Page 1


UNO parks TRUMPAI:

Įmonė nuo 2009 m. Lietuvoje projektuoja, stato ir valdo nuotykių parkus. 2013 metais kompanijos tinkle – jau 4 miestai! Kelia sau aukštus tikslus, nes yra jauni ir ryžtingi.

PRAKTIKANTO POZICIJA:

UNO parks veiklos vertinimas ir su plėtra susijusių produktų vystymas.


Market Rats TRUMPAI:

Market Rats – veržlios ir nenukaunamos žiurkės, graužiančios standartus internetinio marketingo srityje. Jei gyvenime sieki didesnių tikslų nei nusipirkti automobilį ir užsidirbti pensiją – tuomet Tu privalai apsilankyti pas Juos! PRAKTIKANTO POZICIJA:

Praktikantas bus supažindintas su SEO (optimizavimas paieškos sistemoje) pagrindais – raktinių žodžių tyrimu, straipsnių rašymu, pozicijų sekimo principais ir panašiais gudriais dalykais.


CSC TRUMPAI:

Vienos didžiausių pasaulio IT sprendimų ir konsultacijų bendrovių "Computer Sciences Corporation" (CSC) antrinė bendrovė "CSC Baltic" į Lietuvos rinką įžengė 2008 metais. CSC dirba su įvairių organizacijomis ir joms diegia bei aptarnauja novatoriškas technologijas, kurios sukuria pridėtinę vertę. CSC korporacija sėkmingiausių įmonių "Fortune 500" sąraše 2012m. užėmė 162-ą vietą. Projektai, prie kurių prisijungs PRAKTIKANTAS:

• Winning the war for Top Talents: How, when, where? ( verslo, marketingo ir žmogiškųjų išteklių valdymas). • Ways for Leaders to rock Rewards and Recognition Program ( žmogiškųjų išteklių valdymas).


Ernst & Young Baltic TRUMPAI:

Laikas praleistas kartu su Ernst & Young nėra praleistas veltui, tai yra investicija. Kai dirbi EY, Tu gauni ne tik atlyginimą, Tu išmoksti būti stiprios komandos dalis, kuri sprendžia problemas kartu. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Galimybė prisijungti prie personalo skyriaus komandos ir įsitikinti, kad nesvarbu, kada prisijungi prie EY ar kiek ilgai būni kartu, patirtis įgyta čia išlieka visam gyvenimui.


PERITUS TRUMPAI:

PERITUS – visų pirma entuziastingi, kompetentingi, žingeidūs ir nebijantys naujų iššūkių žmonės. Tai konsultacinė įmonė, teikianti projektų valdymo paslaugas privačiam ir viešajam sketoriui nuo idėjos iki jos įgyvendinimo, subūrusi patyrusius viešojo ir privataus sektorių savo srities ekspertus. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Įvairiapusė patirtis įmonėje susitelkus į konkretaus kliento užduotis ar problemas, taikant projektų valdymo PMBOK metodus.


Blue Bridge TRUMPAI:

Šiandien „Blue Bridge“ – viena didžiausių Lietuvos IT įmonių grupių. Kryptingai daug dėmesio įmonių grupė „Blue Bridge“ skiria kompetencijų ugdymui, produktų ir paslaugų kokybei, verslo partnerių pasirinkimui. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Personalo valdymo sritis; projektas apie motyvacines priemones šiuolaikinei kartai.


ADFORM TRUMPAI:

Tai jauna, tarptautinė, sparčiai auganti kompanija, turinti klientų net 35 šalyse. Jų produktas - internetinių reklamų valdymo ir optimizavimo sistema. Jų tikslas - užkariauti pasaulį. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Žmogiškųjų išteklių, vidinės ir išorinės komunikacijos bei marketingo sritys, pasiekiant potencialius darbuotojus ar integruojant juos į organiziciją.


