Jotun 2022 Global Renk Koleksiyonu: Bir Arada

Page 1

BİR ARADA 2022 R ENK KOLEK SİYONU


DUVAR: JOTUN 5516 IRON BLUE

DUVAR VE RAFLAR: JOTUN 2040 LIGHT GRANITE

YENİDEN BULUŞMA ZAMANI Biz sosyal canlılarız; birbirimizle bağ kurarak gelişiyoruz. Arkadaşlarımız ve ailemizle geçirdiğimiz en değerli zamanların, bizi zenginleştirirken beden ve zihin sağlığımıza da çok iyi geldiğine inanıyoruz. Birlikte olmak bize mutluluk veriyor, ömrümüzü uzatıyor. Bu günlerde birbirimizle derin bir bağ kurmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Konuşmak, gülmek ve hatta sadece bir anlık sessizliği paylaşmak... Bazen yalnızca bir başkasıyla aynı mekanı paylaşmak bile bizi daha iyi hissettirebiliyor ve yepyeni fikirler için ufkumuzu açabiliyor.

MASA: JOTUN 2011 ANTIQUE BRASS

Renklerin de üzerimizde benzer bir etkisi var. Bazı tonlar zihnimizi boşaltarak bizi sakinleştirirken; bazıları da bize enerji veriyor, yaratıcılığımızı harekete geçiriyor. Bu yıl, koleksiyonumuzdaki her tema kimliğimizin farklı bir yönünü ele alırken; bir arada olmanın mutluğundan, zamanı ve mekanı paylaşma ihtiyacımızdan ilham alarak tasarlandı. Çünkü biz insanlar, birlikte olmak için varız.

Lisbeth Larsen Jotun Global Renk Uzmanı

DUVAR: JOTUN 3377 SLATE LAVENDER

ÖN SAYFA: DUVAR: JOTUN 6384 WISH DUVAR VE TAVAN: JOTUN 6383 IMAGINE

DUVAR: JOTUN 7236 JAZZ WHITE MASA: JOTUN 10235 SUMMER SUN


DUVAR: JOTUN 1259 RUSTY

Bir evi onurlandırmanın en iyi yolu, içinde yaşamaktır. Her yüzeyin ışıldadığı, her köşenin temiz olduğu ve her çizginin düz olduğu lekesiz, tertemiz iç mekanlar fotoğraflarda güzel görünebilir, ancak gerçek hayatın görkemli kusurlarına çok az yer bırakırlar. Özgün ve yaşanmışlığı olan evler anılarla yankılanır ve duvarları bize hikayeler anlatır. Duvarların renkleri ve dokuları, raflardaki nesneler ve sanat eserleri, gevşek bir döşeme tahtasının gıcırtısı, pirinç bir kulp üzerindeki minik bir leke... Evimizdeki her bir detay hikayemizi anlatır ve bu sayede ait olduğumuz yerin farkına varırız.

DUVAR: JOTUN 11130 SHADE

DUVAR: JOTUN 12179 EMBRACE PERVAZLAR: JOTUN 1303 OBSERVE TAVAN: JOTUN 1303 OBSERVE

KUCAKLAYIN İZ BIR AK ACAK ANLAR A YER AÇIN

MÜKEMMEL RENK DENEYİMİ Mükemmel renk deneyimi ve doğal dokusuyla Fenomastic Güzel Evim Serisi, en güzel evlerin boyasıdır. Renkler daha zengin ve yumuşak, duvarlar ise pürüzsüz ve doğal bir görünüme kavuşur.

ÖN DUVAR: JOTUN FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL 1303 OBSERVE BANK: JOTUN 1303 OBSERVE DUVAR: JOTUN 0280 CARAVAN


Doğal renkler ve elementler bize yaşam alanımızda benzersiz hikayeler yaratma fırsatı sunuyor. Taşın ve toprağın rustik tonları, bizi yavaşlamaya, yeryüzü ile buluşmaya, güvende hissetmeye ve sadeliğin tadını çıkarmaya teşvik ediyor.

JOTUN 1875 POLEN Altın yumuşak bej tonu. Toprak tonlarıyla hoş bir kontrast yaratır.

JOTUN 1303 OBSERVE ª

JOTUN 0280 CARAVAN ª

JOTUN 1909 CHALK OCHRE

JOTUN 11130 SHADE ª

Sarımsı bej tonu. Hoş bir altın dokunuşu.

Yumuşak altın kahverengi tonu. Güzel ve dengeli.

Sıcak bej tonu. İçten ve güven verici.

Topraksı gri tonu. Topraktan gelen ve doğal.

