Page 1

Türkiye

Fiyatlarımıza KDV dahildir

GERÇEK GÜZELLIĞIN VE GENÇLIĞIN UYANIŞI KATALOG 06. 2014 -05. 2015 tarihleri arasında geçerlidir.


1 Siberian Health

Dünyasına Hoş Geldiniz! Siberian Health – sağlık ve güzellik için yenilikçi ürünlerin üretiminde kabul edilen bir liderdir. Sağlığın sadece fiziksel değil hem de dâhilen doğal güzelliğin asıl kaynağı olduğuna eminiz. Biz bugün EKO bakım felsefesi ile yeni ürün oluşumu konseptini cesaretle sizlere sunuyoruz.

Prensip Bitkisel hammaddenin maksimum kullanımı Biz Sibirya, Altay ve Baykalın yüksek biyoaktifk etkisi gösteren yabani otlarını, bitki ve turunçgillerini kullanıyoruz.

3

Prensip Cilt yapısına benzer dokular

Biz ürünlerimizi aktif maddelerin nüfuz etme özelliğini arttıran deri hücrelerinin yapı taşları bileşimine benzer emülsiyon yapıcı maddelere dayanarak oluştururuz.

Sizin hep sağlıklı ve güzel kalmanız için biz elimizden geleni yapıyoruz!

2

4

Biz petrolkimya, parabenler, tiyaazolin, fenoksietanol ve geleneksel bileşenler gibi zararlı, potansiyel tehlike oluşturabilecek bileşenlerden kaçınarak, onların yerine bitkisel kökenli bileşenler kullandık.

Tüm doğal bileşenler cilt yapısının zarar görmesine izin vermeden yenilenebilir bitkisel hammaddelerden üretilir.

Prensip Tehlikeli maddelerden vazgeçitik

Prensip

Maksimum ekolojik ve biyo-parçalanabilir ürünler

1


CHRONOLONG SERISI ÖZELLIKLE YAŞLILIĞIN GETIRDIĞI DEĞIŞIKLIKLERLE MÜCADELE IÇIN OLUŞTURULMUŞTUR: Yenilenmiş yüksek etki gösteren anti-aging CHRONOLONG serisi –cilde gençlik, parlaklık, pürüzlük, esneklik, doğal güzellik, sağlıklı ve bakımlı görünüm geri kazandırır.

- 55% + 20% + 30%

KIRIŞIKLIKLAR AZALIR* CHRONOLONG Rejenerasyon . 50+

Yaşlılığın getirdiği belirtiler için yoğun onarıcı: olgun ciltler için oldukça etkili bir üründür, görünür antiaging etkisi sağlar. Klinik olarak kanıtlanmış

✓ son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi formül ✓ sadece doğal ve güvenli bileşenler ✓ Anti-aging yüz bakım alanında kapsamlı bir çözüm

0%

SÜLFAT, PARABENLER, FTALAT, MADENI YAĞ, YAPAY AROMA MADDELERİ

YÜZ HATLAR DAHA NET** CHRONOLONG Utra-lifiting . 40+

Yüzün oval şekillendiricisi: cildin esnekliğini, sıkılığını ve parlaklığını korumaya yardımcı olan bu serinin ürünleri, eşsiz verimliliğe sahip anti-aging bileşenleri içermektedir. Klinik olarak kanıtlanmış

CILDIN YETENEĞIYAŞLANMANIN GETIRDIĞI ILK BELIRTILERE KARŞI MÜCADELE ETMEK*** CHRONOLONG Aktif beslenme. 30+

Yaşlanmanın getirildi ilk belirtilere karşı seri: cilt tonusun kaybı ile mücadele edip pürüzsüz yumuşak ve taze bir görünüm kazandırmaktadır. Klinik olarak kanıtlanmış

* İn vivo maddelerin incelemesi sırasında (kozmetik ürünlerin verimliliği ilgili canlı organizmalar üstünde ve gönüllü kadınlar tarafında kullanılmıştır) altın nanopartikülerinin 30 gün kullanımından önce ve sonra cilt durumuna bakılmaktadır. **УKlinik-laboratuvar testlerin MKH RBA(Merkezi Klinik Hastanesi Rusya Bilim Akademisi) sonuçlarına göre 1ay boyunca yüz için serumun kullanımından sonra esnekliğin göstergesi %20,5 artmıştır. *** %30 kadar cilt hücrelerinin oksitlenme süreçlerine karşı koyma yeteneğini artırır (yaşlanma nedenlerinden biridir), ex vita test (‘’organizma dışında olanlar’’ yani deneyimleri sırasında canlı dokusunun vücuttan suni dış bir ortama aktarma işlemidir.).

CHRONOLONG – HER YAŞTA GÜZELLIK!


Yaş 30

+

Chronolong. Aktif besleme

ANTİOKSİDAN KORUYUCU YÜZ KREMİ

ULTRA ZENGİN YÜZ SERUMU

CANLANDIRICI GÖZ KREMI

Zengin besleyici krem cildi mükemmel bir şekilde nemlendirerek onun esnekliğini,tonusunu ve dokusunu iyileştirir, küçük kırışıklıkları yok etmeye yardımcı olur, antioksidan koruma sağlar.

Serum deriye ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık vererek yoğun nemlendirici etki gösterir ve yüz derisini önemli derecede sıkılaştırarak küçük kırışıklıkları yok etmeye yardımcı olur.

İpeksi ve hızlı emilen yapıya sahip krem göz kapaklarının canlandırılmasına,derin olarak nemlendirilmesine yardımcı olacak,şişlikleri giderecek ve soğuk algınlığından koruyarak kırışıklıkları azaltacaktır.

50 ml / 401461

30 ml / 401462

20 ml / 401460

45,0 TL

50,0 TL

40,0 TL

CHRONOLONG

4

CHRONOLONG

CHRONOLONG

5


Yaş 40

+

Chronolong. Ultra-Lifting Yüzün oval şekillendiricisi.

KADİFE ETKİSİ OLAN GÖZALTI VE DUDAK ÇEVRESİ KREM

YÜZ SERUMU YENİLEYİCİ

«CANLANMANIN ENERJISI» YÜZ KREMI

Göz çevresi kremi hafif dokusuyla göz çevresini iyileştirerek yoğun şekilde etkiler, “kaz ayağı” kırışıklıklarını ve belirgin mimik kırışıklıklarını etkili bir biçimde azaltır. Uzun süre devam eden gençleştirici etki sağlayarak, cildi besler, yeniler ve sıkılaştırır.

Bir serumdan daha fazlasını yapar – altın peptitleri, kahve yağı ve inci özü esasında hazırlanmış eşsiz bir anti-aging ürünüdür. Cildin 5 hayati fonksiyonunu onarır: rejenerasyon, nemlendirme, sıkılaştırma, beslenme ve koruma.

Eşsiz biyo-lifting teknolojili yüksek etkileyici güce sahip ürün özellikle yaşlanmanın getirdiği değişikliklerle mücadele için üretilmiştir. Yüz hatlarını gözle görülür biçimde sıkılaştırır, önemli anti-aging etkisi sağlar ve yüzünüz enerji ile parlar. Cildi daha pürüzsüz, yüz hatlarını daha belirgin, ve yüz rengini daha parlak yapar.

