Page 6

www.teida.lt

10

SVEIKAM MIEGUI

11

KURIĄ PAGALVĘ PASIRINKTI?

Stuburo skausmas kaklo srityje

Pagalvės su aktyvaus tipo atrama

Ištrauka iš medicinos mokslų daktaro Hugh Smythe tyrimo, Toronto Universitetas

(iš poliuretano porolono) Skausmas

Stuburo skausmas kaklo srityje yra dažnas reiškinys. Tačiau daugeliu atveju jis diagnozuojamas neteisingai, nes simptomai pasireiškia kitose vietose. Dėl traukos ir slėgio jėgų, atsirandančių apatinėje kaklo stuburo dalyje, smegenims perduodamas skausmo signalas apie pažeidimo vietą suprantamas klaidingai. Nuolatinis ir pakartotinis pažeistos vietos žalojimas, ypač miego metu, ilgina atsistatymo trukmę. Norint gydyti efektyviai, reikalinga tinkama atrama apatinei kaklo stuburo sričiai viso miego metu, kiekvieną naktį.

Raktikaulis

Užkelto peties pasekmė

Sveikas miegas yra būtinas, kad užmirštume dienos metu patirtą stresą ir atsipalaiduotume. Jei kokybiškai nepailsime, kankina galvos skausmas, nuovargis, fizinis ir protinis išsekimas. Todėl sveikam miegui reikėtų rinktis SISSEL® ortopedines pagalves, kad miegas būtų gilus ir ramus.

Pagalvės su aktyvaus tipo atrama kaklui pagamintos iš poliuretano porolono, kuris suteikia tvirtesnę taisyklingą atramą kaklui. Šias pagalves dažniausia renkasi ir naudoja suaugusieji. Pagalvės išbandytos daugybę kartų! Rekomenduojama: • įsitempus kaklo/pečių juostos raumenims, • neramiai miegant.

Metalinis rutuliukas parodo, kokia tvirta poliuretano porolono atrama

Pirk internetu a

ee

Kodėl verta rinktis SISSEL® pagalvę?

År ga

5

• Su veliūro užvalkalu (80% medvilnė / 20% poliesteris, dramblio kaulo spalvos, skalbiama 40° C temp.). • Dydis: M – 47 x 33 x 11 cm, L – 47 x 33 x 14 cm.

5

rs gua r

nt

SISSEL® ortopedinė pagalvė Classic

yea

r a nt i

Art. nr.

Forma, kokybė ir dizainas, naudojama ir tyrimais išbandyta jau daugiau kaip 25 metus! SISSEL® pagalvės suteikia reikiamą atramą apatinei kaklo stuburo daliai. Atrama suteikiama visam peties sąnariui ir kaklo sričiai. Unikali pagalvės atramos forma užpildo tarpą tarp peties sąnario ir stuburo, todėl stuburas būna anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Pradėjus miegoti ant ortopedinės pagalvės, gali būti jaučiamas lengvas kaklo ir nugaros tempimas, nes kūnui reikia šiek tiek laiko (nuo 2 iki 14 naktų) iš naujo prisitaikyti prie anatomiškai natūralios ir sveikos padėties.

110.004

SISSEL® ortopedinė pagalvė Classic, L dydis, su užvalkalu 110.005 SISSEL® ortopedinė pagalvė Classic, M dydis, su užvalkalu 110.001.02 Papildomas pagalvės užvalkalas, veliūras, dramblio kaulo spalva, dydis M 110.001.01 Papildomas pagalvės užvalkalas, veliūras, dramblio kaulo spalva, dydis L 110.001.03 Papildomas pagalvės užvalkalas, medvilnė, balta spalva, vienas dydis

SISSEL® ortopedinės pagalvės Plus ir Classic pagamintos iš poliuretano porolono, kuris pasižymi tvirta atrama. SISSEL® ortopedinės pagalvės Soft, Soft Plus, Deluxe ir Bambini pagamintos iš viskoelastinio porolono, todėl yra minkštesnės. Visas pagalves galima skalbti rankomis. Detalesnės informacijos teirautis.

17,90 18,90 19,90

yea

rs gua r

a

nt

ee

SISSEL® pagalvė suteikia idealią atramą kaklui.

• Nuima spaudimą nuo stuburo slankstelių ir tarpslankstelinių diskų. • Reguliuojamo aukščio (įdedant arba išimant VarioPad įdėklą). • Su veliūro užvalkalu (80% medvilnė / 20% poliesteris, dramblio kaulo spalvos, skalbiama 40° C temp.). • Dydis: 47 x 33 x 11/14 cm.

År ga

5

r a nt i

74,99

r a nt i

Pagalvėms suteikiama 5 metų garantija ee

5

År ga

74,99

a

nt

5

rs gua r

Eur su PVM

SISSEL® ortopedinė pagalvė PLUS

Unikalios formos pagalvės atrama užtikrina, kad peties sąnarys yra tinkamoje padėtyje, o stuburui ir tarpslanksteliniams diskams suteikiama atrama.

yea

Kaina,

Pirk internetu

5

Įprasta pagalvė nesuteikia tinkamos atramos kaklui.

Pavadinimas

Daugiau nei 25 metus SISSEL® prekės ženklas rinkoje žinomas kaip aukščiausios kokybės ir vartotojų vertinamas ženklas. Todėl ortopedinėms pagalvėms drąsiai suteikiama penkių metų garantija užtikrina, kad pagalvė nepraras savo formos. Kiekvienas SISSEL gaminys yra kruopščiai atrenkamas ir gaminamas laikantis aukščiausių kokybės standartų, naudojant aplinkai nekenksmingas gamybos technologijas, atsinaujinančius žaliavų išteklius ir inovatyvius sprendimus.

Unikalios formos visų SISSEL® ortopedinių pagalvių kraštas užtikrina idealią atramą pečių juostai gulint ant šono, tokiu būdu nuimant spaudimą nuo stuburo slankstelių ir tarpslankstelinių diskų.

Universali pagalvė! Dėl VarioPad įdėklo, pagalvė pritaikoma žmonėms su skirtingo pločio pečių juosta ir skirtingo ilgio kaklu. Vėdinimo sistema! Daugiau nei 90 vėdinimo kanalėlių padeda išvengti nemalonaus kaitimo ir prakaitavimo.

Art. nr.

110.001 110.001.01

Pavadinimas

Kaina, Eur su PVM

SISSEL® ortopedinė pagalvė Plus, su užvalkalu 75,99 Papildomas pagalvės užvalkalas, veliūras, dramblio 18,90 kaulo spalva, dydis L 110.001.03 Papildomas pagalvės užvalkalas, medvilnė, balta 19,90 spalva, vienas dydis

Profile for Judesio Akademija

Sveikatingumui ir sportui  

Sveikatingumui ir sportui  

Advertisement