Page 1

ВИМІР ДВЕРНИХ ОТВОРІВ Фахівці знають, що гарний монтаж починається із замірів. Це – перший і найважливіший крок. Тому важливо, щоб не тільки встановлення, але і обмір проводилися фахівцем. Він врахує тепловий і звуковий режим кожної кімнати, інші важливі моменти. Щоб правильно зняти розміри дверних отворів, потрібно багато чого знати і вміти. Для цього працюють спеціально навчені замірники-технологи. Хочете, щоб з монтажем Ваших нових дверей не було ніяких проблем? Запросіть на замір фахівця! Кожен дверний отвір індивідуальний і неповторний. При монтажі монтажники постійно стикаються з такими специфічними складнощами, як геометрично неправильні форми дверних отворів, нерівномірна товщина стін, перевищують всі можливі допуски. Насправді в цьому немає нічого страшного, у професіоналів на цей випадок є свої "хитрощі".

МОНТАЖ МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ. Ви можете замовити не тільки міжкімнатні двері, виготовлені на замовлення за Вашим розмірами, але й монтаж міжкімнатних дверей в тому числі і демонтаж старих дверей. При уявній простоті установки, справді добре встановити міжкімнатні двері можуть дуже мало майстрів. Правильний монтаж дверей є необхідною умовою їх тривалої та бездоганної служби. Неправильно виконаний монтаж призведе до незадовільної експлуатації дверей, і навіть до розрегулювання завіс та псування дверної коробки.

Легко монтувати Перед початком роботи ми рекомендуємо перевірити і (якщо потрібно) заново визначити бік відкривання дверей. Якщо дверні завіси розміщені ліворуч від вас, то йдеться про ліві двері з лівими завісами. Якщо дверні завіси праворуч – йдеться про праві двері. Двері розглядаються з боку приміщення, в яке вони відкриваються. За допомогою цієї інструкції Ви зможете легко вмонтувати двері.

УВАГА! Ми рекомендуємо довірити монтаж фахівцям, що надають цю послугу. У разі недотримання вимог цієї інструкції, пошкодження продукції в результаті некваліфікованих дій при монтажі дверного блоку можуть виникнути труднощі в отриманні гарантійних послуг.


1. Підготовка Двері виготовляються під Ваші розміри і можуть бути встановлені без додаткових матеріалів в стандартні дверні отвори. Визначте розміри дверного отвору , а також товщину стіни та коробки. Врахуйте робочий шов між коробкою та стіною 1-2 см.

2. Демонтаж старих дверей Видаліть стару лиштву (налічник), розріжте стару будівельну піну, зніміть використані кріплення до стіни і тоді виламайте коробку із прорізу.

3. Встановлення коробки Встановіть коробку в проріз стіни та зафіксуйте її згори донизу за допомогою шпонок. Вирівняйте коробку за допомогою ,будівельного рівня (васерваги) горизонтально та вертикально. Зважайте на те, щоб верхній та нижній проміжки були однаковими. Перед заповненням піною отворів між коробкою та стіною, саму коробку треба зафіксувати за допомогою розпірних дюбелів і закріпити дверну коробку до стіни. Потрібно використовувати розпірні дюбеля у проміжку не більшому ніж 500 мм. Розпірні дюбеля потрібно підбирати в залежності від виду матеріалу, з якого виконано мур, згідно з інструкціями виробника або правилами будівельних вимог. Необхідно застосовувати стальні дюбелі. З метою зміни положення дюбелів у стіні потрібно скористатися анкерними пластинами після попереднього прикручування їх до дверної коробки. Анкерні пластини потрібно прикріпити до стіни за допомогою дюбелів або гвинтів. Перед заповненням піною та остаточною фіксацією дверне полотно пробно вставляють та перевіряють його функціональність. Потім щілини між стіною та коробкою заповнюють будівельною піною, щонайменше на рівень завіс та замка. Звуження отвору робіть з обох сторін не більше ніж на 40 мм з кожної сторони. В іншому випадку, лиштва НЕ перекриє лінію стику основної стіни і приєднаного елемента. ПРИМІТКА: • Піна при затвердінні збільшується в обсязі приблизно в 5 разів!Протягом 10 хвилин вона збільшується до повного об'єму. • Одного балона 750 мл повинно вистачити на монтаж 3 дверей. Застиглу піну обрізають по краях та знімають розпірні планки. Коробки можуть також кріпитись за допомогою спеціальних дюбелів та гвинтів.


4. Монтаж фіксуючого двохстулкових дверей).

кільця

ригеля

(стосується

Після встановлення двостулкових дверей потрібно відразу ж закріпити втулку ригеля. З цією метою необхідно вільно зачинити пасивну стулку дверей та щільно її замкнути. Після цього треба позначити на паркеті місце, в якому стержень ригеля потрапляє в паркет. Викрутити у паркеті отвір відповідно діаметру та вклеїти втулки ригеля за допомогою цементного розчину, клею для глазурі або монтажного клею. Насамкінець потрібно перевірити правильність зачинення дверей.

5. Монтаж лиштви (якщо потрібно). Після того, як коробка встановлена, до неї монтується лиштва з іншої сторони. Додайте деталі лиштви до місця установки, зробіть розмітку, відліпіть в пристосуванні під кутом 45 градусів. Виконайте цю операцію в наступній послідовності: лівий, верхній, правий Прикріпіть наличник на цвяхи з віддаленою капелюшки або на плоскі шпильки. Лиштва не повинна заважати відкриванню дверей і його слід встановлювати як можна далі від полотна. Після того, як висохли піна та клей, дверне полотно можна повісити на завіси.

6. ЗАХИСТ дверні коробки (рами) від вологи Незалежно від того як експлуатується виріб у вологому або звичайному приміщенні, необхідно ізолювати елементи дверної коробки, лиштви і порога від вологи. Для цього по всій довжині сполучення їх з підлогою завдати безперервно силіконовий герметик. В іншому випадку при потраплянні вологи на деталі їх нижня частина буде руйнуватися. Запам’ятайте! Від правильного монтажу дверей залежить їх експлуатація, тому дотримуйтесь даної інструкції або довірте цю справу майстрові. Ми Вам бажаємо щоб Ваші двері служили довго і не викликали ніяких труднощів.

Інструкція з монтажу дверей  
Інструкція з монтажу дверей  

Інструкція з монтажу дверей від виробника сендвіч-панелей, вхідних та міжкімнатних металопластикових дверей в Україні фірми Медіа-Пласт Укра...

Advertisement