1 minute read

Dwóch nowych legalnych bukmacherów

Dwóch nowych legalnych bukmacherów

Rozrasta się rynek legalnych polskich bukmacherów. Tylko w ostatnim miesiącu (wrześniu) pojawiło się dwóch nowych operatorów, którzy postarają się powalczyć o polskiego klienta. Czy im się to uda?

Jeszcze kilka lat temu Polacy mieli powody narzekać, że licencjonowanych bukmacherów jest bardzo mało, że wybór jest ograniczony, że produkt odstaje od światowych standardów.

Od czasu nowelizacji UGH nasz rynek hazardowy wzrósł ponad dwukrotnie. Spowodowało to oczywiście również, że pojawiły się nowe spółki, które liczą na zarobek. Obecnie w  Polsce mamy 17 licencjonowanych firm (w  tym Traf ), z  czego 16

posiada licencję na sprzedaż w  Internecie.

We wrześniu, w  przeciągu 7 dni na rynku pojawiło się dwóch nowych operatorów – Noblebet i  eWinner – którzy będą chcieli przebić się na rynku. Czy ich produkt jest wystarczająco dobry?

Ekskluzywny bukmacher

Noblebet to bukmacher należący do spółki Polski Bukmacher, która

co ciekawe posiada licencję na jeszcze jedną domenę – okbet.pl. Firma otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i  prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet pod koniec stycznia 2019 roku.

Witryna nowego bukmachera wygląda bardzo… „ekskluzywnie” i  też tak sam o  sobie mówi operator. Brand ambasadorem marki jest Sir Richard McCavin, starszy Pan z siwą długą brodą, który ubrany jest w ele