Page 43

inZlin_7_2019.qxp_Sestava 1 28.06.19 7:16 Stránka 43

7. 7. | 17 h.

NÁMĚSTÍ 2019: O 18 MĚSÍCŮ POZDĚJI + SUNDAY SESSION Další díl letního cyklu koncertů na náměstí 3. května před Besedou, tentokrát se známými zlínskými kapelami. Dvojkoncert, občerstvení.Vstup volný.

19. – 21. 7.

OTROKOVICKÉ LETNÍ SLAVNOSTI

Tradiční třídenní open air akce s bohatým programem pro celou rodinu. Koncerty v parku před hotelem Baťov a v Kvítkovicích, dětská show, závody dračích lodí na Štěrkovišti, projížďky po řece Moravě, letecký den na modelářském letišti Bělov, letní kino, umělecká výstava, aj. Kvalitní občerstvení.Vstup zdarma.

4. 8. | 17 h.

ý

t

k

y

Dobročinná knihovna Book2Go nově v OD Zlín S heslem „K dobrému skutku kniha zdarma“ putuje již více než čtyři roky dobročinná knihovna Book2Go po různých místech Zlína. Nyní je v prvním patře nově zrekonstruované budovy Obchodního domu Zlín. Knihy z druhé ruky jsou kolemjdoucím k dispozici zcela zdarma. Zájemci za ně nic neplatí ani je nemusí vracet, mají však možnost za knihu „poděkovat“ prostřednictvím dárcovské SMS na konto některé z neziskových organizací ze Zlínska. „Knížky pro knihovnu dodáváme zdarma, díky naší službě Knižní záchranka, která funguje v rámci projektu Knihomilové.cz. Lidé nám mohou darovat své staré knihy nebo celé pozůstalosti a my následně hledáme pro knihy nové využití. Peníze z DMS pak vůbec nejdou přes nás, putují přímo na účty jednotlivých organizací,“ vysvětlil organizátor Igor Dostál. Lidé mohou podpořit Handicap Zlín, který pečuje o tělesně postižené, Mamma Help, organizaci pro ženy s rakovinou prsu, Dotek Vizovice, který poskytuje služby seniorům a nemocným nebo projekt Život je dar, který pomáhá onkologickým pacientům. V Obchodním domě bude knihovna stát několik měsíců. www.knihomilove.cz inZlin léto 2019

NÁMĚSTÍ 2019: STROMY + KARBURÁTOR BLUES BAND Další hudební odpoledne na náměstí před Besedou bude patřit pestré směsi folku, country, blues, ale i rocku. Dvojkoncert, občerstvení.Vstup volný.

18. 8. | 17 h.

NÁMĚSTÍ 2019: MERS + HLUCHÝ DOVRAT

Závěrečný díl letního cyklu koncertů na náměstí před Besedou. Pop-rock, alternativa, ale i lehce stravitelný crossover na jednom pódiu. Dvojkoncert, občerstvení.Vstup volný.

24. 8. | 19.30 h.

SRPNOVÁ NOC Tradiční venkovní taneční zábava se skupinou PREMIER, RIPTETO a diskotékou Dalibora Dědka v areálu rybářů na Štěrkovišti. Program na dvou pódiích. Kvalitní občerstvení zajištěno.

předprodej tel.: 571 118 103 predprodej@otrokovickabeseda.cz náměstí 3. května 1302, Otrokovice

43

Profile for inZlin

Inzlin leto 2019  

http://inzlin.info/download/inZlin_leto_2019.pdf

Inzlin leto 2019  

http://inzlin.info/download/inZlin_leto_2019.pdf

Profile for inzlin
Advertisement