Page 1

10.03.2012

Lady Perfect

W tym numerze

Wywiad z Milciafal .1 Wiosenny Makijaż Makijaż Co słychać w klubie em.Model Wiosenne pozdrowienia


Wywiad z Milciafal.1

Etapia876: Od kiedy jesteś na stardoll? Milciafal.1: 29 września miną 3 lata. Etapia876:Lubisz stardoll? Milciafal.1:No pewnie tu jest tak wiele ciekawych rzeczy które mnie interesują ;). Etapia876:A czym się interesujesz w realnym świecie ? Milciafal.1:Głównie muzyką,modą,rysowaniem,fotografią i zakupami lubię szperać w sklepach xD. Etapia876:A jeśli można zapytać jakie jest twoję imię w realnym świecie? Milciafal.1:Pewnie ,że można mam na imię Milena ;).


Etapia876:Co sądzisz o dzisiejszych covergirl? Milciafal.1:O covergirl czy konkurs covergirl ? Etapia876:Konkurs covergirl. Milciafal.1:No cóż to bardzo fajny konkurs moim marzeniem jest jego wygranie ;) Etapia876:Tak właściwie wszyscy na stardoll mają takie marzenia. Ok dziękuje za wywiad ;). Milciafaj.1:Ja również dziękuję ;).

Wywiadu udzieliła: Milciafa.1 współpracowała etapia876.


Wiosenny Makijaz !;)

Potrzebne kosmetyki. Sposób wykonania: Pomaluj oczy tuszami i eyelinerem. Następnie pomaluj oczy zieloną kredką i zielonym cieniem. Potem pomaluj oczy z dołu niebieskim i fioletowym cieniem. Na koniec pociągni usta szminką i muśni policzki brązowym pudrem. Myślę że się podoba ;)!

etapia876 ;)


Co słychać w klubie Em.Model? A dzieje się dużo w marcu modelki czeka dużo pracy co 4dni będą pokazy i sesję do magazynu.Jedną udaną sesję zamieszczam tutaj ;).

A oto zdjęcie z naszej okładki i modelka elza45


Wiosenne Pozdrowienia!;) Pozdrawiam cały klub em.Model Właścicielka etapia876 ;)

Pozdrawiam Zorro__ Cacanaa28

Pozdrawiam wszystkich czytelników ! ;) Właścicielka ;)

Lady Perfect Magazine  

Perfect! Perfect!

Lady Perfect Magazine  

Perfect! Perfect!

Advertisement