Page 1

KULINÁŘSKÝ KALENDÁŘ LEDEN - ČERVEN 2012


Vítejte v kulinářském světě hotelu Corinthia Prague. Nechte se hýčkat našimi kompletními službami, které představují nejen gurmánský zážitek, profesionální servis vína, ale i působivou atmosféru zahrnující i unikátní výhled.


Představujeme naše profesionály, kteří pro Vás připravují vybrané kulinářské speciality

Roman Dolejš, Šéfkuchař Michal Brokeš, F&B Manažer se zaměřením na provoz restaurací (vlevo) Jan Hrkal, F&B Manažer se zaměřením na banketový provoz (vpravo) Se svými týmy...


Restaurace Rickshaw Otevírací hodiny Úterý až sobota: 18:00 – 23:00 hod. V restauraci Rickshaw, oceněné mezinárodní cenou „Seven Stars and Stripes“, najdete širokou nabídku pokrmů z Thajska, Číny, Indonézie, Filipín, Malajsie a Singapuru v intimní, orientální atmosféře. Zveme Vás na lahodné speciality z celého světa, které obsahují 3-chodové menu doplněné tématickým nápojem: • Leden & únor • Březen & duben • Květen & červen

speciality z mystické Indonésie speciality z exotického Laosu speciality z dalekého Japonska

Pro bližší informace o restauraci a aktuálních nabídkách, stejně tak jako pro rezervaci, můžete navštívit naše webové stránky www.rickshaw.cz


Šéfkuchař restaurace Rickshaw Suchao Huangwatana doporučuje: Rickshaw golden platter Seznamte se s autentickou chutí pěti druhů speciálních předkrmů najednou: Vepřové kuličky, domácí jarní závitky, kuře v banánovém listu, mušle sv. Jakuba se šalotkou a koriandrem, garnátový dortík s kari kokosovou omáčkou.

Sommelier restaurace Jana Nekolná doporučuje: Sauvignon Blanc, Sliding Hill, Marlborough, New Zealand Víno slámově žluté barvy hodící se k mořským plodům a zelenině. Jeho výrazná, ovocná vůně s tóny zralých citrusů, trávy a zralých angreštů příjemně doplňuje kombinaci předkrmů Rickshaw golden platter.


The Grill Restaurant Otevírací hodiny: Denně: 12:00 – 14:00, 18:00 – 23:00 hod. Restaurace The Grill nabízí mezinárodní pokrmy a speciality z lávového grilu připravované v unikální otevřené kuchyni a úchvatný panoramatický výhled nejen z celé restaurace, ale i z letní zahrádky. Nabídka specialit: • Leden • Únor • Březen • Březen/duben • Duben/květen • Červen

Zimní menu Valentýnské menu Bella Italia menu Jarní menu Chřestové speciality Letní menu


Šéfkuchař restaurace The Grill Pavel Roubíček doporučuje: Vepřová žebra marinovaná v tmavém pivu a BBQ omáčce Jedinečná chuť vysokých vepřových žeber v unikátní marinádě z tmavého piva.

Manažerka restaurace & sommelier Zdeňka Šnajdrová doporučuje: Malbec, Bodega Lurton, Mendoza, Argentina Malbec je typickou argentinskou odrůdou a doporučuje se pít k různým masovým pokrmům. Víno rubínové barvy má kořeněnou chuť a díky zrání v dubovém sudu je silné s vysokým obsahem tříslovin. V kombinaci s vepřovými žebry vyniká jeho ovocná chuť.

Pro bližší informace a rezervace nám pište na cuisine.prague@corinthia.com nebo volejte na +420 261 191 103.


Blue Note Bar Otevírací hodiny: Denně: 17:00 – 01:00 hod. Nechte si namíchat koktejl dle Vašeho přání... Přijďte po celodenním shonu posedět v příjemné atmosféře při hudebním vystoupení i při televizním sportovním přenosu.

Manager baru Jakub Parsch doporučuje: Strawberry night Složení • Skyy vodka ochucená mangem • Grenadina • Brusinkový džus • Balsamikový ocet • Čerstvé jahody

Mango basil Martini Složení • Skyy vodka ochucená mangem • Cukrový sirup • Martini Dry • Čerstvá bazalka


Vystoupení Jazz talentů v Corinthii Dva pátky v měsíci vždy od 20:00 do 23:00 se Vám představí mladí jazzmani - zpěvačky, zpěváci, muzikanti, muzikantky, zkrátka ti nejzajímavější, které nová pražská jazzová líheň rodí či před nedávnem na svět přinesla. Vstup zdarma.

