Page 1

jste skvelĂ˝? rekneme to svetu

leave it to us.


leave it to us. o nas

nase filozofie

Společnost Insidea poskytuje svým zákazníkům široké portfolio služeb z oblasti marketingové komunikace a reklamy s důrazem na kreativitu, originalitu a špičkový grafický design.

Klademe vždy maximální důraz nejen na spokojenost klienta a exaktní měřitelnost výsledků naší práce, ale zejména na to, aby naše ideová řešení byla nadčasová, ale zároveň i moderní. Uvědomujeme si, že úspěchem každé marketingové komunikace není jen pozitivní image, ale především schopnost oslovit konečné zákazníky našich klientů.

Společnost Insidea vznikla v roce 2007 sloučením velmi úzce spolupracujících společností Riehelen Design (kreativní a grafické studio s působností na trhu od roku 1998) a Panda Internet (tvorba www prezentací, intranetových aplikací a internetové reklamy s působností na trhu od roku 1996). Společnost Insidea se tak stává kreativní agenturou nabízející svým zákazníkům realizaci nad- i pod-linkových komunikačních aktivit: počínaje ideovými řešeními marketingové komunikace od návrhů obalů a jejich výrobu, návrhem a výrobou propagačních a reklamních materiálů přes korporátní identitu a návrhy logotypů, signmaking, inzerci a reklamní kampaně, až po elektronické prezentace, dynamické www stránky, databázové aplikace a webhosting. Klademe vždy maximální důraz nejen na spokojenost klienta a exaktní měřitelnost výsledků naší práce, ale zejména na to, aby naše ideová řešení byla nadčasová, ale zároveň i moderní. Uvědomujeme si, že úspěchem každé marketingové komunikace není jen pozitivní image, ale především schopnost oslovit konečné zákazníky našich klientů.

1

prvni kontakt a analyza zadani

3

vyvoj a tvorba

Na samém počátku každé dílčí zakázky či projektu se snažíme o maximální vymezení základních očekávání, potřeb a představ. Toto zadání analyzujeme, oboustranně konzultujeme a na základě těchto informací připravíme předběžnou cenovou nabídku.

Realizujeme schválené kreativní řešení ve všech námi poskytovaných formách služeb od tvorby základního korporátního stylu, grafického zpracování tiskovin, velkoplošného digitálního tisku až po tvorbu webových projektů (konkrétně u realizace webových projektů postupujeme ve vícekolovém řízení daného projektu).

spokojenost klienta

vysoka kvalita kreativita komunikace koncepcni reseni rychlost meritelnost vysledku

2

kreativni a graficke reseni

V této fázi přikročíme k přípravě grafických či jiných kreativních řešení Vašeho zadání, které Vám jsou následně prezentovány. Po výběru a schválení nejvhodnějšího řešení přistupujeme k další fázi realizace.

4

predani a dokonceni

Při předání a dokončení dílčí zakázky či projektu dbáme na 100% splnění Vašeho zadání v dohodnutém termínu. Tímto ovšem naše práce nekončí, ale víceméně začíná. Jsme Vám nadále k dispozici v nepřetržité zákaznické podpoře, přicházíme s návrhy na nová a kvalitativní vylepšení a jsme připraveni splnit Vaše další zadání.


kreativa a grafický design Základem každého námi realizovaného projektu je dobrý nápad a koncept, který je efektivně přenesen do prezentované formy s použitím všech dostupných technologií. Náš kreativní tým je připraven splnit všechny vaše požadavky. Jediné co od vás budeme potřebovat je sdělit nám svou představu a směr, na nás již bude připravit vhodný kreativní koncept, který bude realizovatelný a optimální pro splnění vašich cílů. Každá zakázka či projekt je od prvního setkání a analýzy zadání až po předání a dokončení v rukou šikovných grafiků, kteří jsou zárukou kvality a jsou schopni splnit definované úkoly, o tom vás přesvědčí zveřejněné reference z různých oblastí. Kreativita a grafický design je základem naší práce. Mezi našimi pracemi naleznete originální a velmi dobře zapamatovatelná loga, vizuální styly, tiskoviny, obaly, reklamní kampaně, webové prezentace a reklamní bannery a další grafické práce.


