Page 1

NUSIGRĘŽKITE NUO SENŲ ĮPROČIŲ: NAUJASIS GROHE SENSIA ARENA UNITAZAS SU BIDĖ FUNKCIJA.

TYS TAI PA E T I K ! PATIR A BA R JAU D FORMACIIAU IN SU DAUG SITE ADRE A R JOS E.LT. GROH


PLAUKITE, O NE ŠLUOSTYKITE. NES NIEKAS NEUŽTIKRINS TOKIOS ŠVAROS, KAIP VANDUO.

SVEIKI ATVYKĘ Į NAUJĄ ASMENS HIGIENOS DIMENSIJĄ. „GROHE SENSIA ARENA“.

Kai išgirstate frazę „asmens higiena“, apie ką pagalvojate pirmiausia? Apie popierių ar tekantį vandenį? Vanduo jūsų odą nuplauna švelniai ir kruopščiai. Nuo neatmenamų laikų jį naudojome rankoms ir kūnams plauti. Jis atgaivina, ramina ir suteikia gerovės jausmą. Mes negalėtume įsivaizduoti, kad greitas perbraukimas popieriaus lapeliu turėtų tą patį poveikį – išskyrus tada, kai einame į tualetą. Dėl šios priežasties dabar pristatome naujo tipo unitazą: unitazą su higieniniu dušu, skirtu pažaboti vandens galią. Jis skirtas natūraliai, švelniai ir kruopščiai higienai.

„GROHE Sensia Arena“ reiškia išmanią kūno priežiūrą. Už jo slypi įžvalgios „GROHE“ idėjos, moderniausia siūloma technologija ir neprilygstamas gebėjimas visa tai suderinti. Džiaukitės pažangiomis funkcijomis, kurios pritaikytos jūsų asmeniniams poreikiams. Patogiau, higieniškiau ir švelniau nei naudojant popierių – su „GROHE Sensia Arena“ galite patirti naują asmens higienos standartą.


GALBŪT ŠVARIAUSIA VIETA PASAULYJE.

„GROHE“ DIZAINAS „GROHE Sensia Arena“ yra daug daugiau, nei tiesiog unitazas su bidė funkcija. Jo apdovanojimų pelniusi forma yra puikus stiliaus elementas jūsų vonios kambariui. Toks, kuris suteikia harmonijos bet kokio interjero vonios kambariui. Švelnūs kontūrai sudaro subtilios elegancijos įspūdį. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota ir prisideda prie aukštesnio patogumo lygio. Dėl to „Sensia Arena“ unitazu jau dabar savaime siūlomas naujas higienos standartas, net jei „GROHE Sensia Arena“ unitazą su bidė funkcija naudojate tiesiog kaip įprastą unitazą. Nuo aptakaus profilio iki technologiškai pažangaus paviršiaus – siūlomas naujas jūsų asmens higienos standartas.

„GROHE AQUACERAMIC“ Naujovė, paverčianti „GROHE Sensia Arena“ unikaliai švaria vieta. „GROHE AquaCeramic“ revoliucionizuoja keraminį paviršių. Šia technologija suformuojama vandens plėvelė, kuri užtikrina, kad nepaliekami jokie nešvarumai. Rezultatas jums – aukščiausio lygio higiena visam gyvenimui.

GROHE TRIPLE VORTEX Kitaip nei įprastuose unitazuose, „GROHE“ sukurta pažangioji „Triple Vortex“ sistema iš trijų vietų nuleidžia vandenį, kuris sūkuriuoja per visą keraminį paviršių ir kruopščiai jį nuplauna. Taip kruopščiai, kad vieną kartą nuleidus vandenį, nebelieka jokių likučių. Nepaisant didelės galios, šiam itin veiksmingam nuleidimui reikia labai mažai vandens.

Išsamesnės informacijos apie pažangias technologijas rasite „GROHE Sensia Arena“ tinklalapyje adresu grohe.lt.