JOTUN 1876 WILD EARL ª Altın bej tonu. Mükemmel bir bej.

Zamansız yaşam alanları her zaman sanat ve doğa arasındaki hassas denge ile oluşur. Doğal malzemeler, İşlevsel objeler ve özenle seçilmiş sanat eserleri ile eviniz sizi yansıtacak.

JOTUN 12179 EMBRACE ª

JOTUN 1259 RUSTY

JOTUN 5516 IRON BLUE

Yumuşak toprak tonu. Cömert, kucaklayıcı ve dostça.

Yanık toprak tonu. Rustik ve sahici.

Mükemmel grimsi mavi tonu. Ham ve zıt.

ª Bu renkler Fenomastic Güzel Evim Mineral ile de elde edilebilir. Tüm renkler modern baskı teknikleri doğrultusunda gerçeğe en yakın olacak şekildedir. Renk uyumunun önemli olduğu durumlarda gerçek boya örneklerinin kullanılması önerilir. Doğru ve kaliteli renk üretimi, Fenomastic serisi ve diğer Jotun ürünlerinin Jotun Multicolor Sistemi’nde renklendirilmesiyle elde edilir.

DUVAR: JOTUN 5516 IRON BLUE


DUVAR: JOTUN 1875 POLEN

DUVAR: JOTUN 0280 CARAVAN PERVAZ VE MERDİVENLER: JOTUN 0280 CARAVAN

YALIN TONLARLA ZAM ANSIZ MEK ANLAR YAR ATIN.

Yalın tonlar, el yapımı eserler, özenle seçilmiş objeler bizi yansıtan mekanları oluştururlar. Her eklenen yeni malzeme, yeni bir konunun açıldığı bir sohbet gibidir. Aynı bitmeyen ve her gün yeniden bir şey eklenerek değişen bir hikayede olduğu gibi…

MASA: JOTUN 1876 WILD EARL

Saf malzemeler, ham ve dokulu yüzeyler, düzensizlikten ve küçük kusurlardan gelen samimi bir güzelliği temsil ediyor. Böyle bir evi ziyaret eden biri, ortamdaki sıcaklığı ilk anda hissedecektir.

DUVAR: JOTUN 1909 CHALK OCHRE

FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL Fenomastic Güzel Evim Mineral, doğal dokusuyla benzersiz renk oyunu sunuyor. Sadece basit fırça darbeleriyle, Fenomastic Güzel Evim Mineral’in size sunduğu doğal, yumuşak ve mat görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz.

DUVAR: JOTUN FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL 11130 SHADE


DUVAR: JOTUN 0125 PALM LEAF

Renkler bize her zaman ilham verir, duyularımızı harekete geçirir. Koleksiyonun canlı ve görkemli tonları, bize umut ve enerji veriyor. Yaşam sevincinden ve cesaretten ilhamla tasarlanan bu renkler gönlünüzü fethedecek. Evlerimiz, yaratıcı benliğimizin birer uzantısı ve temsilidir. Renkler bir yandan kişiliğimizi yansıtırken, bir yandan da bize umut verir ve yaşam sevincini hatırlatır.

DUVAR: JOTUN 7236 JAZZ WHITE MASA: JOTUN 10235 SUMMER SUN

DUVAR VE TAVAN: JOTUN 8565 HOPE DUVAR: JOTUN 6384 WISH

YENİ - FENOMASTIC ZEN

NEŞELENİN CESUR VE YAR ATICI OLM ANIN ÖZGÜRLÜĞÜ

Fenomastic Zen, doğal dokusu ve eşsiz mat görünümü ile mükemmel renk deneyimi sunar. Yüzeyde oluşabilecek lekeler kolayca silinir, bu sayede duvarlarınız her gün ilk günkü güzel ve temiz görünümünü korur.

SAĞ DUVAR: JOTUN 6383 IMAGINE SOL DUVAR: JOTUN 6384 WISH


Yaratıcı mekanlar, yaratıcı zihinleri harekete geçirir. Enerjik turkuaz tonları, doğadan gelen yeşiller, günışığı sarısı ve lavanta tonlarıyla özgür, neşeli ve ilham dolu bir ortam oluşturabilirsiniz. JOTUN 7236 JAZZ WHITE Saf beyaz. Keskin bir kontrast.

JOTUN 6383 IMAGINE ª

JOTUN 6384 WISH ª

JOTUN 6084 SEA EMERALD ª

Açık mavi-yeşil tonu. Umutlu ve hayalperest.

Ferah turkuaz tonu. Yaratıcı ve ilham verici.

Okyanus yeşili. Çarpıcı ve sakinleştirici.

