Page 1

Moravský zámec Jako dvě neřízené střely, které nepotkaly se ve středu, hrajeme různé role, t řeba si hrajeme na dědu. Jedna procházka vyřešila problém, malířovo sémě a trs řádků, my neřízené střely bez práce, krmí nás představa Moravského zámku. Zámek je zámec, být střelou je zámec, Moravský zámec, malíř je samec, a písař samec, dvě péra a čtyři vajec. Jedna jarní procházka, a nezbyla nám k ránu, ani jedna jediná otázka. Jedna jarní procházka, vystřelila střely jak pračka. Jedna jarní láska, Moravský zámec, knedlo vepřo psavec. Malířovy štafle, a skicou se přikrývá, v té chvíli, kdy nám noc říká naschle. Písařova tužka, tká slovy příběh, jako čtenářova služka. Co je moc, to je moc, musíme začít něco dělat, stavět základy, a sehnat hodně dřeva. Lesy mají barvu nové zelené, probděné papuče v botníku, vzpomínky staly se dřevěné, jako popel v ohni, spálit špatnou vzpomínku. Moravský vrabec, moravský malý chlapec, Moravský sen, a jeho Moravský zámec, Zámek z dětství, vyskládaný polystyrén na odhlučnění, v oranžové garáži, cesty vše slepí, tomu kdo nevěří.


Kočičko jedna milá, řekni mi, kde jsi včera byla? Každý zámek má svého ducha, Moravský zámec má slzu z neviditelného oka. Rytíři šnupnutých lajn, princezny se učí jógu smíchu, proč přestávat pít, když je nám tak fajn. Malíř je kdesi na nebi, a písař si lěští tužky pod vodou, a to vše v kouzelné neděli, na Moravském zámečku, osahávají hvězdy frajeři. Zmiz mi v očích, ty jedna nenaplněná lásko, mám ti říkat ženo a nebo flaško. Přikryté poledníky, vítáme všechny výletníky, sádlem a půlkou pohledníku, malovaná kremrole, v ošatce nachystaná výletníkům.

__Moravsk_ zámec  
__Moravsk_ zámec  

Moravský vrabec, moravský malý chlapec, Moravský sen, a jeho Moravský zámec, Jedna procházka vyešila problém, ř malíovo sém a trs ádk , ř ě...