6.1.

Zuzana Vlčeková trio

27.1.

Petra Ernyei & band

10.2.

Tereza Rajnincová trio

24.2.

Marta Kloučková trio

09.3.

Filip Gondolán

30.3.

Petra Vlková

13.4.

Betty Lee trio

27.4.

Filip Sychra

11.5.

Viviente

25.5.

Tereza Staňková & band

8.6. 29.6.

Lucia Radecká Cecile & Mathieu

Pro bližší informace a rezervace nám pište na cuisine.prague@corinthia.com nebo volejte na +420 261 191 103.


Café Praha Otevírací hodiny: Pondělí – pátek 8:00 – 17:00 Sobota – neděle 10:00 – 17:00 Naše baristky Vám nabídnou voňavou kávu Illy, široký výběr čajů, sklenku dobrého vína či domácí zákusky a různé druhy sendvičů. Z prostředí kavárny se můžete kochat unikátním výhledem na panorama Prahy, které si užijete v letních měsících i z venkovní zahrádky.


Pro zvláštní příležitosti... Ať už půjde o svatební nebo narozeninový dort či sladkosti na dětskou oslavu, náš tým je tu pro Vás a připraví Vám pochoutky z těch nejčerstvějších a nejlepších surovin.

Corinthia dort

Sdělte nám svou představu – o stylu, chuti, příležitosti, tvaru, a my vytvoříme dort jen pro Vás.

Čokoládový dort s višněmi je velmi oblíbený dort jak mezi hosty hotelu tak i mezi klienty z okolí.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte na cuisine.prague@corinthia.com.

Šéfcukrář Vladimír Krofta doporučuje:

Manažerka restaurace & sommelier Zdeňka Šnajdrová doporučuje: Muscat d‘Alexandrie, JAR Polosladké hebké víno s lehkým aroma muškátu a lučních bylin. Jedná se o pozdní sběr, který dodává vínu přirozenou medovou chuť s květinovým aroma. V kombinaci s dezerty zvýrazní svou jedinečnou chuť.


Rodinné brunche v Corinthii Restaurace Let´s Eat, neděle 12:00 – 15:00 hod. 26. února

Hokejový rodinný brunch

18. března

Bella Italia rodinný brunch

8. dubna

Velikonoční rodinný brunch

• • • • • • • •

tematická zábava malování na obličej dětský koutek tombola živé vystoupení kapely neomezená konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva široká nabídka pokrmů z bufetu včetně dětských pokrmů parkování zdarma

Cena: dospělí 950 Kč, děti 3 Kč za 1 cm výšky. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Pro rezervace prosím pište na adresu cuisine.prague@corinthia.com nebo volejte na +420 261 191 103.


Banqueting Svěřte se do rukou našemu týmu banketových koordinátorek, které Vám pomohou a poradí s organizováním Vaší akce, při jejíchž přípravách i průběhu Vám budou plně k dispozici. A to ať už chystáte večírek, galavečeři, obchodní setkání, rodinnou oslavu nebo mezinárodní konferenci. Nechte si doporučit vhodný prostor, občerstvení, nápoje, vybavení i dekorace.

Pro bližší informace nám pište na sales.prague@corinthia.com nebo volejte na +420 261 191 303


Pozvánka na další akce pořádané v druhé polovině roku: Rodinné brunche 21. října

Lego rodinný brunch

4. listopadu

Strašidelný rodinný brunch

2. prosince

Mikulášský rodinný brunch

26. prosince

Vánoční rodinný brunch

Invaze humrů a jejich mořských přátel Listopad. Pro bližší informace a rezervace nám pište na cuisine.prague@corinthia.com nebo volejte na +420 261 191 103.


Pro bližší informace nebo rezervace nás prosím kontaktujte: tel.: +420 261 191 103 . e-mail: cuisine.prague@corinthia.com . corinthia.com/prague

Kulinářský kalendář leden-červen 2012  

Přehled kulinářskýck akcí v hotelu Corinthia Prague

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you