FCU75$LWPIVKU

$8720$7,1Û,Œ6,9$/<02 SISTEMA

1.29999

1.099

99

NEŠIOJAMAS KOMPIUTERIS ASUS X55VD-SX004D

KAVOS APARATAS HD8743/19

+PVGNŠ%QTGvK/RTQEGUQTKWU )*\ QRGTCV[XKQLKCVOKPVKU)$4#/ &&4UVCPFWUKUQFKUMCU)$ TRO q *&.'&GMTCPCU Z QRVKPKUĊTGPIKP[U&8&5/&.XCK\FQRNQMwVôP8KFKC)G(QTEG)6/ )$ 9.#09GDMCOGTC *&/+Z75$QRGTCEKPôUKUVGOC&15UXQTKUMI

5NôIKUDCTOCMUKOCNKICNKC9MCXQUVCNR[MNCIXCPFGPU KPFQVCNRCN'URTGUUQMCXQUTWQwKOCUMCXCOCNôMGTCOKMKPô CWVQOCVKPôKwUKXCN[OQUKUVGOCRKGPQRWVQURCTWQwKOCU

19 BAR VOÜJLV

3.99999

3.599 KAVOS APARATAS TE713201RW /CMUKOCNKICNKC 9XCPFGPUTG\GTXWCTQ VCNRCNVGORGTCVĿTQU nustatymai (kavos-3, XCPFGPU MCXQURWRGNKŇ VCNR[MNCICWVQOCVKPô XCN[OQRTQITCOC ĊLWPIKCPV KwLWPIKCPV UNôIKUDCT RWQFGNKŇMKGMKUXPV

99

PIENO PUTOS PARUOŠIMAS

2.69999

2.299

99

KAVOS APARATAS ECAM23420SB 5NôIKUDCTOCMUKOCNKICNKC9RKGPQRWVQURCTWQwKOCUp%CRRWEEKPQqUKUVGOC vandens indo talpa - 1,7 l, elektroninis valdymo skydelis.

/DXNLDPH-âVà

9LOQLXMH3/&3DQRUDPD6DOWRQLŽNLàJ_www.elektromarkt.lt

55


Deco

Namų planas 1

2

3

Pamirškim niūrią kasdienybę. Kelios naujos detalės parodys, kad vertinate ne tik patogumą, jaukumą ir originalumą, bet ir madą. Kurkite visumą derindami klasikinio, modernaus, high tech, kantri, etninio stiliaus interjero elementus.

imdeco

4 5

1. Apklotas „Sylt“ (140x200 cm), 209 Lt, IMDECO 2. Sansevjera, 159 Lt; vazonas, 139 Lt, FLORISIMA 3. Kėdė „Sonja“, 848 Lt, ALMI DÉCOR 4. Pintas krepšys, 44,99 Lt, TIMARI 5. Desertų stovelis, 13,99 Lt, TIMARI 6. Veidrodis (kolekcija „Aceline“), 1800 Lt, ALMI DÉCOR 7. Stalo įrankiai „Napoleon“ (24 dalys), 439 Lt, METALO AMŽIUS 8. Loginis stalo žaidimas „Kalaha“ dviem, 69,99 Lt, HOBBYSHOP 9. Siuvimo mašina „Sew Whiz“, 149,90 Lt, TOP SHOP

56


Deco

8

7

9

imdeco

6

11 10

12 14

13

15

16

10. Pipirų malūnėlis su druskine „Koziol“, 129 Lt, WOLL 11. Dubuo, 179 Lt; lėkštė, 68 Lt, C&D STYLE 12. Vaza, 106 Lt; žvakidžių rinkinys, 45 Lt; dubuo, 97 Lt (kolekcija „Fire“), IMDECO 13. Vaza (kolekcija „Gemmo Grey“), 45 Lt, IMDECO 14. Žvakidė, 11 Lt, C&D STYLE 15. Rankšluosčiai „Ottawa“: 30x50 cm – 39 Lt; 50x90 cm – 85 Lt, CARRÉ BLANC 16. Puodas „Schwerter Rot“, nuo 99 Lt, METALO AMŽIUS

57


Gurmanams

1

2

3

4

Skonio

reikalas

5

Gaminkime noriai ir su meile. Nuo to, ką ir kaip valgome, priklauso mūsų sveikata ir savijauta. Stenkimės kasdien gerinti gyvenimo kokybę.

