Page 1

oferta handlowa na rok

2014


Witamy! zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego studia. Jest to ogólna oferta, opisane są nasze najważniejsze usługi. W celu otrzymania konkretnych wycen prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo lub telefonicznie.

2


Adres studio reklamy JOINT ul Błonie 1a 26-300 Opoczno

Kontakt Radosław Głusiński tel. 796 532 001 katon@joint.com.pl Marcin Zelga tel. 697 500 970 zelga@joint.com.pl

3


Naszą specjalnością w kwestii projektowania jest budowanie wizerunku firmy poprzez odpowiednio zaprojektowaną identyfikacje. Czym jest identyfikacja wizualna? Identyfikacja wizualna to odpowiedni zbiór znaków, projektów, barw i wzorców stylistycznych mających na celu zbudowanie spójnego, charakterystycznego wizerunku firmy w oczach odbiorców. Co wchodzi w skład identyfikacji wizualnej i co możemy dla Państwa wykonać?

LOGO logotyp jest najważniejszym elementem przy budowaniu wizerunku firmy. Odpowiednie zaprojektowanie logotypu, który stanie się znakiem firmowym danej marki ma ogromny wpływ na sposób w jaki firma będzie postrzegana przez potencjalnych klientów lub wspólników biznesowych. To logotyp w pierwszej kolejności informuje odbiorce o tym jakie cechy są charakterystyczne dla danej firmy, czy jest to profesjonalizm, nowoczesność czy może przywiązanie do tradycji. Logotyp narzuta też wprost, lub w subtelny sposób informacje o tym co dana marka oferuje. Czy jest to wielka korporacja, sieć sklepów, centrum handlowe, warsztat samochodowy czy może ekipa filmowa. Logotyp jest najważniejszym elementem przy budowaniu identyfikacji firmy również dlatego, że to od niego zależy w jakim stylu zostanie zaprojektowany każdy następny element identyfikacji. Od poligrafii, aż do oznakowania siedziby firmy.

4


Kilka przykładów logotypów zaprojektowanych przez nasze studio:

E KA R N I A I P

5


POLIGRAFIA Kolejnym elementem który znacząco wpływa na wizerunek firmy jest zaprojektowanie materiałów poligraficznych danej firmy. Wytyczenie konkretnego wzorca przy projektowaniu logotypu musi być kontynuowane przy projektowaniu materiałów poligraficznych dla stworzenia spójnego wizerunku. W zależności od branży w jakiej działa dana firma lub dziedziny jakiej dotyczy marka materiały poligraficzne mogą różnić się od siebie diametralnie. Przy biurze rachunkowym większy nacisk materiałów poligraficznych będzie na materiały biurowe takie jak papier firmowy, wzory faktur, notatniki, bloczki, wizytówki imienne czy projekty pieczątek podczas gdy przy pracy nad identyfikacją restauracji większy nacisk będzie położony na elementy poligraficzne pojawiające się w restauracji tj. projekty menu, karty rezerwacji, wzory kartek z cenami i inne tego typu materiały poligraficzne pojawiające się w restauracjach.

6


NASZA OFERTA POLIGRAFICZNA

W naszej ofercie poligraficznej posiadamy wiele nośników druku które mogą się przydać w niemal każdej branży.

Oferujemy drobną formę poligraficzną, między innymi:

· Wizytówki · Karty firmowe · Papier firmowy · Ulotki reklamowe · Plakaty · Identyfikatory · Imienniki · Zaproszenia · Karty rezerwacji · Bloczki firmowe · Teczki firmowe · Kalendarze biurkowe i wiszące · Bilety wstępu

Oraz wiele innych drobnych form poligraficznych. Jeśli nie ma wyżej podanego produktu który Państwo interesuję - proszę napisać do nas maila lub zadzwonić. Odpowiemy czy jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

7


REKLAMA MOBILNA Samochody firmowe są bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Oklejony samochód informujący o firmie i przekazujący czym firma się zajmuje cały czas reklamuje daną firmę i utrwala logo w pamięci odbiorców. Oklejony w odpowiedni sposób samochód firmowy podnosi również prestiż i profesjonalny image firmy. Projekt oklejenia samochodu zgodny z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej służy jako dobry sposób na utrwalenie wizerunku charakterystycznego dla danej firmy/marki. Od lat oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów. Lata doświadczenia w oklejaniu różnych modeli aut i ciężarówek sprawiają, że jesteśmy w stanie podołać różnym, nawet bardzo wymagającym zleceniom. Jesteśmy w stanie okleić samochód osobowy, dostawczy, przyczepę, autobus a nawet wielkie ciężarówki - nie ma zadania któremu nie dali byśmy rady. Niezależnie od tego czy oklejenie ma dotyczyć tylko pojedynczych elementów czy całego pojazdu.

