Page 1

AVION

AVION Shopping Park Brno

ZDARMA, podzim 2011

MAGAZÍN

zpátky do školY ✔ Jak zařídit dětský pokoj ✔ Jakou výbavu pořídit školáčkům

pra k t i ck é r a dy Jednodu ch é n á kupy


úvod

Milí čtenáři, přinášíme Vám další vydání AVION magazínu. Tentokrát bylo naším hlavním cílem Vám co nejvíce zjednodušit nakupování, a proto se můžete těšit na pečlivě vybrané a přehledně sestavené oblečení a doplňky z podzimních kolekcí. Nezapomněli jsme ani na děti školou povinné a v rubrice Zpátky do školy najdete spoustu tipů a rad pro nákup nové školní výbavy. Aby pro Vás nákupy byly ještě příjemnější, opět pro Vás máme akci Poukázka, díky níž můžete ušetřit 300 Kč při každém Vašem nákupu. Těšíme se na Vás v AVION Shopping Parku Brno.

zjednodušte si život a nakupujte s AVIONEM.

Martina Procházková SC Marketing Manager

akce pro vás

www.avion.cz

3 Na co se ještě můžete těšit? Farmářské trhy se v AVION Shopping Parku již zabydlely a získaly oblibu spousty návštěvníků. Ti si zvykli, že pravidelně, každou sobotu od 9 do 13 hodin, zde mohou nakoupit čerstvou sezónní zeleninu, domácí sýry, uzeniny, pečivo, frgály, med, ryby, čerstvé mošty, víno a také bylinky a koření. Každý víkend na návštěvníky čeká jiný sortiment, vše ale od domácích producentů a farmářů. Rozdíl mezi čerstvou zeleninou od regionálního farmáře a zeleninou, která již nějakou dobu leží v obchodech, je poznat na první pohled. A nelíbí se vám mrkev od jednoho farmáře? Jděte dál a ochutnejte ji u jiného. Odborníci, a především sami spotřebitelé zjistili, že biopotraviny jsou v porovnání s normálními potravinami daleko chutnější. Také si zde můžete domluvit tzv. bedýnkování – tedy od vybraného farmáře dostávat přepravku vybraných čerstvých potravin přímo do domu. A na závěr, nakoupíte-li na farmářském trhu, podporujete tím nejen konkrétního farmáře, ale také regionální rozvoj ekologického zemědělství, a zároveň pomáháte chránit životní prostředí pro budoucí generace.

Deset dní, které budou stát za to Vedení AVION Shopping Parku se pro velkou odezvu ze strany svých návštěvníků rozhodlo ještě jednou zopakovat červnovou promoakci, kdy zdarma rozdávalo poukázky na nákup zboží v hodnotě 300 Kč. Tentokrát se stejná akce uskuteční v období od 26. 8. do 4. 9. 2011. Blíží se podzim, děti a studenti nastupují do škol a školek, proč nevyužít možnosti levného a pohodlného nákupu v celém obchodním centru, včetně obchodního domu IKEA? Více informací a podrobnosti k chystané akci naleznete na stránkách obdchodního centra www.avion.cz.

samuel a stáňa

Soutěž mladých hasičů Velká cena AVIONU AVION Shopping Park Brno má tu čest přivítat mladé hasiče z Brna a okolí, kteří se utkají v klasických disciplínách požárního sportu. Sbory dobrovolných hasičů budou soutěžit ve dvou kategoriích, mladší žáci 7 až 11 let a starší žáci 11 až 15 let. Tahle nezapomenutelná podívaná je pro vás připravena na říjen. Přesné datum soutěže najdete na našich webových stránkách www.avion.cz.

✁ Objednávkový kupon

Avion magazín můžete dostávat pravidelně a přímo do poštovní schránky. Stačí si jej objednat: 1. E-MAILEM: Zašlete objednávku se svými kontaktními údaji na adresu: avion.brno@ikea.com 2. POŠTOU: Vyplňte objednávkový kupon a zašlete jej na adresu: AVION Shopping Park Brno, Skandinávská 2, Brno, 619 00 Objednávám pravidelné zasílání magazínu AVION: Jméno a příjmení:

ulice:

MĚSTO:

E–MAIL:

Č. P.:

PSČ:

DATUM A PODPIS:

Souhlasím s tím, aby společnost IIC ČR, s.r.o. (dále jen „společnost”) zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje pro marketingové účely společnosti, tj. k nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách a k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání souhlasu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu bezplatně kdykoli na adrese společnosti odvolat.

zjednodušte si život


Ať už doma máte prvňáčka, nebo ostříleného školáka, výbavu do nového školního roku si zaslouží každý. Zpříjemníte mu tím každý školní den.

speciál

zpátky do školy

www.avion.cz

Jak roste dětský pokoj

4

Největší výběr variabilních dětských pokojů a výbavy nejen pro školáky najdete v IKEA.