6 7

8

1. Ajurvedinė arbata „Vezuvijus“, 100 g – 9,90 Lt, Skonio namai „GURMAN’S“ 2. Kokosų spurgos, 100 g – 5,90 Lt, PRESTO 3. Saldžiarūgščių alyvuogių mišinys, 100 g – 7 Lt, LA CAVE GOURMET 4. Pirmo spaudimo alyvuogių aliejus su aitriosiomis paprikomis, 45 Lt, LA CAVE GOURMET 5. Keraminis peilis (14 cm), „Delimano“, 179,99 Lt, TOP SHOP 6. Plikyti pyragaičiai su grietinėle, 100 g – 4,90 Lt, CRUSTUM 7. Kulinarinių receptų knyga „Pas Oliverį namie“, 96,89 Lt, PEGASAS 8. Virtuvinis rankšluostis, 35 Lt, CARRÉ BLANC 9. Ispaniškas vynas „Bodegas Atalaya Alaya Alaya Almansa D.O.“, 99,90 Lt, MINERALINIAI VANDENYS 10. Stalo pokštas – stiklinė su neišpilamu turiniu, 25 Lt, PIN PIN

58


RIMI

Gurmanams 13

12 14 11

15

16

17 18

9

20 10 19 11. Dovanų rinkinys „Gurmaniški atradimai“ (42 vakarienės ir degustacijos), 129 Lt, GERA DOVANA 12. Šviežiai keptas prancūziškas batonas, 3,80 Lt, LA CAVE GOURMET 13. Ledinukai su žaliąja arbata ir citrinomis, 9,77 Lt, SVEIKI PRODUKTAI 14. Šokoladinė žuvis, 100 g – 12 Lt, ŠOKOLADO NAMAI 15. Gliaudytos moliūgų sėklos, 1 kg – 21,50 Lt, GĖRYBIŲ RAGAS 16. Raudonieji lašišinių kuprių ikrai „Gorbuscha kaviar“, 400 g – 69,99 Lt, VYNOTEKA 17. Vytinta „Diedelio“ dešra,  1 kg – 44,49 Lt, ŪKININKŲ produkcijos prekyvietė„VIKIS“ (RIMI HYPERMARKET) 18. Stambios druskos malūnėlis, 34,91 Lt, SVEIKI PRODUKTAI 19. Virtinių ir koldūnų gaminimo rinkinys, 79 Lt, WOLL 20. Jautienos antrekotas, 1 kg – 86,90 Lt, NATURALIA

59


Restoranai

Gurmaniški malonumai Savaitėje per mažai dienų, kad spėtumėt išragauti viską, kas siūloma „Panoramos“ restoranuose ir kavinėse, todėl rekomenduojame pradėti nuo sezono naujienų.

rusiškos dvasios restoranas

Paskanaukime blynelių!

„Carskoje selo“ vilioja ne tik autentiškais slavų virtuvės patie­ kalais ir originaliu interjeru, bet ir gyvos muzikos vakarais (šie rengiami kiekvieną penktadienį ir šeštadienį). Šįsyk restoranas kviečia paskanauti net 11 skirtingų rūšių rankų darbo koldūnų: su šonine ir daržovėmis, su džiovintais obuoliais, su sūriu, su voveraitėmis, su aviena, su vištiena ir slyvomis ir t. t. Kiekvieną dieną vis kitai rūšiai taikomos nuolaidos.

Jaukioje „La Crepe“ kavinukėje galima tiesiog prisėsti ir išgerti geros kavos. Čia siūloma nemažai įvairių sriubų, kepsnių, salotų, bet tikra nuodėmė būtų neparagauti blynelių – juk „La Crepe“ lietiniai yra daugiau nei blynai... Bulviniai, milti­ niai, vegetariški, su mėsa, saldūs, karamelizuoti, iš grikių miltų, morkų ir net Lietuvos žvaigždžių mėgstamiausieji...

U NA

A! EN

JI

Paragaukime, ką valgo italai!

Greita, sveika, skanu

Šiuo metu restorane „Čili pica“ siūloma apie 30 įvairių rūšių picų, naminių itališkų makaronų ir daugybė kitų skanėstų: sriubų, karštųjų, saldžiųjų patiekalų, gėrimų. „Čili pica“ – tai vieta, kur ne tik galima gardžiai pavalgyti, bet ir susitikti su draugais, švęsti šventes, atsipūsti po sunkių dienos darbų.

Restoranas „Sriubos diena“, grįždamas prie XVI amžiaus Pary­ žiaus tradicijų, kai restoranuose siūlytos didelės porcijos mais­ tingos sriubos, kviečia paragauti šio sveiko maisto, paruošto pagal įvairių tautų – prancūzų, italų, rusų, kinų, tailandiečių, lietuvių ir kt. – receptus. Jomis ne tik pasimėgausite, bet ir pasisotinsite. Porcijos dydį galėsite pasirinkti patys. Be sriubų, yra ir salotų, užkandžių, desertų.

A! EN

JI

Vokiška lęšių sriuba su svogūnais, porais ir salierais, pagardinta balzaminiu actu, o patiekiama su pakepinta dešrele ir garstyčiomis.

U NA

60

A! EN JI

U NA

„Tricolore“ – italų šefo paruošta tradicinė Desenzano Del Gardos regiono pica. Plonas, traškus pagrindas ir autentiški produktai iš Italijos: mocarela, vyšniniai pomidorai, sultenės.

A! EN

JI

U NA

Rankų darbo koldūnai su šaltalankių ir obuolių įdaru. Patiekiama su vaniliniu padažu.

Lietiniai su alyvuogių aliejumi, gražgarstėmis, vytintu kumpiu, kietuoju sūru, pagardinti bazilikų padažu.


