Page 1

32

PROGRAMOS

GREITASIS

STARTAS

SĄLYGOS

SĄLYGOS 5-OJO LYGIO KONSULTANTUI Siekiant gauti pirmąją papildomą dovaną, struktūros pardavimų suminė apyvarta nuo registracijos Kompanijoje mėnesio (įskaitant ir pirmąjį mėnesį) turi sudaryti 5 000 balų. Iš jų – priešpaskutinio mėnesio pardavimų apyvarta turi sudaryti ne mažiau kaip 1 500 balų, paskutiniojo – 2 500 balų. Jeigu kuris nors jūsų asmeninės grupės Konsultantas vienu metu su jumis įvykdytų programos sąlygas, norėdami gauti rankinę su prezentaciniu rinkiniu, jūs turėtumėte įvykdyti tas sąlygas be ano Konsultanto grupės pardavimų apimties. Rankinės su prezentaciniu rinkiniu įteikiamos tarptautinėse Verslo sesijose. Be to, pasibaigus Verslo sesijai, nugalėtojas gali sau užsakyti rankinę per Verslo centrą.

SĄLYGOS VADOVAUJANTIESIEMS IR AUKŠTESNIŲ KATEGORIJŲ KONSULTANTAMS Į nurodytų mėnesių skaičių įskaitomi du kvalifikacijos išlaikymo mėnesiai, tai reiškia, kad kvalifikaciją būtina pasiekti per trumpesnį laikotarpį (pavyzdžiui, Premjer konsultanto kvalifikacija vėliausiai turi būti pasiekta penktąjį, išlaikyta – šeštąjį ir patvirtinta – septintąjį mėnesį). Būtina palaikyti nustatytą prekių apyvartą ir jos struktūrą 60 ir 40 procentų santykiu (apyvarta be pačios stipriausios atšakos turi sudaryti ne mažiau kaip 40 kvalifikacinės normos procentų).

Siekiant papildomo apdovanojimo, laimėtojui privalu kas mėnesį patvirtinti savo kvalifikaciją iki renginio, kuriame vyks apdovanojimų teikimo ceremonija. Tokie renginiai yra: Verslo Sėkmės Šventė, Verslo kongresas, tarptautinės rudens ir pavasario Verslo sesijos. Bonusai (nuo 2-ojo iki 4-ojo numerio) nesumuojami. Didesnis bonusas dengia mažesnį. Jeigu kvalifikacijos patvirtinamos nuosekliai (5-ojo lygio Konsultantas, po to – Vadovaujantysis konsultantas, vėliau – Premjer konsultantas ir galiausiai – Profesionalas), teikiamos šios papildomos dovanos: rankinė su prezentaciniu rinkiniu (už 5-ojo lygio Konsultanto rango įgijimą), 500 $ (už Vadovaujančiojo konsultanto rango įgijimą), papildomi 500 $ (už Premjer konsultanto rango įgijimą, eliminuojant Vadovaujančiojo konsultanto bonusą) ir dar papildomas 1 000 $ dolerių (už Profesionalo rango įgijimą, eliminavus Premjer konsultanto ir Vadovaujančiojo konsultanto bonusą). Tokiu būdu, IŠ VISO už šį pasiekimą išmokama 2 000 $ ir įteikiamas 200 $ vertės prezentacinis Kompanijos produktų rinkinys firminėje ekskliuzyvinėje rankinėje. Kasmečiame Almanache ir Pagrindinėje Šventės scenoje pripažinimą pelno tie laimėtojai, kurie kiekvieną mėnesį iki Verslo Sėkmės Šventės sugeba patvirtinti savo kvalifikaciją.

KAIP PASIRINKTI TEISINGĄ STRATEGIJĄ Pasirinkite, kiek įmanoma, aukščiausią, tačiau realiai pasiekiamą lygį ir, tikslingai veikdami, jo siekite. Pasiekę tikslą, jūs automatiškai gausite paskatinimus (bonusus) ir už ankstesnius rangus. Pavyzdžiui, jūs pasirinkote Premjer konsultanto rangą. Jūs tikslingai siekiate užsibrėžto rango ištisus septynis mėnesius, nesiblaškydami ir nesutelkdami dėmesio į žemesnius rangus. Pasiekę šį rangą, jūs gausite Premjer konsultanto kvalifikacijos pripažinimą, 1 000 $ bonusą, kur automatiškai atsispindės ir 500 $, skiriamų už Vadovaujančiojo konsultanto kvalifikacijos įgijimą bei prezentacinį Kompanijos rinkinį ekskliuzyvinėje rankinėje.

PASITIKĖKITE SAVIMI IR RINKITĖS AUKŠČIAUSIUS RANGUS! LAUKIAME JŪSŲ PRIPAŽINIMO KOMPANIJOS RENGINIUOSE!

Greitasis Startas  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you