Sayed

zjednodušte si život

ým předělávat s každ Nemusíte pokojík jen se í ač m dítěte, st nově nabytým roke y: idl av pr rými řídit několika chyt

Na samotné ukládání hraček i školních tější pomůcek jsou nejpraktič pár em běh – ery kontejn minut je pokoj uklizen. Barvy na zdech nechte spíše neutrální – děti si svůj pak vybranými doplňky opokoj dozdobí – např. sam mi. eta tap i lepicím Samotný povrch nábytku volte snadno vaný. udržovatelný, tzn. polako

1 2

4

3

6

Pořizujte stoly a židle . s nastavitelnou výškou nelem sto ním cov S pra ní musíte čekat až do prv uží slo kům olá dšk pře třídy – mojako místo pro kreslení, si na ň spo ale A . atd ní delová set něj později nebudou mu . zvykat Důležitým prvkem jsou police, které jsou nejčky, dříve prostorem pro hra ce. bni uče pro ně násled

5


speciál

799 Kč Batoh Spiderman, 169 Kč Magnetická tabulka; oboje bambule

zpátky do školy

35 Kč Sada dětských kancelářských sponek, bux.cz

www.avion.cz

5

od 29 Kč/ks Štětce na malování, bux.cz

29 Kčč Obrázek na zeď, 29 Kčč Sada podložek pod hrníčky; oboje levné knihy

od 699 Kč Brašna na laptop v různých velikostech, euronics

sofinka

25 Kč Školní sešit A5, bambule

89 Kč Sada hrnečků, levné knihy

35 Kč Dřevěný věšák, bux.cz

zjednodušte si život


899 Kč Gumová hračka Náklaďák, bambule

speciál

zpátky do školy

Než se z vašich nejmenších stanou školou povinní žáčci, dopřejte jim čas strávený hrou. Tak si nejlépe osvojí školní principy a nástup do lavic pro ně bude naprosto přirozený.

pro předškoláky www.avion.cz

6

145 Kč Doplněk stravy Dětské vitaminy Vibovit, lékárna pharmaland

329 Kč (do velikosti 128, od 140 za 369 Kč) Mikina Lewro, sportisimo

810 Kč Holínky Crocband, M2 shoes

549 Kč PinyPon set figurek, bambule

179 Kč Sada jídelní soupravy pro děti, bambule

199 Kč (do velikosti 128, od 140 za 229 Kč) Tepláky Lewro, sportisimo

ken zdarma

natálka

199 Kč Přívěsek Krosáček, bambule 37 Kč Sada pastelek, bux.cz

zjednodušte si život

549 Kč* Panenka Barbie I can Be, bambule

*Při nákupu panenky Barbie I can Be (549 Kč) získáváte dárek – panáčka Kena v hodnotě 269 Kč ZDARMA! Akce platí od 1. září do 31. října 2011


speciál

A je to tady. Donedávna se vám váš chlapeček batolil na klíně a dnes mu poprvé balíte svačinu do školy. Držte mu palce a hlavně – pořiďte mu v AVIONU skvělou výbavu.

zpátky do školy

Poprvé do školy

299 Kč Mikina Lewro, sportisimo

www.avion.cz

7

69 Kč Cvičební sešit Hravé úkoly, levné knihy

299 Kč Tabule na psaní, bambule

99 Kč Kniha Nejkrásnější pohádky, bux.cz

299 Kč Sportovní kalhoty Lewro, sportisimo

199 Kč Přezůvky, baťa

275 Kč Penál, bux.cz

max 80 Kč Klíčenka, mister minit

35 Kč/ks Dřevěné tužky, bambule

1499 Kč Školní aktovka s pytlíkem na přezůvky, baťa

79 Kč/ks Barevné klíče, mister minit

699 Kč Tenisky Puma, sportisimo

zjednodušte si život


speciál

Každý z nás prospí až třetinu svého života. A proto si zasloužíme kvalitní spánek na té nejlepší matraci, jakou si jen lze přát. V AVIONU si můžete právě takovou vybrat. Poradíme vám jak.

zdravý spánek

TA nejlepší matrace www.avion.cz

8

V dnešní době je na trhu tolik výrobců matrací, že jejich výběr je složitější, než se zdá. Nemalou měrou k tomu přispívá i fakt, že v ČR neexistuje žádná oficiální norma pro určení tvrdosti matrací, stejně tak jako neexistuje návod na nákup té ideální matrace právě pro vás.

