Page 1

Pałac pod Bocianim Gniazdem

Pałac pod Bocianim Gniazdem "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie to XVIII wieczny pałac położony na Kaszubach, 14 km od Lęborka. Miejscowość usytuowana jest na skraju lasu w którym znajduje się XIII w. Grodzisko, oraz liczne potoki. Położenie koło Góry Białej, czyste jezioro wśród lasów, możliwość wędrówek pieszych, konnych i rowerowych, czysty i nieskażony teren, to walory, które mogą zadowolić każdego turystę przebywającego

w tych okolicach. Na terenie 5 ha znajdują się wszelkiego rodzaju place zabaw i boiska, Skansen Wsi Indiańskiej, małpi gaj i inne atrakcje. Świadczymy usługi turystyczne organizując kolonie, obozy, biwaki, zielone szkoły. Prowadzimy także kompleksową obsługę cateringową oraz organizujemy różnego rodzaju eventy, festyny, imprezy okolicznościowe i incentive, wesela i komunie.

Runowo 23 76-230 Potęgowo www.runowo.pl biuro@runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Catering wigilijny Okres Bożonarodzeniowy to czas wolny od pracy, jednak w polskiej kulturze biznesu niezwykle miłym akcentem zbliżających się świąt jest wspólna, firmowa – rodzinna wieczerza wigilijna. Mamy przyjemność zaproponować zorganizowanie Spotkania Wigilijnego w Państwa Firmie w formie cateringu w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Poniżej przedstawiamy propozycję menu tradycyjnego, jednocześnie zaznaczając, że nie są one standardowe, a do każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę czas trwania, rodzaj i formę przyjęcia, ilość gości, sugestie zamawiającego oraz budżet przeznaczony przez zleceniodawcę.

Sugerowane menu tradycyjne w cenie 50,oo zł (Brutto) od 1 osoby (cena dotyczy spotkań organizowanych w formie stołu szwedzkiego): 1. Barszcz wigilijny z uszkami 2. Pierogi z kapustą i suszonymi grzybami z Borów Tucholskich 3. Krokieciki świąteczne z suszonymi borowikami i kapustą 4. Gołąbki wigilijne z grzybami 5. Karp zapiekany w beszamelu z migdałami

6. Ryba z wód morskich po „japońsku” (w sosie jarzynowym na gorąco) 7. Śledzik „Cztery pory roku” 8. Sałatka jarzynowa tradycyjna garnirowana jajkiem i puszystym majonezem 9. Sałatka Grecka z serem feta i oliwkami 10. Ciasta świąteczne – Sernik przepisu Cioci na kruchym cieście – Babka Bożonarodzeniowa z bakaliami 11. Kawa/herbata 12. Woda min. n/gaz. 13. Pieczywo 14. Sianko z opłatkiem

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Sugerowane menu tradycyjne w cenie 75,oo zł (Brutto) od 1 osoby (cena dotyczy spotkań organizowanych w formie stołu szwedzkiego): 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.

Barszcz wigilijny z uszkami // Zupa grzybowa – krem pieczarkowy Pierogi z kapustą i suszonymi grzybami z Borów Tucholskich Krokieciki świąteczne z suszonymi borowikami i kapustą Faszerowane pieczarki w cieście Karp zapiekany w beszamelu z migdałami Wigilijny cytrynowy pstrąg Ryba z wód morskich po „japońsku” (w sosie jarzynowym na gorąco) 8. Ryba z jezior mazurskich po „cygańsku” (w ciepłym sosie na ostro) 9. Pstrąg w galarecie 10. Łosoś po królewsku - roladki z łososia wędzonego 11. Sałatka jarzynowa tradycyjna garnirowana jajkiem i puszystym majonezem 12. Sałatka Grecka z serem feta i oliwkami 13. Krab Surimi – sałatka krabowa 14. Ciasta świąteczne Sernik przepisu Cioci na kruchym cieście z polewą czekoladową Makowiec wykwintny - strucla z garścią bakalii w lukrowej polewie 15. Fontanna czekoladowa z owocami 16. Soki owocowe i Wody mineralne 17. Kawa/herbata 18. Pieczywo 19. Sianko z opłatkiem