Restoranai Rytietiška oazė

Visai šeimai

„Gan bei City“ – unikali kinų ir japonų virtuvių simbiozė. Čia – platus Kinijos regionų patiekalų ir sušių pasirinkimas, patrauklios kainos, stilingas interjeras, patogūs baldai, nuos­ tabus apšvietimas ir dideli langai, pro kuriuos galima stebėti miesto gyvenimą tarsi iš paukščio skrydžio. Nenuostabu, kad šį restoraną mėgsta ir vilniečiai, ir miesto svečiai.

A! EN

JI

! NA

U NA

E JI

U NA

Prie restorano „Charlie Pizza“ įrengta smagi ir jauki erdvė vaikams „Charlie Kids“ leidžia patenkinti ir tėvelių, ir jų atžalų poreikius. Kol mažieji mėgaujasi patiekalais iš jiems skirto valgiaraščio, piešia, žaidžia, supasi ir žiūri filmukus, tėveliai gali atsipalaiduoti, nes patogiai įrengta zona leidžia nuolat matyti savo žaidžiančias atžalas. Vaikams pritaikyta aplinka yra įdomi ir saugi. „Charlie Kids“ – šauni vieta švęsti mažųjų gimtadienius, nes čia gausu įvairių pramogų.

A! EN

JI

U NA

Tėveliams – „Energijos“ pica su sūriu, malta jautiena, pievagrybiais, svogūnais, konservuotomis aitriosiomis paprikomis ir aštriu pomidorų padažu.  Vaikams – „Peliukas“: vištienos maltinukai su bulvių koše, gabalėliu saldžiosios paprikos, vynuoginiu pomidoru, porais, alyvuogėmis ir krapais.

Gero maisto tradicijos Valgyk, kiek telpa

„Forto“ restoranas – vienas pirmųjų Vilniuje, ėmęs skleisti Vakarų Europos kasdienių restoranų kultūrą. Lankytojai jį mėgsta dėl saugios ir demokratiškos aplinkos, draugiško aptarnavimo ir, žinoma, puikių firminių patiekalų: graikiš­ kų bei vištienos salotų, aitrios sriubos, befstrogeno, „Forto“ lazanijos, jautienos didkepsnio, generoliškų pusryčių ir kt. Restorano darbuotojai ant laurų nemiega – nuolat stebina lankytojus naujais patiekalais.

A! EN

U NA A! EN JI

Marinuotas vilkešeris, troškintas su baltuoju vynu, sviestu, virtomis bulvytėmis, šparaginėmis pupelėmis, pomidorais, šalotiniais svogūnais ir juodosiomis alyvuogėmis, – tradicinis itališkas patiekalas.

JI U NA

„Grill Brazill“ – puiki vieta norintiesiems paskanauti įvairių braziliškų patiekalų. Čia už fiksuotą prieinamą kainą siūloma gausybė salotų ir užkandžių, o prie jų kas kelias minutes vis atnešama ant iešmo keptų jautienos, kiaulienos, paukštienos ir kitokių kepsnių. Padavėjai dailiai atpjaus pageidaujamo dydžio gabalėlį ir įdės į lėkštę. Visa mėsa – tik šviežiai kepta! Skanau­ kite tiek, kiek pageidausite ar įstengsite suvalgyti.

Lašišų salotos su špinatais ir bulvytėmis.

Antienos juostelės su paprikų, išvirtų obuolių sultyse, padažu ir lengvomis salierų, obuolių bei apelsinų salotomis, pagardintomis alyvuogių aliejaus ir austrių padažu.

61


Kavinės ir barai

Mažos poilsio oazės

Atokvėpio akimirka su puodeliu kavos ar stikline šviežių sulčių rankoje – tiesiog privaloma malonaus apsipirkimo dalis. Prisėdus tokiose poilsio salelėse galima užtrukti ir ilgėliau: pavartyti laikraščius, atsakyti į elektroninius laiškus, paplepėti su draugais.

Noriu ledų!

Šokoladu aplietos ledų širdelės

Ledainėje „Valentino“ Va­ lentino dienos proga sukurti ledai ant pagaliuko tapo tokie populiarūs, kad nutarta klientus jais lepinti ilgiau. Šokoladu aplietos širdelės ir gaivus įvairių rūšių šerbetas šiuo metu vilioja ir vaikus, ir jų tėvelius. Čia, prisėdę ant baltų krėslų, galėsite už­ sisakyti gardų kokteilį arba kavos su pienu ir kaskart išbandyti vis kitokį naminių itališkų ledų skonį (šiuo metu yra apie 50 rūšių). O karšto šokolado ir žemės riešutų glajumi jie bus aplieti nemokamai.

Saldi nuodėmė Itin gardžiu nami­ niu maistu vilioja „Mažoji ragainė“. Vaikai ir suaugusieji čia mėgsta pasile­ pinti pyragais su varške ir uogomis, aguoniniu keksu ar tortu „Šokoladinė svajonė“. Rimtesnių užkandžių mėgėjai dažniausiai renkasi pyragėlius su grybais, vištieną ar kopūstais, o gurmanai – pyragą su pelėsiniu sūriu ir špinatais. Šį paprastai derina prie raudono­ jo vyno, įsigyto šalia esančioje vyninėje „Gourmet“.