kreativa a grafický design

portfolio

solar energy Klient: MY DVA group a.s. Typ: Ideové a koncepční řešení, grafické zpracování, sazba, pre-press a produkce Realizováno: Duben 2011


firemní identita loga vizuální styl Logo a firemní identita jsou základním identifikačním znakem, který vypovídá o kvalitě svého zpracování, o profesionalitě dané společnosti, o moderním či konzervativním přístupu. Samotný styl loga a firemní identity může naznačit obor působení a činnosti společnosti. Logo by mělo v první řadě vystihovat podstatu, zaměření a filozofii firmy. Skloubit tyto tři základní body umí naši zkušení grafici. Pokud se rozhodujete o zpracování nového loga nebo přepracování stávajícího, můžete se obrátit s důvěrou na nás. Na základě jednoduchého zadání Vám připravíme několik výchozích návrhů. Ten, který si vyberete, dále rozpracujeme. Finální logo Vám předáme v elektronické podobě s jednoduchým manuálem, dle kterého se následně řídí jeho užití.


firemní identita loga vizuální styl

portfolio

zavolej si kuryra Klient: Zavolejsikuryra.cz Typ: Ideová a koncepční řešení, grafické zpracování, sazba a pre-press Realizováno: Prosinec 2008


webdesign tvorba www Webová prezentace je základním stavebním kamenem každé kvalitní prezentace firmy či značky. Chápeme ji hlavně jako marketingový nástroj který má prodávat, nikoliv jen jako pouhou prezentaci. Procesem tvorby www stránek Vás povedeme od jeho začátku až do zdárného konce. Webové prezentace tvoříme již od roku 1996 a jsme zvyklí svou práci dělat poctivě a odpovědně. Máme dostatek zkušeností abychom Vaše představy nejen pouze zhmotnili, ale dokonce povýšili na kvalitní dílo. Naše webové prezentace jsou přehledné, jasně srozumitelné pro jejich cílovou skupinu a kompatibilní pro široké spektrum prohlížečů. Každá naše prezentace je unikátní, věnujeme její přípravě odpovídající péči. Nenabízíme hotová řešení, koncept i grafické pojetí prezentace vzniká vždy na zakázku pouze pro vás. Jsme přesvědčeni, že to je jediný způsob, jak může váš web v záplavě jiných “instantních” řešení vyniknout a opravdu tak plnit svůj hlavní účel - prodávat vaše produkty nebo služby. Prohlédněte si naše reference a udělejte si obrázek sami. Oslovte nás a dejte nám možnost Vás přesvědčit, že volba našeho týmu bude pro Vás dobrou volbou.


webdesign tvorba www

portfolio

eshop husky Klient: HUSKY CZ Typ: Ideová a koncepční řešení, analýzy a konzultace přístupnosti, grafické zpracování. Realizováno: Únor 2011


optimalizace seo sem marketing Optimalizace pro vyhledávače učiní webové stránky nejen více viditelné, ale přivede vám jejich prostřednictvím více přesně cílených zákazníků. Jedná se o velmi efektivní způsob, jak učinit vaši webovou prezentaci více prodejnou (přímá podpora prodeje), případně více viditelnou (podpora značky). Většina vaší konkurence, tedy alespoň ta, která na trhu něco znamená, pravděpodobně již svou prezentaci má pro vyhledávače více či méně optimalizovanou. Záleží tedy hlavně na Vás, zda Vám připadne z “koláče” internetového prodeje podstatná část, nebo z něj zbydou jen drobky. Otázka tedy nezní zda SEO ano či ne, ale pouze s kým a jakým způsobem. Čím dříve začnete, tím dříve začne optimalizace ve výsledcích vyhledávání přinášet své ovoce.