8


GADŻETY REKLAMOWE Gadżety firmowe nadają się idealnie do promowania i kształtowania wizerunku naszej firmy lub marki w oczach klientów i wspólników biznesowych. Stylowe, skórzane gadżety w które zaopatrzeni będą nasi przedstawiciele łatwo i trwale zbudują prestiżowy i profesjonalny wizerunek marki w oczach kontrahentów. Drobne gadżety rozdawane podczas różnych okazji takich jak sponsorowane imprezy sportowe, przyjęcia czy akcje promocyjne są dobrym nośnikiem logotypu firmy pośród potencjalnych klientów. Gadżety w odróżnieniu od ulotek czy innych poligraficznych nośników promocyjnych mają szanse zostać na znacznie dłużej w rękach odbiorcy dzięki swojej użyteczności. Drobne gadżety takie jak długopisy są potem wykorzystywane do pisania, przez co logotyp cały czas towarzyszy osobie która jest w posiadaniu tego gadżetu, dzięki czemu logotyp marki zapada jeszcze głębiej w pamięć. Gadżety można dobierać zależnie od branży jaka charakteryzuje daną firmę. Idealnym gadżetem dla restauracji będą np. słodycze tzw. krówki z logotypem restauracji. Taki miły, słodki gadżet sprawi że restauracja zostanie zapamiętana na dłużej w pamięci odbiory, w oczywiście pozytywny sposób. Nasze studio oferuje ogromną ilość gadżetów firmowych dla klientów prowadzących różne działalności. Posiadamy imponującą ilość gadżetów skórzanych tj. portfele, notesy, organizery, etui na okulary i wiele innych które będą pasowały idealnie firmom zajmującym się dziedzinami, w których wskazany jest szyk, elegancja i gustowność. Logotyp wytłoczony, wyszyty lub nadrukowany na galanterii skórzanej zawsze robi wrażenie i pozwala dodać marce renomy jak mało jakie inne upominki oferowane przy różnych okazjach. W swojej ofercie posiadamy setki drobnych gadżetów. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Wśród naszej oferty znajdują się takie gadżety jak: Ubrania reklamowe, długopisy, pendrive’y, balony reklamowe, magnesy, przypinki, opaski silikonowe, słodycze i inne. Na wszystkich gadżetach oczywiście istnieje możliwość wykonania na druku różnymi metodami.

9


MULTIMEDIA W dobie wszech obecnej komputeryzacji, smartfonów i wszelkich możliwych nowości technologicznych wzrasta wartość multimediów przy budowaniu wizerunku firmy. Każda firma, niezależnie od prowadzonej działalności powinna się ogłaszać i promować nie tylko w świecie realnym, ale również w przestrzeni internetowej. Strona internetowa i obecność na portalach społecznościowych jest praktycznie obowiązkowa. Jest to sposób budowania wizerunku firmy w którym firma ma największą dowolność. Od sposobu w jaki firma pokaże się w sieci zależy bardzo wiele. Coraz więcej firm, które chcą zainwestować w reklamę i promocje decydują się na odejście od takich metod promocji jak ulotki czy ogłoszenia w gazetach na rzecz filmów promocyjnych. Profesjonalnie zrealizowany film promocyjny pozwala pokazać wszystkie zalety firmy i zachęcić odbiorce do skorzystania z usług danej firmy. Strona internetowa jest podstawą przy promowaniu firmy w sieci. Ogromną zaletą strony internetowej w porównaniu do klasycznych form promocji tj. ulotki czy plakaty jest to, że można ją dowolnie edytować. Oferta zawarta na stronie internetowej może być modyfikowana, ceny mogą być zmieniane zależnie od potrzeb co jest niemożliwe przy wydrukowanym materiale poligraficznym. Portale społecznościowe są coraz silniejszym sposobem komunikacji firmy/marki z odbiorcami i budowaniem wizerunku w ich oczach. Profile społecznościowe tj. facebook oferują tworzenie specjalnych stron tzw. fanpage’y które mogą reprezentować na danym portalu firmę. Wygląd takiej strony i sposób jej prowadzenia jest w stanie powiedzieć odbiorcy czy dana firma jest otwarta na ludzi, jaki jest poziom kulturalny firmy czy jakie jest w danej firmie podejście do klienta.