JOTUN 8565 HOPE ª

JOTUN 0125 PALM LEAF

JOTUN 20186 LAVENDER TOUCH ª

Yumuşak sarımsı yeşil tonu. İlkbahar esintisi.

Altın yeşili. Neşeli bir tropik dokunuş.

Gri dokunuşlu. Pastel mor tonu.

Kendinizi ifade etmek için, evinizde canlı renklere yer açın! Evimiz için yaptığımız seçimlerimizde cesur, deneysel ve hatta kışkırtıcı olmak mümkün. Çünkü hayat sessiz ve sakin olmak için çok kısa!

DUVAR VE TAVAN: JOTUN 20186 LAVENDER TOUCH DUVAR: JOTUN 8565 HOPE

JOTUN 1775 FRESH PASTA ª

JOTUN 10235 SUMMER SUN

JOTUN 3377 SLATE LAVENDER ª

Enerjik sarı. Güneşli ve davetkar.

Canlı bir sarı tonu. Enerjik ve neşeli.

Yumuşak mor tonu. Zarif ve çok yönlü.

ª Bu renkler Fenomastic Güzel Evim Mineral ile de elde edilebilir. Tüm renkler modern baskı teknikleri doğrultusunda gerçeğe en yakın olacak şekildedir. Renk uyumunun önemli olduğu durumlarda gerçek boya örneklerinin kullanılması önerilir. Doğru ve kaliteli renk üretimi, Fenomastic serisi ve diğer Jotun ürünlerinin Jotun Multicolor Sistemi’nde renklendirilmesiyle elde edilir.


MASA: JOTUN 3377 SLATE LAVENDER

DUVAR: JOTUN 20186 LAVENDER TOUCH PANELLER: JOTUN 3377 SLATE LAVENDER

YAR ATICI MEK ANLAR, YAR ATICI ZİHİNLERİ BESLER .

Merakınızın peşinden gidin ve olasılıkları keşfedin. Sıradışı malzemeleri ve objeleri bir arada kullanın, farklı tonlarla çarpıcı renk kontrastları oluşturun. Dilediğiniz gibi denemeler yapmakta özgürsünüz!

DUVAR: JOTUN 6084 SEA EMERALD

Evde geçirdiğimiz süre arttıkça, evimizin tarzının duygularımız üzerinde ne kadar etkili bir güce sahip olduğunu anlıyoruz. Bugün çoğumuz renksiz yaşamlardan sıkıldık... Cesur renklere, neşeye ve yaratıcılığa her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız var!

DUVAR: JOTUN 3377 SLATE LAVENDER DUVAR VE TAVAN: JOTUN 1775 FRESH PASTA DUVAR: JOTUN 7236 JAZZ WHITE YUVARLAK ÜNİTE: JOTUN 20186 LAVENDER TOUCH

DUVAR: JOTUN 7236 JAZZ WHITE MASA: JOTUN 10235 SUMMER SUN

FENOMASTIC GÜZEL EVİM ZENGİN MAT Mat yüzeyler, rengi duvarlarda doğadaki kadar mükemmel gösterir. Özel olarak tasarladığımız birbirinden eşsiz renklerimizi Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat ile duvarlarınızla buluşturun!


DUVAR: JOTUN 12180 PRESENT

Evlerimiz, bizi dinlendiren, canlandıran ve günün sonunda döndüğümüz kutsal alanımızdır. Evimizde aynı zamanda en yakın arkadaşlarımız ve ailemiz ile bir araya gelir ve güzel sohbetler eşliğinde kendimizi güvende hissederiz. Sakinleştirici renkler ve yumuşacık yüzeyler, bizi benliğimizin derinlikleriyle edilecek sohbetlere ve düşüncelere davet eder. İster iç sesimizle, ister başkaları ile sohbet edelim, ikisinin de ruhumuza iyi geleceğine eminiz.

ÖN DUVAR VE PERVAZLAR: JOTUN 20184 THOUGHTFUL DUVAR: JOTUN 20185 FRIENDLY PINK

MASA: JOTUN 2011 ANTIQUE BRASS

DUVAR VE TAVAN: JOTUN 12182 GENTLE WHISPER TAVAN: JOTUN 1376 MIST MASA: JOTUN 2011 ANTIQUE BRASS

FENOMASTIC GÜZEL EVİM SAF İPEK

TADINI ÇIK ARIN YENİLENMENİN VE YENİDEN BULUŞM ANIN ZAM ANI

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, üstün kaliteli ipek mat bitişi ve doğal dokusu ile mükemmel renk deneyimi sunar. Diğer ipek mat boyalardaki plastik görünüm yerine doğal bir doku oluşturması sayesinde duvarlarınız pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşur.