62

Kokia vasara be ledų? Ledainę „Soprano“ mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji – pagal senas italų šeimos tradicijas iš natū­ ralios grietinėlės ar pieno paga­ mintam šaltajam gardėsiui sun­ ku atsispirti. Mažieji labiausiai vertina kramtomosios gumos skonio, o jų tėveliai – vyšninius ledus. Švieži, gaminami kas rytą, su natūraliais vaisiais ir uogo­ mis... Ko gali trūkti? Nebent galimybės laižyti juos saulės atokaitoje. Kodėl gi ne? Išsinešti skirti patogūs, šilumai nelaidūs indeliai. Ledai neištirps, net jei sumanysite nusivežti jų į darbą ar mokyklą.

Natūralūs ledai su šaldytomis uogomis

Jaukia namų aplinka pasitinka kepyklėlė „Crustum“. Čia galima paragauti įvairių laikotarpių ir šalių gaminių – pradedant aust­ rišku štrudeliu, baigiant duona, kepta pagal Biblijoje rastą recep­ tą. Burnoje tirpstantys plikyti pyragaičiai ir rageliai su plakta grietinėle – smaližių mėgsta­ miausieji. Sveikuoliams siūlomas itin didelis duonelių ir ragelių asortimentas: be mielių, keptų iš viso grūdo, rupiai maltų miltų, su džiovintais vaisiais, kmynais, sau­ lėgrąžomis, sėmenimis... Būtinai paragaukite populiariausio visoje Europoje grūdų ragelio (Kornspitz) – pasaulyje jo kasdien suval­ goma 4,5 mln. vienetų.

Aguoninis keksas

Grūdų ragelis (Kornspitz)


Kavinės ir barai gurkšnis Energijos

Želmenų sultys

Visa diena surikiuota minučių tikslumu, o darbai veja vienas kitą? Šuoliuojantiesiems tokiu tempu verta bent porai minučių stabtelėti prie baro su užrašu „Fructus“ – šviežiai spaustos vaisių ir daržovių sultys arba jų kokteiliai akimirksniu atgaivins ir suteiks jėgų. Slaptas ginklas – želmenų sultys: net nedidelis jų kiekis yra tikra vitaminų ir mikroelementų bomba. Vasarą itin mėgstami sulčių ir lieso jogurto kokteiliai su ledukais. Tie, kurie neturi nė minutės laisvo laiko, gali išmėginti naujovę – nusipirkti buteliuką iš Brazilijos atvežtų açai uogų sulčių: jose gausu antioksidantų, be to, kalbama, kad jos padeda mesti svorį.

Puodelis kavos

Plikytos tešlos pyragaitis (Cannelés Bordelais)

Gardžiu aromatu iš tolo vilioja „Šviežia kava“. Čia ateina visi, kurie vertina tikrą šio gėrimo skonį ir įvairo­ vę. Jei norite paragauti kavos iš geriau­ sio pastaruoju metu baristos rankų, pataikėte ten, kur reikia. „Šviežia kava“ ne tik garsėja puikiais šio gėrimo ruošimo įgūdžiais, bet ir tiekia iš viso pasaulio Lietuvos kavinėms bei gurmanams itin kokybiškas kavos pu­ peles. Jos čia pat skrudinamos ir ma­ lamos, taigi galite būti ramūs – žodis „šviežia“ nėra tik reklaminis triukas. Prie kavos siūlome paragauti visiškai autentiškų prancūziškų plikytos tešlos pyragaičių (Cannelés Bordelais ) – šis skanėstas atgabenamas tiesiai iš savo tėvynės Prancūzijos.

Apelsinų, bananų sulčių ir šaldytų mėlynių kokteilis

Jūs dievinate šviežias sultis, o jūsų draugas negali gyventi be kavos? Palypėkite į antrą aukštą ir susiraskite barą „Fruzis“ – ten siūloma ir šviežių sulčių, ir kavos. Be to, galėsite patogiai įsitaisyti ir išgerti savo gėrimą neskubėdami. Vaikai itin mėgsta obuolių, braškių ir bananų, o sveikuoliai – morkų, burokėlių, salierų ir imbierų sulčių kokteilius. Galų gale šį bare „Fruzis“ galima susikurti ir pačiam. Prie kavos rekomenduo­ jam paskanauti aguonų pyrago arba traškių vafliukų. Vasarą šioje vietoje itin mėgsta pritūpti jaunimas: vieni gaivinasi limonadu, kiti – sultimis su šaldytomis uogomis.

Jei norite pabendrauti su draugais, aptarti dalykinius reikalus prie puodelio ka­ vos, panaršyti internete, pa­ vartyti laikraščius ar knygą, užsukite į „Pegaso“ knygyne įsikūrusią „Coffee Inn“. Tyla, ramybė ir jauki literatūros kaimynystė šios kavinukės lankytojų vertina­ ma beveik taip pat, kaip ir populiarusis karamelinis espresas su pieno puta (macchiato). Prie šios kavos būtinai paragaukite sūrio pyrago – sako, kad čia jis yra vienas skaniausių mieste.

