Page 1

VÁŠ FLEETOVÝ SPECIALISTA


Pomáháme Vám za výhodných podmínek řešit mobilitu. Můžete se na nás obrátit s důvěrou, že Vaše očekávání nezklameme a pomůžeme Vám ušetřit čas při správě vozového parku.


Autocentrum BARTH v údajích Jméno: Autocentrum BARTH a.s. Založeno: 1998 Sídlo: Hůrka 1798, 530 12 Pardubice, ČR Certifikáty: ISO 9001:2008 Celkový obrat: 732 mil. Kč bez DPH (za rok 2011) Počet zaměstnanců: 106 Počet poboček: 3 Počet prodaných vozů: 1.757 (za rok 2011) 2.000 (plán na wrok 2012)


15 výhod pro vás Značky ŠKODA, VW, Audi, PEUGEOT - nejlepší fleetové portfolio na českém trhu - široký výběr značek (...až 90 modelů) - vše pod jednou střechou

Největší servisní kapacita v Pardubicích a Hradci Králové, 2 lakovny a klempírny, více než 40 náhradních vozů k dispozici

Správce vozového parku - jedna kontaktní osoba u nás pro všechny Vaše požadavky

Nehodová ambulance – odtah, náhradní vůz a vyřízení pojistné události - pro Vás zdarma

Servisní bonusový balíček - atraktivní sleva na servisní práce, originální díly, příslušenství (např. letní a zimní pneu)

Pick-up servis - zdarma Vás či Váš vůz odvezeme nebo přivezeme

Benefit VIP karta pro Vaše zaměstnance - všem Vašim zaměstnancům poskytujeme stejné výhody a slevy jaké máte s námi sjednány

Komfort servis - WiFi, internet, TV a denní tisk v čekací zóně v servisu, objednání do servisu pomocí bezplatné telefonní linky nebo přes internet, bezplatné mytí vozů, originální díly skladem

- o 10% nižší ceny na servisní práce pro vozy starší 4 let + ECONOMY originální díly za nižší ceny

Výkup flotily ojetých vozů za výhodné ceny i na protiúčet, ocenění vozu zdarma

Dlouhodobé pronájmy vozů

Speciální půjčovna vozů - 7 místné vozy, dodávky na odvoz materiálu, luxusní Audi A8 (možno i s řidičem), půjčovna originálního příslušenství

Polepy vozů včetně grafického návrhu

MOBILITA

Nejvýhodnější nabídky financování, S námi jste 24 hodin denně mobilní operativní leasingy, úvěry a pojištění SERVICE MOBIL a ODTAHOVÁ s výraznou slevou vč. našich makléřů - SLUŽBA ŠkoFIN s.r.o., LeasePlan Česká republika, s.r.o., Business Lease s.r.o., ČSOB Leasing, a.s., UniCredit Leasing CZ, a.s., ARVAL CZ s.r.o.


Představujeme naše produkty Správce vozového parku VIP karty pro zaměstnance Nehodová ambulance Pick-up servis Service Mobil a Odtahová služba Speciální půjčovna vozů Polepy vozů včetně grafického návrhu


Správce vozového parku jedna kontaktní osoba pro všechno Správce vozového parku Vás informuje o všech novinkách v oblasti servisních služeb. Má kompetence nabídnout vždy řešení Vašeho problému včetně nestandardních požadavků! Má veškeré informace o flotile vozového parku, který je u nás servisován. Dokonale zná domluvené servisní podmínky s Vámi či Vaši společnost. Na požádání může Vašemu managementu podávat informace o stavu vozidel, která u nás byla v servisu. Vaše vozy objednává do servisu osobně.


VIP karty pro Vaše zaměstnance Vašim zaměstnancům můžeme poskytnout stejné výhody a slevy jaké máte sjednány s námi dle uzavřené smlouvy. Zaměstnanec může obdržet VIP kartu se svým jménem a informačním letákem, kde jsou v přehledu uvedeny všechny výhody, které u nás může čerpat na základě uzavřené rámcové smlouvy.