optimalizace seo sem marketing

portfolio

growin Klient: GROWIN Typ: Ideová a koncepční řešení, grafické zpracování, tvorba XHTML šablon. Realizováno: Květen 2010


produkce a realizace Produkce a realizace je velmi široká oblast, kterou pokrýváme našimi agenturními službami v oblasti zajištění reklamních materiálů, od kreativy a grafického designu, přes výběr vhodné technologie či materiálu až po samotnou realizaci nebo instalaci. Ofsetový tisk Zajišťujeme komplexní polygrafické služby a jsme specialisté na kvalitní ofsetový tisk včetně dokončovacích prací. Máme dlouholeté zkušenosti a know-how, garantujeme tak kvalitní tisk a zpracování za velmi zajímavých cenových podmínek. Běžně produkujeme a realizujeme letáky, plakáty, desky s chlopní, newslettery, brožury, katalogy, krabice a jiné obaly. Malonákladový tisk Zajišťujeme malonákladový vysokorychlostní oboustranný digitální tisk, včetně dokončovacího zpracování. Velkoplošný digitální tisk Produkujeme velkoplošný (velkoformátový) digitální tisk vyhovující nejmodernějším trendům v oblasti kvalitní interiérové i exteriérové reklamy. Díky dlouholetým zkušenostem Vám poradíme s výběrem vhodné technologie nebo materiálu. Kromě klasických produktů velkoplošných tisků jako megaboardy, bigboardy, billboardy, backlighty, plachty vč. výstavby a instalace, citylight vitríny nabízíme i toto: nestandardní reklamní nosiče, podlahová grafika, autoplachty, polepy aut, autobusů a tramvají, tisk na koberce, plakáty, letáky, P.O.S. materiály, vlajky a potisk textilií.


produkce a realizace

portfolio

husky - kampan léto 2010 Klient: HUSKY CZ Typ: Ideové a koncepční řešení, grafické zpracování, sazba, pre-press a produkce Realizováno: Leden 2010


imagová a produktová fotografie Fotíme imagové, produktové i reportážní fotografie. Tvoříme návrhy scénářů pro reklamní kampaně. Fotoprodukce reklamních a produktových fotografií Na základě našeho kreativního konceptu tvoříme reklamní a produktové fotografie. Díky přímé interní součinnosti vlastní fotoprodukce a následné postprodukce jsme schopni dosáhnout těch nejlepších výsledků. Technicky jsme velmi dobře vybaveni pro tvorbu celého spektra profesionáních reklamních fotografií dle aktuálních trendů a nejnovějších poznatků v oboru reklamní fotografie. stylizovany portret Produkujeme profesionální a kreativní portréty pro reklamní užití, firemní portréty managementu apod. V případě, že požadujete ta nejznamější jména před i za objektivem, jsme schopni je díky svým dlouholetým zkušenostem a kontaktům v oboru zajistit za velmi zajímavých podmínek. fotoprodukce klientske fotobanky Každá spolupráce by měla být i maximálně efektivní, dle našich zkušeností k efektivní tvorbě velmi často pomáhá vytvořená klientská fotobanka, kterou jsme schopni zajistit ve špičkové kvalitě originální produkcí v požadovaném tématu a rozsahu. fotoedice a fotobanka Nabízíme fotoedici a výběr kvalitních royalty free fotografií s licencí. Levné legální fotografie, pro Vaše komerční i soukromé potřeby, fotky za super ceny! Jedná se o obrázky, fotografie, fotky, ilustrace, vektorovou grafiku z celého světa na prodej pro Vaší propagaci, reklamu, web i tisk. Jedná se o milióny online dostupných fotografií za nejlepší ceny. Fotografie pro Vás vybereme a odprezentujeme ve velmi krátkém čase.


imagová a produktová fotografie jiri langmajer - dentmatico Klient: Dentmedico Typ: Ideová a koncepční řešení, produkce. Realizováno: Leden 2011 Pro zubní kliniku Dentmedico, největší soukromou zubní kliniku v ČR, jsme v rámci spuštění nových webových stránek připravili unikátní mini kampaň s podtitulem “Úsměv? / Úsměv.” s Jiřím Langmajerem, který se jakékoliv komercializaci velmi intenzivně vyhýbá. Nicméně povedlo se nám vytvořit sérii fotografií a to ve spolupráci s fotografem Angelo Božacem, který je držitelem řady světových ocenění jako např. Haselblad Open Award nebo Helmut Newton and Taschen Award.

portfolio


Insidea  

Jitka Cechova - katalog Insidea

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you