Ilgesnio ar intymesnio pokalbio kviečiame prisėsti antrame aukšte įsikū­ rusioje „Vero Cafe“ – ši kavinukė džiugina ne tik išskirtine kavos kokybe, bet ir jaukia aplinka. Viskas čia kelia nuotaiką: ir balintos kavos atspalvio mediniai staleliai, aprašinėti eilėmis apie šį gėrimą, ir baristų šypsenos, ir pro stiklines lubas besiveržiantys saulės spinduliai. Net pagalvėlės linki geros dienos. Naujovių mėgėjai turėtų paragauti indiškais prieskoniais gausiai pagardintos juodosios arbatos su pienu (chai latte), o vasarą tiesiog nepakeičiamas yra ledinis kavos kokteilis (caffe frappe). „Lengvame gyve­ nime lengva būti geram“ – reziumuoja užrašas ant baristos marškinėlių.

Karamelinis espresas su pieno puta (macchiato) ir sūrio pyragas

Juodoji arbata su pienu (chai latte)

63


Varškės pyragas su slyvomis

60 min.

Patiekalui reikės: ˆKVMIFMSWZEVÇO{WˆOMEYÇMRMÚ ˆKGYOVEYWˆÇEYOÇXIPMSZERMPMRMS GYOVEYWˆGMXVMRSWXEVOYSXSWÏMIZIP{W ˆETMIKQMPXÚˆTEOIPMSGMXVMRÚÏIP{ ˆ³WP]ZÚ

Paruošimas :EVÇOŽWYQEMÇ]OMXIWYGYOVYQMZERMPMRMY GYOVYQMXEVOYSXEGMXVMRSWÏMIZIPIXV]RMEMWMV QMPXEMW&EPX]QYWMÇTPEOMXIMOMWXERHÏMÚTYXÚMV EXWEVKMEM“QEMÇ]OMXI“ZEVÇO{WQEWŽ/ITMQYM WOMVXkJSVQkMÇXITOMXIWZMIWXYTEFEVWX]OMXI HÏMYZ{W{PMEMWMVWYOV{WOMXIZEVÇO{WQEWŽ /ITOMXIETMIZEPMOM'“OEMXMRXSNISVOEMX{NI /EMZEVÇO{XMWEXEYÇWYH{OMXIWYTNEYWX]XEWWP]ZEWMV YÏTMPOMXITEVYSÇXEÏIP{ÎIP{TEVYSÇOMXIMÇQEÏIWRMSRIKY RYVSH]XEERXTEOIPMSZERHIRWOMIOMS:EVÇO{X“TEPEMO]OMXI ÇEPH]XYZIOEHÏIP{WYWXMRKXÚ 7OEREYW

Majonezas EKSTRA, 430 g 1 kg – 11,37

Pq

QIO

 

 

Kava DALLMAYR PRODOMO, 500 g

Viskis JACK DANIELS, 0,5 l

1 kg – 29,98

1 l – 79,98

Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomaenės gerove.

¡KM<NO<F<DI< 

¡KM<NO<F<DI< 

<F>DIF<DI< 

<F>DIF<DI< 

MOEILN?F?

MOEILN?F?

 

 

4EWMÓP]QEMKEPMSNEQOSZS³H6-1-,=4)61%6/)8

64 7EPXSRMÇOMÚKTVIO]FSWGIRXVI4%236%1%:MPRMYNI


DĖMESIO! Kuponai galioja tik prekybos ir laisvalaikio centre PANORAMA. Akcijos, nuolaidos ir kuponai nesumuojami.

Pate i ki te i š ki r p t ą ku p o n ą i r g a u ki te n u o l ai d ą

15 %

NUOLAIDA

naujai kolekcijai*

NUOLAIDA

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei* *Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

NUOLAIDA

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei ir rankinėms* *Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

NUOLAIDA

naujai kolekcijai*

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

15 %

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

NUOLAIDA

10 %

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei* *Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

10 %

NUOLAIDA

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei ir rankinėms* *Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

15 %

10 % naujai kolekcijai*

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

20 %

20 %

20 %

naujai kolekcijai

15 %

NUOLAIDA

* Nuolaidos nesumuojamos

HELLO KITTY botams

NUOLAIDA

moteriškiems džinsams

visiems megztiniams*

40 %

NUOLAIDA

20 %

NUOLAIDA

visoms striukėms*

* Nuolaidos nesumuojamos

NUOLAIDA

30 Lt

NUOLAIDA

visiems 19–38 dydžio vaikiškiems pavasariniams BARTEK bateliams

NUOLAIDA

*Nuolaida taikoma nuo pradinės kainos

40 %

NUOLAIDA

NUOLAIDA

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei ir rankinėms*

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei ir rankinėms

naujai kolekcijai*

NUOLAIDA

NUOLAIDA

pavasario ir vasaros kolekcijos avalynei ir drabužiams*

NUOLAIDA

kojinėms MARILYN CHANEL100

NUOLAIDA

vienai nenukainotai prekei

15 %

NUOLAIDA

naujam maitinimo priemonių INNOSENSE asortimentui

25 %

NUOLAIDA 65

žiedams, segėms ir apyrankėms


Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

66 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Patei ki te i ški r p t ą ku p o n ą i r g a u kite n uola i dą

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

DĖMESIO! Kuponai galioja tik prekybos ir laisvalaikio centre PANORAMA. Akcijos, nuolaidos ir kuponai nesumuojami.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.