20 ml / 401937

30 ml / 401935

50 ml / 401936

40,0 TL

50,0 TL

45,0 TL

CHRONOLONG

6

CHRONOLONG

CHRONOLONG

7


Yaş 50

+

Chronolong. Rejenerasyon Yaşlılığın getirdiği belirtiler için yoğun onarıcı.

GÖZ ÇEVRESİ YENİLEME KREMİ

YOĞUN GENÇLEŞTİRİCİ SERUM

«DEĞERLI GÜZELLIK» YÜZ KREMI

Göz etrafındaki narin deriye özel tasarlanmış kompleks ürünü, yaşlanma izlerini ve kırışıklıkları oldukça azaltır, mikro rölyefini pürüzsüzleştirir. Koyu halkaları ve şişlikleri gözle görülür biçimde azaltır. Göz çevresindeki cilt, mükemmelliye ulaşarak cildinize uyum sağlar, elastik ve parlaklık yakalar.

Bir serumdan daha fazlasını yapar – altın peptitleri, kahve yağı ve inci özü esasında hazırlanmış özel bir anti-aging ürünüdür. Cildin 5 hayati fonksiyonunu onarır: rejenerasyon, nemlendirme, sıkılaştırma, beslenme ve koruma.

Gün geçtikçe, cilt pürüzsüzleşir, daha esnek ve elastik hale gelir. Krem en belirgin kırışıklıkları bile etkili bir şekilde azaltarak cildin içeriden parlamasını sağlar.

CHRONOLONG

8

CHRONOLONG

CHRONOLONG

20 ml / 401940

30 ml / 401939

50 ml / 401938

40,0 TL

50,0 TL

45,0 TL

9


GÜZELLİĞİN DOĞAL LABORATUVARI

G

YÜZ BAKIMI

üzel olan her şey benzersizdir. Kar tanelerinin desenleri eşsiz, yaprakların hatları ve yükseklerde süzülen bulutların şekilleri benzersizdir. Tıpkı her kadının cildinin de benzersiz olması gibi. Kendine has birçok özelliğe sahip olan cildimiz mevsimlere, yaşa ve hatta ruh halimize bağlı olarak değişim gösterir. Biz kendimiz bu değişiklikleri birtakım testlerden ve kozmetik uzmanından daha iyi görür ve hissederiz ve zaman zaman kendi favori kremimizin de cildimize şu an gerekli olan şeyi sunamadığını anlarız. Kadın cildinin yaşamın farklı dönemlerindeki durumunun incelenmesi bize doğal kokteyllerin özel bir koleksiyonunu yaratmak için ilham verdi; böylece her kadın kendi güzellik iksirini oluşturabilecektir. “Experalta” koleksiyonu cilt bakımında yeni olanaklara kapı açan gerçek bir doğal güzellik laboratuvarıdır. Güçlü doğal serumları doğru kombinasyonlarda ve oranlarda karıştırarak, cildiniz kadar benzersiz olan kendi bakım programınızı yaratabilirsiniz. Sizin tarafınızdan ve sizin için yaratılan bu ürünler cildinizin durumunu yakından izlemenizi; onun gereksinimlerine ve durumuna bağlı olarak bakım bileşenlerini anında değiştirebilmenize olanak sağlar.

11


YÜZ BAKIMI

20+ 30+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

40+ UYGULAMA ZAMAN DİLİMİ Ürün kullanımı için tavsiye edilen süre

12

20+

20+

30+

30+

HIDROFILIK TEMIZLEME YAĞI

MÜKEMMEL PEELING LOSYONU

Doğal bitkisel ve esansiyel yağlarının su ile birleşimi hafifçe köpüren bir emülsiyon oluşturur. Bu ürün diğer temizleyici ürünlerden farklı olarak cildin lipit ve pH dengesini koruyarak yumuşak bir şekilde etki eder. Emülsiyonun yumuşak ve yağlı formülü en hassas ciltler için bile idealdir.

“Experalta” profesyonel salon prosedürlerinin ev koşullarında uygulanması için en iyi alternatiftir. Peeling nektarı yaşlanan derinin yenilenmesine, yüz renginin iyileşmesine, cilt gözeneklerinin daralmasına yardımcı olur; yağ parlaklığını ve kızarıklığı kontrol etmenizi sağlar. Meyve asitlerinin düşük oranda olması piling nektarının çok nazik bir soyma etkisi yaratmasını sağlar. Bu, kurumaya ve pullanmaya eğilimli ciltler için idealdir. Su ile durulama gerektirmez.

150 ml / 500067

150 ml / 500068

EXPERALTA

35,0 TL

EXPERALTA

35,0 TL

13


YÜZ BAKIMI

20+ 30+

20+

30+

20+

30+

30+

40+

30+ 40+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

40+

EMÜLSİFİYE EDİCİ RE-ACTİVATOR BAZ

YAŞAMSAL GÜÇ KORUYUCU KREM

YAŞLANMA KARŞITI EMÜLSİFİYE BAZ

DUDAK PARLATICI

EXPERALTA

EXPERALTA

Nemlendirme. Antioksidan koruma. Cildin yumuşaklığı ve esnekliğinin artırılması için kullanılır.

Serbest radikalleri etkisiz hale getirir. Cilt yenilenmesini uyarır. UV ışınlarından cildi korur.

Nemlendiricilik ve doygunluk. Deri hücrelerinin yenilenmesi ve kırışıklıkların azaltılması. Esnekliğin ve sıkılığın arttırılması için kullanılır.

Experalta serisinden olan şekillendirici dudak balsamı dudakların gerçek hatlarını onarır, onları canlı ve güzel tutar. Balsamın aktif içerikleri dudakların derisine bakım yaparak onların sıkılığını ve esnekliğini onarır.

100 ml / 402318

50 ml / 402319

100 ml / 402320

15 ml / 402321

40,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

25,0 TL

EXPERALTA UYGULAMA ZAMAN DİLİMİ Ürün kullanımı için tavsiye edilen süre

14

20+

EXPERALTA

15


30+

YÜZ BAKIMI

20+ 30+

40+

30+

30+

30+

40+

40+

40+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

40+ UYGULAMA ZAMAN DİLİMİ Ürün kullanımı için tavsiye edilen süre

16

40+

BESLEME VE YENILEME SERUMU DAĞ ARNIKA ÇIÇEĞI IÇERIKLI

GENÇLIĞIN KORUYUCUSU FITOSERUMU

YOĞUN NEMLENDIRME FITOSERUMU

PARLAK BIR CILT IÇIN FITOSERUM

HIZLI CANLANDIRMA FITOSERUMU

EXPERALTA

EXPERALTA

EXPERALTA

EXPERALTA

EXPERALTA

Serum cildi ideal bir şekilde besler ve dolgunlaştırır, cildin yenilenmesini sağlar ve zamansız yaşlanmayı önler.

