Page 1


stolik na biegunach

STOLIK NA BIEGUNACH TO PRZEDMIOT ZMIENIAJĄCY PODEJŚCIE DO POZYCJI PRACY U NAJMŁODSZYCH. POZWALA NA ODSUNIĘCIE MOMENTU POSADZENIA DZIECKA ZA BIURKIEM ŁĄCZĄC ZABAWĘ NA PODŁODZE Z DZIAŁANIAMI PRZY STOLE. SIEDZĄC PRZY STOLIKU NA ZIEMI DZIECKO MOŻE PRZYJMOWAĆ DOWOLNE POZYCJE. DZIĘKI TEMU PRZEDMIOT PROWOKUJE DO CZĘSTYCH ZMIAN AKTYWNOŚCI I POZOSTAWANIA W RUCHU. MIEJSCE PRACY MOŻE ZAMIENIĆ SIĘ W MIEJSCE DO ZABAWY. PO ZŁOŻENIU STOLIKA NA DZIECKO CZEKA GOTOWY DO JAZDY KOŃ NA BIEGUNACH. ARKUSZ GUMY POKRYWAJĄCY BLAT POZWALA NA ŁATWE CZYSZCZENIE, NIWELUJE PRZERWY MIĘDZY TRZEMA CZĘŚCIAMI STOLIKA, UMOŻLIWIA SKŁADANIE STAJĄC SIĘ BEZPIECZNYM ZAWIASEM, A PODCZAS BUJANIA PEŁNI ROLĘ MIĘKKIEGO SIEDZISKA.


TORBA TROJROZMIAROWA

ELEGANCKA DAMSKA TORBA, KTÓRA TOWARZYSZY UŻYTKOWNICZCE W RÓŻNYCH SYTUACJACH. ZMIENNA WIELKOŚĆ POZWALA NA BIEŻĄCE DOPASOWYWANIE ROZMIARU TORBY DO OKOLICZNOŚCI I POTRZEB. MIEŚCI W SOBIE FUNKCJE 3 TYPÓW TOREB OSZCZĘDZAJĄC PRZY TYM MIEJSCE W SZAFIE.

-


PLUS MINUS - SYSTEM MEBLI LAZIENKOWYCH -

ŁATWO PRZEBUDOWYWALNY, NIESKOMPLIKOWANY W MONTAŻU, KOMPAKTOWOWY (UŁATWIENIE W TRANSPORCIE). UŻYTKOWNIK MOŻE SWOBODNIE KSZTAŁTOWAĆ STRUKTURĘ MEBLA W MAŁEJ PRZESTRZENI (DOWOLNE UKŁADY). BOKI ORAZ DRZWICZKI DAJĄ SIĘ USTAWIAĆ W PIONIE I POZIOMIE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB (SZAFKA/PAWLACZ/SZUFLADA). FRONTY MOGĄ PEŁNIĆ ROLĘ DRZWICZEK LUB PRZESZTYWNIAJĄCYCH KONSTRUKCJĘ PLECÓW. PŁYTY SKRĘCANE SĄ ZA POMOCĄ RÓŻNOKSZTAŁTNYCH ŁĄCZEŃ Z TWORZYWA, KTÓRE DODATKOWO MOGĄ SŁUŻYĆ DO PRZEDŁUŻANIA PŁYT ORAZ PRZYKRĘCANIA SZAFEK DO ŚCIANY. SYSTEM POZWALA NA STWORZENIE WIZUALNEJ GRY UKŁADEM STRUKTURY I KOLORÓW (PŁYTY: BIEL BŁYSK/MAT, PÓŁPRZEZROCZYSTE, ŁĄCZENIA: ODCIENIE SZAROŚCI, KOLORY PASTELOWE).


