Page 1

Zostań w maju członkiem Klubu Betterware

I korzystaj z fantastycznych promocji! 1

Rejestracja w maJU: tylko

1zł

1 00

1 00

2

Karnalitową Sól z Morza Martwego (rewelacyjna do zabiegów kosmetycznych i zdrowotnych – szczegóły w katalogu Blue Nature) otrzymasz za 1zł jeśli złożysz w maju zamówienie za minimum 75 Punktów (ok.180 zł). Wartość katalogowa: 29,99 zł

4

Wszystkie produkty z katalogu taniej! Jako Klubowicz Betterware kupujesz produkty po preferencyjnych cenach, co najmniej 23% taniej niż w katalogu. Zapytaj swojego Przedstawiciela jak możesz mieć nasze produkty jeszcze taniej!

3 jeśli Twoje majowe zamówienie osiągnie

wartość minimum 100 P (ok. 250 zł) dodatkowo otrzymasz za 1 zł niezwykle funkcjonalną Gilotynkę do jabłek*. Wartość katalogowa: 14,99 zł

* Twój pierwszy prezent w ramach programu Łatwy Start. Zapytaj, jak zdobyć następne prezenty. Prezenty będą dodawane za 1 zł każdy do pierwszego majowego zamówienia spełniającego warunki promocji. Promocja obowiązuje w maju 2012 r.

Jeśli pragniesz więcej, zapytaj o możliwości jakie daje Betterware osobę, od której otrzymałeś tę ulotkę. 

www.betterware.pl


0 149

Zaproś w maJU

znajomych do Klubu Betterware a za każdą nowozarejestrowaną osobę, która jeszcze w maju złoży zamówienie za minimum 75 P otrzymasz za 14,90 zł fantastyczną torbę z limitowanej kolekcji „ LATO w WENECJI” Elegancka i wygodna, idealna w podróży, na plażę, zakupy i do codziennego noszenia. Wykonana z wytrzymałej, wodoodpornej tkaniny z modnym tego lata motywem kwiatowym; wewnątrz wyściełana podszewką, z dwoma kieszonkami wewnętrznymi i jedną dużą kieszenią zewnętrzną na suwak. Aluminiowe rączki w kształcie kół z wygodnymi uchwytami dodają jej szyku i elegancji. Dodatkowo wyposażona w odpinany, regulowany pasek na ramię (maksymalna długość: 125 cm). Całość zapinana na suwak. Wym: wysokość (bez rączek): 38 cm, szerokość 47 cm ) . Wartość rynkowa ok. 70 zł Aby otrzymać torbę „LATO W WENECJI”, sam musisz złożyć w maju zamówienie za minimum 100 P. Torba zostanie automatycznie dołączona za 14,90 /1 szt. wyłącznie do Twojego pierwszego zamówienia czerwcowego. Promocja obowiązuje w maju 2012 r.

Zachęć swojego nowego Przedstawiciela, by wziął udział w akcji jako Sponsor tak jak Ty, dzięki czemu i on może otrzymać torbę z limitowanej kolekcji. 

www.betterware.pl

ulotka  

ulotka maj betterware

ulotka  

ulotka maj betterware

Advertisement