Page 1

Friedebert Tuglase Nimeline Ahja Kool

Johannes Jõgeva

MEEDIA TÖÖD

Leili Rood/Maarika Müürsepp

Ahja 2014


Minust Inimene. Imetaja, eurooplane, eestlane, poiss, Johannes. Mu s체nnip채ev on 5. augustil 1999. Kodus on mul ema, isa, vend, 천de. Mu hobid on sport, m채ngud, editor ja Youtube.


Ahja 26.09.2013

Tere, õpetaja! Ma pole kellegile varem kirja saatnud nii, et Te olete esimene. Aga ma mõtlesin, et kirjutan, sest igav on. Kuidas Teil siis läheb? Mul läheb hästi, hinded on paranenud ja olen nii sama hea. Ainuke halb asi on vene keel ma pole selles hea. Ma elan ikka Ahjal Kärsa külas siin on hea elu rahulik. Ma olen võtnud Arsti klasse olen tulnud parimaks. Mind võeti kolm korda vahele narkootikumite vahele Olin Diiler Teenisin sellega paar millionit. Praegu ma elan augus 3 kilomeetrit Kärsalt Seal augus on hea elu seal on vett ja suua.Ära kellegile ütle seda kohta.Sest ma olen seal üksi. Tervitades Johannes


Päev Võrtsjärve juures

Me läksime Ahjalt peale ja hakkasime Võrtsjärve juurde sõitma. Eksisime mitu korda ära aga lõpuks jõudsime ikka kohale tervena. Alguses me läksime parvega sõitma, mängisime saeal noole mängu oli huvitav. Järgmisena läksime sisse kalasid vaatama, se oli küll igav aga elasime üle. Siis me läksime kala püüdma, oli äge saime kalasid 20 või rohkem (tegime moostlastele ära). Siis kui kalad said püüdud läksime GPS-iga orienteeruma, tegima alguses gruppid aga läpuks kaotasime naad ära ja pidime mälu järgi tagasi minema.Lõpuks me veel läksime bussi juurde ja sõime saiakaesi ja hakkasime kodu poole sõitma.


10 KÜSIMUST KOKALE

1) Mida Teile meeldib kõige rohkem teha? Vastus: Süüa meeldib teha 2) Mis on Teie lemmik maitseaine? Vastus: Sool ja pipar 3) Kas Teile meeldib teha süüa? Vastus: jah 4) Mida Te teete, kui Teil on söök tehtud? Vastus: söön 5) Mitu kokka on koolis? Vastus: 2 6) Mis on Teie lemmik söök? Vastus: ahju kone 7) Kui vanalt Te hakkasite süüa tegema? Vastus: 10 aastaselt 8) Kes Teid õpetas süüa tegema või hakkasite ise tegema? Vastus: hakkasin ise tegema 9) Mitu kartulit Te tavaliselt koorite, kui Te teete süüa kartuliga? Vastus: 32kg


10) Kas Te olete mõelnud raamatut teha? Vastus: ei 10 REEGLIT TUNNIS 1) Käitud ilusti. 2) Ei ropenda. 3) Ei Söö/Joo. 4) Kuulad mida õpetaja ütleb. 5) Kuulad sõna. 6) Ei mõtle omaette. 7) Küsid kui ei saa asjast aru. 8) Ei solva kaasõpilasi. 9) Ei kakle. 10)Ei käi tunnis ringi.

Kui ei täida neid reegleid siis sa lähed direktori juurde.


Nagu puder ja kapsad Esimene päev meil koolis oli lärmakas, sest õpetaja klassis läks ära. Meil kõik lärmasid ja kõndisid ringi isegi meie priimused karjusid nagu hullud loomad. Alguses Jürka vaatas õpetaja kappi leidis sealt 10 euri pani selle endale tasku ja läks tagasi istuma. Õpetaja tulin natukese aja pärast klassi ja vaatas, et kõik karjuvad ja pani kõigile märkuse. Siis meie paharet Toomas kitus , et Jürka võttis õpetajalt 10 euri. Õpetaja läks Jürkaga Direktori juurde ja ta pidi õpetajale andma 100 euri. Kui naad tagasi Direktori juurest tulid siis tund kestis veel 10 minutit. Nad ei rääkinud omavahel enam aind Jürka Ahvardas Toomast. Tund sai läbi ja õpetaja ütles kui veel keegi teeb nii siis kutsume politsei. Kõik said aru ja läksid kodu.

Meediaõpetuse tööd  
Meediaõpetuse tööd  

TÖÖÖD