pavlína

zjednodušte si život

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ Firma Gumotex se rozhodla držet hesla „Jak si kdo ustele, tak si lehne” a vymyslela jednoduchou pomůcku – kolečko pro správný výběr matrace, které vy, čtenáři AVION magazínu, právě držíte v rukou. Paní Ing. Sylvie Čechová, manažerka marketingu Gumotex, říká: „To, že kvalita spánku výrazně ovlivňuje celý nadcházející den, je neoddiskutovatelná pravda. Vybrat si rám nese jedi-

né – líbivost a vhodnost do domácnosti, ale výběr matrace na míru je mnohem těžší. A myslím si, že lidem scházel jednoduchý návod, jak na to. Ne každý je zběhlý v různých odborných výrazech, které se používají při popisu jednotlivých matrací. Chtěli jsme lidem ulehčit práci a ušetřit čas, proto jsme vyvinuli speciálního pomocníka, kolečko, které v jednoduchém nastavení ukáže, který typ matrací je pro konkrétního člověka vhodný. A vzhledem k dosavadním ohlasům, které na kolečko máme, myslím, že se nám naše snaha povedla.“ Další bonusy, které vám garantuje firma GUMOTEX: ✔ Nadstandardní servis. ✔ Při nákupu matrací v ka-

menném obchodě, které jsou v kolečku označeny ve zlatých políčkách, si můžete matraci vyzkoušet během tří nocí přímo u vás doma. ✔ Pokud vám nebudou vyhovovat, můžete je vrátit na prodejnu bez udání důvodu a vaše peníze vám budou vráceny. ✔ Matrace uvedené ve zlatém políčku můžete očekávat do pěti dnů po objednání.

JAK KOLEČKO POUŽÍVAT Krok za krokem: ➊ Zvolte si stranu se svým věkem (do 40 let a nad 40 let). ➋ Vyberte si svou váhovou kategorii. ➌ Vyberte si preferenci tuhosti matrace. ➍ Vyberte si svou výškovou kategorii. ➎ A výsledek máte přímo před očima – přesný název a typ matrace, která je určena přesně a jen pro vás!


móda

40 Kč Šátek s květinovým potiskem, comtessa 499 Kč Bavlněná košile, orsay 969 Kč Vesta z umělé kožešiny, orsay 229 Kč Sada kovových náramků, orsay 969 Kč 3/4 džíny s páskem, orsay 699 Kč Lodičky s mašlí, ccc 999 Kč Kožené psaníčko, nikol fashion 6990 Kč Fotoaparát Nikon, euronics

pro ženy

www.avion.cz

10

640 Kč Stříbrné náušnice, 399 Kč Stříbrný prsten; oboje shark steel

základ šatníku

Jedním z hlavních trendů na podzimní sezónu je vrstvení. Osvojte si jeho základy a během babího léta budete nejen „in“, ale také v teple. Vrstvěte různé materiály i vzory. Čím různorodější, tím lepší.

zjednodušte si život

149 Kč Kniha Trochu jiný parfém, levné knihy


móda

Podzimní sezóna je tu a nové módní kolekce na vás čekají v AVION Shopping Parku Brno. Poradíme vám s výběrem.

pro ženy

PODZIMNÍ vábení www.avion.cz 1199 Kč Svetřík s ozdobnými knoflíky, jakcpot & cottonfield

11 Cena na vyžádání v obchodě Exkluzivní stříbrný náramek skládaný z luxusních komponentů, trollbeads

1149 Kč Sako s aplikacemi z umělé kůže, orsay 1149 Kč Semišové sáčko, orsay

2295 Kč Kožený diář, 1390 Kč Propisovací tužka Waterman; oboje bibelot

LUCIA

1320 Kč Podprsenka Freya ve velikostech D–FF, 420 Kč Kalhotky Freya; oboje sara

3490 Kč Dámský duální epilátor Braun Silk Wet & Dry Bloom, euronics 1199 Kč/EdT 30 ml Vůně Escada Especially, fann parfumerie

245 Kč Kondicionér ve spreji pro jemné vlasy, kadeřnictví klier

zjednodušte si život


móda

Patříte-li mezi muže, kteří jsou ve světě financí jako ryby ve vodě, jistě oceníte výběr malých nezbytností. Pomohou vám dobývat nová území.

pro muže

Velký byznys

346 Kč Dárková sada šachovnice a potřeb na víno, geco tabák-tisk

www.avion.cz

12

259 Kč Kniha Horké peníze, bux.cz

6990 Kč Fotoaparát Nikon Coolpix S9100, euronics 379 Kč Pánské „boxerky“ Sloggi, triumph

699 Kč Triko s potiskem, jackpot & cottonfield

2199 Kč Bavlněná košile s dlouhými rukávy, jackpot & cottonfield

rudolf

799 Kč Kúra proti předčasnému vypadávání vlasů Vichy, lékárna pharmaland

zjednodušte si život

39,90 Kč/ 500 ml Ústní voda Dontodent, dm

990 Kč Brašna na laptop, euronics

1190 Kč/EdT 50 ml Vůně Zippo, fann parfumerie


móda

pro muže

Novou podzimní kolekci najdete v prodejně JACKPOT & COTTONFIELD

www.avion.cz

13

4990 Kč Pánský holicí strojek Philips RQ1160/21, Datart

základ šatníku

Kožená bunda patří k nezbytné výbavě pánského šatníku už od dob slavných britských letců. A zůstává i nadále. Pořiďte si na podzim bundu z „oprýskané“ hnědé kůže s límcem z beránčí kožešiny a budete lámat srdce všech milovnic módy.

