Page 1

LADY PERFRCT! 27.02.2012

A w tym numerze: Wywiad z aicluj! ;) Jak ozdobić apartament bez kiczowatego efektu. 5 top najlepszych kremów na suchą skórę Specjalna sesja dla magazynu od modelek z klubu Em.Model ;)


Wywiad z aicluj!!! ;) Etapia876: Co sądzisz o systemie superstar? Aicluj: Myślę ,że jest w odpowiedniej cenie. Każdy kto ma ochotę być wyróżniony to sobie kupi, kto nie to nie. Etapia876: A co sądzisz o klubie Royalty? Aicluj: Trudno powiedzieć sama w nim nie jestem więc nie wiem jak tam jest. Etapia876: A jak oceniasz wykupywanie tytułów za pieniądze. Aicluj: Hm… jak już wspomniałam jeśli ktoś chce to sobie kupi jeśli mu to zbędne to nie kupuje ja rzadko ładuję SS. Etapia876: A jak masz na imię ? ;) Aicluj: Julia ;). Etapia876: O ja też ;)!


Etapia876: A jakie jest twoje hobby w realnym świecie ? Aicluj: Lubię grać na gitarze, śpiewać, tańczyć. Najczęściej jednak w wolnym czasie korzystam z komputera. Etapia876: Ok. dzięki za wywiad ;). Aicluj: Ja również dziękuję ;).

Wywiadu udzieliła: Aicluj Współpracowała i zredagowała: Redaktor naczelna magazynu: Etapia876.


Jak ozdobić apartament bez kiczowatego efektu. Mianowicie mogło by się wydawać ,że ozdabianie i tworzenie apartamentu na stardoll jest łatwe. Mniej znaczy więcej za dużo ozdób i niepotrzebnych rzeczy szpeci. Przepełniony apartament nie wygląda ładnie.

Spójrz tutaj nic nie leży na nieodpowiednim miejscu wszystko jest wyważone i przemyślane.Polecam sklepy Fashion, Basic Decor, Minimalism, Villa, Roots, Folk. Polecam klasyczne rozwiązania.

ten apartament jest kiczowaty i ma za dużo ozdób…


5 top kremów na suchą skórę! ;) 1.Ni vea soft.

2. Ni vea creme.

3.Isana body creme (tylko w Rossman)

4.Naturalny krem oliwkowy Ziaja.

5.Nivea sos balsam.


Specjalna sesja modelek z klubu Em.model!

Modelki: Royal miley27 trendy Sara_snk.


Redaktor naczelna: Etapia876 Wywiad: Aicluj Modelki: Royal Miley27 Trendysara_snk

27.02.2012.

Lady Perfect magazine!  

Perfec magazine about stardoll!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you