Sugerowane menu tradycyjne w cenie 100,oo zł (Brutto) od 1 osoby (cena dotyczy spotkań organizowanych w formie stołu szwedzkiego): 1. Barszcz wigilijny z uszkami // Zupa grzybowa – krem pieczarkowy // Zupa szparagowa 2. Pierogi z kapustą i suszonymi grzybami z Borów Tucholskich 3. Cannelloni z farszem świątecznym zapiekane w sosie białym 4. Łosoś w beszamelu z migdałami 5. Dorsz zapiekany w sosie kurkowym 6. Wigilijny cytrynowy pstrąg 7. Sandacz zapiekany w śmietanie po „Norwesku” 8. Pstrąg w galarecie 9. Tatar z łososia po królewsku www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

10. Sałatka jarzynowa tradycyjna garnirowana jajkiem i puszystym majonezem 11. Sałatka Grecka z serem feta i oliwkami 12. Krab Surimi – sałatka krabowa 13. Mozarella z pomidorami, czosnkiem i oliwą 14. Ciasta świąteczne – Sernik przepisu Cioci na kruchym cieście z polewą czekoladową – Makowiec wykwintny - strucla z garścią bakalii w lukrowej polewie – Jabłuszko nasączone bakaliami w asyście kruchego ciasta – strucla 15. Fontanna czekoladowa z owocami 16. Kompot wigilijny na suszonych owocach polskich sadów 17. Soki owocowe i Wody mineralne 18. Kawa/herbata 19. Pieczywo 20. Sianko z opłatkiem

Pragniemy jednocześnie poinformować, iż do każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę czas trwania, rodzaj i formę zamówienia, jak i ilość gości, sugestie zamawiającego oraz budżet przeznaczony przez zleceniodawcę.

W przedstawionej propozycji ceny zawierają koszt zastawy stołowej, pełnej profesjonalnej obsługi kelnerskiej oraz nakrycia stołów (obrusy, serwetki, serwetniki, przyprawniki, tiule, skirtingi itp.) jak i pełnej obsługi technicznej oraz koszt transportu.

Zapraszając do skorzystania z naszych usług, pragniemy również poinformować, że zajmujemy się organizacją, przygotowaniem i obsługą różnorodnych imprez w miejscach wskazanych przez zamawiającego lub w naszym obiekcie, takich jak: 1. 2. 3. 4. 5. 6.

Bankiety, Bale Konferencje, Szkolenia, Narady, Zjazdy Powitania i Pożegnania Prezentacje i pokazy Spotkania integracyjne Imprezy okolicznościowe

Oczekujemy również, na Państwa sugestie dotyczące zmian w zaproponowanym menu, gdyż zawsze bierzemy pod uwagę przyzwyczajenia i upodobania żywieniowe naszych konsumentów. www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Kulig Dla wszystkich spragnionych wrażeń zarówno dla dzieci jak i dorosłych proponujemy przejażdżki kuligiem w zaprzęgu konnym. Z dala od miejskiego zgiełku, wśród zimowej scenerii możńa podziwiać urokliwe okolice Runowa.

Kompleksowa organizacja kuligu oraz nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez jest gwarantem dobrej zabawy. Kuligi mogą posłużyć jako doskonałe narzędzie integrujące zespół, mogą stanowić nagrody za zrealizowane cele lub posłużyć jako forma zabawy motywacyjnej.

Kulig to doskonała forma zimowej rekreacji zarówno dla Ośnieżone drzewa, pęd koni przy blasku pracowników Państwa firmy pochodni oraz śpiewy przy wspólnym ognisku to jak i całych rodzin. W niezapomniane wrażenia, które zostaną w zależności od Państwa oczekiwań możemy pamięci na długo. zaproponować różne warianty zimowej zabawy.

W programie przewidujemy: 

Przejażdżka kuligiem w zaprzęgu konnym.