Kırışıklıkları daha belirsiz hale getirerek cilt esnekliği ve pürüzsüzlüğünü desteklemeye yardımcı olur.

Maksimal nemlendirme sağlar, kuruluk ve pullanmadan korur.

Yüz rengini güzelleştirir ve yaşa bağlı pigment oluşumundan korur.

Cildin rengini iyileştirir, cilde doğal bir ışıltı, parlaklık ve gençlik kazandırır.

30 ml / 4EN894

30 ml / 500070

30 ml / 500066

30 ml / 402358

30 ml / 500069

40,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

HUŞ AĞACI ÖZSUYU ILE

AKASYA SAKIZI VE SIBIRYA SÜSENI ILE

URAL MEYANI ILE

RHODIOLA VE DAĞ ÇAMI ILE

17


Cildimiz alerji, pigment, akne, kuperoz ve diğer problemlerin oluşumuna neden olan çevrenin negatif faktörlerinden etkilenir. Bu problemlerin çözümü için özel kozmetik ürünler tasarlanmıştır. KONSANTRE BAKIM – içeriğe dâhil olan doğal bileşenler maksimum yüksek biyoaktifliğe sahiptir. YÖNLENDİRİLMİŞ BAKIM – tüm ürünler cildin özel ihtiyaçlarının (alerji, pigmet, akne, kuperoz ve diğer cilt problemleri) giderilmesi için yönlendirilmiş etkiye sahiptir. DENENMİŞ BAKIM – tüm ürünler belirtilmiş özelliklerin etkilerini doğrulayan klinik testlerden geçmiştir. DOĞAL BAKIM – tüm bileşenler cilde gerçek ve doğal bir bakım veren gerçek, doğal ve bitkisel kökenlerden oluşur.

18

Faz 1

Faz 2

Cilt beyazlatıcı gündüz kremi SPF 30

Cilt beyazlatıcı gece kremi

• SPF 30 – yüksek etkili güneş koruyucu krem • Yüz renginin açılması ve görünürde olan deri pigmentlerinin giderilmesi sağlar. • İdeal gündüz bakımı – etkili nemlendirici, cildin lipit bariyerinin korunması ve antioksidan koruması sağlar.

• Tahrişsiz güvenli beyazlatma. • Koyu lekelerin gözle görülür biçimde solgunlaştırılması*. • Uzun süren nemlendirme**. • Cildin pürüzsüzleştirilmesi.

* Rusya Bilim Akademisi Merkezi Klinik Hastanesi (ЦКБ РАН) test klinik laboratuarlarının sonuçları ile onaylanmıştır.

50 ml/ 401752

40,0 TL

* Rusya Bilim Akademisi Merkezi Klinik Hastanesi (ЦКБ РАН) klinik laboratuar test sonuçlarına dayanarak bir aylık devamlı kullanım sonrası %13 beyazlama. ** Rusya Bilim Akademisi Merkezi Klinik Hastanesi (ЦКБ РАН) klinik laboratuar test sonuçlarına dayanarak cildin %24 nemlendirilme.

50 ml/ 401753

40,0 TL

PHYTOMEDICA – CİLT İHTİYAÇLARINA YÜKSEK KALİTELİ VE DOĞAL ÇÖZÜM!

19


YÜZ BAKIMI

S

abah çiy saflığı. Gül goncasının hassas kokusu. Hafiflik hissetmek için zevkinden vazgeçmek mümkün değildir. Yeni Siberian Rose yüz bakım ürünlerinin samimi cazibesi büyülüyor. Kadifemsi dokusu ise kendine çekiyor. Doğanın saflığı ve sabahın bahar tazeliği sessiz ve huzur dolu güneşli havayı bizlere Siberian Rose ürünlerinde sunuyor. Yüz bakımı Siberian Rose ürünlerin temelinde – tüm çiçeklerinden arasında en gizemli ve büyüleyici gül çiçeği kullanıldı. Siberian yabani gülü uçucu yağları, ginseng, rhodiola rosea (altın kök) ve biberiye ekstrelerin birleşimi inanılmaz etkili ürün serisini oluşturdu. Ekstreler ve yabani gülün uçucu yağları yüzün hassas cildini canlandırır ve sıkılaştırır. Kuşburnu yağı, rhodiola rosea ve ginseng ekstrelerin birleşimi yenileyici süreçleri uyarır.

20

21


YÜZ BAKIMI

22

SIBERIAN ROSE. NEMLENDIRICI KOKULU KÖPÜK (AROMA-MUS)

KADIFEMSI YUMUŞAK TEMIZLEME KÖPÜĞÜ

SİBERİAN ROSE. CANLANDIRICI VE ZENGİNLEŞTİRİCİ GÜL SUYU

SİBERİAN ROSE. MÜKKEMEL UYUMLU YÜZ KREMİ

DOĞAL EKSTRA ZENGIN GÜL YAĞI

İçerikte olan doğal bitkisel bileşenler derinin rengini ve durumunu iyileştirerek mükemmel bir şekilde nemlendirir.

Köpük cildi zarif ve yumuşak bir şekilde temizler, ona ferah ve parlak bir görüntü vererek canlandırır ve onarır.

Alkol içermeyen canlandırıcı ve zenginleştirici gül suyu istenilen cilt tipini besleyerek onu esnekleştirir ve zarif şekilde canlandırır.

Yüz ve boyun derisine özenle bakım yapar, besler ve onarır. Gül eter yağı ile kombine edilmiş bitkisel ekstreler yüzü pürüzsüzleştirir, ona doğal parlaklık kazandırır, yoğun şekilde nemlendirir ve zarif gül kokusu verir.

Yoğun yüz bakımı için ideal bir ürün. Cildi derinden doyuran ve tonlaştıran gül yağı doğal yenileme sürecini uyarır, yüzün parlak rengini onarır ve cildin vasküler damarcıklarının oluşumunu ve gelişimini engeller.

150 ml / 401360

150 ml / 401361

200 ml / 401681

50 ml / 401365

15 ml / 401363

45,0 TL

45,0 TL

30,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

23


D

oğal kozmetik, Altay ve Baykal yabani otlarından elde edilen bitkisel özleri ve uçucu yağlardan üretilmiştir. Sibirya Balsam Koleksiyonu, Sibirya ve Altay topluluğunun güzelliği koruyan eski geleneklerini yeniden canlandıran modern teknolojilerdir. Bakımlı görünüşünün koruması ve desteklemesi için gerekenler, sizlere sunan doğanın ta kendisidir. 24

25


YÜZ BAKIMI

20+ 30+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

40+ UYGULAMA ZAMAN DİLİMİ

Ürün kullanımı için tavsiye edilen süre

26

20+

20+

20+

20+

30+

30+

30+

30+

40+

40+

BİTKİSEL TEMİZLİK JELİ 80 ml / 4EN831

25,0 TL

DERİN NEMLENDİRİCİ TEMİZLEME SÜTÜ 100 ml /4EN829

FERAHLATİCİ VE NEMLENDERİCİ YÜZ VE BOYUN TONİĞİ 250 ml /4EN830

YÜZ YENİLEYİCİ SCRUB 80 ml / 4EN835

25,0 TL

25,0 TL

25,0 TL

Narin temizleyici kozmetik süt bir çırpıda kirliliği ve makyajı yüzünüzden yok eder. Yulaf, Peygamber çiçeği ve menekşe özleri yüz derisinin rengini iyileştirir, salatalık özü ise su ve mineral dengesini normalleştirerek cildi temizler ve nemlendirir. Normal ve kuru ciltler için ideal bir üründür.

