Page 1

CZĘŚĆ START-UP

CZĘŚĆ BIZNESOWA

Dla Konsultantów, którzy nie są Przedsiębiorcami Indywidualnymi

START-UP Chcę kupować produkty Spółki na korzystnych dla mnie warunkach i poznać wszystkie możliwości, udostępniane przez Spółkę Informację dotyczącą bonusów i naliczeń bonusowych znajdziesz na str. 10 –11.

STWÓRZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Dla Konsultantów - przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność biznesową

DODATKOWY DOCHÓD Jestem zainteresowany dodatkowym dochodem, gdyż dla tego biznesu mogę poświęcić parę godzin tygodniowo.

Tworząc grupę, składającą się z lojalnych klientów i aktywnych Konsultantów, możesz osiągnąć miesięczny dochód w wysokości od 800 PLN do 7000 PLN.

GŁÓWNY DOCHÓD Chcę prowadzić ten biznes i otrzymywać miesięczny dochód w wysokości 8 000 - 25 000 PLN. Czy postanowiłeś na poważnie zająć się tym biznesem? Plan Premii Spółki umożliwia otrzymywanie dochodu, w wysokości 10-12% z Obrotu Strukturalnego utworzonej przez Ciebie struktury. Możesz osiągnąć wyznaczony poziom dochodu w ciągu trzech - pięciu miesięcy.

KARIERA MIĘDZYNARODOWA Chcę inwestować swój czas i energię w rozwojowy biznes, zrobić karierę międzynarodową oraz osiągnąć niezależność finansową. Duża ilość osób, niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu, osiągnęła kwalifikacje poziomu międzynarodowego. Wszystko dzięki temu, że ludzie ci wyznaczyli sobie ambitne cele.

Informacja o możliwościach dodatkowego dochodu - na stronach 14 –15.

Informacja o możliwościach głównego dochodu - na stronach 18 –19.

Informacja o możliwościach kariery międzynarodowej - na stronach 36-37.

Zwycięzcy programu «Podróż nad morze» (Maroko)

Zwycięzcy programu «Szybki Start» na świątecznej scenie Siberian Health.

Madryd, miasto, w którym odbyła się X Zagraniczna Konferencja Liderów, 2013r.

Możesz zwiększać swój dodatkowy dochód, i jednocześnie odkrywać najpiękniejsze zakątki świata. Pragniemy, abyć zapoznał się z możliwościami podróżowania ze Spółką dwa razy w roku!

W jaki sposób, tworząc swój biznes, można otrzymać bonus dodatkowy w wysokości 3.000$ oraz cudowną podróż nad morze? Dołącz do programu «Szybki Start»!

Kariera międzynarodowa - to możliwość przejścia na nową orbitę życia. Możliwość uczenia się u najlepszych trenerów biznesu na Zagranicznych Konferencjach. Możliwość podróżowania do takich miejsc, gdzie mogą sobie na to pozwolić tylko jednostki. Możliwość bycia człowiekiem naprawdę bogatym.

3

Vsb 2013 pl  
Vsb 2013 pl  
Advertisement