MDF, BIAŁY BŁYSK/MAT

DODATKI :

+

&

BAZA :

TWORZYWOWE ŁĄCZENIA, W ODCIENIACH SZAROŚCI LUB PASTELOWYCH KOLORACH

PÓŁPRZEZROCZYSTE BOKI I FRONTY Z TWORZYWA

+

+

MOCOWANIA POJEDYNCZYCH PÓŁEK

WEWNĘTRZNE PÓŁKI

+

DOKRĘCANE NOGI


STOLEK - ZE SKLEJKI

PROJEKT OPARTY NA WYKORZYSTANIU SKLEJKI I BADANIU JEJ WŁAŚCIWOŚCI. POSZUKIWANIA OPTYMALNEJ GRUBOŚCI I ILOŚCI WARSTW MATERIAŁU. 2 WARIANTY STOŁKA RÓŻNIĄ SIĘ ILOŚCIĄ WARSTW SKLEJKI. PRACA W ZESPOLE 4 OSOBOWYM.


COAT WALL - FILTRUJACA SCIANA

RODZAJ FILTRUJĄCEJ ŚCIANY OSŁONOWEJ INSPIROWANEJ FUTREM SSAKÓW. COAT WALL SKŁADA SIĘ Z CIASNO UŁOŻONYCH OBOK SIEBIE ŁODYG OSADZONYCH W WODODPORNEJ MEMBRANIE. ZANIECZYSZCZENIA Z POWIETRZA OSADZAJĄ SIĘ NA ŁODYGACH, A NASTĘPNIE SĄ ZMYWANE PRZEZ DESZCZ. W TRAKCIE PRZECISKANIA SIĘ MIĘDZY ŁODYGAMI, POWIETRZE STOPNIOWO SIĘ OCZYSZCZA. PO PRZENIKNIĘCIU PRZEZ MEMBRANĘ DO WNĘTRZA DOMU DOSTAJE SIĘ ŚWIEŻE I CZYSTE POWIETRZE.

wodoodporna pół-transparentna oddychająca MEMBRANA filtrujące pół-transparentne ŁODYGI

-

ŚCIANA PEŁNI TAKŻE FUNKCJĘ TERMOIZOLACYJNĄ: ŁODYGI ODBIJAJĄ CZĘŚĆ PROMIENI SŁONECZNYCH ORAZ MAJĄ POROWATĄ STRUKTURĘ DODATKOWO ZWIĘKSZAJĄCĄ IZOLACJĘ. MOŻLIWE JEST STEROWANIE PRZEPUSZCZALNOŚCIĄ POWIETRZA: ŁODYGI MOGĄ PĘCZNIEĆ I ZMNIEJSZAĆ MIĘDZY SOBĄ ODSTĘPY LUB KURCZYĆ SIĘ.

ZEWNĘTRZE

COAT WALL, OPRÓCZ NATURALNEGO POWIETRZA, PRZEPUSZCZA DO POMIESZCZENIA ŚWIATŁO. ŁODYGI I MEMBRANA SĄ STWORZONE Z PÓŁPRZEZROCZYSTEGO MATERIAŁU, DZIĘKI CZEMU WNĘTRZE DOMU DOŚWIETLAJĄ ZARÓWNO OKNA JAK I ŚCIANY. PROJEKT PRZESZEDŁ DO 2. ETAPU MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ELECTROLUX DESIGN LAB, PRACA W TOKU...

CZYSTE POWIETRZE

WNĘTRZE ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE

-


POWŁOKA łapiąca zanieczyszczenia

porowata STRUKTURA wewnętrzna

POWIETRZE

zanieczyszczenie


ZABAWKA-POMOC DYDAKTYCZNA

ZABAWKA-POMOC DYDAKTYCZNA DLA DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ W KĄTACH. CELEM PROJEKTU JEST ROZWIJANIE PERCEPCJI DZIECI ZA POMOCĄ NOWYCH BODŹCÓW. ZAMKNIĘTA W KULI KAMERA WIFI REJESTRUJE OTOCZENIE. PRZEKAZYWANY OBRAZ WYŚWIETLANY JEST BEZPOŚREDNIO NA RZUTNIKU LUB TELEWIZORZE. DZIECI MOGĄ UCZESTNICZYĆ W ZABAWIE BIERNIE - OBSERWUJĄC LUB AKTYWNIE - STERUJĄC KAMERĄ POPRZEZ OBRACANIE ALBO TOCZENIE KULI. PRACA W ZESPOLE 5 OSOBOWYM.