Pochodnie

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Wspólna biesiada i zabawa

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Mikołajki Zapraszamy do zorganizowania mikołajkowej niespodzianki dla dzieci Państwa pracowników. W urokliwej zimowej scenerii Pałacu pod Bocianim Gniazdem w Runowie, nasi animatorzy i animatorki w strojach pomocników św. Mikołaja zapewnią dzieciom wiele atrakcji . Proponujemy państwu spotkanie ze św. Mikołajem, który wręczy prezenty każdemu dziecku, a nasi animatorzy i animatorki w strojach mikołajowych pomocników zapewnią wspaniałą zabawę dla każdego.

W programie:

Specjalnie dobrane gry i zabawy pozwolą wiziąć

Przejażdżki kuligiem w zaprzęgu konnym (lub w przypadku braku śniegu wozem)

czynny udział w spotkaniu każdemu uczestnikowi, bez względu na wiek.

Gry i zabawy z pomocnikami św. Mikołaja Minidisco z tańcami dziecięcymi Catering z niespodziankami dla dzieci i rodziców Bajkowa kraina – dla najmłodszych uczestników Warsztaty choinkowe – dla dzieci, młodzieży i rodziców Spotkanie ze św. Mikołajem

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa propozycja dla dzieci.

to

nasza

karnawałowa

Podczas uroczystego balu karnawałowego odbywają się gry, konkursy i zabawy taneczne dla wszystkich uczestników. Nasi animatorzy poprowadzą dziecięcy balik karnawałowy od A do Z, proponując gry i zabawy taneczne (i nie tylko) dopasowane do wieku i oczekiwań grupy. Zabawa choinkowa to pomysł na każdą imprezę w przedszkolu, szkole, w Państwa firmie lub u nas w Pałacu. Nasi animatorzy nie tylko prowadzą zabawę, ale biorą w niej czynny udział co pozwala przełamać nieśmiałość i zachęcić do zabawy wszystkie dzieci.

Doświadczona kadra pedagogiczna zapewnia kompleksową opiekę nad dziećmi dbając o każdego uczestnika, prowadzi zabawę, która na długo pozostanie w pamięci dzieci a rodzicom i opiekunom da chwilę wytchnienia.

Opieka animatorów, którzy prowadzą bal, zachęcają do tańczenia i uczą podstawowych kroków tańców animacyjnych to nasza recepta na udaną zabawę.

Proponujemy różne warianty zabawy w zależności od Państwa oczekiwań.

w programie m.in.:

 Przepyszny catering pełen słodkości i niespodzianek  Minidisco  Gry i zabawy  Nauka tańca

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Zabawa karnawałowa Zapraszamy Państwa do zorganiozowania zabawy karnawałowej w Pałacu pod Bocianim Gniazdem. Organizujemy zabawy karnawałowe z pełnym programem animacyjnym, profesjonalną obsługą DJ lub orkiestry i cateringiem. Zabawa karnawałowa w Pałacu pod Bocianim Gniazdem to nie tylko zabawa taneczna, ale również okazja do tego by lepiej się poznać i zintegrować.

Każda zabawa jest wyjątkowa, dlatego przygotowujemy ją zawsze pod indywidualne zamówienie, wedle preferencji i oczekiwań naszych klientów. Może to więc być uroczysty bal w strojach wieczorowych, może to być bal Doświadczona kadra animacyjna przy maskowy z wesołymi kreacjami współpracy z zespołem lub DJ-em tworzy albo wieczór tematyczny w stylu hawajskiskim, indiańskim czy niezapomniany klimat wspaniałej zabawy. westernowym.

W programie znaleźć się może m.in.:  Dyskoteka  Nauka tańców klubowych  Wieczorne show animacyjne: o Kobiety kontra mężczyźni o Show par o Konkurencje drużynowe o Turnieje indywidualne  Gry i konkursy  Karaoke

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Dzień dziecka Dzień dziecka to największe święto naszych pociech, dlatego oferta Pałacu pod Bocianim Gniazdem przybrać może najróżniejsze formy dla zapewnienia im wspaniałej i niezapomnianej zabawy.

Proponujemy Państwu zorganizowanie imprezy tematycznej w formie pikniku rodzinnego na terenie Pałacu pod Bocianim Gniazdem w Runowie. Program pikniku przygotujemy specjalnie dla Państwa, uwzględniając wiek, ilość i potrzeby dzieci oraz ich rodzin. Zapewnimy opiekę animatorów, którzy przygotują specjalne atrakcje , zapewnią profesjonalną opiekę i zadbają o atmosferę radosnej zabawy.