Hücre solunumunu iyileştirir, mikro kan dolaşımını harekete geçirir, kılcal kan damarlarını güçlendirir, kılcal damar ağının görünürlüğünü azaltır, hücreleri oksijen ve besleyici maddelerle doldurur, küçük kırışıklıkları düzleştirir.

NUUR

HARAASGAI

TUNGALAG

DOLGİN (DALGA)

80 ml / 4EE012

250 ml /4EN025

250 ml / 4EN551

80 ml / 4EE007

Narin bitkisel balsam kirlenmeyi gidererek cildi özenle temizler, cildin yenileme sürecini uyarır. Turunçgillerin kompleks ekstresi cildi vitamin ve mikro elementlerle doyurur, aloe vera ise onu soğuk algınlığında koruyarak, etkili şekilde nemlendirir. Balsamın sabah akşam kullanımı ile daha iyi sonuçlar elde edile bilir.

20+

Narin peeling tıkanmış gözenekleri açarak ve ciltteki küçük kusurları düzelterek cildi derinden temizler. Bileşenin içerdiği ezilmiş zeytin çekirdeği ölü cilt hücrelerini giderir, kafein ise mikro dolaşımı aktifleştirir. Mentol cildi hoş bir şekilde ferahlatır, cilt sağlıklı ve parlak götünür. Günlük uygulama tavsiye olunur.

TAMAMEN DOĞAL PEELING YÜZ TEMIZLEYICI 80 ml / 4EN777

25,0 TL

Doğal orman meyveli peeling cildi nazikçe temizler ve ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olur, yenilenme sürecini hızlandırır ve cilt yapısını iyileştirir. Peeling’in içeriğinde olan meyve asitleri ciltteki küçük kırışıklıkların azaltılmasını ve onun yumuşaklığını sağlar. Cildiniz pürüzsüz ve sağlıklı görünüm kazanır.

27


30+

20+

30+

ULTRA BESLEYECI YÜZ MASKESI

ULTRA BESLEYECI DUDAK VE GÖZ BALMI

75 ml / 4EN778

25,0 TL

15 ml / 4EN779

20,0 TL

75 ml / 4EN410

İnanılmaz zengin bitki özleri, yağları ve mumlardan oluşan maske - tüm cilt tipleri için sürekli kullanım amaçlıdır. Pirinç balmumu ve orman fındığı yağı nem kaybına karşı harika bir cilt nemlendiricisi ve koruyucusudur. Sonuç – parlak cilt teni, pürüzsüzlük ve yüksek nem seviyesi.

Zengin içerikli balsam cildi besler onu hasar ve çatlaklardan korur. Aktif bileşenlerin eşsiz “sızdırmazlık” teknolojisi onların aktifliğinin üst düzeyde tutulmasını ve cildin derin tabakalarında uzun bir emilim süreci sağlar.

Değerli yağlar ve öğütülmüş olgun yemişlerle zengin Nemlendirici maske besleyici maddeler ve mikro elementlerle cildi derinlemesine vitaminlerle besler. Şi yağı ve üzüm çekirdeği deriyi etkili bir biçimde nemlendirir, yumuşatır, esnekliğini arttırır ve cildin lipit bariyerini onarır.

SIBIRIIN ALTAN

KURU VE NEMSİZ CİLTLER İÇİN SİBİRYA MEYVELERİ İLE VİTAMİN MASKESİ

25,0 TL

100 ml / 4EN496

28

20+

20+

30+

30+

30+

40+

NORMAL VE KARMA CİLTLER İÇİN SİBİRYA ÇİLEK İLE CANLANDIRICI MASKE

MONTMORİLLONİT KİLİ İLE YÜZ TEMİZLEYİCİ MASKESİ

25,0 TL

25,0 TL

75 ml / 4EN413

OLGUN CILTLER IÇIN CANLANDIRICI MASKE

75 ml / 4EN411

75 ml / 4EN412

Yemiş ve amino asit kompleksi içeren kokulu jöle yüz dersini nemlendirir ve pürüzsüzleştirir, ferahlık hissi verir. Zencefil özü, sinameki kabuğu ve burnet büyümüş gözeneklerin büzer, derideki yağ hücrelerinin üretimini ve hormonel dengesizliğin diğer belirtilerini normalleştirir. Yemişler cildi vitamin ve mikro elementlerle besler.

Tıbbi kilin aktif bileşenleri cilde derinlemesine nüfuz eder, onu mükemmel bir biçimde temizler mineral değişimi normalleştirir ve toksinleri ve atıkları emerek ortadan kalkmasına yardımcı olur. Maske cildin dayanıklılığını arttırır, ona esneklik, pürüzsüzlük ve sağlıklı bir renk kazandırır.

Canlandırıcı maske güçlü nem tutucu, şekillendirici ve pürüzsüzleştirici özelliğe sahip. Çildi sıkılaştırarak yumuşatır ve onu daha elastik yapar, tüm hücre yenilenmesi süreçlerini uyarır.

SHEDITE ZHEMES

HESSEN GAZAAR

KHUSEN EDIR

100 ml / 4EN311

100 ml / 4EN494

100 ml /4EN495

25,0 TL

29


40+

40+

40+

30+

SIBIRYA SEDIR YAĞI ILE DOĞAL ONARIM MASKESI

DOĞAL ONARICI GÜNDÜZ KREMI

DOĞAL ONARICI GECE KREMII

DOĞAL KORUYUCU GÜNDÜZ KREMI

30+

HASSAS BAKIM IÇIN GÖZ KREMI

30+

DERIN BESLEYECI GECE KREMI

75 ml / 4EN879

50 ml / 4EN813

50 ml / 4EN812

50 ml / 4EN811

15 ml / 4EN810

25,0 TL

30,0 TL

Yulaf unu ve besleyici çam fıstığı yağı içeren yenileyici etkiye sahip maske cildi nemlendirir ve rahatlatır. Ginseng, Snoudon gülü ve Ginkgo biloba ekstreleri, yenileme süreçlerini aktive eder, cildin bağışıklık durumunu iyileştirir ve antioksidan koruma sağlar.i.

Krem, cildin derinliklerine nüfuz ederek yüzeyini pürüzsüzleştirir, kırışıklıkları açar ve daha net yüz hatlarının oluşturulmasına yardımcı olur. Hindiba, meyan kökü, horoz ibiği ve Snoudon gülü cilde taze bir görünüm vererek olgun ciltler için ideal bakım sağlar. Sibirya ketenciği ve kuşburnu yağları cildi zararlı çevresel etkilerden korur.