6990 Kč Sako v jezdeckém stylu, blažek

690 Kč Bavlněná košile s dlouhými rukávy, košile...

MARIÁN SE SYNEM MAXEM

2490 Kč Vlněný svetr s výstřihem do „V“, blažek

zjednodušte si život


speciál móda

Během podzimních dnů jistě oceníte nový pár bot. Vybrali jsme pro vás novinky, které jsou nejen krásné, ale hlavně neuvěřitelně komfortní!

nejpohodlnější obuv

Praktické a krásné www.avion.cz

14

4 5 3

6

2

dámské 1250 Kč Polokozačky s přezkami, m2 shoes 2 1090 Kč Polokozačky s úpletovým lemem, m2 shoes 3 990 Kč Polobotky s ozdobnou přezkou, m2 shoes 4 699 Kč Polobotky s ozdobnou aplikací, ccc 5 1399 Kč Kožené mokasíny, baťa 6 399 Kč Balerínky s umělou kožešinou, ccc 7 1290 Kč Kožené tenisky Adidas, office shoes 8 599 Kč Kožené tenisky, ccc 9 1399 Kč Kožené polobotky v pánském stylu, baťa

1

1

7

8

9

pánské 799 Kč Kožené tenisky, baťa 999 Kč Kožené nazouvací polobotky, ccc 12 999 Kč Kožené polobotky, ccc 13 2190 Kč Kožené tenisky Lacoste, office shoes 14 1850 Kč Kožené polobotky, m2 shoes 10

11

dominika

14 10

13

11 12

zjednodušte si život


speciál móda

Pleteniny jsou na podzim opět v kurzu. V obchodech AVION Shopping Parku Brno jsme pro vás našli svetry, svetříky, tuniky i kardigany. Vybírejte a zachumlejte se!

nejhezčí svetry

Hřejivé pokušení 5

www.avion.cz

6

15

7

4

8

3

tuniky a kápě

2

1 2

9

499 Kč Rolák z jemného úpletu, orsay 849 Kč Svetr s širším rolákem, orsay 3 2199 Kč Pončo s rolákem, jackpot & cottonfield

zavinovací 679 Kč Krátký zavinovací svetr, orsay 5 679 Kč Dlouhý zavinovací svetr, orsay 540 Kč Svetr s ozdobným lemováním, comtessa 849 Kč Zavinovací svetr s krátkými rukávy, ORSAY 4

1

6 7

klasické a propínací 8

1196 Kč Svetřík s výstřihem do „V“, sergio tacchini 9 499 Kč Svetr s úpletovým vzorem, orsay 10 1199 Kč Svetřík s jemnými knoflíčky, jackpot & cottonfield

pánské klasické

10

STANISLAVA

1047 Kč Svetr s výstřihem do „V“, SERGIO TACCHINI 12 1097 Kč Pruhovaný svetr, SERGIO TACCHINI 2699 Kč Svetr z hrubého úpletu, jackpot & cottonfield 11

13

pánské na zip 2990 Kč Vlněný svetr s límcem, blažek 2990 Kč Svetr s koženými detaily, blažek 16 2999 Kč Svetr s límcem, jackpot & cottonfield

14 15

16

11

12

15 14

13

zjednodušte si život


speciál móda

Dobře střižené džíny nebo plátěné kalhoty vám pomohou opticky zkrášlit vaši postavu. Máme pro vás na výběr kalhoty pro všechny příležitosti.

kalhoty pro každou postavu

pro každý den 5

www.avion.cz

16

4

6

3

7

8 2

Dámské 969 Kč Skinny džíny, orsay 2 1149 Kč Džíny klasického střihu, orsay 3 1149 Kč Klasické džíny s paském, orsay 4 969 Kč Široké džíny, orsay 5 969 Kč Kalhoty s puky, orsay 6 455 Kč Skinny kalhoty, comtessa 7 460 Kč Plátěné kalhoty, comtessa 8 2699 Kč Plátěné kalhoty s vyšším pasem, jackpot & cottonfield 9 849 Kč Společenské kalhoty s puky, orsay 1

pánské 10 11

nikola

1990 Kč Plátěné kalhoty, blažek 1990 Kč Béžové kalhoty, blažek 12 1899 Kč Plátěné kalhoty, jackpot & cottonfield 13 2199 Kč Úzké džíny, jackpot & cottonfield

1 9

10

13

zjednodušte si život

12

11


speciál móda

Nezapomínejte na doplňky! Správně zvolené šperky, brýle či kabelka dokážou i z jednoduchého outfitu vykouzlit moderní a trendy model pro nadcházející sezónu.

praktické doplňky

pomyslná tečka www.avion.cz 4

17

5

3

6

7 2

klasické 299 Kč Šálka s krajkami, orsay 5899 Kč Dioptrické brýle Bogner, fokus optik 3 699 Kč Kabela s květovaným potiskem, ccc 4 199 Kč Náramek s korálky, orsay 1

