Page 1


ІТСка березень 2010

Анкети учасниць

Баскенова Катерина Місто: Суми Вік: 18 Дата народження: 13.12.1991 (народилась у п’ятницю 13-го) Знак зодіаку: стрілець Вага: 53 Зріст: 166

Як би Ви описали себе? мила, кокетлива, романтична, але в той же час мудра та цілеспрямована, чарівна…і, як бачите, скромна Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? по-перше – кмітливий,тому що при пограбуванні часто з’являються форс-мажорні ситуації, в яких неможна гальмувати, по-друге – lucky man,це дуже важливо)))) Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? дуже часто мені задавали це питання…і я завжди відверто відповідаю, що частина грошей піде на благодійність, я розумію,це дуже банально,але я вважаю,це дуже важливим. А ще я би збудувала який-небудь завод: і людям робота, і мені прибуток в майбутньому, звичайно частину грошей віддала би рідним і близьким, улюблених людей потрібно баловати, а інше — shopping, shopping, shopping!!! Чи вийшли б ви за крадія? яка різниця чим він займається? Головне — щоб людина була добра!!! хоча…крадій — звучить інтригуюче;) Як часто і з ким Ви радитесь? банально-з мамою, з подругами, друзями… Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? 10 днів не ночувала би вдома;), 10 днів гуляла би з друзями,10 днів присвятила би себе рідним і близьким)))

2

Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: все в наших руках, головне – дуже захотіти цього! Ваше найбільше життєве потрясіння: коли я прийшла після репетиції Міс в гуртожиток, зморена, голодна, з брудною головою, мені повідомили,що у нас згоріли розетки і тепер ні одна не працює…fuck!ні холодильник,ні мікрохвильовка,ні чайник, а головне - не працював фен!!!:) Ким Ви захоплюєтесь? я захоплююсь людьми, які встигають поєднувати особисте життя, навчання, громадську діяльність.Вони цього варті, і все їм вдається! Що б Ви хотіли змінити в собі? мене легко вмовити зробити щось, абсолютно мені не потрібне…потрібно навчитися розставляти пріоритети… Як Вам подобається проводити вільний час: з FRIENDS!!! Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: а хто, якщо не я?;)


Анкети учасниць ІТСка березень 2010

Воловик Вiра Місто: Скадовськ (узбережжя Чорного моря) Вік: 17 Дата народження: 27 серпня Знак зодіаку: Діва Вага: 59 Зріст: 176

Як би Ви описали себе? Я – особистість, і цим все сказано. Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? Високий, сильний, рішучий, сповнений драйву, винахідливий… Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? Я не хочу багато від життя, тому невеличкого острову у Тихому океані мені б було достатньо… Чи вийшли б ви за крадія? А в нього вже є 10 мільйонів??? Як часто і з ким Ви радитесь? Підкидаю монетку. Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? Планувала втечу.. Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: Вірь у себе, і в тебе все вийде. Ваше найбільше життєве потрясіння: Життя блондинок на ІТС Ким Ви захоплюєтесь? У мене немає конкретного ідеалу, захоплююсь сильними людьми, які можуть довести все до переможного кінця. Що б Ви хотіли змінити в собі? Надмірну балакучість.

Як Вам подобається проводити вільний час: В мене немає вільного часу, а коли він є, що буває рідко, то я проводжу його з друзями. Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: Я амбіційна, впевнена в собі, і зможу достойно представити свій факультет на наступному етапі конкурсу.

3


ІТСка березень 2010

Анкети учасниць

Заруцька Анастасiя Місто: Київ Вік: 18 Дата народження: 28.02.1992 Знак зодіаку: риби Вага: 50 кг Зріст: 167

Як би Ви описали себе? приваблива, чарівна, сексуальна, часом трохи божевільна, емоційна, добра, чуйна, намагаюсь бачити в людях тільки хороше, дбайлива, завжди готова допомогти, не вмію ображатись. Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? у нас повинно бути сто відсоткове розуміння, до того, щоб читати думки один одного. Він повинен бути розумним і винахідливим. Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? частину віддала би на благодійність, частину на реалізацію життєвих планів. Чи вийшли б ви за крадія? на мою думку кохання не має меж. Тобто не важливо чим він буде займатись, головне-це наші стосунки. Як часто і з ким Ви радитесь? раджусь тоді, коли тяжко зробити вибір самостіно, а з ким…з друзями. Вони завжди допомагають і підтримують. Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? намагалась би втекти. Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: в будь-якій ситуації шукати щось позитивне. Ваше найбільше життєве потрясіння: мої потрясіння часто стосуються неймовірних збігів обставин.

4

Ким Ви захоплюєтесь? талановитими музикантами. Їхньою здатністю передавати емоції. Що б Ви хотіли змінити в собі? якщо в мені щось змінити, то буду вже не я. тому не треба навмисно нічого змінювати. Обставини самі змінюють нас. Як Вам подобається проводити вільний час: як більшість молоді, проводжу час з друзями та хлопцем, але і люблю просто послухати улюблену музику чи почитати гарну книгу. Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: тому що я зможу гідно представити свій факультет. Вважаю що маю здібності для цього.


Анкети учасниць

Місто: Нікополь Вік: 18 Дата народження: 09.12.1991 Знак зодіаку: стрілець Вага: 63 Зріст: 171

Як би Ви описали себе? Життєрадісна, мила, наївна, довірлива дитина зі своїми капризами та примхами, але вмінням в потрібний момент використати кмітливість, розум і чарівність, для руйнування створеного раніше стереотипа. Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? Мега позитивна людина,з багатою фантазією і шаленими ідеями, для якого не існує поняття «impossible»! Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? Купила б тону молочного шоколаду..покупалась в шампанському, а потім, коли б до мізків накінець прийшло розуміння того, що це все на яву - на щось більш корисне витратила. Чи вийшли б ви за крадія? Якби йому вдалось проникнути в моє серце – його статус не мав би значення. Як часто і з ким Ви радитесь? часто, але правда користі з цього мало… люблю вчитись на своїх помилках. Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? Нічого б не змінилось – все так і продовжувала б брати максимум від кожного дня! Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: Немає нічого неможливого. Не відступати і не здаватися. Особисте рішення і думка найбільш правильні.