Olgun ciltler için düzenlenmiş zengin içerikli krem kırışıklıkların miktarını gözle görülür derecede azaltır, cilt yüzeyini ve hatlarını düzeltir. Sedir, susam ve shea yağı cildi besler, kuruluğunu giderir, Baykal takke otu ve meyan kökü özleri ise cildi ferahlatır ve rengini pürüzsüzleştirir.

Yumuşak dokusu ile krem bir canlandırıcı ve nemlendirici etki sağlar. Aktif bitkisel maddeler nem kaybına karşı cildi önlemek ve vitaminler ile cildi besler. Yansıtıcı parçacıklar görsel cilt yüzeyini düzleştirir, ince çizgileri kamufle eder. Makyaj altında bir temel olarak kullanmak için idealdir.

Göz çevresindeki hassas cilt için komple bakım. At kestanesi ve Peygamber çiçeği özleri göz etrafı şişliği azaltır, kudzu kök ekstresi ise elastin ve kolajen üretimini uyarır. Özel kompleks mikro gevşeticiler göz çevresinde mimiklerden oluşan kırışıklıkların oluşmasını önler, ışık yansıtıcı parçacıklar ise cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.

Bu zengin içerikli krem cildinizi ideal bir şekilde yenileyerek ve ona bakım sağlayarak siz uyurken bile çalışır. Bitkisel soya yağı, deniz topalağı ve zeytin yağı nem kaybını önler. Hibiskus ve kuş üzümü özleri, cildinizi vitaminlerle doyurur. C vitamini yaşlanma belirtilerini azaltarak, kollajen sentezini uyarır.

25,0 TL

30

30,0 TL

30,0 TL

30,0 TL

50 ml / 4EN809

31


VÜCUT BAKIMI

20+ 30+ 40+

32

20+

20+

20+

30+

30+

30+

40+

40+

40+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

RAHATLATICI MASAJ YAĞI

TONLAYICI MASAJ YAĞI

ISITICI MASAJ YAĞI

100 ml / 4EN834

100 ml / 4EN832

100 ml / 4EN833

Sandal ağacı, kakule, sardunya ve okaliptüsün seçkin karışımı vücudu olumlu etkiler, gücü geri getirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Cildi pürüzsüzleştirir ve arındırır, kas tonusunu arttırır, vücuttaki sıvı tutulumunu ve ödem oluşmasını önler.

Dokuların esnekliğini, eklemlerin ve belkemiğinin hareket kabiliyetini arttırır. Kan damarlarını güçlendirir, toplardamarların varis şeklinde genişlemesini önler, vasküler görünümü büyük ölçüde ortadan kaldırır. Cildin kabalaşmış bölgelerini yumuşatır.

Isıtıcı yağ ile yapılan masaj genel anlamda güçlendirici bir etki gösterir ve organizmadaki kan dolaşımını uyarır. Kasların aşırı zorlandığı durumlarda yardımcı olur.

DUHAAL AZA

DUHAAL AZA

DUHAAL AZA

200 ml / 4EN399

200 ml / 4EN398

200 ml / 4EN397

20,0 TL

20,0 TL

20,0 TL

33


VÜCUT BAKIMI

20+ 30+ 40+

34

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

30+

20+

20+

20+

40+

30+

30+

30+

40+

40+

40+

CANLANDIRICI BAKIM EL MASKESİ

İÇERİĞİ HAFİF EL KREMİ

NAZİK EL BAKIMI İÇİN PİLİNG

CANLANDIRICI AYAK FIRÇASI

BESLEYİCİ EL KREMİ

100 ml / 4EN775

65 ml / 4EN773

75 ml / 4EN776

75 ml / 4EN798

65 ml / 4EN819

Peeling, ayakların pürüzlü cildini yumuşatır, ölü deri parçacıklarını temizler, yeniler, nemlendirir ve havalandırır. Bitki özleri ayaklardaki terlemenin normalleşmesini sağlar. Yağlar cildi rahatlatır, ferahlık ve hafiflik hissi verir.

Derinin yumuşaklığını ve esnekliğini geri kazandırır, iyileştirici etki gösterir, cildi erken yaşlanmaya karşı korur ve sert bölgeleri yumuşatır.

20+

25,0 TL

20,0 TL

Cildi besler ve yumuşatır, onun tonusunu ve esnekliğini arttırır. Yara, çizik ve derideki diğer zedelerin iyileşme sürecini hızlandırır. Elinizin derisinin rengini etkili bir biçimde açarak yaşlılığın beraberinde getirdiği pigment lekelerini daha da solgunlaştırır. Tırnakların durumunu iyileştirir, onları sertleştirir ve üzerini pürüzsüzleştirir.

Deriyi anında yumuşatır ve nemlendirir, onun yenilenmesini ve kırışların açılmasını sağlar. Cildin sabit sağlıklı rengini, esnekliğini ve tonusunu desteklemeye yardımcı olur.

Ölü deri parçacıklarını nazikçe kaldırarak cildi yeniler. Hücre solunumunu iyileştirerek kaba alanları yumuşatır ve soyulmasını önler. Güçlü beyazlatıcı ve yenileyici etki gösterir.

TORGON

TORGON

TORGON

ENHERGHEN

100 ml / 4EN466

75 ml / 4EE465

75 ml / 4EE464

100 ml / 4EE040

20,0 TL

25,0 TL

20,0 TL

35


20+

20+

20+

20+

20+

30+

30+

30+

30+

30+

40+

40+

40+

40+

40+

KOKU ÖNLEYİCİAYAK KREMİ

VÜCUT PILINGI

YATIŞTIRICI VÜCÜT KREMI

BITKISEL VÜCUT SABUNU

DOĞAL KİŞİSEL SABUN

MÜKEMMEL BACAKLAR IÇIN GÜÇLENDIRME KREMI

75 ml / 4EN797

200 ml / 4EN836

150 ml / 4EN818

250 ml / 4EN880

250 ml / 4EN825

75ml / 4EN804

Peeling pullanmış ölü cilt hücrelerinin narin bir şekilde alınmasını sağlar, cildi derinden temizler, cilt dokusuna yumuşaklık verir ve onu pürüzsüzleştirir. Çamfıstığı kabuğu içeriğinde bulunan taneler anti bakteriyel, anti-inflamatuar etki gösterirler ve yeni hücrelerin oluşmasını uyarır.

Cildi yumuşatır ve nemlendirir, kuruluğun ve pullanmanın azaltmasına yardımcı olur. Zengin bitkisel maddeler A, B, C ve E vitaminleri, ve mineraller doğal kaynaklar açısından çok zengindir – ciltteki oksidasyon sürecini yavaşlatır, cildin yaşlanmasına ve elastikliğini kaybetmesine karşı dirençli olmasına sağlar.

Hoş yaz kokulu yumuşak bitkisel sabun özenle deriye bakım yapar ve temizler. Bitkisel özlerin kompleksi tonlaştırıcı, koruyucu ve güçlendirici etki gösterir. Uçucu yağlar derinin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar ve koruyucu etki gösterir.