V PŘÍPADĚ NEHODY VOLEJTE 24 hodin

605 205 205 NAŠE POMOC JE ZDARMA!

Nehodová ambulance Zdarma zajistíme odtah Vašeho nepojízdného vozu. Zdarma Vám poskytneme náhradní vozidlo po dobu opravy.

NEHODOVÁ AMBULANCE

Zařídíme vše s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu). Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu, lakovně nebo klempírně. Zajistíme proplacení úhrady škody na náš účet bez Vaší spoluúčasti.


Pick-up servis Váš vůz zdarma vyzvedneme, nebo ho odvezeme do našeho servisu,

Dočista jiný servis Když není času nazbyt

a to při běžných servisních prohlídkách. Naši pracovníci přijedou do Vaší firmy či společnosti a vyzvednou Vaše vozidlo na opravu, sepíšou s Vámi protokol o převzetí a vozidlo odvezou do našich servisů. Následně, po provedené opravě, umyté vozidlo s vyčištěným interiérem a s fakturou opět vrátíme k Vám. V rámci služby nabízíme i náhradní vozy pro případ, kdy musí být klient mobilní. Je také možné odvézt zaměstnance, který vůz do servisu přiveze.


MOBILITA

Naše vozy jsou Vám k dispozici 24 hodin denně SERVICE MOBIL

737 230 666 ODTAHOVÁ SLUŽBA 605 205 205


Zadní díl výfuku Fabia Combi včetně montáže

Např.

Běžná cena

5.288,-

2.491,-

A Economy

OD Nabídka ŠK

Destičky a kotouče VW Caddy včetně montáže Např.

7.821,-

Běžná cena

5.803,-

nomy

wagen Eco

olks Nabídka V

Originálně sestavený levnější servisní program pro vozy starší 4 let - sleva 25 % na provedenou práci - originální díly od výrobce z řady Economy dílů - sleva 20 % na ostatní díly a náplně (např. olej) - při opravě jsou používány výhradně originální economy díly výrobce a předepsané postupy, takže si Váš vůz zachová nejvyšší možnou míru spolehlivosti, bezpečnosti, komfortu a zachová vozu záruku mobility - oproti neznačkovým a nesmluvním servisům účtujeme za provedené práce pouze výrobcem stanovené normalizované pracovní časy


Chcete překvapit své blízké jízdou v luxusní limuzíně? Potřebujete odvést náklad, který se Vám nevejde do auta? Speciální půjčovna vozů - 7 místné vozy, dodávky na odvoz materiálu, luxusní Audi A8 (možno i s řidičem)

Půjčovna originálního příslušenství - držáky na kola, střešní boxy, příčníky ...


Polepy vozů včetně grafického návrhu Naše reklamní agentura Vám připraví návrh přímo na míru a své nové vozy si můžete převzít rovnou polepené. Ušetříte tak čas, protože v době výroby Vašeho vozu si odladíte grafické návrhy s agenturou a nový vůz polepíme hned, jak k nám dorazí z výroby. Mít totiž vlastní reklamu na firemních vozech se vyplácí dvojnásob. Neplatíte za pronájem plochy, navíc vozidla polepem chráníte a bez problémů tak udržujete svůj vozový park v dobré kondici. Fólie můžete mít jak na karosérii vozu, tak i na sklech a bez problémů je můžete pravidelně měnit. Fólie lze lehce odstranit, protože jsou oproti barevným nástřikům velmi úspornou a efektivní alternativou. Při opravách není nutné vynakládat další finanční prostředky na lakování vozu.