ŚREDNICA OBUDOWY = 50 CM MATERIAŁ: PIANKA/GUMA


- MIEJSKA RZEZBA

PROJEKT KONKURSOWY RZEŹBY NA RONDO IM.ŻABCZYŃSKIEGO W WARSZAWIE. RZEŹBA MIAŁA ODWOŁYWAĆ SIĘ DO POLSKIEJ KINEMATOGRAFII OKRESU MIĘDZYWOJENNEGO. INSTALACJA OPIERA SIĘ NA GRZE ŚWIATEŁ I CIENI. OŚWIETLONE BIAŁYMI SNOPAMI ŚWIATŁA CHODNIK I BRUKOWANY PLAC TWORZĄ EKRAN DAJĄC PRZECHODNIOM MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁTWORZENIA INSTALACJI ZA POMOCĄ WŁASNYCH CIENI. INSPIRACJĄ DLA PROJEKTU BYŁ EFEKT SILNYCH KONTRASTÓW CZERNI I BIELI W STARYCH FILMACH. PRACA W ZESPOLE 2 OSOBOWYM.

250

70

300


LOVE ME BENDER / HARVEST MAP WARSZAWA

WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICZNYMI PROJEKTANTAMI NA FESTIWALU PRZETWORY. PROJEKT LOVE ME BENDER PROWADZONY PRZEZ STUDIO BREADED ESCALOPE POLEGAŁ NA EKSPERYMENTACH Z GIĘCIEM SKLEJKI BUKOWEJ POD WPŁYWEM PARY. STARE, POŁAMANE KRZESŁA ZOSTAŁY SPONTANICZNIE POŁĄCZONE W NOWĄ ŁAWKĘ. HARVEST MAP WARSZAWA TO PROJEKT REALIZOWANY WRAZ ZE STUDIEM 2012ARCHITECTEN. SŁUŻYŁ PRZEDSTAWIENIU IDEI MAPY RE-SUROWCÓW BĘDĄCEJ POŚREDNIKIEM MIĘDZY FIRMAMI Z ODPADAMI POPRODUKCYJNYMI A PROJEKTANTAMI.


OSOBISTE SWIATLO - SCENICZNE

OSOBISTE ŚWIATŁO SCENICZNE DAJE MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA WŁASNEGO WYSTĘPU, W KTÓRYM OŚWIETLENIEM STERUJE SAM TANCERZ.

silikonowa nakładka

ŚWIATŁO PODKREŚLA RUCH JEDNOCZEŚNIE DOŚWIETLAJĄC POSTAĆ ARTYSTY. DIODA LED UMIESZCZONA JEST NA PRZYPINANYM DO STROJU SPINACZU. ROLĘ OBUDOWY PEŁNI PÓŁPRZEZROCZYSTA SILIKONOWA NAKŁADKA DOSTĘPNA W RÓŻNYCH KOLORACH.

bateria

spinacz dioda led on/off


NEVIO - JACHT MOTOROWY

MODELOWANY W PROGRAMIE RHINOCEROS. JEDNOSTKA ZAPROJEKTOWANA DO REJSÓW PEŁNOMORSKICH. LIMIT ZAŁOGI: 16 ILOŚĆ POZIOMÓW UŻYTKOWANIA: 3. PRACA W ZESPOLE 2 OSOBOWYM.