ASMENINIS KOMFORTAS

AUKŠČIAUSIO LYGIO HIGIENA

TOBULA ODOS PRIEŽIŪRA

JŪSŲ ASMENINIS KONTROLINIS SĄRAŠAS. JŪSŲ ASMENINIAM UNITAZUI SU BIDĖ FUNKCIJA.

„GROHE Sensia Arena“, užtikrinantis aukščiausio lygio higieną, yra puikiai pritaikytas jūsų asmeniniam poreikiams. Kiekviena šio naujoviško unitazo su bidė funkcija detalė kruopščiai apgalvota, kad visada būtų užtikrinta ypatinga higiena. Jums patiks tobula plovimo patirtis dėl reguliuojamų purkštukų ir neribojamo šilto vandens kiekio. Mėgausitės išskirtine švara dėl naujoviškos „AquaCeramic“ apdailos, „Triple Vortex“ vandens nuleidimo galios ir savaime išsivalančių purkštukų. Be to, „GROHE Sensia Arena“ automatiškai prisitaiko asmeniškai prie jūsų, nes jame įdiegtos tokios patogios funkcijos, kaip naktinis apšvietimas, nuotolinis valdymas per programėlę ir kvapų sugėrimas. Patys pamatykite, kiek jūsų asmeninių poreikių bus patenkinta su GROHE Sensia Arena“, užtikrinantis tobulą higieną, yra puikiai pritaikytas jūsų asmeniniam.

JŪSŲ POREIKIAI

JŪSŲ „GROHE SENSIA ARENA“ FUNKCIJOS

Plovimas malonios temperatūros vandeniu.

Reguliuojama vandens temperatūra Tiksliai pagal jūsų asmeninius pageidavimus.

Nuolat, kiek tik panorėsite, tekantis šiltas vanduo.

Neribojamas šilto vandens tiekimas Integruotas srovės šildytuvas.

Atskiri purkštukai damai ir standartiniai purkštukai.

Du higieniniai purkštukai Du atskiri purkštukai damai ir standartiniai purkštukai, skirti aukščiausio lygio asmeninei higienai.

Ilgalaikė unitazo higiena, nustatanti naujus standartus.

„GROHE AquaCeramic“ Revoliucinė paviršiaus technologija, užtikrinanti švarą visą gyvenimą.

Itin veiksmingas ir efektyvus vandens nuleidimas.

„GROHE Triple Vortex“ Unikali vandens nuleidimo sistema su triguba nuleidimo galia.

Higieniškai švarūs purkštukai.

Automatinis išsivalymas Purkštukai automatiškai išvalomi prieš ir po kiekvieno panaudojimo.

Tualetas be kvapų.

Kvapų sugėrimas Automatiškai suaktyvinamas kas kartą naudojant, kad tualetas būtų be kvapų.

Tualetas, išsaugantis jūsų asmeninius naudotojo parametrus.

„GROHE Sensia Arena“ programėlė Jūsų asmeninių parametrų valdymas ir išsaugojimas per „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms pritaikytą programėlę.

Naktinis apšvietimas, rodantis kelią per vonios kambarį tamsoje.

Naktinis apšvietimas Švelnus apšvietimas unitaze padeda lengviau orientuotis vonios kambaryje naktį.

Švaru ir sausa be jokio šluostymo.

Džiovinimas oru Patogus džiovinimas po šilto vandens higieninio dušo.

Unitazo sėdynė, kuri reaguoja, kai kas nors artinasi, ir atsidaro automatiškai.

Automatiškai pasikeliantis ir nusileidžiantis dangtis Integruotas jutiklis.


SUŽINOKITE APIE NAUJĄJĮ „GROHE SENSIA ARENA“ UNITAZĄ SU BIDĖ FUNKCIJA ADRESU GROHE.LT: • Leiskite naujajam „GROHE Sensia Arena“ jus sužavėti netoli jūsų esančiame salone. • Atraskite visas gaminio detales ir išskirtines funkcijas. • Sužinokite daugiau apie patrauklų pristatymo pasiūlymą.

GROHE.LT Arba sekite mus

SENSIA WC lankstinukas  
SENSIA WC lankstinukas  
Advertisement