DĖMESIO! Kuponai galioja tik prekybos ir laisvalaikio centre PANORAMA. Akcijos, nuolaidos ir kuponai nesumuojami.

Pate i ki te i š ki r p t ą ku p o n ą i r g a u ki te n u o l ai d ą

20 %

* Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos

25 % visoms prekėms

30 %

30 %

Perkant prekių už 30 Lt ir daugiau, – dovana: veido kaukė „Logona Age Protection“

Perkant tualetinį vandenį (nuo 75 ml), – dovana: dušo želė (49 Lt) Perkant veido kremą, – 50 % nuolaida veido prausikliui

NUOLAIDA

laikrodžiams*

NUOLAIDA

visiems juvelyriniams dirbiniams

Perkant vieną veido priežiūros ir vieną makiažo priemonę, šiems produktams suteikiama

30 % 20 %

NUOLAIDA

NUOLAIDA

antklodėms ir pagalvėms

30 %

NUOLAIDA

NUOLAIDA

visiems laikrodžiams

NUOLAIDA

20 %

NUOLAIDA

bet kuriam pasirinktam tušui

visam prekių ženklų „Marc Jacobs“ ir „Balenciaga“ asortimentui

20 %

30 %

NUOLAIDA

indams

NUOLAIDA

visoms prekėms ir paslaugoms

Iki

Užsisakius bet kurią paslaugą, – dovana: automobilio išskirtinio dizaino kvėpiklis* * dovanų kiekis ribotas

50 %

NUOLAIDA

YPATINGOSIOMS ir GURMANŲ picoms

15% vienai sąskaitai

NUOLAIDA

Salone atliekant kosmetologinę veido procedūra, parafino vonelė rankoms – nemokamai

50 %

NUOLAIDA

YPATINGIESIEMS lietiniams

20 %

poilsiui Jūrmaloje*

NUOLAIDA

*Nuolaidos galioja viešnagėms 4* viešbutyje „Jūrmala Spa & Conference center” iki 2013 m. gegužės 15 d.

30 %

NUOLAIDA

ant grotelių keptiems patiekalams

Naudojamas sviesiam fone

NUOLAIDA

visai klasikinei arbatai

45%

44%

NUOLAIDA

alyvuogių išspaudų aliejui ILPODERE67 (3 l – 24,99 Lt)


Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

68 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

Patei ki te i ški r p t ą ku p o n ą i r g a u kite n uola i dą

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.

DĖMESIO! Kuponai galioja tik prekybos ir laisvalaikio centre PANORAMA. Akcijos, nuolaidos ir kuponai nesumuojami.

Kuponas galioja 2013 m. kovo 21 d.–balandžio 30 d.


Nuolaidų kuponai Naminė mišrainė

38,9999Lt

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

bulVinis blynas

3

99 Lt

5.99

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

Pica su vištiena ir kriaušėmis 20cm

615,9999Lt

20 cm

3

99 Lt 9,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Dienos sriuba

2

39 Lt 4,49

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

30cm

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

lietinis su dešrele ir sūriu

721,9999Lt

lietinis su sūriu, kumpiu ir daržovėmis

4

99 Lt

8.99

99 Lt 11,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Šaltibarščiai su bulvėmis

3

99 Lt 6,99

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

7

99 Lt

7.99

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

Aštrioji pica 30 cm

10

99 Lt 21,99

Didžkukuliai su mėsa

7

49 Lt 12,99

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

4

7

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

712,9999Lt

kaprizingoji

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

30 cm

Koldūnai su vištiena ir slyvomis

lietinis su varške ir špinatais

Lt

Perlenkta pica su kumpiu

711,9999Lt

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

8.99

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

4

Vasilijaus koldūnai

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

4

Kaprizingoji pica 20 cm

Gr ybų pica

Havajų pica

99 Lt 26,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Sūrio kepsnys

9

99 Lt 14,99

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Suvorovo šašlykas

1422,9999Lt

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

99 Lt

patiekalui. Galioja vienam2012 11 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

Nicos salotos

7

99 Lt 12,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Lietuviškas karbonadas

7

99 Lt 16,99

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant. Kuponas negalioja V ir VI nuo 19 val.

10

99 Lt

Lt

17.99

9.99

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

Makaronai su kumpiu ir pelėsiniu sūriu

patiekalui. Galioja vienam2013 04 30. restoranuose ikiprieš užsakant Pateikti

Itališki lakštiniai su mėsa

9

9

99 Lt 13,99

99 Lt 13,99

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Kijevo kotletas

10

1422,9999Lt

Vištienos kepsneliai su aštriu grietinėlės ir

Makaronai su

30 cm

23.99

Suvorovo šašlykas

11

99 Lt 18,99

Galioja vienam patiekalui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Galioja vienam patiekalui. restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

Naminė gira

250 ml

1

19 Lt 2,99

Galioja vienam gėrimui restoranuose iki 2013 04 30. Pateikti prieš užsakant.