2158 cm 557 cm

553 cm


135 mm

DO UŻYTKU DOMOWEGO. POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ: 350 ML

150 mm

NONO - zelazko parowe

.

MODELOWANE W PROGRAMIE RHINOCEROS.

290 mm


ATEST - IDENTYFIKACJA WIZUALNA

T S E T A ATEST ATEST

IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY Z ODZIEŻĄ ROBOCZĄ I OCHRONNĄ. PROJEKT OBEJMOWAŁ: LOGO PAPIER LISTOWY WIZYTÓWKI OPAKOWANIE GRAFIKĘ NA TRANSPORT.

ATEST


ATES

KAMIZELKI GOGLE REKAWICE

MASKI OCHRONNE PRZYŁBICE SPAWALNICZE

KOMBINEZONY FARTUCHY

KURTKI

ATEST

ATEST

SPODNIE ROBOCZE

KOMBINEZONY PRZYŁBICE SPAWALNICZE

OKULARY

KASKI REKAWICE

HEŁMY MASKI OCHRONNE GOGLE

ATEST


rysunki, szkice, kolAZE

.


ORKIESTRA

ADAPTACJA NIEFORMALNEGO WYKONANIA PRZEZ KRZYSZTOFA KOMEDĘ UTWORU MUZYCZNEGO “NIM WSTANIE DZIEŃ”. INSTRUMENTY STRZEPYWANE: PRZEŚCIERADŁO, FIZELINA, UGNIATANO-OCIERANE: PAPIER. KADRY Z FILMU.


Wydział Wzornictwa Specjalność Projektowanie Produktu i Komunikacji Wizualnej - realizacja projektów w pracowniach prowadzonych przez: Tomka Rygalika, Grzegorza Niwińskiego, prof. Jerzego Porębskiego, prof. Wojciecha Wybieralskiego

2007-2010 w Warszawie 2000-2010 w Warszawie

zajęcia z rysunku, malarstwa, rzeźby, kompozycji

08.2012 08.2011 Edukacyjne Gospodarstwo Ekologiczne Godki 22

na obozie (dla dzieci w wieku 8-16 lat), organizacja czasu wolnego oraz (plastycznych, teatralnych, kulturoznawczych), scenariusz, charakteryzacja oraz organizacja detektywistyczno-kulturowej gry terenowej trwającej przez cały obóz.

KURSY, WARSZTATY:

PRACA: EDUKACJA:

19. 08. 1991 Cirriculum vitae

2010-

06-09.12.2012 09-11.12.2011 Festiwal

w Warszawie,

warsztaty z zagranicznymi projektantami, (Holandia), studio projektowe studio projektowe (Austria)

05-23.09.2011 , Mediolan

kurs języka włoskiego, poziom A2

02-13.08.2010 , Berlin

kurs języka niemieckiego, poziom B2

03-28.08.2009 , Language Centre

kurs języka angielskiego oraz sztuki i wzornicwta ‘English + Art and Design’


OBSLUGA PROGRAMOW: -

Grafika: Adobe Photoshop (4), Adobe Illustrator (3), AutoCad (1) 3D: Rhinoceros (3), SolidWorks (2), KeyShot (3) Media: Adobe Premiere Pro (3), Final Cut (3), Pinnacle Studio (4)

JEZYKI:

-

polski: angielski: niemiecki: włoski:

HOBBY:

(1) - początkujący, (2) - średniozaawansowany, (3) - zaawansowany, (4) - biegły

design, architektura, fotografia klasyczna i otworkowa, tworzenie filmów, grafika, rzeźba, wspinaczka, taniec brzucha, trekking górski oraz wprowadzanie w życie tego

ojczysty C2 (IELTS 7.0) C1 B2 (zajęcia w

w Warszawie)

-

portfolio 2010-2013  

produkt, przestrzeń, rzeźba, grafika

portfolio 2010-2013  

produkt, przestrzeń, rzeźba, grafika

Advertisement