10


FILMY PROMOCYJNE Profesjonalny firm promocyjny może okazać się dużo lepszą inwestycją mającą na celu promowanie firmy niż np. ulotki reklamowe czy akcje plakatowe. Film promocyjny pozwala w ciekawy dla odbiorcy sposób pokazać wszystkie najważniejsze walory firmy. Oferta przedstawiona w postaci filmu ma prawo zachęcić dużo skuteczniej potencjalnego klienta czy współpracownika. Ruchomy obraz w filmie pozwala łatwo zaprezentować klientowi np. działanie maszyny której kupnem chcemy go zachęcić. Większość ludzi jest wzrokowcami. Tabele wypełnione parametrami często są dużo mniej przekonywujące dla potencjalnego klienta od krótkiego filmu prezentującego możliwości produktu który sprzedać. Film przez swoją formę pozwala na przedstawienie firmy lub produktu w sposób jeszcze skuteczniejszy i przyjemny w odbiorze. Ciekawa reklama poprzez film może doprowadzić do sytuacji gdzie widz angażuje się w promowanie naszej marki poprzez dzielenie się interesującym jego zdaniem materiałem ze znajomymi. Nasze studio od niedawna oferuje produkcje filmów promocyjnych, relacji z wydarzeń i spotów reklamowych. Posiadamy kilkuosobową grupę filmową, w której każdy zna swoją rolę i wykonuje ją na maksimum swoich możliwości. Posiadamy sprzęt, dzięki któremu możemy realizować nawet wymagające projekty. Działamy pod szyldem „studio filmów niebanalnych”, nie boimy się wyzwań i posiadamy głowy pełne pomysłów na to, jak robić filmy które będą ciekawiły, zachęcały i przyciągały.

11


STRONA INTERNETOWA Strona internetowa jest podstawą w wypadku chęci promowania się w internecie. Strona internetowa jest prawdziwą wizytówką firmy w sieci. Powinna być zaprojektowana tak, by każdy mógł na niej szybko i bez problemów znaleźć interesujące go informacje na temat firmy. Jednocześnie w swojej formie i budowie musi być imponujący, nawet jeśli ma to polegać na mocnym minimalizmie. Oferujemy budowę różnych form strony internetowej. Wykonujemy proste tzw. „wizytówki” internetowe które ograniczają się do kilku zakładek zawierających podstawowe informacje tj. oferowane usługi, dane teleadresowe i ew. galeria zdjęć. Jesteśmy też w stanie stworzyć bardziej rozbudowane strony które mają posiadać większą ilość treści i na których treść ma być też tworzona przez klienta samodzielnie.

Oferujemy również wdrażanie do życia sklepów internetowych opartych o takie silniki jak PrestaShop.

Wykonujemy również modernizacje layout’ów stron. Strona internetowa powinna być co jakiś czas odświeżana w swojej budowie i wyglądzie. Często jednak budowa strony jest odpowiednia, wystarczy czasem jedynie wykonać lifting samej wizualnej części strony by pozwolić odbiorcom na odkrycie jej na nowo. Jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenie. Możemy zająć się też pozycjonowaniem stron internetowych. Warto zainwestować w pozycjonowanie strony WWW, dzięki temu na naszej stronie może zacząć pojawiać się wielu potencjalnych klientów. Im więcej osób pojawia się na stronie, tym więcej osób będzie korzystało z usług danej firmy lub nabywało jej produkty.

12


SOCIAL MEDIA Profile na serwisach takich jak facebook czy youtube są wizytówką firmy od której często zaczyna się kontakt potencjalnego klienta z daną marką. Warto więc poświęcić uwagę temu, by nasza firma w portalach społecznościowych prezentowała się profesjonalnie i zgodnie z resztą identyfikacji. Facebook pozwala przedstawiać firmę lub produkt w sposób naprawdę atrakcyjny, dodając do tego tzw. „zakładki” na fanpage można uzyskać świetny sposób prezentacji marki klientowi. Zakładki pozwalają umieszczać treści przy użyciu rozbudowanych możliwości języka HTML. Może być więc fanpage dobrym sposobem prezentacji marki i skróconej oferty.