69


1-as aukštas Jūsų šeimai ir namams 160

177

185 79 180

178

184

183 47

179

61

181

182

166

177

Nuo kovo 15 d.Nauja "Sportland" parduotuvė

43 ALDO

175 ALONDZ

168 CROCS

180 BIOTEKA

61

NS KING

59

DURANCE

18

177 MAIKOMANIJA 183 MASSIMO DUTTI

20

KRISTIANA

65

LUSH

44

THE BODY SHOP

68

CRUSTUM MANO KEPYKLĖLĖ

LA CREPE

66 LA CAVE GOURMET 184 MINERALINIAI VANDENYS 29 NATURALIA 160 SKONIO NAMAI GURMAN’S 37 SVEIKI PRODUKTAI 185 ŠOKOLADO NAMAI 173 181 BATUKAS.LT 54 MINI FASHION

ŠVIEŽIA KAVA Kitos prekės 36 BENU VAISTINĖ 28 FLORISIMA 69 OFFICE1 79 PARKER WATERMAN 2 PEGASAS 47 TOP SHOP 71 VISION EXPRESS

179 BTA DRAUDIMAS INSURANCE Papuošalai LIETUVOS PAŠTAS (POST OFFICE) LUX EXPRESS

Interjeras/Dovanos 166 FASHION TIME

177 SIUNTŲ TERMINALAS

(PARCEL DESPATCH POINT)

176 SIUVYKLA LINOS ARTELĖ (SEWING SERVICE) VILNIAUS KREDITAS

70

165 178 MADOS PRIESKONIAI

Elektronika ir telefonai 57 BITE 46 IDEAL 83 MEZON 182 MOBILI LINIJA 56 OMNITEL 174 TELE2

168 GERA DOVANA

53 PIN PIN


2 AUKŠTAS – Mados žiedas 2 AUKŠTAS – Mados žiedas

3 AUKŠ

2-as aukštas Mados žiedas Mados žiedas

Restaura

3 AUKŠTAS – Gurmanų pasaulis 3-ias aukštas Gurmanų pasaulis

ČIA GREITAI BUS NAUJA PARDUOTUVĖ

157 Restaurants

157 CHARLIE KIDS

Beauty s

Restaurants

BUS 2 AUKŠTASČIA–GREITAI Mados žiedas NAUJA

157 CHARLIE KIDS 3 AUKŠTAS

– Gurmanų pasaulis

Entertain

Beauty services

PARDUOTUVĖ

Entertainment

Restaurants

157 CHARLIE KIDS

ČIA VI

157

Beauty services

Net 4 įva

Entertainment 157

Beauty services

1

Entertainment

Pap

137

137

1

185

157 CHARLIE K

185 137

157 CHARLIE KIDS

157 CHARLIE KIDS

185

185

147

147

Stu m

brų

Verslo centras Verslo centras UAB „Žurnalų leidybos grupė“ UAB „Žurnalų leidybos grupė“ UAB „15 minučių“ UAB „15UAB min”„15 minučių“ UAB „15 min” UAB „Plius” PAGRIND ScanpixUAB Baltics OY ĮVAŽIAVI „Plius” UAB „Panorama LT“ Scanpix Baltics OY UAB „Studio moderna“

UAB „Panorama LT“ UAB „Studio moderna“

147

42

svarbu! Liftas

Eskalatorius

Mamos ir vaiko kambarys

142 VIVA BATAI

DENIM DREAM ART. ESPRIT VIVA BATAI WEBER

FRUZIS 185 TAKE WAYDREAM DENIM VERO CAFE ART.

ESPRIT Papuošalai PANDORA

137 ŽYGIO BATAI WEBER FRUZIS 147 EXPERT GROŽIO SALELĖ 185 TAKE WAY 37 ŽYGIO BATAI 115 KANUVERO CAFE

Papuošalai PANDORA

15 KANU

Elektronika ir telefonai 149SALELĖ ELEKTROMARKT 147 EXPERT GROŽIO TJ COLLECTION

110 VERUS

TJ COLLECTION 10 VERUS

DENIM DREAM ART. ESPRIT WEBER

FRUZIS 185 TAKE WAY VERO CAFE

FRUZIS Bevielio interneto zona Mamos ir vaiko kambarys 185 TAKE WAY Papuošalai VERO CAFE PANDORA Papuošalai PANDORA 147 EXPERT GROŽIO SALELĖ Bevielio interneto zona

147 EXPERT GROŽIO SALELĖ

Tualetai

Eskalatorius Įėjimas / Išėjimas

Įvažiavimas / Entrance

Bankomatas

Jei kainos šiame leidinyje ir parduotuvėse nesutampa, galioja nurodytos parduotuvėse.