Deloitte Lietuva TRUMPAI:

UAB „Deloitte Lietuva“ yra viena pagrindinių profesionalių konsultavimo paslaugų teikėjų Lietuvoje. Jų teikiamos paslaugos apima tik aukščiausios kokybės audito, mokesčių, teisės, įmonių rizikos valdymo, verslo ir finansų konsultacijas. Įmonės klientai – didžiausios šalies įmonės, visuomeninės organizacijos ir kitos sėkmingos, augančios kompanijos. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Kartu su komanda susipažinti su tuo, kaip finansinės ataskaitos atrodo iš vidaus ir ką reiškia būti auditoriumi.


Lietuvos geležinkeliai TRUMPAI:

AB Lietuvos Geležinkeliai - Lietuvos susisiekimo bendrovė, administruojanti Lietuvos Respublikos geležinkelių tinklą. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Galimybė susipažinti su rinkodaros ir ekspedicijos padaliniais. Praktiką galima atlikti ir Vilniuje, ir Kaune.


LESTO

Vilnius ir Kaunas

TRUMPAI:

AB LESTO – Lietuvos skirstomųjų tinklų operatorius – yra atsakinga už elektros persiuntimą vartotojams skirstomaisiais tinklais, tinklų patikimumą bei saugumą. Geriausiai Lietuvos valstybės valdoma įmonė ne tik siekia tenkinti klientų poreikius, bet ir skiria ypatingą dėmesį socialinės atsakomybės veiklai. PRAKTIKANTO POZICIJA:

• Turės unikalią galimybę susipažinti su elektros skirstomuoju tinklu. • Prisijungs prie progresyviai mąstančio ir draugiško kolektyvo. • Prisidės prie realių darbų ir stebės savo darbo rezultatus.


SEB

Vilnius ir Kaunas

TRUMPAI:

SEB yra pirmaujanti Šiaurės Europos finansinių paslaugų grupė. SEB bankas yra didžiausias komercinis bankas Lietuvoje, teikiantis bankininkystės paslaugas gyventojams, įmonėms ir finansų institucijoms.

PRAKTIKANTO POZICIJA:

Turėsite galimybę dirbti profesionalų komandoje, susipažinti su veikla, vykdyti projektus ir taip gauti naujos vertingos patirties.


Investuok Lietuvoje TRUMPAI:

„Investuok Lietuvoje“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra prie Ūkio ministerijos, kuri siekia didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje.

PRAKTIKANTO POZICIJA:

Investicijų į regionus pritraukimas - analizė ir strategijos parengimas.


Eika TRUMPAI:

Įmonė Eika – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę, klientų bei verslo partnerių vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei pažangą. PRAKTIKANTO POZICIJA:

• Rinkodaros ir komunikacijos skyrius( pagrindiniai nekilnojamojo turto rinkodaros aspektai ir specifika; nekilnojamojo turto marketingo priemonės bei komunikacijos kanalai). • Analizė (įmonės vykdomi rinkos tyrimai)


Civitta TRUMPAI:

Civitta - didžiausia nepriklausoma verslo konsultavimo įmonė Baltijos šalyse, teikianti faktais pagrįstus verslo sprendimus. Nuo įmonės įkūrimo 2010 m. pradžioje Civitta grupė išaugo iki rinkoje gerai žinomos ir pripažįstamos bendrovės, kurioje dirba daugiau nei 100 Lietuvos bei užsienio šalių specialistų. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Galimybė įsitraukti į jau vykdomus analitinius projektus bei padirbėti privataus ir viešojo sektorių projektuose bei išbandyti verslo analitiko kasdienybę.


Lindorff TRUMPAI:

Lindorff yra viena iš kreditų vadybos paslaugų teikimo lyderių Europoje. Šiandien Lindorff yra patys inovatyviausi ir greičiausiai augantys savo srities specialistai, turintys ambicijų visame pasaulyje. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Unikali galimybė susipažinti su įmonės struktūra, strategija, tikslais bei teikiamomis paslaugomis.


