Page 1

EK GELİR Beni ek gelir imkanı ilgilendirmektedir. Bu işe haftada birkaç saat ayırabilirim.

HANGI IŞ BIRLIĞINI SEÇERSINIZ?

Sadık Müşteri ve aktif Danışmanlardan oluşan grubunuzu kurun. Ek geliriniz Aylık 200 € dan 1500 € kadar ulaşabilir.

Bu işi yapmak ve aylık gelir olarak 2000 –5000 € kazanmak istiyorum.

Ciddi bir şekilde bu işe adım atmak istiyor musunuz? Şirketin prim planı, kurduğunuz birimin satışlarından ortalama %10 – 12 gelir kazanmanızı sağlayabilmektedir. Üç beş ay içinde istediğiniz gelir seviyesine ulaşabilirsiniz.

ULUSLARARASI KARIYER Gelecek vaat eden bir işe yatırım olarak zamanımı, enerjimi yatırmak, Uluslararası kariyer yapmak ve maddi bağımsızlığa ulaşmak istiyorum. Yaş ve meslekleri farklı olan binlerce insan Uluslararası seviyelere kadar ulaşmışlardır, çünkü hırslıydılar ve önlerine büyük hedef koymuşlardı.

Ek gelir hakkında detaylı bilgileri 30. ve 31. sayfalarında bulabilirsiniz

Ana gelir hakkında detaylı bilgiyi 34. – 35. sayfalarda bulabilirsiniz.

Uluslararası kariyer hakkında bilgileri 36. – 37. sayfalarda okuyabilirsiniz.

‘’Denize seyahat’’ programı kapsamında ödül kazananlar. Mart 2009, Otel The Leela Kempinski, Goa, Hindistan

Siberian Health ‘’Hızlı başlangıç’’ programının ödül dağıtım töreni sırasında sahnede ödül kazananlar.

Siberian Health 5. Liderler konferansı, Hong Kong, otel ’’Shangri –La’’

Ek gelirinizi yükseltebilir aynı zamanda dünyanın en güzel yerlerini keşfedebilirsiniz. Şirket ile yılda iki kez seyahat fırsatını kullanmaya davet ediyoruz!

Kendi işime başlarken 3.000 € ek bonus ve denize seyahat nasıl kazanabilirim? ‘’diyorsanız, Hızlı başlangıç’’ programına katılın!

Hayata yenilik getirmek, yabancı ülkelerde düzenlenen konferanslarda en tecrübeli iş koçlarından ders almak. Sadece seçkin insanların bulundukları yerlere gitmek.

Programlarda katılım gönüllüdür. Programa katılmak için hiçbir ödeme gerekmemektedir. İstediğiniz anda hiçbir ceza – veya ödeme yapmadan katıldığınız programdan çıkabilirsiniz.

GELECEĞINI KUR!

ANA GELIR

Dikkatinizi çekmek istediğimiz nokta, ‘Sibirian Health’deki başarınız, her şirkette olduğu gibi, harcadığınız emeğe ve sarfettiğiniz çabaya bağlıdır. ‘Sibirian Health’da kendi işinizi kurup geliştirmek mümkündür, fakat bu kesinlikle kolay elde edilen bir servet türü değildir. Sizlere başarılar diliyoruz!

9

Vsb euro tr site  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you