Naše největší fleetové obchody V předchozích obdobích :

V 2011:

V 2012:

VCES a.s. 357 ks vozů

VCES a.s. 105 ks vozů

VCES a.s. 84 ks vozů

RWE Interní služby, s.r.o. 60 ks vozů

VIG GROUP s.r.o. 20 ks vozů

VIG GROUP s.r.o. 44 ks vozů

Lesy České republiky s.p. 53 ks vozů

Marius Pedersen GROUP 36 ks vozů

Marius Pedersen GROUP 33 ks vozů

VIG GROUP s.r.o. 25 ks vozů

FOXCONN CZ s.r.o. 21 ks vozů

Česká spořitelna a.s. 62 ks vozů

Dodávky vozidel Pardubickému

LeasepPlan Česká republika, s.r.o. 84 ks vozů

FOXCONN CZ s.r.o. 21 ks vozů

a Královehradeckému kraji

Dodávky vozidel Královehradeckému kraji

LeasepPlan Česká republika, s.r.o. 76 ks vozů

Dodávky organizačním složkám státu

Dodávky organizačním složkám státu

... a další


Účastněte se s námi akcí

„ŽIJEME S BARTHEM“ akce, kam zveme naše fleetové zákazníky


Event Audi A6 Hradec Králové 2011 DUO OGOR

Otevření ŠKODA centra Hradec Králové 2009 s Leošem Marešem

Event ŠKODA Citigo Pardubice 2011 s filmem HRANAŘI


Divadelní představení Pardubice 2008 „Bláznivé nůžky“

Golfový turnaj Myštěves 2008

Auto Moto show Vysoké Mýto 2008 škola smyku


Den s Fleetem Dříteč 2011 největší fleetové setkání

Zimní ŠKODA Park Dolní Morava 2012

Dostihové dny Pardubice 2012 - po celou sezónu


Od pozimu 2012 připravujeme

ČESKÁ HOKEJOVÁ EXTRALIGA

- POJĎTE S NÁMI PROŽÍVAT DALŠÍ HOKEJOVÉ ZÁPASY, KTERÉ BEROU DECH! Máme pro Vás připraveny volné permanentky na všechna hokejová utkání sezóny 2012/2013 v Pardubicích a dále možnost sledovat utkání z našeho pronajatého SKY BOXU. V případě zájmu kontaktujte svého Fleetového specialistu.


Historie a vývoj společnosti 1998 - prodej vozů ŠKODA Pardubice - Dubina 2001 - prodej vozů ŠKODA Hradec Králové 2004 - prodej vozů SEAT Staré Hradiště u Pardubic 2005 - autorizovaný prodej a servis užitkových vozů Volkswagen Pardubice 2006 - rekonstrukce areálu v Hradci Králové - autorizovaný prodej a servis vozů Audi, ŠKODA a Volkswagen 2007 - nově vystavěné ŠKODA centrum, Volkswagen centrum, autorizovaný prodej a servis s lakovnou a klempírnou, centrum ojetých vozů v Pardubicích 2008 - autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů FIAT Staré Hradiště 2009 - nově vystavěné ŠKODA centrum v Hradci Králové - autorizovaný prodej a servis s lakovnou a klempírnou 2010 - 1. ledna spojení společností (Autocentrum Pardubice a.s. a Autocentrum Hradec Králové, a.s.) do Autocentrum BARTH a.s. 2012 - zahájen autorizovaný prodej a servis značky PEUGEOT (osobní a užitkové vozy)


Kde nás najdete

Pobočky Autocentra BARTH Východní Čechy

Hradec Králové Brněnská 2004

Hradec Králové Bří. Štefanů 985

.

Pardubice Hůrka 1798

E-mail: fleet@autocentrum.cz www.autocentrum.cz


Přidejte se k našim spokojeným fleetovým zákazníkům

město Hradec Králové

město Pardubice

a mnoho dalších...


Váš Fleetový specialista

Těšíme se na spolupráci Michal Burkoň - výkonný ředitel a profesionální tým Fleetových specialistů Autocentra BARTH


www.autocentrum.cz

Autocentrum BARTH Vás fleetový specialista  
Autocentrum BARTH Vás fleetový specialista  

Predstavení sluzeb, kontakty

Advertisement