Beden ve zihin sağlığınız için yer açın. Yumuşak gri ve açık toprak tonları zihni sakinleştirip temizleyerek, kendimizi ifade etmemiz için bize yeni bir kapı açar. Belirsizlik dönemlerinden sonra, yumuşak doğal tonlar, evimizin fırtına esnasında sığındığımız limanımız olduğunu bize hatırlatır.

JOTUN 1376 MIST Sıcak yumuşak grimsi beyaz tonu. Alımlı ve kapsayıcı.

JOTUN 12180 PRESENT ª

JOTUN 12181 SOFT COMFORT

Çakıl bej tonu. Rafine ve köklü.

Yumuşak koyu bej tonu. Sıcak ve sakinleştirici.

JOTUN 12182 GENTLE WHISPER ª

JOTUN 20185 FRIENDLY PINK ª

JOTUN 20184 THOUGHTFUL ª

Açık gri-bej tonu. İncelikli ve sağduyulu.

Pastel pembe tonu. Nazik ve sakinleştirici.

Pastel pembe tonu. Sevecen ve sakinleştirici.

Havadar tekstiller ve pürüzsüz dokular, bizi sakinleştiren bu renklerle bir araya geldiğinde mutlu ve dengeli hissedeceğimiz ortamlar yaratır. Seçeceğiniz renklerle soğuk ve steril bir görünümden uzak, zarif ve zamansız bir mekan oluşturabilirsiniz.

DUVAR VE RAFLAR: JOTUN 2040 LIGHT GRANITE SOL DUVAR: JOTUN 1376 MIST

JOTUN 2011 ANTIQUE BRASS ª

JOTUN 2040 LIGHT GRANITE ª

JOTUN 8281 PALE LINDEN ª

Altınımsı şeftali. Zarif ve güzel.

Yumuşak pembe. Doğal ve pozitif.

Yumuşak bir yeşil. Ferah ve sakin.

ª Bu renkler Fenomastic Güzel Evim Mineral ile de elde edilebilir. Tüm renkler modern baskı teknikleri doğrultusunda gerçeğe en yakın olacak şekildedir. Renk uyumunun önemli olduğu durumlarda gerçek boya örneklerinin kullanılması önerilir. Doğru ve kaliteli renk üretimi, Fenomastic serisi ve diğer Jotun ürünlerinin Jotun Multicolor Sistemi’nde renklendirilmesiyle elde edilir.


DUVAR: JOTUN 20184 THOUGHTFUL

DUVAR: JOTUN 12182 GENTLE WHISPER PANELLER: JOTUN 20185 FRIENDLY

RENKLER, EŞSİZ ANLAR YAR ATIR .

Hem çok yönlü hem de kendi başına da karakterli bir duruşu olan saf ve yalın tonlar: Yumuşak doğal tonlar, ten rengi tonları, kum pembeleri ve yumuşak yeşiller... Tıpkı sadeliğin yanında, içinde gerçek bir anlam barındıran bir minimalizm gibi.

DUVAR: JOTUN 12181 SOFT COMFORT

Manzara tablolarının renklerini duvarlarımızla buluşturmak, evimizde geçirdiğimiz zamanı güzelleştirir ve bizi iyi hissettirir. Bu renklerle çevrelenmiş bir ortamda, sevdiklerimizle birlikte dinlendiğimiz ve zihnimizi boşalttığımız anlar yaşayabiliriz.

DUVAR VE PERVAZLAR: JOTUN 8281 PALE LINDEN

DUVAR: JOTUN 12182 GENTLE WHISPER KAİDE: JOTUN 1376 MIST

YENİ - FENOMASTIC ZEN Fenomastic Zen, antibakteriyel formülü sayesinde küf ve bakteri oluşumunu engeller, size ve sevdiklerinize güvenli ve sağlıklı bir yaşam alanı sunar.


JOTUN RENK UZM ANLIĞI

DUVAR: JOTUN 5516 IRON BLUE KAİDE: JOTUN 5516 IRON BLUE

ESTETİK VE UZM ANLIK BİR AR ADA

SİZİ ETKİLEYEN RENGİ SEÇİN

RENKLERE OL AN TUTKUMUZ

Renklerin çevremiz üzerinde etkisi olduğunu ve en güzel evleri yaratmada rol oynadığını biliyoruz. Bunun için, kişisel tercihleri ve bireysel ihtiyaçları karşılayacak renkler tasarlamayı amaçlıyoruz. Size verebileceğimiz en iyi renk tavsiyesi, sizde bir etki bırakan renkleri seçmeniz olacaktır.