2

1

8

barevné 5

499 Kč Úzká šálka s potiskem, jackpot & cottonfield 6 1499 Kč Sluneční brýle Max Mara, fokus optik 7 1799 Kč Kožená kabela, orsay 8 8290 Kč Hodinky Swiss Military, planeo quick time

simona

trendy 379 Kč Šálka se zvířecím vzorem, orsay 699 Kč Kožený pásek s nýty, jackpot & cottonfield 11 499 Kč Prošívaná kabelka, ccc 12 229 Kč Ozdobný náhrdelník, orsay 9

10

9

pánské 790 Kč Vlněná šála, blažek 14 299 Kč Pásek z umělé kůže, baťa 2199 Kč Kožená kabela přes rameno, baťa 16 1740 Kč Kožená peněženka Filofax, bibelot 13

15

16

10

15

14

11 13 12

zjednodušte si život


gurmán KLIDNÉ POSEZENÍ

Abychom vám co nejvíce zjednodušili a zároveň zpříjemnili nákupy v AVIONU, nabízíme vám malá lákadla v podobě novinek z našich restaurací, kaváren a obchodů.

nechte se zlákat www.avion.cz

18 timotej a jana

48 Kč Marochino, illy café 11,90 Kč/ks Zdobený donut, karlova pekárna

12 990 Kč Espresso Delonghi EcaM 22.110B, DATART 92 Kč Palmira dóza na kávu, oxalis

69 Kč Big Mac, mcdonald's

zjednodušte si život


Užijte si babí léto a vydejte se do přírody. Ať už se vydáte pěšky, nebo na kole, v AVIONU si můžete pořídit tu správnou výbavu na své výlety.

299 Kč Buzola, sportisimo

sport

venkovní aktivity

PŘÍRODA volá

19

1399 Kč Přilba na kolo Alpina Airtime, CYKLO WORLD 499 Kč Pánské termoprádlo, sportisimo 2089 Kč Přilba Alpina Mythos L.E., cyklo world

749 Kč Cyklobatoh s náplní na nápoj, sportisimo

Největší výběr kol (nejen) pro děti vám zaručí Cyklo World.

5690 Kč Dětské kolo Merida Dakar 620, CYKLO WORLD

adrián

49 Kč Energetická tyčinka Power Bar Performance, CYKLO WORLD

199 Kč Lahev na pití, sportisimo

zjednodušte si život


poradna

jak správně nakupovat

www.avion.cz

20 romana s dcerou

 Jednoduše nakupujte s AVIONEM, ve volném čase odpočívejte a relaxujte! zjednodušte si život


Hlavním mottem AVION Shopping Parku Brno je JEDNODUCHÉ NAKUPOVÁNÍ. Proč tomu tak je a jak tento bonus využít ve svůj prospěch, vám právě teď prozradíme.

poradna

jak správně nakupovat

jednoduché nákupy www.avion.cz

Jednoduché řešení bývá to nejlepší. Ušetří čas i peníze. Což jsou velmi cenné komodity, se kterými, jak vám řekne každý obchodník, je třeba nakládat velmi opatrně. Ale jen zkušený obchodník dobře ví, co jeho zákazník žádá – plnohodnotný a fungující servis. Martina Procházková, SC Marketing Manager AVIONU říká: „Také jsem zákazník, proto spoustu věcí vidím jako kdokoliv jiný. Vadilo mi, že pro lidi, kterým jdu dát své vydělané peníze, jsem jen pouhý anonym. Bylo by hezké vědět, že mě, zákazníka, opravdu vnímají.“ JEDNODUCHOST A LIDSKOST

A tak AVION postavil svůj koncept na dvou prostých věcech. Jednoduchosti, která je přímá a srozumitelná, a lidskosti, která je blízká a upřímná. Nebude vás lákat na něco, co jinde neseženete – ale nabídne vám pohodu. Nebude vás přesvědčovat, že uvidíte, co jinde ne – ale umí myslet na vaše potřeby. Nebude se tvářit jako největší nákupní centrum světa – ale nabídne vám, co opravdu potřebujete.

21

AVION PRO KAŽDÉHO

AVION Shopping Park Brno je obchodní centrum, které si uvědomuje, co je pro lidi důležité. Proto svými službami chce vycházet vstříc rodinám, aby svůj volný čas mohli jejich členové trávit pohromadě. Mladým lidem,

kteří potřebují inspiraci a svůj kousek prostoru, nebo seniorům, které občas trápí nepřehledné prostory. Těm všem se AVION Shopping Park Brno snaží zpříjemnit a ulehčit jejich životy.