Doğal bitkisel sabun günlük kullanım için tasarlandığından deriye özenle etki gösterir, bundan ilave kritik günlerde, havuz ya da plajdan döndükten sonra, veya hamile kadınların özel hijyeni için kullanıla bilir.

DALDA MODON

ENHERGHEN

DARA EHEA

SHUUDER

200 ml / 4EN309

250 ml / 4EN512

250 ml / 4EN005

Doğal krem ayaklardaki ağırlık hissinin hızlı bir şekilde giderilmesi amaçlı hazırlanmıştır, uzun süreli konfor ve hafiflik hissinin oluşumuna yardımcı olur. Aktif bileşenlerin kombinasyonu derinin nemlendirilmesini ve esnekliğini arttırır. İçerikte olan keklik üzümü uçucu yağı, ciltte bir tonik etkisi sağlar, bioflavonoid hesperidin ise derideki mikro kılcal damarlar üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. Aktif bileşenler: gliserol, hidrojenize soya, keklik üzümü yağı, mentol.

25,0 TL

Ayaklar için bakım kremi.Ayak cildini canlandırır, deodorize eder, nemlendirir ve yumuşak yapar.

36

30,0 TL

30,0 TL

30,0 TL

25,0 TL

250 ml / 4EN029

18,0 TL

37


ONARIM JELI

OLAĞANÜSTÜ MASAJ BALSAMI

17,0 TL

23,0 TL

30 ml / 4EN802

Etkin içeriği temiz bitkisel ve uçucu yağlar, Sibirya arı propolisi, polen ve arı sütü güneş, rüzgar, don ve sinek ısırıklarına maruz kalmış hasarlı cildi rahatlatır ve onarımını sağlar. Aktif bileşenler: ayçiçeği tohumu yağı, Hint yağı, balmumu, zeytinyağı, susam yağı, lavanta uçucu yağı, köknar reçinesi, köknar uçucu yağı, okaliptüs uçucu yağı, arı sütü özü, horozibiği özü, arı poleni özü, bal özü, biberiye yaprağı ekstresi, uçucu sandal ağacı yağı, tokoferol.

38

250 ml /4EN806

Balsam egzersiz, ağırlık kaldırma, soğuk algınlığı sonrası gibi çeşitli kökenli rahatsızlıklarda yorgunluğun ve rahatsızlık hissinin giderilmesini sağlar. Bitkisel özler ve köknar yağının zengin içeriği belirgin yakıcı ve rahatlatıcı etki gösterir. Balsam, ona özel bir güç kazandıran çok sayıda nadir Baykal otları içerir. Geniş spektrumda – aromaterapi, yakıcı, pürüzsüzleştirici, etkilere sahiptir. Balsam Sibirya doğasının bakir köşelerinden elde edilmiş Sibirya Taygasının mükemmel kokusu ile ayrıcalık kazanmıştır! Aktif bileşenler: köknar, kafur yağı, okaliptüs uçucu yağı, çam reçinesi, kılıçotu, kekik, çaga mantarı, meşe kabuğu, şakayık,tussilago, ısırgan otu, şerbetçiotu, bergenia, salsola collina, beyaz yonca, melekotu, beşparmak otu özleri.

GLÜKOZAMİNLİ VE KONDORİTİNLİ ULTRA GÜÇLÜ VÜCUT JELİ

KOKU GIDERECI AYAK JELI

AYAK VE TOPUK BALSAMI ARI BAL MUMU İÇERİKLİ

100 ml / 5EE033

30 ml / 4EE024

50 ml / 4EE019

13,0 TL

11,8 TL

14,2 TL

Balsam, inflamatuar belirtileri azaltıcı, bağ yapılarını güçlendirici, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir, hareketi kolaylaştırarak rahatsızlık ve ağrı hissini azaltmaya yardımcı olur. Aktif bileşenler: Karakafes özü, beşparmakotu özü, glukozamin hidroklorür, kondroitin sülfat, doğal mentol, ardıç yağı, kayeput yağı, okaliptüs yağı, biberiye yağı

Çay ağacı ile nane yağları, ayrıca eşsiz gelincik özü içeren hızlı etkiye sahip özel olarak ayaklar için geliştirilen deodorant jel, cildin kuruluğunu ve kötü kokuları giderir, ayaklara yumuşaklık, tazelik ve ipeksi bir his verir.

Bal mumundan oluşturulmuş balsam ayaklara yumuşaklık ve konfor hissi vererek, çatlamış ve kaba derinin onarımına yardımcı olur.

UYAN NOMO

HAMGAALHA

TULGA

BACAK SOĞUTUCU JEL 75 ml / 4EN803

17,0 TL

Ayak jeli, ayaklarındaki ağırlık ve konforsuzluk hissini azaltarak canlandırıcı etki oluşturur. Evkalipt yağı ve nane birleşimi ayak derisinde oluşan su toplamasını önler ve serinlettirir. Aktif içerik: susam yağı, atkestanesi ekstresi, mürver özü, nane uçucu yağı, kafein, karanfil uçucu yağı, thregaloza, mercan köşk uçucu yağı, okaliptüs uçucu yağı, Helichrysum esansiyel yağı (Ölmezçiçek Esansiyel Yağı )

KÖK

MÜLHEN

250 ml / 4EN008

75 ml / 4EE009

39


İnce, güzel, zarif!

VÜCUT BAKIMI

Her taraftan size böyle iltifatların yağması için ne yapmalı? İdeal fiziğe sahip olmak – artık çok kolay. Yeni anti-selülit bakım sistemini kullanın. «RE:forma» – mükemmeliğe doğru 3 adım atın!

20+

20+

20+

30+

30+

30+

40+

40+

40+

1

2

3

Drenaj vücut şekillendirici Drenaj – kan ve lenf akışının iyileştirilmesinde katkısı olan en etkili anti-selülit prosedürlerden biridir. Bu işlem sayesinde hücreler arası metobolizmanın hızı artar, şişme azalır, daha yoğun bir temizlenme sağlanır. İşte bu yüzden biz «re:forma» yeni anti selülit kompleksi için drenaj prosedürünü seçtik. 20+ 30+ 40+

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

RE:forma Drenaj sisteminin üç aşaması 1. CİLDİ ESKİ HÜCRELERDEN TEMİZLEĞİN VE AKTİF MADDELERİN OLA BİLDİĞİNCE DERİNE NÜFUZ ETMESİNE SAĞLAYIN! 2. YAĞ BİRİKİNTİSİNE KARŞI MÜCADELE MEKANİZMASINI BAŞLATIN! 3. CİLDİNİZİ PÜRÜSSÜZ VE ESNEK YAPIN!

40

İNCELTİCİ CİLT PEELİNGİ

CİLDİ SIKILAŞTIRMAK İÇİN ISITICI JEL

SELÜLİT KARŞITI SERİNLEŞTİRİCİ JEL

İnceltici cilt pilingi – temel bakım hazırlığı. Ölü deri hücrelerinin çıkarılması ve temizlenmesi. Peeling kan dolaşımını aktive eder ve aktif maddelerin vücuta yayılmasını hızlandırır.

