Page 1

Kúpeľné oblátky katalóg výrobkov

www.wafer.sk


O nás

Firma WAFER s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom kúpeľných oblátok. Ako jedna z mála firiem na Slovenskom trhu zostávame verný tradičnej receptúre, ktorá zaručuje lahodnú chuť a kvalitu našich výrobkov. Ako jediný výrobca na Slovensku ponúkame aj mini oblatky. Lákavé, chutné a tradičné. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa naše oblátky stavajú súčasťou skoro každej batožiny, s ktorou sa z Kúpeľov vracajú návštevníci či pacienti k svojím najbližším. Naše oblátky patria k neodmysliteľným suvenírom z „Kúpeľov“. Na nasledujúcich stránkach Vám predstavíme detailne celý sortiment našich produktov a veríme, že si z neho určite vyberiete.

Z HISTÓRIE FIRMY Prvé zmienky o kúpeľných oblátkach sú z 18. Storočia na území českej republiky. Pôvodne domáca výroba určená skôr pre vlastnú potrebu sa postupne s rozvojom kúpeľníctva stávala veľkovýrobou pre obchodné účely. Ponuka oblátok bola v ostatnom čase rozšírená. Lákavé, chutné a tradičné. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa naše oblátky stavajú súčasťou skoro každej batožiny, s ktorou sa z Kúpeľov vracajú návštevníci či pacienti k svojím najbližším. Naše oblátky patria k neodmysliteľným suvenírom z „Kúpeľov“.


Náš výrobný sortiment tvoria tri základné druhy:

– klasické spekané oblátky s cukrovým posypom – klasické krémové oblátky – trojhranky s krémovou náplňou Na nasledujúcich stránkach Vám predstavíme detailne celý sortiment našich produktov a veríme, že si z neho určite vyberiete.

Slivka Kakao

Jablko - škorica Kokos

Oriešky

Vanilka

KLASICKÉ SPEKANÉ OBLÁTKY S CUKROVÝM POSYPOM BALENÉ V KRABIČKE

180g


Višňa

Čokoláda

Jahoda - jogurt

čokoláda - mentol

Vaječný likér

Citrón

KLASICKÉ KRÉMOVÉ OBLÁTKY BALENÉ V KRABIČKE:

V ponuke máme aj: Alžírska káva, Amareto, Arašida, Marhuľa, Čokoláda - čili, Pistácia, Malina, Čierna ríbezľa, Šampánske - broskyňa, Šampánske - melón Exclusive - biela a tmavá čokoláda

180g


Jahoda - jogurt

čokoláda - mentol

CIitrón

Višňa

Čokoláda

Vaječný likér

TROJHRANKY S KRÉMOVOU NÁPLŇOU BALENÉ V KRABIČKE:

175g


KLASICKÉ SPEKANÉ OBLÁTKY S CUKROVÝM POSYPOM BALENÉ VO FÓLII S GRAFIKOU:

180g

V ponuke máme aj: Vanilka, Oriešky, Kakako, Kokos, Jablko -škorica, Slivka

180g


KLASICKÉ KRÉMOVÉ OBLÁTKY BALENÉ VO FÓLII S GRAFIKOU:

V ponuke máme aj: Vanilka, Oriešky, Kakako, Kokos, Jablko -škorica, Slivka

V ponuke máme aj: Vanilka, Oriešky, Kakako, Kokos, Jablko -škorica, Slivka

180g

180g


KONTAKT

WAFER s.r.o. Bardejovské Kupele 1991 086 31 Bardejov tel.: +421 905 814 063 +421 905 719 834 e-mail: wafer@wafer.sk www.wafer.sk

wafer - navrh  
wafer - navrh  
Advertisement