Tipy a aneb jatrkiky na nákupy si ušetřit Vnímej te nervy a p 1 manivou . Prodejci útoč í na vaš hudbou eníze luxusu, e smy , e fe ktivně n z něhož asvícen sly – lákavými si chce Ro vů ý

2

te kouse mi prod zhlÉd němi, p ukty. To něte s k vzít. naaran vše dáv ode! Po á pocit potřebo žováné skutečn travinové obcho vali k to mu, co u ě chytře. Vlastn dy mají své zb jsou vys o ě ž ž í tak, aby máte v k tavené s ste oš la jednodu še sáhn dkosti? Protože íku. A proč si m stále něco ete. yslíte, ž při čeká Porov e ní ve fro návejt ntě po n u kas e! Máte To mark ich rádi jede moc dob etingoví praco n druh z vn ře balení, a vědí. Proto si m íci toho určitého boží a jste na n ěj ohou po le nepatr výrobku n ně přida postřeh té které zvyklí? nutelné. t na cen ějaké době dov značky o ě lit . O z m b Choďt ě tyto fin e e sami. ty jsou p nšit o 10 % Nebo si řitom so své nák s u tva k p u y te u č s ně pečli pro tuto kutečňo vě va „kra v záměru tochvíli“ vás n t. S „nevhodně“ vybírejte, s kým ákup zvole , vyjí bude Využij t o pár stovek d může, ač jste to ným partnerem te te při ráž. rozhodn n ákupe ě nemě Dobrá ká ch místn li va a ma í lý zákus ek vám z rychlé občerstv ení či ka příjemní várnu. nákupy a zbaví vá s stresu.

Olga se synem alexem

3

4

5

zjednodušte si život


design

Po perném dnu nebo dlouhé procházce si zasloužíte klidný odpočinek se šálkem dobré kávy nebo horké čokolády. Zapalte si svíčku a v klidu relaxujte.

krásný domov

zóna odpočinku www.avion.cz 150 Kč Palmira šálek s podšálkem, oxalis

23 2499 Kč SPS Kávovar Caffissimo (různé barvy), tchibo

130 Kč Svícen Květ luis decoration

15 102 Kč Kožený sedací vak Kler Z510, Nábytek kler Srdečně vás zveme na akci Dny Marianne 9.–11. 9. 2011.

Cena na prodejně Krbová kamna Grand Max, mountfield

170 Kč Hrnek na horkou čokoládu, luis decoration

450 Kč Slaměná květina, hortis 270 Kč Váza atypického tvaru, luis decoration

jana

7799 Kč Matrace Médea plus, gumotex a.s.

zjednodušte si život


hry

Protože nový školní rok už je tady, připravili jsme pro děti malý vědomostní testík, který procvičí jejich školní znalosti. Test je pro starší desíti let.

www.avion.cz

24 1 Kam se vlévá řeka Dunaj? A Baltské moře B Černé moře C Labe 2 Nejvyšší hora ČR je: A Praděd B Sněžka C Lysá hora 3 Koho zabili v roce 1306 v Olomouci? A Karel IV. B Václav III. C sv. Václav inzerce

nejlepší nakonec 4 Které zvíře bylo první ve vesmíru – 3. 11.1957? A kočka Majka B koza Fajka C pes Lajka 5 Která planeta je nejblíže Slunci? A Merkur B Venuše C Pluto 6 Nejrychlejší savec na světě je A žirafa B gepard C chrt

7 Která hvězda je nejblíže Zemi? A Polárka B Sírius C Slunce 8 Co je to brynza? A druh ovčí vlny B nesnáz C ovčí sýr 9 Kolik vnitřních úhlů má trojúhelník? A 12 B 6 C 3

10 Kde pramení řeka Vltava? A Jeseníky B Krkonoše C Šumava

11 Kdy přistáli první lidé na Měsíci? A 1974 B 1969 C 1896 12 Kolik nul má zápis čísla milion? A 6 B 7 C 5

ŘEŠENÍ: 1B, 2B, 3B, 4C, 5A, 6B, 7C, 8C, 9C, 10C, 11B, 12A

pro děti


J E D N ODUC HÉ N A KUPOVÁ NÍ V AV IO NU pro skutečné lidi

2500 parkovacích míst ZDARMA wi-fi v obchodní pasáži ZDARMA AVION autobus z centra města ZDARMA více než 70 obchodů 10 kaváren a restaurací non-stop hypermarket Tesco největší IKEA s největší restaurací v ČR/SR/HU

informace

VYSTŘIHNĚTE A USCHOVEJTE!

www.avion.cz

25 Bus mhd č. 67 (směr Jundrov)

Jak nás najdete Autobusovou linkou AVION zdarma Můžete použít AVION autobus zdarma z ulice Úzká v centru města (naproti obchodnímu domu Tesco). Městskou hromadnou dopravou K našemu centru se dopravíte i linkou městské hromadné dopravy č. 67 Jundrov – Dolní Heršpice. JÍZDNÍ ŘÁDY NAJDETE NA další STRANĚ

Bus AVION (zdarma)

nová otevírací doba Obchodní pasáže 9.00 – 21.00


informace

VYSTŘIHNĚTE A USCHOVEJTE!

