Page 1

ul. gen. Bora-Komorowskiego 10/78 03-982 Warszawa tel. +48 605 96 13 41 jacek.kotowski@gmail.com

Jacek Kotowski

Wysoce zmotywowany i wszechstronny specjalista ds. promocji, rozwoju biznesu i tłumaczeń technicznych angielsko-polskich, lektor języka angielskiego, posiadający doświadczenie pracy w zespołach wielokulturowych w różnych branżach przemysłu. 10/06-obecnie EDUKACJA Magister, filologia angielska Uniwersytet A. Mickiewicza (10/91-03/97)

SYNERGY Jacek Kotowski, własna działalność

Tłumaczenia angielsko-polskie. Promocja oraz budowanie relacji z partnerami na rynku polskim. Wprowadzenie dwóch firm zagranicznych specjalizujących się w energetyce wiatrowej na rynek polski. Skuteczna promocja i współpraca z izbami handlowymi.

Techikum mechaniczne, technik

03/07-11/07 Specjalista ds. rozwoju rynku Polconstruct UK

Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp. (1986-1991)

Nawiązywanie relacji i pozyskiwanie zapytań od inwestorów w Wielkiej Brytanii. Analiza rynku i promocja zagraniczna. Tłumaczenia angielsko-polskie dokumentacji technicznej. Budowanie strategii marketingowej i wykonanie materiałów reklamowych. Uzyskanie strumienia zapytań ofertowych ze strony inwestorów brytyjskich zapewniających firmie wysokie dochody.

JĘZYKI Angielski biegły, Niemiecki średni, znajomość programów wspomagających projekty tłumaczeniowe (CAT) OmegaT, Trados UMIĘJĘTNOŚCI HTML/CSS, Photoshop stworzenie stron firmowych softrade.pl, ateq.pl Excel dobra znajomość

04/04-09/06 Specjalista ds. sprzedaży i promocji ATEQ PL Sp.z o.o. Tłumaczenia podręczników obsługi. Sprzedaż B2B i prezentacja urządzeń technicznych u klienta. Obsługa strony internetowej firmy i promocja na targach branżowych. Stworzenie strony internetowej oddziału w Polsce. Wdrożenie CRM’u ACT! co skoordynowało działania zespołu sprzedaży i serwisu. Zdobycie doświadczenia w zastosowaniach automatyki i kontroli jakości.

SZKOLENIA I UPRAWNIENIA Kurs przygotowujący do pracy nauczyciela języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (12/12, 100h) Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych - poufne

12/03-04/04 Specjalista ds. sprzedaży i promocji, Grafpol s.c. Sprzedaż bezpośrednia i prezentacja produktów. Promocja firmy na stronie internetowej grafpol.pl i jej pozycjonowanie. Koordynowanie dostaw zagranicznych i poszukiwanie nowych produktów. Nawiązanie kontaktów z dostawcami opraw równomiernie podświetlających plakaty, spełniające potrzeby głównego klienta, zwiększenie dochodów firmy. 11/00-11/03 Specjalista ds. sprzedaży i promocji, Softrade Sp. z o.o.

Biznes na Ukrainie (09/09, 40h) Promocja, prawo, pozyskiwanie funduszy komunikacja i reklama

Tłumaczenie dokumentacji technicznej i wsparcie zespołu inżynierskiego. Tłumaczenia konsekutywne szkoleń. Zdobycie doświadczenia w tłumaczeniach technicznych i zarządzaniu jakością.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (05/08, 304h) Studium wykonalności, finanse, prawo, zarządzanie projektami

06/98-05/00 Asystent kierownika inwestycji, Propak Systems Ltd.

ZAINTERESOWANIA

02/98-08/98 Wykładowca i lektor j. angielskiego, NKJO w Gorzowie Wlkp.

Krótkofalarstwo i fotografia. Blogowanie: jakprzetlumaczyc.pl

Tłumaczenie dokumentacji technicznej, zarządzanie dokumentacją. Koordynowanie komunikacji z inwestorem i podwykonawcami.

Nauczanie przedmiotów zawodowych, gramatyki i pisania rozprawek w języku angielskim .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) - Jacek Kotowski

CV_JacekKotowski  

CV Jacek Kotowski

CV_JacekKotowski  

CV Jacek Kotowski

Advertisement