Page 1

Банківський порадник

Лютий 2009 року

Іван Феськів: «Клієнти можуть не переживати за свої заощадження» с. 2 Чому Ви довіряєте КРЕДОБАНКу? «За весь час банк жодного разу не підвів нас» с. 3

Надійність і довіра


2

З ПЕРШИХУСТ

Банківський порадник

Сьогодні знайти фінансову установу, у якій можна безпечно залишити свої заощадження і до того ж отримати непоганий прибуток, стало вкрай важко, проте можливо. ВАТ «КРЕДОБАНК» - банк з понад 18 -річним досвідом роботи на ринку, високою репутацією надійної і безпечної фінансової установи та гарантією подолання будь-яких можливих негараздів завдяки підтримці найбільшого польського банку РКО ВР SA. Про переваги і вигідність продуктів банку розповідає Голова Правління ВАТ «КРЕДОБАНК» Іван ФЕСЬКІВ.

“Клієнти можуть не переживати за свої заощадження” - У багатьох банках виникли проблеми з поверненням вкладникам депозитів і навіть з наявністю готівки у банкоматах. Чи не зустрівся КРЕДОБАНК з подібними проблемами? - З впевненістю стверджую, що КРЕДОБАНК с табільно розвиває тьс я і пропонує Вам свої продукти і послуги. Ми здійснюємо перекази, видаємо кошти після закінчення терміну дії депозитних договорів, не маємо проблем з готівкою у банкоматах і, на відміну від більшості фінансових установ, надаємо кредити як фізичним особам, так і корпоративним

клієнтам. Разом з цим хочу сказати, що Ви із впевненістю і вигодою для себе можете використовувати відкриті в нашому банку рахунки з метою нагромадження коштів, проведення розрахунковокасових операцій. - А які ще переваги цих продуктів КРЕДОБАНКу? - Наші пропозиції забезпечують те, що найважливіше - безпеку, доступність до нагромад жених заощад жень та дохідність. З цілковитою впевненістю гарантую, що клієнти можуть не переживати за свої заощадження.


ДУМКАКЛІЄНТІВ

3

Банківський порадник

Чому Ви довіряєте КРЕДОБАНКу? - Моє знайомство з КРЕДОБАНКом розпочалось у 2004 році із отримання пластикової картки. До банку ставилась «без емоцій», бо у той час не потребувала інших послуг, окрім отримання своєї стипендії. На щастя, жодного разу банк мене не підвів. До того ж було дуже приємно, що не виходячи за поріг університету, я могла у будь-який час зняти кошти у банкоматі. З минулого року я навчаюсь в Університеті Марії Кюрі-Склодовської. Тут користуюсь послугами інвестора КРЕДОБАНКу РКО ВР. Криза не оминула банки Польщі, однак не вплинула на роботу РКО ВР, що перебуває у державній власності. Оскільки стипендія є єдиним джерелом прибутку, то для мене важливо отримувати її вчасно, без огляду на Данута НАУГОЛЬНИК, економічну ситуацію в країні. Думаю, що після повернення в Україну, не зраджу своїй докторантка університету традиції - користуватимусь лише послугами КРЕДОБАНКу. Адже з таким потужним у Любліні (Польща) польським інвестором йому нічого не загрожує. - Наша компанія надає поліграфічні та друкарські послуги. Незважаючи на будьякі об’єктивні обставини, ми повинні виконувати наші зобов’язання перед клієнтами, щоб вони вчасно отримали замовлену продукцію. Так буває, що через незалежні від нас причини, наприклад, може вийти з ладу обладнання чи нам терміново будуть потрібні кошти на поточну діяльність фірми. Мені дуже приємно, що в час економічної кризи КРЕДОБАНК стає для нас «рятівником», надаючи можливість взяти кредит. Співпраця нашої компанії з КРЕДОБАНКом триває не перший рік. Ми користуємось різними послугами – від поточного і карткових рахунків до депозитних і кредитних послуг. І навіть зараз банк жодного разу не підвів нас. Послуги надаються швидко, вчасно і Тетяна КУЗНЄЦОВА, якісно. Ми повністю довіряємо КРЕДОБАНКу! КРЕДОБАНК - наш надійний партнер! директор ПП «Фенікс»

Олег ПІЦИКЕВИЧ, працівник мобільного салону

- У грудні минулого року, забравши депозит з іншого банку, я не захотів тримати свої гроші вдома. Розпочав пошуки нового короткострокового вкладу, який би без проблем зміг забрати вже через тиждень-другий і до того ж отримати непогані відсотки. Оглянувши продуктову гаму більшості банків, я знайшов такий депозит лише у КРЕДОБАНКу. Мені запропонували вклад «Тижневий». Окрім нього відкрив ще й депозитний рахунок «Кишеня», щоб вільно користуватись грошима, оплачувати деякі рахунки і до того ж отримувати відсотки. За цей час я зрозумів, що КРЕДОБАНКу можна довіряти. Дізнався, що його активно підтримує інвестор, банк розвивається, незважаючи на економічні негаразди в країні. Тому з появою депозиту «Стандарт+» під 25% річних без вагань перевів усі кошти на цей вклад. Бо знаю, що зможу безперешкодно отримати свої гроші через декілька місяців.


Банківський порадник  
Банківський порадник  

банківський порадник

Advertisement