Otevřeno 7 dní v týdnu OBCHODNÍ PASÁŽ

KAVÁRNY A RESTAURACE

TESCO

IKEA

ELECTRO WORLD

Po–Ne 9.00 – 21.00

Po–Ne 8.00 – 21.00

Po–Ne non-stop

Po–Ne 10.00 – 22.00

Po–Ne 9.00 – 21.00

67 www.avion.cz

26

Zóna 101  JUNDROV 1 Optátova 2 Optátova 4 Vozovna Komín (o) 5 Hlavní (z) 6 Štursova (z) 7 Rosického náměstí (o) 9 Přívrat 10 Záhřebská 12 Skácelova 13 Slovanské náměstí (o) Zóna 100 14 Charvatská 16 Štefánikova 19 NC Královo pole 21 Reissigova (o) 23 Sportovní (o) 25 Zimní stadion 26 Schodová (o) 27 Náměstí 28.října (o) 30 Malinovského náměstí 32 Hlavní nádraží 34 Úzká 36 Zvonařka 38 Svatopetrská (o) Zóna 101 41 Komárov 42 Hněvkovského (z) 46 Electro world (z) 47 Ikea 49 AVION SHOPPING PARK o: z:

67

Odjezdy ze zastávky JUNDROV směr AVION SHOPPING PARK

zastávka od 20 do 5 hodin na znamení zastávka celodenně na znamení

V noci, v pracovní dny do 7 a od 18 hodin a v nepracovní dny celodenně jsou jízdní doby přibližně o 10 až 20% kratší.

Dopravce: DPMB, a.s., Hlinky 151, 656 46 Brno, www.dpmb.cz Informace o IDS JMK: tel. 5 4317 4317, www.idsjmk.cz

Platí od 12.12. 2010

PRACOVNÍ DNY NEPLATÍ 14.3.-18.3., 21.4., 22.4., 1.7.-31.8., 18.11. 2011 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

S39xZ 47x 07x 27x 43xZ 58x 13xZ 23x 33xZ 43x 53xZ 03x 13xZ 23x 33xZ 38Jš 43x 53Z 03 18 33Z 48 03Z 18 33Z 48 03Z 18 33Z 48 03Z 18 33Z 48 03Z 18 33Z 48 03Z 18 33Z 46 56Z 06 16Z 26 36Z 46 56Z 06 16Z 26 36Z 46 56Z 06 16Z 26 36Z 46 56Z 06 16Z 26 36 46 56Z 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 32 02 32 17H

SOBOTA + NEDĚLE PLATÍ TAKÉ VE DNECH STÁTEM UZNÁVANÝCH SVÁTKŮ A 31.12. (PROVOZ LINKY 24.12. DO 16 HOD., 31.12. DO 20 HOD.)

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

S42xZ 02x 32x 02x 31x 49 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 32 02 32 17H

x: tento spoj nezajíždí k obchodnímu centru Královo Pole Z: jede po trase jen po zastávku Zvonařka H: jede po trase k zastávce Koliště a dále do smyčky Hlavní nádraží S: odjezd do zastávky Skácelova po trase jen na Zvonařku Jš: jede po trase linky 67 na Skácelovu a dále k ZŠ Jana Babáka - v době školních prázdnin nejede! : odjezd nízkopodlažního vozidla

z: o:

zastávka celodenně na znamení zastávka pouze pro výstup

natálka

UPOZORNĚNÍ! Dne 25. prosince 2011 je linka MIMO PROVOZ - obchodní centrum uzavřeno.

V noci, v pracovní dny do 7 a od 18 hodin a v nepracovní dny celodenně jsou jízdní doby přibližně o 10 až 20% kratší.

PRACOVNÍ DNY 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

48 18 48 18 48 18 48 18 48 18 48 18 48 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 18 48 18

zastávka od 20 do 5 hodin na znamení zastávka celodenně na znamení

V noci, v pracovní dny do 7 a od 18 hodin a v nepracovní dny celodenně jsou jízdní doby přibližně o 10 až 20% kratší.

Dopravce: DPMB, a.s., Hlinky 151, 656 46 Brno, www.dpmb.cz Informace o IDS JMK: tel. 5 4317 4317, www.idsjmk.cz

Platí od 12.6. 2011

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

13xZ 31Z 49 51xZ 11x 13xZ 30Z 31x 50Z 51x 10Z 11x 35Z 36x 00Z 03 30Z 33 00Z 03 30Z 33 00Z 03 30Z 33 00Z 03 30Z 33 00Z 03 30Z 33 00Z 03 30 30Z 52Z 00 02Z 22Z 30 32Z 52Z 00 02Z 20 22Z 40 42Z 00 02Z 20 22Z 40 42Z 00 02Z 20 22Z 40 42Z 00 02Z 20 40 00 20 40 00 20 40 03 33 03 33 03S 33N

SOBOTA + NEDĚLE PLATÍ TAKÉ VE DNECH STÁTEM UZNÁVANÝCH SVÁTKŮ A 31.12. (PROVOZ LINKY 24.12. DO 16 HOD., 31.12. DO 20 HOD.)