Cildi sıkılaştırmak için jel – programın önemli bir bileşenidir. Lipidlerin aktif bozulması, hücre düzeyinde yağ birikintilerine karşı mücadele eder.

Selülit Karşıtı Serinleştirici Jeli – son aşama. Kan dolaşımının güçlendirilmesi, deride metabolik süreçlerin iyileştirilmesi. Jel cildi esnek yapar, pürüzsüzlük ve yumuşaklık katar.

150 ml/401119

150 ml/401118

150 ml/401117

40,0 TL

40,0 TL

40,0 TL

«RE:FORMA»

«RE:FORMA»

«RE:FORMA»

41


SAÇ BAKIMI

UYGULAMA ZAMAN DİLİMİ

Ürün kullanımı için tavsiye edilen süre

42

SAF ENERJİ GÜÇLENDİRME ŞAMPUANI 250 ml / 4EN816

SAF ENEJİ SAÇ KREMİ

250 ml / 4EN817

30,0 TL

30,0 TL

Etkili formüle sahip şampuan saçları yıpratmadan temizler. Kompleks özler ve uçucu yağlar, saçları daha güçlü ve sağlıklı yaparak besler. Buğday proteini ve horozibiği onarıcı ve nemlendirici etki gösterir. Günlük kullanım için uygundur.

Doğal bileşenler içeren balsam saçların kırılganlığını azaltarak ve yüzeyini hizalayarak taranmasını kolaylaştırır. Kompleks özler ve uçucu yağlar kafeinle birleşerek sacların sağlıklı parlamasını sağlayarak onları güçlendirir.

ERSHEM

ERSHEM

250 ml / 4EN500

250 ml / 4EN501

43


BÜYÜLEYICI VE CANLANDIRICI ŞAMPUANI

BÜYÜLEYICI SAÇ KREMI

30,0 TL

30,0 TL

250 ml / 4EN821

250 ml / 4EN823

BÜYÜLEYICI VE YENILEYICI SAÇ MASKESI

200 ml / 4EN822

30,0 TL

Bitki özleriyle dolu aktif içeriği sayesinde saç köklerini sağlamlaştırır, saç folliküllerinin çalışmasını stimüle eder. Bu eksiksiz kaynak saçların parlak, pürüzsüz ve sağlıklı bir şekilde, çabuk uzamasına yardımcı olur.

44

KURU VE BOYALI SAÇLAR İÇIN YUMUŞAK ŞAMPUAN

KURU VE BOYALI  SAÇLAR İÇİN SAÇ KREMİ

KURU VE BOYALI SAÇLAR İÇİN NEMLENDERİCİ MASKE

30,0 TL

30,0 TL

30,0 TL

250 ml / 4EN837

250 ml / 4EN780

200 ml / 4EN838

Bu ürün serisi boyalı saçları nemlendiren ve besleyen bir besleyici madde kompleksini içerir; saçların kimyasal boyalardan, sıcak fönlerden, sık yıkamadan ya da güçlü güneş ışığına maruz kalmaktan yıpranmış ya da tahriş olmuş koruyucu tabakasının yapısını geri kazandırır.

EDİ ŞEDİ

EDİ ŞEDİ

EDİ ŞEDİ

BAYALIG

BAYALIG

BAYALIG

250 ml / 4EN033

250 ml / 4EN031

200 ml / 4EN032

250 ml / 4EN003

250 ml / 4EN001

200 ml / 4EN002

45


SAÇ BAKIMI

BAŞ DERİSİ İÇİN CANLANDIRICI LOSYONU

KAFA DERİSİ İÇİN BİTKİSEL ŞAMPUANN

SAĞLIKLI SAÇ DERİSİ İÇİN BİTKİSEL SERUM

250 ml / 4EN805

250 ml / 4EN820

250 ml / 4EN807

19,0 TL

Derinin koruma fonksiyonunun onarımına yardımcı olur, kepek oluşumunu önler. Aktif bileşenlerden oluşan kompleks saç foliküllerine pozitif etki göstererek, onları daha da güçlendirir ve saçların büyümesine yardımcı olur.

46

30,0 TL

30,0 TL

Bu serinin ürünleri kafa derisinin durumunu iyileştirir, sakinleştirici bir etki gösterir, cilt yağı üretim süreçlerini ve epidermis hücrelerinin yenilenmesini normalleştirir. Baştaki hassas deri için idealdir.

UHDEN OY

EMEI

EMEI

250 ml / 4EN021

250 ml / 4EN036

250 ml / 4EN035

47


ERKEKLER İÇİN

G

eser – Buryat efsanelerinin en büyük kahramanının adıdır. O yaşamı boyunca kötü güçleri ezmiş ve en zor karşılaşmalarda bile zaferler kazanmış biri, fakat böylesine güçlü bir kahramanın da bir korumaya ihtiyacı vardı ve bu korumayı da onun güvenilir kalkanı sağlıyordu. Modern erkekler de her gün çok sayıda sınavla karşı karşıya kalırlar ve bunlar için güvenilir bir korumaya ihtiyaç duyarlar. Yeni kozmetik kompleksi “GESER” onlara bu korumayı sağlar.

48

49


ERKEKLER İÇİN

20+ 30+ 40+

50

YAŞ ARALIĞI

Ürün kullanmaya başlamanız için tavsiye edilen yaş aralığı.

ERKEKLER İÇİN YÜZ TEMİZLEME BALZAMI

TIRAŞ SONTASI SERİNLETME BALMI

20,0 TL

35,0 TL

80 ml / 4EN145

Bu ultra-köpüklü balsamı özellikle erkekler için tasarlanmıştır. Ürün aşırı yağlanmayı ve küçük kusurları önemli ölçüde kaldırarak yüzü özenle temizler. Belli bir süre etkisini göstererek, cildin ideal şekilde matlaşmasına, temizlenmesine ve ferahlamasına yardımcı olur.

100 ml / 4EN086

Erkek bakımı için güzel bir ürün: tıraş sonrası rahatlatır, cildi sakinleştirir ve yumuşatır,kesiklerin iyileşmesini yardımcı olur. Balsam gerginlik hissi bırakmadan cildi hoş bir biçimde ferahlatır. Hafif dokusu sayesinde hiç bir yağlılık hissi bırakmadan emilir.

ULTRA COMFORT TIRAŞ JELİ

EKKEKLER İÇİN ŞAMPUAN & DUŞ JELİ

35,0 TL

25,0 TL

100 ml / 4EN087

Bu ferahlatıcı jel mükemmel tıraş için olağanüstü ipeksi köpük oluşturur. Jel sadece kullanımı kolay tıraş için değil, cilt bakımı için de uygulanır, tahrişi ve iltihaplanmayı önler ve cildi nemlendirir.

ERKEKLER İÇİN BİTKİSEL ŞAMPUANI

200 ml / 4EN088

250 ml / 4EN089

2-si 1-inde yumusak üniversal ürün günlük vücut ve saç yıkanması için dealdir. Hassas deriyi tahris etmez, yıpratmaz, mükemmel yıkanabilir ve gerginlik hissi bırakmaz. Vücuda ve saçlara tüm gün içinde ferahlık ve enerji verir.

