Page 1

LVICE 2013

JIŘÍ KVĚŠ


2


Lvice 2013 Jiří Kvěš

***

3


Lvice (Prolog) Je to česká Lvice Srdce bojovnice Pro triumf si kráčí Seč jí síly stačí Je to česká Lvice Srdce bojovnice Nerada se vzdává Téměř neprohrává Je to česká Lvice Srdce bojovnice Pochází z Fulneka Občas si zaštěká* Je to česká Lvice Srdce bojovnice Tenisová hvězda Co pro tým se rozdá Je to česká Lvice Srdce bojovnice I hříva jí vlaje Když na kurtu hraje Zkrátka – česká Lvice *** *

POJĎ! 4


2013 ***

5


Austrálie Australské slunce a horko a prach Z toho, co viděl jsem, mám trochu strach Celé to vypadá jak špatný vtip Zatím se nedaří, snad bude líp Já stále doufám, co jiného zbývá Že obrovská síla uvnitř se skrývá A až ji objeví, zas bude zářit Tu smůlu prolomí, bude se dařit Rok ještě nekončí, teprve začátek Teď není čas na to, dívat se nazpátek Budoucnost jsou nepopsané listy Zlatými písmeny bude v nich stát O další vavříny že chce se prát Ono to půjde, tím jsem si jistý *** V Brisbane konec v druhém kole (celkový vítěz S. Williamsová), v Sydney konec v prvním kole (celkový vítěz A. Radwaňská).

6


7


Australian Open „Děkuji vám fanoušci, za to, že mi nepřestáváte věřit! Moc si toho vážím a slibuji, že se vrátím silnější.“ Petra Kvitová Tvůj slib já přijímám rád Vím, jak skvěle umíš hrát Že ho splnit dokážeš Že nám ještě ukážeš Na oplátku přísahám: Pevnou víru v Tebe mám Prohlašuji beze studu Věřím Ti a věřit budu *** Na Australian Open trochu nešťastný konec už v druhém kole na raketě Laury Robsonové po dlouhé bitvě, která ve třetím setu skončila v poměru 11:9 pro Lauru. Svůj druhý titul zde získala Viktoria Azarenková.

8


9


Paříž Jak jenom vylézt ven z bludného kruhu? Kde vůbec vzít tolik potřebnou vzpruhu? Jak sakra prolomit tuhletu krizi? Kde sebrat sílu, když naděje mizí? Odpověď neznám, i když bych rád Jedno však vím - ty budeš hledat Dít začnou se věci, až najdeš řešení Soupeřky čeká jen od strachu pocení Tak ať to hledání není moc dlouhé Ať tahle krize jsou vzpomínky pouhé *** Krize pokračuje. :-( Konec ve čtvrtfinále na raketě Kristiny Mladenovicové. Turnaj vyhrála Mona Barthelová.

10


11


Bojovala statečně Bojovala statečně S hvězdou první velikosti Bojovala skutečně Nevyšlo to - to je k zlosti Bojovala vyrovnaně Tohle nikdo nečekal Bojovala odhodlaně Však soupeřka půjde dál Bojovala a urvala Čtyři výhry v řadě O pátou se tvrdě prala To je snad nasnadě Bojovala, i když padla Chmury jsou mi cizí Myslím totiž, že to zvládla Porazit tu krizi *** Nejprve ve Fed Cupu porazila Jarmilu Gajdošovou a Samanthu Stosurovou, čímž posunula Češky do semifinále, pak v Dauhá ještě přidala vítězství nad Jekatěrinou Makarovovou a Nadiu Petrovovou, nestačila až na Serenu Willamsovou, které ale dokázala vzít set. SW se tak stala nejstarší světovou jedničkou historie.

12


13


Obsah Lvice (Prolog).........................................................4 2013..................................................................................5 Austrálie..................................................................6 Australian Open......................................................8 Paříž......................................................................10 Bojovala statečně..................................................12 ***

Fotografie jsou stažené z internetu a oficiálních stránek Petry Kvitové. 14


15


16

Lvice 2013  

Petra Kvitová pohledem jednoho fanouška, tentokrát v roce 2013

Lvice 2013  

Petra Kvitová pohledem jednoho fanouška, tentokrát v roce 2013

Advertisement