Mamos ir vaiko kamba

Liftas

2

Len

Neįgaliųjų tualetai

Tualetai Bevielio interneto zona

Įėjimas / Išėjimas

Įvažiavimas / Entrance

Bankomatas

• Dėl informacijos kreiptis/ Call for information tel. (8~5) 219 58 11 • Dėl nuomos kreiptis/PLC Call„Panorama“ for rent Elektronika ir telefonai Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius tel. (8~5) 275 8154 • Dėl informa Tel.for (8~5) 2195811 149 ELEKTROMARKT • Dėl reklamos kreiptis/ Call advertising Mob. (8~686) 39060 Elektronika ir telefonai tel. (8~5) 260 7912 149 ELEKTROMARKT

Elektronika ir telefonai 149 ELEKTROMARKT

Neįgaliųjų tualetai

• Dėl nu info@panorama.lt, Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius www.panorama.lt www.panorama.lt • Dėl reklam facebook.com/pirkiniumiestas Dėl žurnale reklamos • Dėl informacijos kreiptis/ Callpateiktos for information kreiptis el. paštu tel. (8~5) 219 58 11 rinkodara@panorama.lt Salto

• Dėl nuomos kreiptis/ Call for rent tel. (8~5) 275 8154 Už reklamos turinį ir kalbą redakcija neatsako. • Dėl reklamos kreiptis/ Call for advertising tel. (8~5) 260 7912 Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius www.panorama.lt

fac

71


paslaugos Nemokamos PLC „Panorama“ paslaugos Visiems

Mamytėms ir tėveliams Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė Dirba kasdien 8–23 val.

Vaikiški triratukai Galima gauti prie „Panoramos“ informacijos centro kasdien 10–22 val. 3 patogūs mamų kambariai ; galimybė pasišildyti maistelį informacijos centre bet kuriuo metu

Drabužinė ir daiktų saugykla I–V – 17–22 val. VI, VII – 11–22 val. WiFi interneto ryšys Veikia visame PLC „Panorama“ kasdien

Ežiukų dryžiukų klubas Kiekvieną sekmadienį 14–17 val.

Informacijos centras Čia suteikiama visa informacija apie parduotuves, jų darbo laiką, akcijas, renginius, nemokamai iškviečiamas taksi, galima įsigyti „Panoramos“ dovanų čekių. Dirba kasdien10–22 val., pietų pertrauka – 13.30–14 ir 17.30–18 val.

Kitos PLC „Panorama“ paslaugos

B

D

D f g

k 72

Bankininkystė Bankas

I–V – 10–19 val. VI, VII – 10–18 val.

Bankas

I–V – 10–19 val.

Bankomatai

Dirba kasdien 8–23 val.

Kredito bendrovė

Dirba kasdien 10–22 val.

k

p

Dovanos, gėlės PLC „Panorama“ dovanų čekiai Ieškokite „Panoramos“ informacijos centre, pramogų platintojo „Gera dovana“ prekybos vietoje arba internetu www.geradovana.lt Dovanų čekiai, kortelės ir rinkiniai

Dirba kasdien 10–22 val.

Dovanų pakavimas, jų pristatymas, šventinės dekoracijos

Dirba kasdien 10–22 val.

Skintos ir vazoninės gėlės, puokštės

Dirba kasdien 10–22 val.

r

Dirba kasdien 10–22 val.

Fotopaslaugos Nuotraukų ir fotoalbumų gamyba, kitos paslaugos

s

t

Dirba kasdien 10–22 val.

Grožis Grožio salonas

Dirba kasdien 10–22 val.

Soliariumų studija

Dirba kasdien 10–22 val.

Kanceliarija Dokumentų kopijavimas ir spausdinimas

Dirba kasdien 10–22 val.

Kelionių agentūra

Dirba kasdien 10–22 val.

Kelionių greitaisiais autobusais, jūrų keltais, lėktuvų bilietai

Dirba kasdien 10–22 val.

Paštas, siuntos Pašto paslaugos

Dirba kasdien 8–22 val.

Siuntų savitarnos terminalas

Dirba kasdien 8–23 val.

Remontas Avalynės taisykla

Dirba kasdien 10–22 val.

Raktų ir spynų remontas, gamyba

Dirba kasdien 10–22 val.

Siuvykla ir drabužių taisykla

Draudimas Draudimo bendrovė

Kelionės

v

Sveikata

LINOS

Dirba kasdien 10–22 val.

Okulisto konsultacija, akinių rėmeliai, gamyba ir remontas

Dirba kasdien 10–22 val.

Vaistinė

Dirba kasdien 8–22 val.

Telekomunikacijos BITĖS salonas

Dirba kasdien 10–22 val.

MEZON salonas

Dirba kasdien 10–22 val.

OMNITEL salonas

Dirba kasdien 10–22 val.

TELE2 salonas

Dirba kasdien 10–22 val.

Valymas Automobilių švaros centras

Dirba kasdien 8–21 val.

Švarumo centras

Dirba kasdien 10–22 val.


Panorama  

2013 pavasaris ir vasara katalogas. elektronine versija

Advertisement