ІТСка березень 2010

Познякова Альона

Ваше найбільше життєве потрясіння: Эмм….ну…не пом’ятаю,але до цього часу заїкаюсь. Ким Ви захоплюєтесь? Ідеалів не існує в принципі…а так в кожній людині можна знайти , чим захоплюватися!У кожного своя родзинка! Що б Ви хотіли змінити в собі? Мій жахливий характер. Як Вам подобається проводити вільний час: Краду час друзів, віддаючи натомість море позитивних емоцій! Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: А хто краще мене зуміє вкрасти корону королеви?

5


ІТСка березень 2010

Анкети учасниць

Манюгiна Дарiя Місто: Київ Вік: 21 Дата народження: 20.01.89 Знак зодіаку: Я народилась на перетині знаків. Тому я напів-водолій напів-козеріг. Вага: Від 50 до 100 (П.С. в дівчат не гарно про таке запитувати!!!) Зріст: 168 см

Як би Ви описали себе? Скоріш за все: активна, енергічна, гарнюня, мила, розумна, здала електродинаміку, оптимістка, симпатична, скромна... Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? Звабливий, дуже звабливий і дуже-дуже звабливий, а також кмітливий, розумний, веселий (навіщо веселий? Я люблю веселих, да і до тогож в тюрмі хоч посміємось) Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? Сховала. А потім витратила. Чи вийшли б ви за крадія? Ні. Як часто і з ким Ви радитесь? Не часто раджусь. А я кщо раджусь, то з довіренними особами. Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? Ці тридцять днів відривалась, а в день позбавлення волі- втікла за кордон. Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: Не вбий, не вкради, не побажай поганого ближньому свому... Ваше найбільше життєве потрясіння: На центріфузі, тоді мене добряче потрясло.

6

Ким Ви захоплюєтесь? Собою і навколишнім світом. Що б Ви хотіли змінити в собі? Багато чого, але хай це залишиться в таемниці. Як Вам подобається проводити вільний час: Свое життя я намагаюсь вести активно, тому що воно одне і брати від життя всього і як можна більше, тому свій вільний час мені подобаеться проводити по різному. Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: А чому б і не я????)))))))


Анкети учасниць

э

Місто: Черкаси Вік: 17 Дата народження: 27.05.92 Знак зодіаку: близнята Вага: 59 Зріст: 175

Як би Ви описали себе? На перший погляд, біла і пухнаста, але коли мене гладять проти шерсті, випускаю кігті=) Дуже допитлива, товариська, люблю пробувати щось новеньке. Як би Ви описали ідеального партнера пограбування? Харизматичний, кмітливий, спритний, сексуальний Якщо б Ви вкрали 10 мільйонів доларів, щоб Ви зробили з ними? Вирушила б в круїз… Відірвалась би в Вегасі… а потім мені це набридне, частину грошей віддам близьким, а частину-до дитбудинків. Гроші позбавляють свободи. Чи вийшли б ви за крадія? Тільки якщо він — Робін Гуд=) Як часто і з ким Ви радитесь? Не часто раджусь с ким-небудь. Здебіль­ шого, с мамою і з близькою подругою. Якщо б через тридцять днів Вас би позбавили волі, щоб Ви робили? За тридцять днів можна і відірватися на всю котушку, і план втечі встигнути скласти. Головне — не опускати руки и підходити до всього творчо=) Головна порада, яку Ви дасте своїм дітям: Ніколи не здаватися і не боятися робити неможливі речі-просто роби це, і все вийде.

ІТСка березень 2010

Коломи ць Анастасiя

Ваше найбільше життєве потрясіння: Перший виступ на сцені (потім я кілька років танцювала в данс-шоу групі). За лаштунками мене всю колотило, я не могла ні сісти, ні встати спокійно,але потім все минулося. Найдивовижніше — енергія і позитив під час виступу не зникають, а вибухають з подвійною силою. З того часу не можу без виступів. Ким Ви захоплюєтесь? В Біблії говориться: не сотвори собі кумира. Намагаюсь тільки брати приклад з сильних людей. Що б Ви хотіли змінити в собі? Є над чим працювати,але любити себе теж треба.Хто ж полюбить людину,яка сама себе не любить? Як Вам подобається проводити вільний час: Активно, в русі,весело,із друзями. Чому саме Ви маєте стати Міс ІТС 2010: Тому,що я цього ДУЖЕ хочу! А коли я чогось дуже хочу, я цього досягаю.

7


Шість чарівних дівчат задумали щось зловісне! Вони вирішили вчинити велике пограбування на ІТС! Золото, коштовності, гроші та головний об’єкт їх задумки — діадема Міс ІТС 2010,

яку отримає лише одна - краща злодійка! Приходь та відчуй напружену атмосферу злочину. Обери кращу для себе під час шоу та зараз, віддавши свій голос за ту, хто, на твою думку, має стати Міс Інтернет! Все відбудеться 15 березня 2010 року у нічному клубі Forsage (вул. Гарматна, 51) Флаєр — безкоштовний! Слідкуйте за оновленням теми! Детальна інформація: 050 436 78 36 Вова

ИТСка март 2010  

ИТСка март 2010

Advertisement