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

16xZ 43Z 03 34Z 43 11Z 20 40 00 20 51Z 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 03 33 02 33 03S 33N

Z: odjezd ze Zvonařky x: tento spoj nezajíždí k obchodnímu centru Královo Pole N: jede po trase jen na Úzkou a dále k Hlavnímu nádraží S: jede po trase jen po zastávku Skácelova : odjezd nízkopodlažního vozidla

Odjezdy ze zastávky ÚZKÁ směr AVION SHOPPING PARK  ŮZKÁ 4 Komárov (y) 5 Hněvkovského (yz) 9 Electro world (z) 10 IKEA 12 AVION SHOPPING PARK z: y:

zastávka celodenně na znamení zastávka pouze pro nástup

50 50 50 50 50 50

PRACOVNÍ DNY 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

07 37 07 37 07 37 07 37 07 37 07 37 07 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 46

49 49 49 49 49 49 49

SOBOTA + NEDĚLE

SOBOTA + NEDĚLE

PLATÍ TAKÉ VE DNECH STÁTEM UZNÁVANÝCH SVÁTKŮ A 31.12. (PROVOZ LINKY 24.12. DO 16 HOD., 31.12. DO 20 HOD.)

PLATÍ TAKÉ VE DNECH STÁTEM UZNÁVANÝCH SVÁTKŮ A 31.12. (PROVOZ LINKY 24.12. DO 16 HOD., 31.12. DO 20 HOD.)

10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 10 30 18 48 18

50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50

UPOZORNĚNÍ! Dne 25. prosince 2011 je linka MIMO PROVOZ - obchodní centrum uzavřeno.

V noci, v pracovní dny do 7 a od 18 hodin a v nepracovní dny celodenně jsou jízdní doby přibližně o 10 až 20% kratší.

: odjezd nízkopodlažního vozidla Dopravce: DPMB, a.s., Hlinky 151, 656 46 Brno, www.dpmb.cz Informace o IDS JMK: tel. 5 4317 4317, www.idsjmk.cz

PRACOVNÍ DNY NEPLATÍ 14.3.-18.3., 21.4., 22.4., 1.7.-31.8., 18.11. 2011

Platí od 12.12. 2010

Odjezdy ze zastávky AVION SHOPPING PARK směr ÚZKÁ  AVION SHOPPING PARK 1 IKEA 2 Electro world (z) 6 Hněvkovského (xz) 7 Komárov (xz) 14 ÚZKÁ

Odjezdy ze zastávky AVION SHOPPING PARK směr JUNDROV

Zóna 101  AVION SHOPPING PARK 1 Ikea 2 Electro world (z) 6 Hněvkovského (z) 7 Sazenice (o) 8 Komárov (z) Zóna 100 10 Svatopetrská (o) 12 Zvonařka 13 Úzká 15 Hlavní nádraží 17 Malinovského náměstí 20 Náměstí 28.října (o) 22 Schodová (o) 23 Zimní stadion 25 Sportovní (o) 29 NC Královo Pole 32 Štefánikova 34 Charvatská Zóna 101 35 Slovanské náměstí (o) 36 Slovanské náměstí (o) 37 Skácelova 39 Záhřebská 40 Přívrat 42 Rosického náměstí (o) 43 Štursova (z) 44 Hlavní (z) 45 Vozovna Komín (o) 47 Optátova 48 Nálepkova 50 JUNDROV o: z:

AVION Shopping Park, Skandinávská 2, 619 00 Brno tel.: 543 539 907, fax: 543 250 396

8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

29 49 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 29 09 46

49 49 49 49 49 49 49 49 49 49 49 49

: odjezd nízkopodlažního vozidla Dopravce: DPMB, a.s., Hlinky 151, 656 46 Brno, www.dpmb.cz Informace o IDS JMK: tel. 5 4317 4317, www.idsjmk.cz

Platí od 12.6.2011

Vydavatel: Inter IKEA Centre Česká republika, s.r.o., Skandinávská 2, Brno, tel.: 543 539 907 Evidenční číslo MK E 19655 Vychází: 31. 8. 2011

zjednodušte si život

Případné změny a tiskové chyby jsou vyhrazeny. Všechny fotografie slouží pouze jako ilustrační k daným tematickým blokům.


xxxx

Lorem ditcommolupta nonse nimpor sinveru mquiant volum quas aliquassim aut omnim qui in rerit eatusaperae volor aut modita. harchit atquam facEcte

699 Kč

699 Kč

xxxx xxxxx

499 Kč

Barevné ZVONĚNÍ

699 Kč www.avion.cz

27

399 Kč

599 Kč

599 Kč 599 Kč

599 Kč


Flash magazín  

Avion Flash magazín

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you