Mgr. Karel MACEČEK

fyzioterapeut

makostav

servis s.r.o.

v minulém kole FC Táborsko - 1.SC Znojmo FK 1:1 (0:1) FC MAS Táborsko: Toma – Landovský (46.Hovorka), Cíferský, Hanzlík, Mráz – Kalvach, Ciku (86.Fulnek), Nešický, Džafić – Javorek, Mrázek (73.Froněk)

1.SC Znojmo FK: Doleček – Helísek Svozil, Odehnal, Cihlář – Njire, Chereda, Urbančok (60.Nepožitek), Javůrek (89.Bartolomeu) - Šumbera (75.Rybička), Klíma

Branky: 54.Javorek – 6.Javůrek ŽK: 75.Nepožitek Rozhodčí: Matějček – Kubec, Vít

ani na pošesté jsme na výhru v Táborsku nedosáhli Na zelený trávní nastupoval náš tým s vynucenými i nevynucený změnami v sestavě. A začali jsme velmi dobře. Hned z prvního útoku a z první střely na branku jsme se dostali do vedení. Po přesné přihrávce Šumbery se do listiny střelců zapsal Jan Javůrek - 0:1 6. Minuta. Domácí tým i diváci v hledišti zmlkli a začali se probouzet přibližně po půl hodině hry. My ale znovu zahrozili dvěma protiútoky a moc nescházelo k navýšení skóre. To už se ale domácí vzpamatovali z rychle inkasované branky a začali zlobit. Hlavně ze standartních situací. Jen za první poločas měli 7 rohů. Znojmo tento nápor ustálo a do šaten se šlo za stavu 0:1. Začal druhý poločas a hosté jakoby zapomněli sebejistotu v kabině. Domácí nás zavřeli na naší polovině a připsali si další tři rohy během deseti minut. Nedokázali jsme se dostat do herní pohody z první půle a vyrovnávací branka visela ve vzduchu. A když dráždíte tygra bosou nohou, musí přijít z jeho strany potrestání. Když to byl na naší straně Javůrek, kdo se trefil do brány, tak na straně domácích to byl Javorek - 1:1 54. Minuta. I přes snahu domácích strhnout vítězství na svoji stranu, se hra malinko vyrovnala a byli jsme to i my, kdo mohl rozhodnout o třech bodech. Největší příležitost měl Chereda, když nejprve jeho střelu na bránu srazil jeden obránce a následně druhou ránu mířil vedle. Nepodařilo se nám využít ani rohových kopů, které následovali v rychlém sledu. Bod z Táborska je cenným bodem, žel nepodařilo se nám zlomit prokletí ze stadionu v Táborsku a odvézt si plný počet bodů. Přesto může za zisk bodu z venku zavládnout spokojenost na naší straně.

8. 8. 8. 8. 8. 8. 8.

21.9.2016 23.9.2016 24.9.2016 24.9.2016 24.9.2016 25.9.2016 25.9.2016

FK Viktoria Žižkov   SK Dynamo Č. Budějovice   FK Fotbal Třinec   FK Pardubice   1.SK Prostějov   MFK Vítkovice   FK Varnsdorf

Slezský FC Opava   MFK Frýdek-Místek   FK Ústí nad Labem   FC Baník Ostrava   FC Sellier & Bellot Vlašim   FK Baník Sokolov   SK Sigma Olomouc

NEZAPOMEŇTE PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ DOMA

STŘEDA 12.10.2016 v 17°° hod.

3:3 (0:1)  3:1 (1:1)  0:2 (0:1)  0:0 (0:0)  0:3 (0:1)  0:1 (0:0)  0:3 (0:1)

REPREZENTACE opět ve Znojmě

U 21 ČESKO

MOLDAVSKO tento pátek 7.10.2016 v 18°°

ve Znojmě

Lavička: ještě není konec

Na Soukeníku jsme se dostali do brzkého vedení, v druhé půli však dokázal soupeř srovnat a stanovit konečné skóre na 1:1. Trenér Radim Kučera uznal, že Táborsko mělo na začátku druhé půle velkou převahu, ze které srovnalo. Ústup z aktivity ho samozřejmě mrzel, stejně jako některé nedohrané brejky. Celkově byl ale nakonec s bodem spokojený. Trenére, jste spokojený s bodem? Jak byste ohodnotil utkání? Do utkání jsme vstoupili dobře, dali jsme první gól, měli jsme dobré brejkové situace. V první půli jsme působili daleko lepším dojmem než v druhém. V něm jsme možná z obavy o výsledek nebyli v úvodu tolik aktivní. Domácí prohrávali, měli převahu, vypracovali si šance a dokázali vyrovnat. Pak se mohla výhra přiklonit na jednu či druhou stranu. Domácí měli šance, my také. Hrozili jsme z brejků, které jsme mohli dotáhnout. Bod beru jako dobrý, je z venku a to se počítá. ...( Více na stránkách www.1scznojmo.cz )

Utkání na Táborsku bylo po dlouhém zranění jeho třetím v základní sestavě. Obránce Tomáš Cihlář se už opět prohání po levé straně hřiště s kapitánskou páskou tak, jak jsme zvyklý a postupně se dostává do herní pohody. Na jihu Čech jej čekala pořádná porce práce, jelikož domácí oběma našim stranám a krajním obráncům nenechali vydechnout. Ze Soukeníku jsme si nakonec odvezli bod a Cihla jej stejně jako trenér Kučera kvitoval. Jsi spokojený s bodem vzhledem k vývoji utkání? Vzhledem k vývoji asi ano, protože Táborsko prokázalo, že je to kvalitní tým. Druhou půlku na nás vlétlo, z čehož pramenilo vyrovnání. Pak se to přelévalo z jedné strany na druhou. S bodem můžeme být spokojení. Čím to bylo, že nás Táborsko na začátku druhé půle tolik zatlačilo. Bylo to v tom, že hrálo opravdu tak dobře? V kabině jsme si říkali, že na nás soupeř vlétne, čekali jsme to. Ale i přesto jsme začátek druhé půle nezachytili, nepodrželi jsme balón, nemohli jsme kombinovat, z čehož pramenila převaha Táborska. Domácí dobře drželi balón, z pravé i z levé strany létalo do našeho vápna hodně centrů. Pak přišlo vyrovnání, až po něm jsme se zase chytli. ...( Více na stránkách www.1scznojmo.cz )

9

Informace k utkání U21 ČESKO - MOLDAVSKO JEDNOTNÉ VSTUPNÉ : 50,- kČ DĚTI DO 15 LET: ZDARMA Předprodej: 29. a 30.9., 3. a 4.10. Po 3.10. Út 4.10.