13


OUTDOOR Jedną z naszych największych zalet jest to, że nie jesteśmy tylko studiem projektowym. Jesteśmy w stanie zaoferować swoje usługi na każdym etapie produkcji reklam. Od projektowania, aż po realizacje zlecenia, wliczając w to także produkcje bilbordów, podświetlanych liter czy banerów reklamowych. Outdoor jest dosyć mocno rozbudowanym nośnikiem reklamy i informacji. Co jesteśmy w stanie zaoferować?

14


PODŚWIETLANE REKLAMY Podświetlane reklamy są bardzo skutecznym sposobem na oznaczenie siedziby firmy. Podświetlana reklama przyciąga uwagę i robi wrażenie jeśli zostanie odpowiednio zrobiona. Oferujemy produkcje podświetlanych kasetonów o różnych wymiarach i z różnych materiałów. Od kasetonów zbudowanych z płyt PCV do masywnych reklam do produkcji których wykorzystywany jest dibond. Wykonujemy również podświetlane litery blokowe. Jest to najbardziej robiący wrażenie sposób oznaczenia siedziby. Możemy stworzyć litery blokowe które mogą mierzyć nawet dwa metry wysokości i razem tworzyć imponujące rozmiarowo oznaczenia siedziby wielkich firm i hal.

15


BILBORDY Bilbordy można wykorzystywać na różne sposoby. Można przy ich pomocy informować o nowych produktach w ofercie sklepu, promocja, wyprzedażach lub też przedstawiać konkretne produkty. Bilbordy mogą też informować o lokacji siedziby firmy, pełnić role drogowskazu. Możemy zaoferować różnego rodzaju bilbordy, wykonane z różnych materiałów i w różnych formatach. Możemy zająć się przygotowaniem i zamontowaniem bilbordu oraz późniejszą wymianą grafiki.

Bilbord można wypełnić grafiką na dwa sposoby:

- Pierwszy polega na wyklejeniu bilbordu folią laminowaną. Jest to rozwiązanie dobre dla tych, którzy chcą stałą grafikę na bilbordzie. Tak przygotowany bilbord jest dużo bardziej odporny na działania atmosferyczne co za tym idzie jest dużo trwalszy od drugiej metody. - Druga metoda to wyklejenie bilbordu papierem blueblack - specjalnym papierem do wyklejania bilbordów. Bilbord wyklejany papierem jest zalecany w przypadku, gdy grafika będzie co jakiś czas zmieniana. Wykorzystuje się taką metodę gdy bilbord ma informować o promocjach, nowych produktach i specjalnych okazjach które są okresowe.

Oferujemy również samo wyklejanie już stojących bilbordów.

Bilbordy które oferujemy są solidne i trwałe. Wykonane z najlepszych materiałów bilbordy potrafią być inwestycją na naprawdę długie lata.

16


17


ZNAKOWANIE ODZIEŻY Odzież z nadrukowanym logotypem sprawdza się bardzo dobrze jako firmowe ubranie dla pracowników sklepu lub hali produkcyjnej. Odzież reklamowa pełni też swoją rolę jako gadżet reklamowy. Koszulki, bluzy czy czapki z nadrukowanym logo mogą być praktycznym i chętnie używanym upominkiem. W naszej ofercie jest kilka różnych metod znakowania zależy. Metody różnią się od siebie pod wieloma względami. Od materiału które są używane do ich wyprodukowania do miejsc, gdzie powinny być stosowane. Jesteśmy w stanie zaoferować znakowanie odzieży już od jednej sztuki przy użyciu folii flex, wzór wtedy powinien mieć nie skomplikowany kształt i być w formacie wektorowym. Możemy wykonać nadruki sitodrukiem, wtedy zamówienie jest przyjmowane od 50 sztuk. Wykonywana jest wtedy matryca która wykonuje nadruk na karuzeli do sitodruku. Nadruki wykonywane tą metodą są praktycznie nie wyczuwalne w dotyku na tkaninie i oferują większe możliwości skomplikowania wzoru niż folia flex. Dodatkowo oferujemy haft cyfrowy. Jest to bardziej ekskluzywny sposób wykonywania wzorów na tkaninach. Charakteryzuje się mniejszym polem w którym jest wykonywany wzór i najlepiej pasuje wykonywanie przy pomocy tej metody różnych herbów i drobnych napisów.

18


19


Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług i będziemy mogli nawiązać współprace. studio reklamy JOINT www.joint.com.pl

Studio reklamy JOINT oferta 2014  

Oferta handlowa studia reklamy JOINT na rok 2014

Studio reklamy JOINT oferta 2014  

Oferta handlowa studia reklamy JOINT na rok 2014

Advertisement