Page 1

Chronolong


Gyvenime nėra dėkingesnio užsiėmimo už rūpinimąsi žmonių sveikata. Deja, šiuolaikinė medicina, šventai įtikėjusi naujausių technologijų ir farmacinių preparatų galia, visiškai pamiršo, kad svarbiausias gydytojas vis dėlto yra pati Gamta. Viskas, ką mes gauname iš mus supančios aplinkos, pirmiausia su maistu, gali mus arba apdovanoti ilgaamžiškumu, arba pražudyti. Dietologija tapo antraeilė disciplina, gydymas žolelėmis ir kiti natūralių priemonių naudojimo metodai nebuvo laikomi moksliniais. Visiškai buvo pamiršta profilaktinės medicinos ideologija. Situacija pradėjo keistis tik praėjusio amžiaus pabaigoje, kai mokslininkai įsitikino, kad daugiau nei 40% sveikatos sutrikimų yra tiesiogiai susiję su neteisinga mityba. Būtent šiuo laikotarpiu ir buvo pradėta sparčiai diegti naują sveikatos apsaugos programą, paremtą suvartojamo maisto struktūros normalizavimu. Atsirado ir sparčiai įžengė į išsivysčiusių šalių žmonių gyvenimą įvairūs funkcionalūs produktai ir biologiškai aktyvūs maisto papildai, skirti mikroelementų, vitaminų ir kitų netobulo šiuolaikinio žmogaus mitybos raciono sudedamųjų dalių trūkumui kompensuoti.

86 84 82 80 78 76 74 72

Brėž. 1. Prognozuojama moterų gyvenimo trukmė kai kuriose šalyse (World Factbook, 2007).

Rusija

Kinija

JAV

D.Britanija

Vokietija

Suomija

Švedija

Italija

Australija

Kanada

Prancūzija

Honkongas

70 Japonija

Prognozuojama moterų gyvenimo trukmė (metai)

Medicininės statistikos duomenys rodo, kad mūsų planetos populiacija nuolat sensta. Išsivysčiusiose šalyse vidutinė moterų gyvenimo trukmė yra didesnė negu aštuoniasdešimt metų. (Brėž. 1)


Fiziologiškai žmogaus senėjimo procesas daugiausia priklauso nuo natūralaus lytinių hormonų mažėjimo. Vyrams šis ryšys yra mažiau ryškus iš esmės pasireiškia lytinio aktyvumo mažėjimu. Tuo pačiu metu moterims lytinių hormonų- visų pirma estrogenų- mažėjimas dėl amžiaus neigiamai įtakoja viso organizmo veiklą. Ši fiziologinė ypatybė siejama su tuo, kad estrogenai ne tik apibrėžia ir reguliuoja moters reprodukcines funkcijas, bet ir vaidina labai svarbų vaidmenį praktiškai visų organų ir audinių normalioje gyvybinėje veikloje.

Klimakterinis sindromas, pagrindiniai klinikiniai požymiai Moters gyvenimo periodas po lytinių funkcijų nykimo pradžios vadinamas klimaksu (menopauzė) ir vienija premenopauzės, menopauzės ir postmenopauzės stadijas. Perimenopauzė apima dvejus paskutinius premenopauzės ir pirmus dvejus postmenopauzės metus ir yra aktyviausių hormoninės sistemos pokyčių laikotarpiu. Menopauzė paprastai atsiranda 40–50 metų amžiaus, atsižvelgiant į vidutinės moterų gyvenimo trukmės augimą, atitinkamai ilgėja ir klimakterinio periodo trukmė. Šiuolaikinė moteris tokios būsenos būna 40% savo gyvenimo. (Brėž. 2)

80

Amžius (metais)

70

gyvenimo trukmė

60 50 40 30

menopauzės pradžia

1850

1900

1950

2000

Metais

Brėž.2. Ryšys tarp klimakterinio periodo trukmės ir prognozuojamos gyvenimo trukmės


Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, šiuo metu klimakterinio periodo moterys sudaro 10% visos Žemės populiacijos, kasmet jų skaičius padidėja 25 milijonais ir iki 2030 m. prognozuojamas daugiau nei 1 milijardas. Laipsniškai besiformuojant estrogenų trūkumui tuo pačiu metu, priklausomai nuo klimakterinio periodo stadijos, sunkėja ir jo neigiami požymiai, kurių visuma apibūdinama terminu „klimakterinis sindromas“. Pagrindinė sudėtinė maisto papildo Chronolong dalis – praturtintas sojų pupelių daigų ekstraktas, kuriame yra dar kelios dešimtys kitų natūralių fitoestrogenų, papildančių ir sustiprinančių profilaktinį genisteino poveikį. Chronolongo sudėtyje yra ir kitų labai svarbių biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip vitaminai C ir D. Vitaminas D ne tik padeda įsisavinti kalcį ir fosforą, palaikyti normalų kalcio kiekį kraujyje, bet taip pat palaiko normalią kaulų, dantų ir raumenų funkciją. Folio rūgštis padeda palaikyti normalią medžiagų apykaitą, homocisteino ir amino rūgščių sintezę, tai pat normalią kraujodarą. Vitaminas C yra būtinas kolageno sintezei, taip pat normalioms odos, kraujagyslių, kremzlių, dantų ir dantenų fukcijoms palaikyti. Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, palaiko normalią imuninės sistemos veiklą esant intensyviems fiziniams krūviams, tuo pačiu mažindamas nuovargį.

Sudėtis: gliukozamino sulfatas, sojų pupelių ekstraktas, praturtintas izoflavonoidais, askorbo rūgštis, sojų genisteinas, želatina, folio rūgštis, glicerinas.

* Rusijos patentas


www.sibvaleo.com

J큰s킬 Konsultantas

Chronolong  

Chronolong

Chronolong  

Chronolong

Advertisement