InCapital Consulting TRUMPAI:

InCapital teikia finansų valdymo, strateginio valdymo ir kapitalo pritraukimo paslaugas. Nuolat ieško talentingų ir motyvuotų žmonių, kurie norėtų prisijungti prie Jų komandos. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Darbas su bona fide klientu, informacijos paieška, susisteminimas ir pristatymas. Praktika projekto metu galėtų būti ir realios praktikos ar darbo pradžia.


OVC Consulting TRUMPAI:

Per 18 metų augdami kartu su klientais ir kaupdami unikalią patirtį OVC tapo viena didžiausių verslo konsultacijų ir mokymo bendrovių Lietuvoje. Jų klientai – didžiausios verslo ir viešojo sektoriaus įmonės. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Turėsite galimybę išbandyti save rinkodaros skyriaus komandoje bei apsilankyti mokymuose.


Universiteto PUB TRUMPAI:

Universiteto Pub - turbūt vienintelis iš naktinių klubų, kurį drąsiai galėtume pavadinti „Studentų Meka“, nes panašu, jog Vilniuje nerasi nei vieno studento, kuris pirmame, antrame ar dar kažkuriame kurse nebuvo aplankęs šios studentiškos atmosferos pripildytos, smagių vakarėlių vietos. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Prisijunk prie Universiteto PUB komandos ir suorganizuok renginį skirta tikriems studentams! Kaip atrodys tavo penktadienio vakarėlis?


Golf development TRUMPAI:

Įmonė, vykdanti Europos Centro Golfo Klubo, esančio Molėtų plento 26 kilometre ir turinčio profesionalų tarptautinius standartus atitinkantį 18 duobučių golfo aikštyną. Nuo 2013 m. birželio mėn. įmonė priklauso "Ergolain" įmonių grupei. PRAKTIKANTO POZICIJA:

• Pagalba kuriant ir įgyvendinant marketingo projektus. • Golfo žaidėjų rinkos analizė Pabaltijo šalyse. • Golfo žaidėjų pritraukimo strategijos kūrimas.


Impuls

Kaunas

TRUMPAI:

Didžiausias sporto klubų tinklas Lietuvoje. Pradėjusi savo veiklą Vilniuje sėkmingai pliačiasi per visus Lietuvos miestus išlaikydami aukšiausius standartus. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Praktikantas bus supažindintas su įmonės struktūra. Turės galimybę atlikti tokais užduotis kaip ekonominė ir finansinė analizė, darbas su duomenų bazėm, darbas administraciniam ar rinkodaros skyriuje.


Šviesa

Kaunas

TRUMPAI:

Didžiausia ir daugiausia patirties turinti Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla, bendradarbiaujanti su daugiau nei 30 pasaulio leidyklų. 2002 metais leidykla „Šviesa“ susijungė su leidykla „Alma littera“ ir tapo didžiausia leidybos įmonių grupe Baltijos šalyse. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Praktikantas bus supažindintas su įmonės struktūra. Turės galimybę dalivauti įmonės susitikimuose, bei susitikimuose su autoriais, galės prisidėti prie leidybinio proceso ir renginių koordinavimo.


Katos grupė

Kaunas

TRUMPAI:

Tai reklamos paslaugų tiekėja įsikūrusi 1994 metais. Nuo 2004 metų Katos grupė užsiima ne tik reklaminių stendų nuoma, bet ir reklama ACM lauko vaizdo ekranuose bei plačiaformate skaitmenine spauda. PRAKTIKANTO POZICIJA:

Kartu su komanda susipažinti, kaip vykdomi ir atliekami užsakymai iš vidaus, kaip vyksta bendravimas su klientais. Iš arčiau bus supažindinama su įmonės struktūra, strategija bei teikiamomis paslaugomis.

ISM SA organizuojamas projektas 'Patirk'  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you