Şampuan erkeklerin saçlarına özel oluşturulmuştur – kolayca yıkanan bol köpüklü şampuan ferahlık hissi verir ve saçları uzun süre temiz tutar. Sadece saçlara değil, baş derisine de bakım yapar.

25,0 TL

51


Enigma Doğal kozmetiğin yükümlülükler: • • • • • •

52

%100 Bitkisel aktif maddeler. 0% zararlı koruyucular. Her formülün ve bileşenin olumlu etki ve zararın olmaması garantimizdir. Üretim sürecinde petrol ürünleri kullanılmamaktadır.

53


01 Zarif zambak 401555

101 Altın sarısı bal 401549

02 Asil kamelya 401556

102 Muhtaşem bakır 401550

03 Elegant vişne çiçeği 401557

54

103 Romantik çileksi 401551

03 Antrasit 401471

KIRPIKLERI UZATICI MASKARA ENIGMA

105 Gizemli üzüm 401553

05 Asil Gerbera 401561

07 Şık hibiskus 401564

02 Oniks 401470

104 Büyüleci kırmızı 401552

04 Şık menekşe 401560

06 Zarif gül 401563

01 Siyah akik 401469

Enigma lip balm 401468

32,0 TL

106 Asil badem 401554

RUJ ENIGMA

Dudakların doğal güzelliğini ortaya çıkararak onlara benzersi tok bir renk verir. Besleyici bileşenler dudakların gençliğini korumaya yardımcı olarak, onlara zarif bir bakım yapar.

40,0 TRY

DUDAK PARLATICISI ENIGMA

Dudak parlatıcısı Enigma serisinin doğal renkler gündüz vaktinde kullanılabilecek hafif makyaj için idealdir. Parlatıcının içinde bulunan özel besleyici maddeler narin dudak derisini vitaminlerle besler ve derinin tonusunu yükselttirir. Fıstık, makadamiya, jojoba ve aranga yağları ile üzüm çekirdeği özü birleşimi.

30,0 TL

“Kirpikten kirpiğe” etkisi yaratarak kirpikleri ideal bir şekilde ayırır ve maksimum seviyede uzatır. E, C vitaminleri, biotin, ipek proteini kompleks besleyici içeriği ile kirpiklerin kapsamlı bakımı eder.

DUDAK BALSAMI ENIGMA

Doğal bileşenlerden oluşan balsam dudakların derisinin onarılmasını sağlayarak onları nemlendirir ve yoğun bir şekilde yumuşatır.

01 Siyah akik 401718

26,0 TL

30,0 TL

HACIM VERICI ARCHITECT MASKARA ENIGMA

Hacim verici Architect Rimel ( maskara) Elastik silikon fırça her kirpiye ayrıca sürülebilir özelliğe sahiptir ve kirpiklere maksimum güçlü bir hacim verir. B5 Provitamini kirpikleri güçlendirir ve büyümesine yardımcı olur.

Manken üzerinde: ruj (07 ‘’Şık hibiskus’’ , 401564), dudak parlatıcı (105 ‘’Gizemli üzüm’’ 401553), hacmi verici architect maskara (01 ‘’Siyah akik’’ 401718)

55


Kompakt pudra için renk tonları

Preslenmiş göz farı

Fırınlamış göz farı için renk tonları

401730

401736 Opal

Hassas gonca

401719

Mango öpücüğü

401726

Baştan çıkarıcı kivi

01

01 401737 Vanilya

401731 Bakırsı safran

101

106

401722

401727

Değerli ceviz

Meyve fantazisi

02

02 401738 Krem

401732

03

03

Siyah lale

102

107

401723

401728

Kahve zerafeti

401733 Mavi lavanta

Çilek keyfi

103

108

401724

401729

104

109

Peygamber çiçeği dalgası

Menekşe esentisi

04 401734 Taze yeşil

401725

Böğürtlen görünümü

05 105

401735 Olgun incir

ENIGMA KOMPAKT PUDRASI IÇIN KUSURSUZ GÖLGE

TOZ PUDRA İÇİN KABUKI FIRÇA

3 kusursuz ton • pudranın gözle gözükmeyen havalı dokusu yağlı parlaklığı önleyerek cildi matlaştırır • bir kaç dokunuşla yüz rengini pürüzsüzleştirir • görünür düzensizlikleri kapatır

56

42,0 TL

10,0 TL

GÖZ FARI

6 eşsiz ton • ultra zarif ipeksi dokuya sahip toz • ideal kullanım • gün içinde dayanıklı renk

33,0 TL

06

FIRINLANMIŞ GÖZ FARI 9 parıltılı renk • gün içinde dayanıklı ve ferah bir makyajın • parıltı etkisi makyajın uzun süre ferah gözükmesini sağlar • derideki küçük kusurları ve ince kırışıkları kamufle eder

35,0 TL

57


58

DIŞ MACUNU NATURAL BAKIM SİBİRYA PROPOLISI

DIŞ MACUNU NATURAL BAKIM SİBİRYA GÜLÜ

FERAHLATICI AĞIZ GARGARASI ELBEŞEN

Sibirya bitkisi ve arı propolisi içeren Doğal Diş Macunun bileşeni antibakteriel ve antiflamatuvar etki gösterir. Diş eti kanamalarında kullanılması tavsiye edilir. Diş macunun içeriğinde bulunan mono floridli sodyum fosfat karies gibi hastalıklara karşı korur, ftor ise karies bakterilere karşı dayanıklığı yükseltirir.

Macunun içeriği – Gerekli mineral maddelerin kaynağı olan Sibirya bitkisi ve kırmızı kil kombinasyonu. Sibirya kuşburnu özü ve kırmızı kil diş etlerinin kan dolaşımını iyileştirir, ağız boşluğu dokusunun onarımını hızlandırır, diş minesini etkili bir şekilde güçlendirir. Sibirya Gülü diş macunun içireside bulunan Sibirya ardıcı, deniz dikeni, ada çayı ve papatya soğuk algınlığı ve periodontal hastalıkların önlemesinde büyük rol onar, diş çürümesine yol açan bakterilerin aktif yerleşmesini engeller.

Ağız boşluğu temizliğine yardımcı olur ve patojenik bakterilerin oluşumunu önler. Bitkisel özler diş eti kanamasını ve artmış diş hassaslığını giderir. Ağzın kötü kokusunu giderir

75 ml / 4EE758

75 ml / 4EE513

250 ml / 4EN034

15,0 TL

15,0 TL

16,5 TL

59


60


DANIŞMANINIZ:________________________________ ________________________________

104159 052014

Bulunduğunuz şehirdeki temsilciliklerin adreslerini, www.sibvaleo.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Online Satış Mağazası www.sibshopmod.com.tr

GERÇEK GÜZELLIĞIN VE GENÇLIĞIN UYANIŞI  

KATALOG 06. 2014 -05. 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlarımıza KDV dahildir (TR)