Page 1

NP Keskerakonna Noortekogu Poliitikakool Kutsume Teid 8. novembril 16:30-21:00 (eesti keeles) ja 15. novembril 16:30-21:00 (vene keeles) Vene Kultuurikeskuses toimuvasse poliitikakooli teemal:

„Võimu ja jõustruktuuride ning meedia poolne sekkumine poliitikasse“. KNPK idee: Siin räägitakse muljetavaldavaid lugusid salajastest jälitustegevustest, telefonikõnede ja kohtumiste pealtkuulamisest, imekspandavatest KAPO operatsioonidest ja inimeste värbamisest. Siin saad teada miks ja kuidas Sinu sõbrast võib saada kaitsepolitsei agent, miks jõustruktuurid eiravad teatud inimeste poolt toime pandavaid ebaseaduslikke toiminguid ja samas teiste vastu esitatakse alusetuid ja põhjendamatuid süüdistusi. Miks meedia neutraalsus on kõigest näiline ja miks püüab ta aina rohkem sekkuda poliitikasse mõjutades avalikkuse arvamust, miks meedia meelestatus oleneb poliitiku kuuluvusest teatud erakonda ning kuidas meediasse satub info, mis ei kuulu avalikustamisele. Arutleme ka e-valimiste afääri üle, mille õigsus ja turvalisus seavad kahtluse alla kogu e-valimiste olemuse.

KNPK teemad ja esinejad: 8. november (eesti keeles): •

• •

„Jõustruktuuride sekkumine poliitikasse“ Kalle Klandorf, abilinnapea, Keskerakonna aukohtu esimees, endine operatiivtöötaja ja eriteenistuse juht „Võimustruktuuride sekkumine poliitikasse, E-valimised“ Priit Toobal, Riigikogu liige, Keskerakonna peasekretär „Meedia poolne sekkumine poliitikasse“ Aivar Riisalu, Riigikogu liige

15. november (vene keeles): • • •

„Jõustruktuuride sekkumine poliitikasse“ Kalle Klandorf, abilinnapea, Keskerakonna Aukohtu esimees, endine eriteenistuse juht „Meedia poolne sekkumine poliitikasse“ Mihhail Kõlvart, abilinnapea „Võimustruktuuride sekkumine poliitikasse, E-valimised“ Mihhail Stalnuhhin, Riigikogu liige

Korraldaja soovitus: Kui valdad mõlemat keelt siis osale mõlemas poliitikakoolis. Kuna tegemist on erinevate esinejatega, kelle lood põhinevad nende endi kogemustele ja igaüks avaldab oma isiklikke arvamusi, siis ettekanded on erinevad ja ei kordu.


Toimumiskoht: Vene Kultuurikeskus (Mere pst 5, Tallinn), III. korrus, v채ike saal Osalemiseks tuleb ennast eelnevalt registreerida. Osalemissoovist teatage meid hiljemalt 28.10.2011 saates e-kirja aadressile jelena.poliitikakool@gmail.com Kirjas m채rkige oma nimi, perekonnanimi, klubi (kui olete KENK-i liige), telefon ja e-posti aadress.

R천천msate kohtumisteni,

Jelena Kalbina KNPK korraldaja Skype: fjord4 jelena.kalbina@tallinnlv.ee

NP Keskerakonna Noortekogu Poliitikakool

KNPK Kutse (E)  

8.11.2011 ja 15.11.2011 kell 16:30-21:00

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you