Wśród atrakcji które możemy zaproponować są m.in.: 

Imprezy tematyczne w stylu: indiańskim, westernowym, pirackim, kosmicznym, artystycznym, cyrkowym oraz wiele innych.

Malowanie buziek

Wielkie dmuchane place zabaw z trampoliną i nie tylko

Strzelanie z łuku i wiatrówki

Paintball

Survival

Przejażdżki wozem konnym oraz jazdy konne

Przejażdżki quadami

I wiele innych

Organizujemy również zabawy z okazji Dnia Dziecka w wyznaczonych przez Państwa miejscach. Nasz zespół animatorów przyjedzie na miejsce wyposarzony w sprzęt nagłośniający, muzykę minidisco oraz cały niezbędny sprzęt do poprowadzenia wspaniałej zabawy (balony, chusty animacyjne, zabawki).

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

Piknik rodzinny Organizacja pikników rodzinnych to doskonałe narzędzie integrujące i wzmacjniające tożsamość z firmą przez pracowników. Proponujemy Państwu zrealizowanie pikniku na świeżym powietrzu pod zadaszeniem wypozażonym w stoły biesiadne i szwedzkie bufety.

Program pikniku to indywidualne dopasowane zajęcia animacyjne dla całych rodzin. Dla dzieci Nasi animatorzy zaopiekują się dziećmi proponując im wiele atrakcji i zabaw. Zadbają o to by każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo oraz przede wszystkim przeżyło niezapomnianą przygodę podczas wspólnych gier i zabaw. Dla dorosłych DJ oraz wodzirej poprowadzi zajęcia dla dorosłych proponując konkursy i zabawy taneczne. Przy akompaniamencie muzyki dbać będą o to by każdy z uczestników spędzał czas miło i przyjemnie. Dla rodzin Zespół animatorów przygotuje specjalne gry integracyjne dla całych rodzin. Poprowadzi gry i konkursy zespołowe oraz zapewni niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy. Poza programem animacyjnym proponujemy państwu skorzystanie ze wszystkich atrakcji jakie oferuje Pałac pod Bocianim Gniazdem, m.in.:

   

Wioska indiańska i westernowa Quady Paintbal Boiska sportowe (siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka)  Place zabaw z trampoliną  Strzelnice sportowe (łuk i wiatrówka)  Certyfikowany Ośrodek Jeździecki Stajnia Pałac Runowo

www.runowo.pl


CATERING – IMPREZY - ANIMACJE

EVENTY Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna kadra instruktorów i animatorów to zapewnienie, że każdy firmowy event na długo zapadnie w pamięci każdego uczestnika.

Imprezy integracyjne Imprezy integracyjne dla zespołu pracowników prowadzimy w oparciu o outdoorowe techniki teambuildingowe. Podczas wyzwań jakie stawiają przed nimi nasi trenerzy uczą się współdziałania w grupie, skutecznej komunikacji oraz rozwijają zdolności interpersonalne. Nasze imprezy pozwalają zacieśnić relacje pomiędzy pracownikami przez co wpływają na ich zaangażowanie oraz efektywność pracy.

Imprezy motywacyjne Doskonała propozycja dla pracowników w ramach dodatkowego wynagrodzenia, podziękowania za zrealizowane cele oraz zachęcenia do dalszej współpracy. Dzięki luźnej formie zabawy i opiece doświadczonych animatorów nasze imprezy to mile spędzony czas i wrażenia, które zostają w pamięci na długo.

Imprezy okolicznościowe i firmowe Wszystkim ważnym wydarzeniom w Państwa firmie nadamy odpowiedniej aranżacji organizując imprezy, świadcząc usługi cateringowe i zajmując się organizacją wszystkich wydarzeń mogących wpłynąć na jakość imprezy.

Do każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę czas trwania, rodzaj i formę zamówienia, jak i ilość gości, sugestie zamawiającego oraz budżet przeznaczony przez zleceniodawcę.

www.runowo.pl

oferta catering cala runowo  
oferta catering cala runowo  

oferta różna runowo

Advertisement