Jotun’da yeni renk tasarlamak bizim için bir tutku. Başarımız, kusursuz bir estetik anlayışın ve teknik uzmanlığın dengesinden doğuyor. Uzun yıllara dayanan renk uzmanlığımız sayesinde renk tonları ve küçük nüansları yakalamanın yanı sıra, bunları duvarlarda en güzel duracak şekilde tasarlıyoruz.

EN GÜZEL RENK PALETLERİ

BENZERSİZ RENK FORMÜLLERİ

Aynı paletteki renkleri birleştirmek, evinizde size uyumlu ve tutarlı bir renk ifadesi verecektir. Hayalinizdeki rengi gördüğünüzde tanıyacaksınız.

Doğru rengi tasarlamak, yalnızca doğru ürün ile mümkün olur. Bir renk oluşturulduktan sonraki adım, rengi benzersiz ürün formüllerine uyarlamaktır. Her bir Jotun renk formülü, tüm dünyadaki ilgili tüm ürün çeşitlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

JOTUN RENK L ABORATUVARI

DUVAR: JOTUN 1909 CHALK OCHRE DUVAR VE TAVAN: JOTUN 6383 IMAGINE DUVAR: JOTUN 2040 LIGHT GRANITE

Benzersiz renk formülleri, en iyi malzemeler ve estetik bakış açısının birlikteliğiyle oluşuyor. Renk laboratuvarımız, tasarlanan fikirleri geniş yüzeylerde mükemmel duvar rengini oluşturan rafine renk formüllerine dönüştürür.

RENK GARANTİSİ Benzersiz renk formülleri, mükemmel renk doğruluğu ve kapatıcılık gücünü korurken, rengin farklı ışık kaynakları altında aynı kalmasını da sağlar. Renk koleksiyonumuzda yer alan çiplerdeki her renk, tam olarak duvarınızda görüneceği gibidir.

İHTİYACINIZA EN UYGUN FENOM ASTIC ÜRÜNÜNÜ SEÇİN Hayalini kurduğunuz duvarlara kavuşmak için Fenomastic serisini tercih edin! Duvarlarınızda mükemmel renk deneyimi ve doğal doku için Fenomastic Güzel Evim serisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Mükemmel renk ve dokunun yanı sıra küf ve bakteri oluşumunu engellemek ve duvarlarda oluşabilecek lekeleri kolayca temizlemek için Fenomastic Zen ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz renk ve ürün ile hayalinizdeki duvarlara kavuşun!

RENK GARANTİSİ

KUCAKLAYIN İLHAM PANOSU

NEŞELENİN İLHAM PANOSU

TADINI ÇIKARIN İLHAM PANOSU

Koleksiyondaki renkler, Jotun ürünlerine özel olarak hazırlanmıştır. Sadece Jotun ürünlerini ve renk sistemlerini kullanarak aynı renk tonuna ulaşabilirsiniz.

FENOMASTIC GÜZEL EVİM ZENGİN MAT

FENOMASTIC GÜZEL EVİM SAF İPEK

FENOMASTIC GÜZEL EVİM MİNERAL

YENİ FENOMASTIC ZEN


DUVAR: JOTUN 3377 SLATE LAVENDER MASA: JOTUN 6384 WISH

en gÜzel evler İÇİn fenomastic serİsİ

Jotun mağazalarımızı ziyaret ederek ya da 0 850 480 95 86 Jotun Müşteri Destek Hattı’mıza ulaşarak ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Fenomastic Güzel Evim Zengin Mat - Zengin mat iç cephe boyası - Mükemmel renk deneyimi - Silinebilir

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek - İpek mat iç cephe boyası - Mükemmel renk deneyimi - Silinebilir

Fenomastic Güzel Evim Mineral - Doğal dokulu mat görünüm - Benzersiz renk oyunu - Kolay uygulanabilir

YENİ FENOMASTIC ZEN

Jotun Boya San. ve Tic. A.Ş. Balabandere Cad. Hilpark Suites No: 10 İstinye 34460 Sarıyer / İstanbul Tel: +90 212 279 78 78 Fax: +90 212 279 25 49 jotun.com.tr

Fenomastic Zen - Mat iç cephe boyası - Mükemmel renk deneyimi - Leke tutmaz - Yıkanabilir - Antibakteriyel

Jotun Yapıları Korur

Fotoğrafçılar: Line Klein and ©Trine Hisdal/Tinagent Styling ekibi: Kråkvik & D’Orazio Tasarım: Allegro

FENOMASTIC GÜZEL EVİM

SİZE YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?